Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Szerintem nem kell komolyan venni az ércet, jó jó, elnevetgélünk itt a csávón, de attól még szerintem a törzsszurkolók közül mindenki hisz benne.

Én pl továbbra is tartom, hogy az idei class legjobb értékelését elérő elkapója lesz (PFF), és erre fogadni is hajlandó vagyok bárkivel egy doboz alkoholmentes citromos sörrel.

Amúgy meg a DK hatereknek kedvéért csak úgy itthagyom: Megbízható forrásaim szerint iktriad lassan 70 napja mást se csinál 2 jags-poszt között, csak magzatpózban zokog a kispárnáján, amiért nem Metcalfot vitte a Jags 1/7-en.

Ő pedig ért hozzá, mert ő már Taven Bryant is nagyon szerette. 😛
akdestroyer
De ugye a vesztesnek kell meginnia egy húzásra? 😊
somoskovig
Annyi. Én állom, ha valaki bennevan. 😀
akdestroyer
Tartom. 😊

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Szerintem nem kell komolyan venni az ércet, jó jó, elnevetgélünk itt a csávón, de attól még szerintem a törzsszurkolók közül mindenki hisz benne.

Én pl továbbra is tartom, hogy az idei class legjobb értékelését elérő elkapója lesz (PFF), és erre fogadni is hajlandó vagyok bárkivel egy doboz alkoholmentes citromos sörrel.

Amúgy meg a DK hatereknek kedvéért csak úgy itthagyom: Megbízható forrásaim szerint iktriad lassan 70 napja mást se csinál 2 jags-poszt között, csak magzatpózban zokog a kispárnáján, amiért nem Metcalfot vitte a Jags 1/7-en.

Ő pedig ért hozzá, mert ő már Taven Bryant is nagyon szerette. 😛
akdestroyer
De ugye a vesztesnek kell meginnia egy húzásra? 😊
somoskovig
Annyi. Én állom, ha valaki bennevan. 😀

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem nem kell komolyan venni az ércet, jó jó, elnevetgélünk itt a csávón, de attól még szerintem a törzsszurkolók közül mindenki hisz benne.

Én pl továbbra is tartom, hogy az idei class legjobb értékelését elérő elkapója lesz (PFF), és erre fogadni is hajlandó vagyok bárkivel egy doboz alkoholmentes citromos sörrel.

Amúgy meg a DK hatereknek kedvéért csak úgy itthagyom: Megbízható forrásaim szerint iktriad lassan 70 napja mást se csinál 2 jags-poszt között, csak magzatpózban zokog a kispárnáján, amiért nem Metcalfot vitte a Jags 1/7-en.

Ő pedig ért hozzá, mert ő már Taven Bryant is nagyon szerette. 😛
akdestroyer
Bryan is kurva jó lesz, csak hogy az offnál maradjunk :d

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Szerintem nem kell komolyan venni az ércet, jó jó, elnevetgélünk itt a csávón, de attól még szerintem a törzsszurkolók közül mindenki hisz benne.

Én pl továbbra is tartom, hogy az idei class legjobb értékelését elérő elkapója lesz (PFF), és erre fogadni is hajlandó vagyok bárkivel egy doboz alkoholmentes citromos sörrel.

Amúgy meg a DK hatereknek kedvéért csak úgy itthagyom: Megbízható forrásaim szerint iktriad lassan 70 napja mást se csinál 2 jags-poszt között, csak magzatpózban zokog a kispárnáján, amiért nem Metcalfot vitte a Jags 1/7-en.

Ő pedig ért hozzá, mert ő már Taven Bryant is nagyon szerette. 😛
akdestroyer
De ugye a vesztesnek kell meginnia egy húzásra? 😊

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Szerintem nem kell komolyan venni az ércet, jó jó, elnevetgélünk itt a csávón, de attól még szerintem a törzsszurkolók közül mindenki hisz benne.

Én pl továbbra is tartom, hogy az idei class legjobb értékelését elérő elkapója lesz (PFF), és erre fogadni is hajlandó vagyok bárkivel egy doboz alkoholmentes citromos sörrel.

