Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Egyetértek Peterkkel (van ilyen is 😊 )!

Trap game, és nehéz meccs lesz, pont az arcvonalak csatái miatt.
DE ez egy nagyon hasznos meccs lehet. A rookie class és a másodvonal végül teljesen bemutatkozik. Semmi nem ér annyit mint a közös munka, amit aztán lehet tesztekni éles környezetben, különösen igaz ez tandemeknél. Biztosan lesz olyan játékos, akin nekünk amatőröknek is megakad a szemünk. Én spec nagyon várom. Bár ezt most itthonról nézem -halottak napja ilyesmi- Ricsiékbe is belehallgatok!

Ami a csapatot illeti
A sérültek előbb utóbb visszatérnek -bár attól tartok, hogy a tavalyi Kancellárt már nem látjuk többé-, az edzői csapat pedig bőven van annyira jó, hogy a szezon második felére ismét durván jó legyen a Hox.

Egyet nem szabad elfelejteni. 31 csapat elemezte fél éven át a bajnokot. It is the campions turn beware!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintetek mennyire trapgame? Nem sok veszíteni valója van a Raidersnek.undisputedly
A Chargerst majdnem elcsípték, szóval a mezeket nem elég kiküldeni ellenük. Carr szvsz eddig a legjobb rookie QB (Bortlesestül együtt), de egyedül nem lehet elhordani a hegyet. Nem tudom elképzelni, hogy gondot jelentsenek, de oda kell figyelni. Egyébként szerintem az egyik legnézhezőbb "sz*r" csapat. 😊 Sok egálra álló csapat unalmasabb náluk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Okung és Kam játéka kérdéses vasárnap, Maxwell még nem térhet vissza, Unger igen, de nem biztos, hogy kezdeni fog, ráadásul Schilling is kisebb térdsérüléssel küzd. Lassan centerünk sem marad. Ha Chancellor kiesik, akkor Shead játszhat a helyén, mert Jeron Johnson agyrázkódás miatt marad ki. Az új fullbackünk, Tukuafu pedig úgy tűnik, hogy bekerül a csapatba. Érdekes, hogy többet játszott eddig defensive end poszton, szükség esetén ott is bevethető. Kemény játékos, termetre kb. megegyezik Bennett-tel. Avrilnél pl. nehezebb és magasabb is, pass protecitonben besegíthet egy-egy play actionnél. Továbbá Malcolm Smith is kidőlt, minden bizonnyal Coyle fog kezdeni középső linebackerként.
Ami a meccset illeti, ha az elején megfogjuk az Oakland támadósorát, akkor szépen lassan el fogunk tudni lépni. Kulcsfontosságú lenne, mert a csapatnak nagyon kellene egy magabiztos győzelem, ahol végig mi irányítjuk az eseményeket. Nem felejtett el itt futballozni senki, rendbe kell tenni a csapatot fejben és nem lesz semmi gond.
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Mit vártok a meccstől?
Ezen a hétvégén nyerni nem nyerhetünk, maximum bukhatunk. Verjük meg a Raiderst bármeilyen marginnal, akkor a "0-7-es" Oaklandet vertük lesz az érv, és mivel jelenleg nem képviselnek számottevő erőt, ezért az egyes egységekre vonatkoztatva sem kapunk közelebbi megvilágítást a helyzetre.

Szerintetek mennyire trapgame? Nem sok veszíteni valója van a Raidersnek. Remélem kozmetikázzuk kicsit a védelem mutatóit. Az a hír járja, hogy Wagner hosszabb időt kell kihagyjon, de ezt csak pletyka szinten olvastam.undisputedly
Közhely de igaz, ebben a ligában nincs lefutott meccs. Vasárnap ha nyerünk pont olyan értékes lesz a győzelem, mint a Denver elleni. És ezt komolyan is gondolom. Lehet most pont ilyen meccsre van szükségünk ahol esetleg a kevesebbet játszottak is több lehetőséget kapnak, kis rutint szerezhetnek. Meglátjuk vasárnap. Ja, és ha lehet ne sérüljön le senki.

