Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Wilson tegnap nagyon gyenge volt. gondolom parázott rendesen mert OL nélkül nem volt esélye normális játékokra, de azért akkoris pontatlan volt
jagyezzük fel: Bailey-Carpenter-Lewis-Sweezy-Britt fal 😀 Carp sérülése után nem is tudom ki jött már be LGnek. amugy Britt is iszonyatosan rossz, télleg minden playben megverik és ez nem túlzás.
Azért Okung szidjuk mindig de azért felőle sokkal de sokkal kevesebb nyomás jön, mint bárhol máshonnan, és most mikor hiányzik látszik h még olyan szinten sincs passprotection.
nagyon kellenek vissza a sérültek mert ilyen gárdával nem várok sokat a giants ellen.
amugy Coyle is nagyon gyenge, szal a LBk is jöjjenek vissza szépen.

komoly amugy a sérültlista
Okung, Unger, Chancellor, 3 pro bowler,
Smith a SB MVP,
Maxwell, Wagner Pro bowl kaliberű játékosok
Zach Miller kezdő TE (L.Willson botrányszar)
Hill, legtöbbet fennlévő DT
Jerron Johnson, Schilling, backupok, de akiknek a cseréi azok is sérültek, szal a sorban a 3.nak kellett játszanibraxa88
Schilling amúgy önmaga is csak 3. opció volt, most a 4. center játszik.
Okung és Unger mostanában abszolút nem probowl szint, de sokat segítenének a mostani állapoton az biztos. Wagnernek voltak idén kiemelkedő meccsei mindkét irányba, az UDFA-nal mérföldekkel jobb így is. Miller sokkal inkább blockol már, illetve broken playeknél vagy rövid routoknál kap el, Willsont WR szerűen is használjuk a középső zónában, szóval a kettő nem ugyanaz. Egyértelmű azért,hogy inkább Miller legyen fent.

Kancellár idén gyenge. Smith a legrosszabb a LB sorban az UDFA-val egyetemben. Hiába van hozzá érzéke,hogy mindig tűzközelben legyen, nem tud egy tacklet megcsinálni. Sorozatosan a 1 yard loss helyett jöttek róla az 5-6 yard gainek.

Maxwell és Hill viszont nagyon hiányzik.undisputedly
Okung és Unger jó, egy ilyan falbol sajnos nem tudnak kitűnni. nem elitek de jó játékosok, a jobb LTk közé tartozik Okung, és Unger is top5-10 C
Wagner simán az egyik legjobb MLB volt idéna sérülésig
Miller persze h blokkol mert az jól tud. Willson meg egy kalap szar abban is, így dobnak felé mert blokkolni nem marad. Ezért is hiányzik Miller mert ő tudna blokkolni, javítani a passprotectiont, ás jobban is kap el mint Willson. persze kevset használjuk, de azokat ami felé megy azt rendre lehúzza.
Chancellor az gyenge idén mert sérülten játszik, de akkor sem mondanám gyengének
Smith-szel sem értünk egyet. voltak jó meccsei, volt h jobb volt mint Wright
Maxwell hiánya a leginkább pótolható mert Simon tudja azt hozni
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Wilson tegnap nagyon gyenge volt. gondolom parázott rendesen mert OL nélkül nem volt esélye normális játékokra, de azért akkoris pontatlan volt
jagyezzük fel: Bailey-Carpenter-Lewis-Sweezy-Britt fal 😀 Carp sérülése után nem is tudom ki jött már be LGnek. amugy Britt is iszonyatosan rossz, télleg minden playben megverik és ez nem túlzás.
Azért Okung szidjuk mindig de azért felőle sokkal de sokkal kevesebb nyomás jön, mint bárhol máshonnan, és most mikor hiányzik látszik h még olyan szinten sincs passprotection.
nagyon kellenek vissza a sérültek mert ilyen gárdával nem várok sokat a giants ellen.
amugy Coyle is nagyon gyenge, szal a LBk is jöjjenek vissza szépen.