Amúgy meg a DK hatereknek kedvéért csak úgy itthagyom: Megbízható forrásaim szerint iktriad lassan 70 napja mást se csinál 2 jags-poszt között, csak magzatpózban zokog a kispárnáján, amiért nem Metcalfot vitte a Jags 1/7-en.

Ő pedig ért hozzá, mert ő már Taven Bryant is nagyon szerette. 😛

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Na most már tudjuk miért fázott mindenki Metcalftól 😊
Tomcsik
Picit darabos és úgy fordul mint a nyergesvontató, de ha elkap mindent akkor senkit nem fog érdekelni.
Matthew99
Hát ha ilyen come backet fut akkor a CB-k fognak elkapni mindent 😀
Tomcsik
majd elkezdik használni a madden 2008-as playbookomat. 3-4 vertical play-jel végig 😀
eaglesmcnabb
Vagy szimplán azt a négy playt játszatják vele, amit Megatronnal toltak az esetek háromnegyedében. Nem tudom, ezekben mennyit fog fejlődni, valamennyit amúgy biztosan. De az is lehet egy megoldás, hogy azt próbálják majd vele tolni, amire jó, és nem azt keresik, hogy mivel lehet gyenge a pályán. Majd kiderül
Wyatt
Azért Megatron igen jó route runner volt, csak a fizikai adottságai miatt ez nem volt feltűnő.
empty taxi
1. Legfontosabb Carroll Nem Ért Hozzá. -Globál
2. Carroll az elkapókhoz végképp nem ért ezt Tate, Baldwin- Lock draftolt trió fényesen igazolja.
3. Innentől mindegy is, hogy a nagy infodömpingben nem szentelt elegendő figyelmet ennek az inkriminált felvételnek
4. Minden hülye tudja, hogy átmozgató edzésen, illetve ahol nem az éles timingot gyakorolják TILOS levinni a súlypontot főleg a szezon elején, mert sérülésveszélyes. Amíg egy játékos nem viszi le a súlypontját, tehát toronydaru üzemmödban megy, addig olyan mindegy.
Ha majd szezon előtti utolsó héten teljes menetfelszerelésben 10 ből 3 alkalommal szar lesz, akkor lehet min aggódni.
5.)Draft, pro day mérés meg pontszerű mintavétel, majd ha látok olyan mért és elemzett adatsort, amelyekből már legalább egy középértéket, es egy szórást lehet számolni, akkor érdekesnek fogom tartani a méréseket, mert lehet következtetni bármire is.
Szakmai titok a qm managerek legnagyobb kincse az egyetemen, hogy ők ismerik a valós adatsorokat-már az edzők is leginkább az elemzést kapják. Ha azt látjátok, hogy a drafton egy edző nagyon figyel valakit az azért van, mert nem sikerült megszerezni az adatsort. 😊
Goto1 Carroll hülye és köztudottan rossz a kapcsolatrendszere az egyetemekkel.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én pedig pusztán azt mondtam, hogy ha azt a négyet futtatják legalább 75 százalékban nála is, akkor jobb eséllyel tudják majd kihasználni a benne lévő lehetőségeket, mintha olyanokat erőltetnek majd, amikre fizikailag képtelen 😊