Go Hawks!

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Coyle lesz a kezdő mlb :-/
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mit vártok a meccstől?
Ezen a hétvégén nyerni nem nyerhetünk, maximum bukhatunk. Verjük meg a Raiderst bármeilyen marginnal, akkor a "0-7-es" Oaklandet vertük lesz az érv, és mivel jelenleg nem képviselnek számottevő erőt, ezért az egyes egységekre vonatkoztatva sem kapunk közelebbi megvilágítást a helyzetre.

Szerintetek mennyire trapgame? Nem sok veszíteni valója van a Raidersnek. Remélem kozmetikázzuk kicsit a védelem mutatóit. Az a hír járja, hogy Wagner hosszabb időt kell kihagyjon, de ezt csak pletyka szinten olvastam.
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 624 — Rise My Nation!
Az ellenfelek SB-oddsai szerinti a szezon második felében a Raiders, a Rams és a Cards után a miénk a negyedik legnehezebb sorsolás:  nfltraderumors.co/2014-nfl-strength-schedule/tejbegrrr!!!
Ebbe az a szomorú, hogy ez természetes dolog az SB győztes esetében, de a mienk úgy a legerősebb, hogy bottom 5 csapat vagyunk😛
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Jövő vasárnap megint benne leszünk a tévében:  twitter.com/galuskahulud/status/527474466449027072

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Az ellenfelek SB-oddsai szerinti a szezon második felében a Raiders, a Rams és a Cards után a miénk a negyedik legnehezebb sorsolás:  nfltraderumors.co/2014-nfl-strength-schedule/

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Walters agyrázkódás miatt nem játszhatott a Panthers ellen, ezért kellettek a beugrók.Nadal17
Oké, kösz az infót. Ez elkerülte a figyelmem. Mindenesetre fura, hogy a legjobb védőnk a punt returner.

Különben Kelvin Benjamin már a draft előtt is tetszett nekem, lehet hogy egy feltrade-et megért volna...
több mint 9 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Miért Sherman a punt returner, hogy Paul Richardson és Kevin Norwood is játszhasson, és Walters ne legyen a keretben?, Mert hosszú távon nem tudom, hogy ez jó megoldás-e, nem hiszem el, hogy senki más nem tud normálisan puntot visszahordani, mondjuk Richardson megpróbálhatná, ha már ő lett a kick returner.
Továbbá Kevin Pierre-Louis játéka tetszett, egész jó volt legutóbb.Aguirre
Walters agyrázkódás miatt nem játszhatott a Panthers ellen, ezért kellettek a beugrók.
több mint 9 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Miért Sherman a punt returner, hogy Paul Richardson és Kevin Norwood is játszhasson, és Walters ne legyen a keretben?, Mert hosszú távon nem tudom, hogy ez jó megoldás-e, nem hiszem el, hogy senki más nem tud normálisan puntot visszahordani, mondjuk Richardson megpróbálhatná, ha már ő lett a kick returner.
Továbbá Kevin Pierre-Louis játéka tetszett, egész jó volt legutóbb.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Lynch marad:  blogs.seattletimes.com/seahawks/2014/10/27/seahawks-coach-pete-carroll-lynch-not-going-anywhere-and-wagner-and-miller-are-still-out-a-while/tejbegrrr!!!
Hát ez remek hír. Gondolom van, aki örül, én annyira nem...
Mindegy ez van!
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Lynch marad:  blogs.seattletimes.com/seahawks/2014/10/27/seahawks-coach-pete-carroll-lynch-not-going-anywhere-and-wagner-and-miller-are-still-out-a-while/

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Benjamin volt, személyes kedvencem, nagyon vártam Billshez, Watkins lett, de ezért nem szomorkodom... 😊