komoly amugy a sérültlista
Okung, Unger, Chancellor, 3 pro bowler,
Smith a SB MVP,
Maxwell, Wagner Pro bowl kaliberű játékosok
Zach Miller kezdő TE (L.Willson botrányszar)
Hill, legtöbbet fennlévő DT
Jerron Johnson, Schilling, backupok, de akiknek a cseréi azok is sérültek, szal a sorban a 3.nak kellett játszanibraxa88
Schilling amúgy önmaga is csak 3. opció volt, most a 4. center játszik.
Okung és Unger mostanában abszolút nem probowl szint, de sokat segítenének a mostani állapoton az biztos. Wagnernek voltak idén kiemelkedő meccsei mindkét irányba, az UDFA-nal mérföldekkel jobb így is. Miller sokkal inkább blockol már, illetve broken playeknél vagy rövid routoknál kap el, Willsont WR szerűen is használjuk a középső zónában, szóval a kettő nem ugyanaz. Egyértelmű azért,hogy inkább Miller legyen fent.

Kancellár idén gyenge. Smith a legrosszabb a LB sorban az UDFA-val egyetemben. Hiába van hozzá érzéke,hogy mindig tűzközelben legyen, nem tud egy tacklet megcsinálni. Sorozatosan a 1 yard loss helyett jöttek róla az 5-6 yard gainek.

Maxwell és Hill viszont nagyon hiányzik.
több mint 9 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Willsont csak a kezei zavarják az elkapásban 😊
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Wilson tegnap nagyon gyenge volt. gondolom parázott rendesen mert OL nélkül nem volt esélye normális játékokra, de azért akkoris pontatlan volt
jagyezzük fel: Bailey-Carpenter-Lewis-Sweezy-Britt fal 😀 Carp sérülése után nem is tudom ki jött már be LGnek. amugy Britt is iszonyatosan rossz, télleg minden playben megverik és ez nem túlzás.
Azért Okung szidjuk mindig de azért felőle sokkal de sokkal kevesebb nyomás jön, mint bárhol máshonnan, és most mikor hiányzik látszik h még olyan szinten sincs passprotection.
nagyon kellenek vissza a sérültek mert ilyen gárdával nem várok sokat a giants ellen.
amugy Coyle is nagyon gyenge, szal a LBk is jöjjenek vissza szépen.

komoly amugy a sérültlista
Okung, Unger, Chancellor, 3 pro bowler,
Smith a SB MVP,
Maxwell, Wagner Pro bowl kaliberű játékosok
Zach Miller kezdő TE (L.Willson botrányszar)
Hill, legtöbbet fennlévő DT
Jerron Johnson, Schilling, backupok, de akiknek a cseréi azok is sérültek, szal a sorban a 3.nak kellett játszani
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lombardi trófea nálunk van... légyszi jusson eszetekbe, hogy egy éve sem volt, hogy milyen boldogságot hoztak errefele a srácok.
Gyengék vagyunk, tavaly is így volt... csak most nagyon sok a sérült is mellé.
Azért voltunk nagyon jók, mert volt depht-ünk, most meg nincs, mert annyi a kieső.
Nekem minden meccs egy ajándék, minden hibával együtt.
#bajnokcsapatSeaSzilaHawk
Ez kinek szólt?
Szerintem mindenkinek egyértelmű, hogy egyetlen csapat van minden évben aki bajnok lesz, a többi 31-nek a a bajnoki címen kívüli örömöt kell találni, akár egy jó meccs, akár a rivális legyőzése.


Ettől függetlenül lehet magasra tenni a mércét,ha elvárásokról van szó. Azért megszólni valakit mert nem túlzottan örül egy gyenge játéknak, az olyan,mintha valakit azért találnál meg,mert nem X,hanem Y a kedvence. Ki-ki hogy szurkol.
több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Lombardi trófea nálunk van... légyszi jusson eszetekbe, hogy egy éve sem volt, hogy milyen boldogságot hoztak errefele a srácok.
Gyengék vagyunk, tavaly is így volt... csak most nagyon sok a sérült is mellé.
Azért voltunk nagyon jók, mert volt depht-ünk, most meg nincs, mert annyi a kieső.
Nekem minden meccs egy ajándék, minden hibával együtt.
#bajnokcsapat