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Na most már tudjuk miért fázott mindenki Metcalftól 😊
Tomcsik
Picit darabos és úgy fordul mint a nyergesvontató, de ha elkap mindent akkor senkit nem fog érdekelni.
Matthew99
Hát ha ilyen come backet fut akkor a CB-k fognak elkapni mindent 😀
Tomcsik
majd elkezdik használni a madden 2008-as playbookomat. 3-4 vertical play-jel végig 😀
eaglesmcnabb
Vagy szimplán azt a négy playt játszatják vele, amit Megatronnal toltak az esetek háromnegyedében. Nem tudom, ezekben mennyit fog fejlődni, valamennyit amúgy biztosan. De az is lehet egy megoldás, hogy azt próbálják majd vele tolni, amire jó, és nem azt keresik, hogy mivel lehet gyenge a pályán. Majd kiderül
Wyatt
Azért Megatron igen jó route runner volt, csak a fizikai adottságai miatt ez nem volt feltűnő.
empty taxi
Én ezt elhiszem, ettől még a játékok háromnegyede abból a négy route-ból állt nála a karrierje során, amit Metcalfnél lehetne játszatni jól és eredményesen.
Wyatt
Persze ha futsz egy 15 diget és mindig elkapod minek csináltassanak az emberrel mást, azt meg tudta Megatron.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na most már tudjuk miért fázott mindenki Metcalftól 😊
Tomcsik
Picit darabos és úgy fordul mint a nyergesvontató, de ha elkap mindent akkor senkit nem fog érdekelni.
Matthew99
Hát ha ilyen come backet fut akkor a CB-k fognak elkapni mindent 😀
Tomcsik
majd elkezdik használni a madden 2008-as playbookomat. 3-4 vertical play-jel végig 😀
eaglesmcnabb
Vagy szimplán azt a négy playt játszatják vele, amit Megatronnal toltak az esetek háromnegyedében. Nem tudom, ezekben mennyit fog fejlődni, valamennyit amúgy biztosan. De az is lehet egy megoldás, hogy azt próbálják majd vele tolni, amire jó, és nem azt keresik, hogy mivel lehet gyenge a pályán. Majd kiderül
Wyatt
Azért Megatron igen jó route runner volt, csak a fizikai adottságai miatt ez nem volt feltűnő.
empty taxi
Én ezt elhiszem, ettől még a játékok háromnegyede abból a négy route-ból állt nála a karrierje során, amit Metcalfnél lehetne játszatni jól és eredményesen.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Na most már tudjuk miért fázott mindenki Metcalftól 😊
Tomcsik
Picit darabos és úgy fordul mint a nyergesvontató, de ha elkap mindent akkor senkit nem fog érdekelni.
Matthew99
Hát ha ilyen come backet fut akkor a CB-k fognak elkapni mindent 😀
Tomcsik
majd elkezdik használni a madden 2008-as playbookomat. 3-4 vertical play-jel végig 😀
eaglesmcnabb
Vagy szimplán azt a négy playt játszatják vele, amit Megatronnal toltak az esetek háromnegyedében. Nem tudom, ezekben mennyit fog fejlődni, valamennyit amúgy biztosan. De az is lehet egy megoldás, hogy azt próbálják majd vele tolni, amire jó, és nem azt keresik, hogy mivel lehet gyenge a pályán. Majd kiderül
Wyatt
Azért Megatron igen jó route runner volt, csak a fizikai adottságai miatt ez nem volt feltűnő.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk kb. sosem hallottam meg olyan tehetsegrol, akit fikaztak volna az OTA-k utan, nem pedig a nyalzas ment volna. Mindezt ugy, hogy egy palyan szaladgalnak, az edzesek javaban nem all veluk szemben senki, aztan ha meg jatekra kerul a sor, ott is kerulik a kontaktot, szoval az elkapok elkapnak mindent, utest nem kapnak, duplazni nem duplazzak oket, nem tortenik kb. semmi.

Metcalf labmunkaja tovabbra is egy rakat kaka, de eddig sem az volt a kerdes, hogy azzal mi lesz, a lenyeg ugy is az lesz, hogy a fizikai adottsagait, a magassagat es a termetet kepes lesz-e kihasznalni. Ha igen, akkor ugy is elkapja majd a labdakat emberrel a nyakan is, es megteremti maganak az elonyt. Ezt kell megtanulnia, a dereka ugysem lesz lazabb ennel, gyorsulni nemigen fognak az iranyvaltasai. Ha van esze a stabnak, akkor ahogy Wyatt mondta, abban eroltetik majd, amiben a legjobb es amiben a legnagyobb esellyel elonyt tud teremteni maganak.