Earl Thomas nagyon nem érzi a rakkenrollt. Visszaãlltunk a tavalyi sémára...Helmut Zimmer
Feladtuk a szigorú 4-3 at.Helmut Zimmer
Amúgy ha gondolod és van időd, feldobhatnál pár észrevételt amit te vagy a szakmai közeged obzervált. Ahogyan számolgatok, McD-t Hill helyettesítette, jött Williams a belső rotációba, és habár Jessie Ir-en van, de Cassius felér 0,25 Clemmel, Avril pedig a tavalyi kevesebb snapszámát tudta növelni Clem megmaradt játékainak számával (plusz most már Irvin is DE-ben játszik), ergo ilyen látványosan nem eshetett volna össze a Passrush. Mivel blitz nem igen eleme a játékunknak, ezért a blitz csomagokban sem lehet keresni a hibát.

Méginkább feltűnő,ha a 2 évvel ezelőtti 37(?) sackhez viszonyítunk, amikor volt egy db Clem és egy újonc Irvin nyomásgyakorlásra. Kettejükön kívül senki. Ennél a 2 évvel ezelőtti keretnél a mostani jóval erősebb, játékra viszont a közelében sincs.

A másik pedig az underneath LB zónák gyengesége passzok esetén. Az én észrevételem alapján jellemzően sok 3rd downt csinálnak meg ellenünk 5-7 yardos needből checkdown passzokkal.


Szerk: Panthers előtti statok újból:





több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Benjamin volt, személyes kedvencem, nagyon vártam Billshez, Watkins lett, de ezért nem szomorkodom... 😊

Earl Thomas nagyon nem érzi a rakkenrollt. Visszaãlltunk a tavalyi sémára...Helmut Zimmer
Feladtuk a szigorú 4-3 at.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
PC szerint van rá esély, hogy Maxwell és Unger pályán legyen a hétvégén.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ezen mit értesz Helmut?
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Benjamin volt, személyes kedvencem, nagyon vártam Billshez, Watkins lett, de ezért nem szomorkodom... 😊

Earl Thomas nagyon nem érzi a rakkenrollt. Visszaãlltunk a tavalyi sémára...
több mint 9 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
A Clemons visszahozás pletykában lehet valami szerintetek? Kellene pass rush ő meg ismeri a közeget.

http://seahawks.hu
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Ha jól értelmeztem, akkor most nyugi van az öltözőben (mondjuk Lynch ékesszóló öltözői nagymonológjai eddig sem zavartak senkit), Sherm RW mellé állt, így nyitott kérdés arról, hogy ki a főnök, nem maradt. Ő a franchise arca és ezt Lynch nem viseli túl jól (szerintem). A tegnapi meccsen is kb egy normális futása volt, azt meg ha jól emlékszem visszafújták bünti miatt. Azért sajnálnám ha elcserélnénk.
Vincent Jackson számomra kérdéses, vajon kell-e nekünk egy újabb hisztérika. Felmerült még Doug Martin is, hát rajta azért gondolkodnék, mert Krisztina esetében egyre gyanúsabb, hogy magas volt a pick érte.
A tegnapi meccs egyébként gyötrelmes volt. Offense sehol, bár hozzáteszem, elmaradt a szokásos Okung, Carp bünti. Richardson kezd bemelegedni, ami jó jel. Az meg hogy TE passzal nyerünk meccset....... Ki emlékszik, mikor volt ilyen utoljára?
A védelem kezd magára találni, de csak kezd, mert ez még messze van a tavalyi formától. Az a hosszú passz, amit Sherm és ET között kapott el a WR (hirtelen nem tudom kicsoda), na az tavaly nemigen történt volna meg. Nekem nagyon hiányzik Wagner és a jól blokkoló Miller, nem is beszélve a center gondjainkról. Sok a rossz snap.
Lényeg az aprócska győzelem, de most a következő 2 meccs kötelező, sőt a Chiefs sem lehetetlen. Nagyon kell pörögni, mert a Cards úszik rendesen!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Egyébként ti mennyi esélyt láttok a Lynch cserére?
Ha jól tudom keddig van a határidő, tehát elvileg ezt ma kell bejelenteniük? Vagy még lehet
holnap is?funkyparduc
Én nem tudom lesz e csere,de abban biztos vagyok, hogy a sajtótájékoztatón Lynch nem fog sokat beszélni.
Ha SD-be megy, akkor sem fog sokat beszélni, de annyit biztosan mondani fog: Innen üdvözlöm Helmutot! 😊
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Egyébként ti mennyi esélyt láttok a Lynch cserére?
Ha jól tudom keddig van a határidő, tehát elvileg ezt ma kell bejelenteniük? Vagy még lehet
holnap is?funkyparduc
Elég kicsi a valószínűsége egy tradenek. Egyrészt az idő rövidsége miatt, más részt a pótlása szvsz jelen pillanatban nem megoldott. Turbin sajna nem tudja azt a szintet, Krisztináról pedig kevés az infó. Valszeg ha olyan jó lenne több időt töltene a pályán. Bár az is lehet érlelik még egy kicsit és nem akarják elsiettetni a pályára küldését.
Az biztos hogy Lynchcsel valami nem stimmel nagyon dekoncentrált, ez az INT-nél is látszott. Sima TD helyett INT lett a vége.