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Ha valamitől szerethető a Hawks, az számomra leginkább a mostaniak underdogsága, hogy széles körben lesajnált, hátul draftolt vagy draftolatlan senkik világverő csapattá álltak össze. És persze a regnáló bajnok nehézkesen tud a várakozások ellenére nyerni, de pl. amíg a fürge törpe az irányítónk, minden komoly siker felülteljesítésként könyvelhető el. Ez nekem őszintén szólva különösen tetszik. 😊
Amúgy meg hol nincsenek formaingadozások? Csak néhány hete vallották sokan, hogy vége a Brady-korszaknak és Rivers lesz az MVP.
Inkább legyen felerész fogcsikorgatás mellett felerész parádé, mint a megbírhatóan hozott középszer.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Félidőben be akartam írni eredménykövetőbe hogy már-már a bajnokcsapatot látom a pályán aztán a srácok gondoskodtak róla, hogy izgalmas legyen. Wilson játéka valóban pontatlanabb az elmúlt pár meccsen, mintha kezdene elbizonytalanodni miután minden második playben agyonütik a remek falnak köszönhetően. Ami a playoff esélyeket illeti, továbbra is tartom, hogy gyakorlatilag bárki megver bárkit, a 49ers sem jobb mint mi, simán meglehet, mégha a Cards nem is lesz fogható.
Pozitívumok:
- D# kompletten jó volt
- Sherman első pickje a szezonban
- Irvin megbízható mind a két poszton
- Az öltöző úgy tűnik rendben van, Percy haverjai is jó teljesítményt nyújtanak (Avril, Lynch)
- Beast Mode 😊
- Az újoncaink nagyjából felvették a ritmust
- Turbin és CM jól játszott, lehet rájuk számítani

Negatívumok:
- O# fal tragédia
- Sablonos playhívások: a screenek most kivételesen működtek, de azt figyeltem meg, hogy 1st downnál incomplete pass után mindig futást hívtunk. Passzjátéknál is néha olyan érzésem volt, hogy az OC a deep és a curl útvonalon kívül mást nem ismer.
- A ST tavaly a liga legjobbja volt, most a Rams zakó után megint sikerült bénázni egy sort
- Sok alapember sérült
- WiLLson egész éves teljesítményét azt hittem, hogy a múlt heti győztes TD-vel jóvá tudja tenni, hát mégsem.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Willson sosem volt konzisztens. Backup kaliber. Helfet szintúgy. Nem hiába próbált meg mindent az FO,hogy a trade deadline előtt egy passcather TE-et megszerezzen.

Lynch elkapások általában brokenplayekből jönnek, ami alapból baj, ha pedig nem, akkor meg nem tudja elkapni.

P-Rich és Norwood rookiek, nem lehet tőlük azt várni, hogy hátukra vegyék a csapatot. Kearse-nek illene megbízhatóbb formát mutatnia, de eddig ő is gyengébb az elvártnál. Baldwin továbbra is kiemelkedő, de ne egy slot elkapótól várjuk, hogy megnyújtja a pályát teljes egészében.

Amúgy biztos vagyok benne,hogy a következő kijelentésemmel nem leszek népszerű, de szerintem RW játékának vannak olyan limitjei, amit nem tud kijavítani elvégzett munkával.
Itt arra gondolok,hogy center alól 3 lépésest pl nem tud dobni a lb zónába, mert nem lát át a falon.
Idén a két kezemen nem tudom megszámolni kb,hogy mennyi passzát ütötték le a védőfal emberei.
Szerintem RW tökéletes ahhoz amit játszunk, a readoption,playaction alapú játékhoz, de néha, amikor fogják egész meccsen a futást, és zsebből kell operálnia, akkor bizony hátrányban van.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Én sem látom ennyire sötéten a dolgokat: szépen ment a futás, a védelmünk kezd korábbi önmagára hasonlítani, most éppen passzjátékunk nem volt, és a special team is csak a legvégén hozta az elvárhatót. Wilsonnak sok köze nem volt a meccshez, a legjobb mutatója a háromból magabiztosan hozott három térdelés az utolsó másfél percben végén. 😊 És bár elismerte, hogy vacakul játszott, azért talán nem csak rajta múlik:

At this point, Wilson only has two real reliable receiving options to throw to. Baldwin and Lynch are as steady as ever but everyone else is either developing (Kearse, Paul Richardson, Kevin Norwood), situational (Ricardo Lockette, Helfet), or dropping almost literally everything thrown to him (Willson). When Wilson threw the ball to Baldwin and Lynch, he was 10/11 for 114 yards and a 109.8 rating. When targeting everyone else, he was 7/24, 65 yards, and a 39.6 rating.
( www.fieldgulls.com/2014/11/2/7147259/seahawks-raiders-final-score-nfl-2014-cigar-thoughts-30-24-marshawn-lynch-richard-sherman)

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egy hete kb volt egy középiskolai lövöldözés Washington államban. Sajnálatos tragédia.

A Hawks vendégül látta az iskola footballcsapatat a héten, és lesz még ehez kapcsolódó látogatás a facilityben. Tegnap egy megsuvegelendo classy lépést tett az ellenfél edzője,Sparano,ugyanis a középiskola kezdő betűit varratta az ingje,pólója nyakára.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Brax nem értem miért vagy negatív.
Keményen küzdöttek a srácok, meg végülis nyerek is.
Jó, végülis hazai pályán meg egy nyeretlen ellenféllel szemben...de akkor is! 😊
A sajtótájékoztató pedig elképesztően profi volt.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
közünk nincs a POhoz...
több mint 9 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Az amerikai kommentátorok azt fejtegették, hogy mivel szezon elején sokat kíméltük mert ugye elég sok ütés van benne már ennyi év után, és a szezon második felére tartogattuk hogy friss legyen és egészséges, és szerintük mostantól elkezdjük használni. Bár továbbra is azt mondom, hogy a gyengébbnek tűnő játéka elsősorban a gyenge falnak és a kevés carrynek köszönhető.
több mint 9 éve
krankovics Seattle Seahawks 407


Szerintetek felpörög?

http://seahawks.hu
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Seahawks declared TE Zach Miller, LT Russell Okung, S Jeron Johnson, CB Byron Maxwell, LB Malcolm Smith, LB Bobby Wagner, and DT Jordan Hill inactive for Week 9 against the Raiders.

kemény :/braxa88
Eléggé az. És akkor még azok akik IR-en vannak. Mindegy, next man up. Kevin-Pierre-Louise játékára kíváncsi vagyok. Szerintem nagyon jó játékos lehet belőle.

Cards eléggé komplett, és a szezon elejét csere Qb-val játszották. Igaz teljesen más lett volna ez a mai meccs, ha Romo játszik, mert Weeden egy egyenest nem tud dobni kb. Viszont a W számít. Ezt a Cardinalst nem fogjuk kétszer verni. Esetleg egy szerencsés csoporton belüli körbeveréssel vihetjük a csoportot,de ahhoz sok mindennek kell úgy alakulnia. Wildcardra kell gyúrnunk, még az is necces.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
7-1 a cards. kikurt mákosak, meg messzenem ennyire jók. de kezdek elbizonytalanodni, hétről hétre nyernek. és csak a W számít. 2 héte azt mondtam h POba se jutnak, most már meg h 1st seedre mehetnek 😀
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Seahawks declared TE Zach Miller, LT Russell Okung, S Jeron Johnson, CB Byron Maxwell, LB Malcolm Smith, LB Bobby Wagner, and DT Jordan Hill inactive for Week 9 against the Raiders.