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
 seahawkswire.usatoday.com/2019/05/29/duane-brown-seahawks-offensive-line-has-chance-to-be-best-in-league/

Ezen azért most hangosan felröhögtem. 😀
Has chance. 0,27%? 😀

Phil Haynes-ről a szokásos bullshitnél is gyakrabban hallani hogy kezdőt foghat, vagy legalábbis nagyon közel van hozzá. Úgy néz ki DJ Fluker izgulhat, illetve egy Iupati sérülés esetén lesz korrekt csere. Juhé.

Aztán ki tudja, Metcalf képességeitől is elvolt ájulva a komplett staff, aztán csak láttuk mi is azokat a laser route-okat. 😀

Monduk pont leszarom, a bandwagonról nekem mindenki szexi lesz, még Pocic is. 😛

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Hát ha ilyen come backet fut akkor a CB-k fognak elkapni mindent 😀
Tomcsik
Én attól félek, hogy egy különösen elbaszott dig akart lenni, amit a kollega is futott a túloldalon. Adja az ég, hogy neked legyen igazad, comebacknek egész jó volt. 😀

Érdemes amúgy figyelni a mozgáskúltúrát az első 3 méteren, mintha a Dumb&Dumber egyik jelenetében lennénk, ehhez hasonló izléstelenséget számomra csak Rivers dobómozdulata jelent. 😀

Hogy ne csak a DK-n való nevetéssel teljen az offseason: Számomra nagyon érdekesnek ígérkezik az idei 53-as, több poszton is számítok csillaghullásra. (pl. LB - Griffin?, WR - Brown?)
Szerintetek?

A kezdőcsapatba kerülésért is lesznek komoly csaták, nagyon kíváncsi vagyok hogy kié lesz a 3. LB hely, vagy McDougald mögött a FS.
Amadi lesz a kezdő Slot CB?
Fant, egészségesen kiszorítja végre Ifedit?

Megannyi kínzó kérdés.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na most már tudjuk miért fázott mindenki Metcalftól 😊
Tomcsik
Picit darabos és úgy fordul mint a nyergesvontató, de ha elkap mindent akkor senkit nem fog érdekelni.
Matthew99
Hát ha ilyen come backet fut akkor a CB-k fognak elkapni mindent 😀
Tomcsik
majd elkezdik használni a madden 2008-as playbookomat. 3-4 vertical play-jel végig 😀
eaglesmcnabb
Vagy szimplán azt a négy playt játszatják vele, amit Megatronnal toltak az esetek háromnegyedében. Nem tudom, ezekben mennyit fog fejlődni, valamennyit amúgy biztosan. De az is lehet egy megoldás, hogy azt próbálják majd vele tolni, amire jó, és nem azt keresik, hogy mivel lehet gyenge a pályán. Majd kiderül

Szerkesztette: Wyatt

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Na most már tudjuk miért fázott mindenki Metcalftól 😊
Tomcsik
Picit darabos és úgy fordul mint a nyergesvontató, de ha elkap mindent akkor senkit nem fog érdekelni.
Matthew99
Hát ha ilyen come backet fut akkor a CB-k fognak elkapni mindent 😀
Tomcsik
majd elkezdik használni a madden 2008-as playbookomat. 3-4 vertical play-jel végig 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na most már tudjuk miért fázott mindenki Metcalftól 😊
Tomcsik
Picit darabos és úgy fordul mint a nyergesvontató, de ha elkap mindent akkor senkit nem fog érdekelni.
Matthew99
Hát ha ilyen come backet fut akkor a CB-k fognak elkapni mindent 😀

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Na most már tudjuk miért fázott mindenki Metcalftól 😊
Tomcsik
Picit darabos és úgy fordul mint a nyergesvontató, de ha elkap mindent akkor senkit nem fog érdekelni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na most már tudjuk miért fázott mindenki Metcalftól 😊

 mobile.twitter.com/hawk/status/1134273796477771776

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
mcdowell nem fizeti vissza az aláírási pénzt. Vicc a csávó.
braxa88
Kontextus a sztorihoz azoknak, akik nincsenek kepben:

Malik McDowell (DL) 2017-es 2. koros pickunk volt, aki a draftolasat koveto hetekben egy quad szeru jargannyal felelotlenul vezetett, fejreallt, aminek kovetkezteben olyan serulest szerzett, hogy alkalmatlanna valt az NFL-ben valo szereplesre (Felepult ugyan, de valami rejtelyes kockazat megmaradhatott tovabbi serulesre, a csaladja nem jarult hozza az allapotanak nyilvanossagra hozatalahoz), es azota sem jatszott egy percet sem, szoval iden kitettuk a szuret.