Remélem valahogy sikerül visszaterelni a helyes irányba, mert nélküle azért nem olajozott az O# gépezete.
Az hogy jövőre még mindig nálunk lesz, már közel sem biztos egyrészt a fizuja, másrészt a kora miatt.

Szerintem nem hozunk ide új WR-t. Az hogy Tate nem maradhatott az ilyen szempontból nem teljesen igaz. Az hogy a FO és még oly sokan ( köztük én is ) bele szerelmesedtek Harvinba, mint kiderült nem volt jó döntés. Ha ezt idejében észreveszik az illetékesek talán még lett volna választás hogy Harvin vs. Tate. Mindegy így történt tovább kell lépni. Ja egyébként Tatenek a harmadik legtöbb elkapott yardja van a LIgában. A Lions nagyot nyert vele.

Most talán a srácok is erőt merítenek ebből a verejtékszagú győzelemből és talán ez az öltözői hangulatra is jó hatással lesz.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lynch rengeteget tett a csapat eredmenyessegeert,amiért még is kapta a pénzét és a hírnevét. Beinditotta a Beastmode márkát,és megakapozta az elismerését.

Ebben a szezonban viszont gyenge lancszem az öltözőben,a moralra rossz hatással van. Eltudjatok képzelni milyen az felnőtt ferfiakbol álló tatsasagnak,hogy az egyikük nem hajlandó felszallni a csapat buszara,de semmi szankciót nem kap érte, plusz eddig is kiváltságos jogai voltak? Robinson tavoztaval kb senki nem ért vele szót.

Szerintem tudjuk pótolni az idei játékát.
Ez egy ilyen játék. Next man up. Nem tetszik neki,hogy Raw köré építjük a csapatot,akkor nem kell itt játszani. Eddig is sok mimdentelneztek neki. Pl:Amikor bemutatott Bevellnek (ezen mondjuk jót derultem).

Egy játékos sem nagyobb a csapatnál.
30 éves elkapoert meg nem adnék cetlit. Falember kellene és igen,a magas rz target elkapo is hianycikk,de mire osszeszoknak,megtanulja a playbookot...
több mint 9 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Én azért nem tartom valószínűnek, mert egyrészt talán kezd az öltöző stabilizálódni, elég nagy káosz volt Harvin távozása után, nem hiányozna még egy ilyen move ami megosztaná a játékosokat. A másik, hogy azzal, hogy Coleman is IR-re került és Turbinnek kell Fullbacket játsznia, kisebb a rotáció HB poszton és CM-re hirtelen sokkal nagyobb szerep jutna, amire nem hiszem, hogy még készen áll. (+ a minőségi visszaesés)