kemény :/
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Jó lenne az első pillanattól éles játékot látni, remélem, nemcsak mondják, hanem tényleg benne van a fejekben a tavalyi első félidő a szintén nullás Tampa ellen.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Ginola Seattle Seahawks 136
Egyetértek az előttem szólókkal biztosan nem lesz egyszerű feladat.De sztem nem arra kell igazán figyelni hogy Carr éppen milyen napot fog ki,fontosabb hogy dominálva a 2 cornerüket dobálva behuzni a meccset.Carlos Rogers nem lesz ott amit sajnálok😊,de nem hiszem hogy előhuznak egy minőségi backup cb-t.Mack elég jol dolgozik rookie évében ami visszaveheti a futásainkat.Ezt Lynchre nézve ma nem is erőltetném,inkább Wilsont readeltetném.Védelmünk elég foghíjas de az oaklandieknél is rengeteg a sérült.Nem okozhat problémát a mérkőzés ha életben akarjuk tartani a PO-s reményeinket.Kíváncsian várom a lehetőséget kapó fiatalok teljesítményét,Go Hawks!!!

több mint 9 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Walters elküldve, Parks érkezett a PS-ból a secondaryt tizedelő sérülések miatt. Punt returnerként szerintetek továbbra is bedobják Shermant vagy ET-t vagy esetleg odaadják másnak ?Nadal17
Szerintem valamelyik WR lesz a PR, pl. Richardson vagy Baldwin. Hülyeség lenne elit védők sérülését kockáztatni e miatt.
több mint 9 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Walters elküldve, Parks érkezett a PS-ból a secondaryt tizedelő sérülések miatt. Punt returnerként szerintetek továbbra is bedobják Shermant vagy ET-t vagy esetleg odaadják másnak ?
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Egyetértek Peterkkel (van ilyen is 😊 )!

Trap game, és nehéz meccs lesz, pont az arcvonalak csatái miatt.
DE ez egy nagyon hasznos meccs lehet. A rookie class és a másodvonal végül teljesen bemutatkozik. Semmi nem ér annyit mint a közös munka, amit aztán lehet tesztekni éles környezetben, különösen igaz ez tandemeknél. Biztosan lesz olyan játékos, akin nekünk amatőröknek is megakad a szemünk. Én spec nagyon várom. Bár ezt most itthonról nézem -halottak napja ilyesmi- Ricsiékbe is belehallgatok!

Ami a csapatot illeti
A sérültek előbb utóbb visszatérnek -bár attól tartok, hogy a tavalyi Kancellárt már nem látjuk többé-, az edzői csapat pedig bőven van annyira jó, hogy a szezon második felére ismét durván jó legyen a Hox.

Egyet nem szabad elfelejteni. 31 csapat elemezte fél éven át a bajnokot. It is the campions turn beware!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintetek mennyire trapgame? Nem sok veszíteni valója van a Raidersnek.undisputedly
A Chargerst majdnem elcsípték, szóval a mezeket nem elég kiküldeni ellenük. Carr szvsz eddig a legjobb rookie QB (Bortlesestül együtt), de egyedül nem lehet elhordani a hegyet. Nem tudom elképzelni, hogy gondot jelentsenek, de oda kell figyelni. Egyébként szerintem az egyik legnézhezőbb "sz*r" csapat. 😊 Sok egálra álló csapat unalmasabb náluk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Okung és Kam játéka kérdéses vasárnap, Maxwell még nem térhet vissza, Unger igen, de nem biztos, hogy kezdeni fog, ráadásul Schilling is kisebb térdsérüléssel küzd. Lassan centerünk sem marad. Ha Chancellor kiesik, akkor Shead játszhat a helyén, mert Jeron Johnson agyrázkódás miatt marad ki. Az új fullbackünk, Tukuafu pedig úgy tűnik, hogy bekerül a csapatba. Érdekes, hogy többet játszott eddig defensive end poszton, szükség esetén ott is bevethető. Kemény játékos, termetre kb. megegyezik Bennett-tel. Avrilnél pl. nehezebb és magasabb is, pass protecitonben besegíthet egy-egy play actionnél. Továbbá Malcolm Smith is kidőlt, minden bizonnyal Coyle fog kezdeni középső linebackerként.
Ami a meccset illeti, ha az elején megfogjuk az Oakland támadósorát, akkor szépen lassan el fogunk tudni lépni. Kulcsfontosságú lenne, mert a csapatnak nagyon kellene egy magabiztos győzelem, ahol végig mi irányítjuk az eseményeket. Nem felejtett el itt futballozni senki, rendbe kell tenni a csapatot fejben és nem lesz semmi gond.