Gondolom nem kell mondani, hogy egy ilyen jargany vezetesevel meg is szegte a szerzodeset, ezt iden egy "valasztottbiro" is kimondta, es kotelezte McDowellt az alairasi penz ($1,599,238 dollar) mar kifizetett reszenek visszafizetesere. 800 ezer dollart ebbol visszatartottunk, szoval "csak" tovabbi 800 ezer dollar, kb. 233 millio forint maradt nala jogtalanul, azonban ezt nem akarja visszafizetni.

Ezert mentunk most szovetsegi birosagra, gondolom azt konnyebb vegrehajtatni.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mcdowell nem fizeti vissza az aláírási pénzt. Vicc a csávó.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Nem tudom alatamasztani semmilyen pletykaval azon kivul amit Stez is leirt, de a bold prediction-omet arra a feltetelezesre is alapozom, hogy a ketto iden draftolt LB berobban a campben es egy kis szintcsokkenessel nyilvan, de megoldjak az ILB posztot, a felszabadult penzt epdig ertekesebb pozicioba fektetjuk.

Persze ellenerv, hogy Wagner nem veletlenul maradt itt utolso hirmondonak. A vezetes ot tekinti a vedelem vezerenek, jogosan.
undisputedly
Na pont ettől a részétől fázok rendesen. Trent Brown lóvéért elhozunk valami középszerű RT-t. Vagy ugyanezt cornerrel.
Azzal aztán kurvára előbbre leszünk.
Kösz nem.
Wagnert nem lehet pótolni.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bold prediction: Ez Wagner utolso eve nalunk.
undisputedly
Tudsz valamit amit mi nem?
akdestroyer
Megjelent az OTA-n, de nem volt hajlando edzeni, es ez nem is fog valtozni, amig nem kap uj szerzodest. Azt mondta, hogy evi 17 milliot akar, annal a penznel picit tobbet, mint amit Mosley kapott a Jetstol, hogy o legyen a liga legjobban fizetett ILB-je.

Manapsag pedig a Seahawks-FO nem arrol hires, hogy ilyen szerzodeseket osztogatna, szerintem ezert gondolja, hogy Wagnernek ez lesz az utolso idenye itt.
Stez
Nem tudom alatamasztani semmilyen pletykaval azon kivul amit Stez is leirt, de a bold prediction-omet arra a feltetelezesre is alapozom, hogy a ketto iden draftolt LB berobban a campben es egy kis szintcsokkenessel nyilvan, de megoldjak az ILB posztot, a felszabadult penzt epdig ertekesebb pozicioba fektetjuk.

Persze ellenerv, hogy Wagner nem veletlenul maradt itt utolso hirmondonak. A vezetes ot tekinti a vedelem vezerenek, jogosan.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bold prediction: Ez Wagner utolso eve nalunk.
undisputedly
Tudsz valamit amit mi nem?
akdestroyer
Megjelent az OTA-n, de nem volt hajlando edzeni, es ez nem is fog valtozni, amig nem kap uj szerzodest. Azt mondta, hogy evi 17 milliot akar, annal a penznel picit tobbet, mint amit Mosley kapott a Jetstol, hogy o legyen a liga legjobban fizetett ILB-je.

Manapsag pedig a Seahawks-FO nem arrol hires, hogy ilyen szerzodeseket osztogatna, szerintem ezert gondolja, hogy Wagnernek ez lesz az utolso idenye itt.

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Bold prediction: Ez Wagner utolso eve nalunk.
undisputedly
Tudsz valamit amit mi nem?