Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pedig még a szemét is megműtette 😕

 www.instagram.com/p/B-CrYtCo2Ar/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
Hightower94
Nyom ő még egy Tanny-t valahol.
I m just sayin’ man.
cikesz
Borbinho a te embered. Amúgy teljesen benne van, mert ha a nagy játékokat megtartva sikerülne ezt a sok idióta döntést csak kicsi mérsékelni, már nagyot nyerhetne vele a csapata

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 youtu.be/yKQBWRPEj8o
több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Pedig még a szemét is megműtette 😕

 www.instagram.com/p/B-CrYtCo2Ar/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
Hightower94
Nyom ő még egy Tanny-t valahol.
I m just sayin’ man.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Pedig még a szemét is megműtette 😕

 www.instagram.com/p/B-CrYtCo2Ar/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
Hightower94
Már a TC előtt kiszorította Brady? 🙃
több mint 4 éve
gedam 5 700
 twitter.com/lj_era8/status/1241802449003954182?s=21
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
A remény rabjai😊

 mobile.twitter.com/peter_king/status/1241794608675328012
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Pedig még a szemét is megműtette 😕

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/90706191_2516913465291200_5120078976280811056_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=A0wBMgkZp5gQ7kNvgHHh3Tn&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfAPbttf7K4epHNVDU1cFIcj7Gjl6IDDyaTEpl4HYEZubA&oe=66364064
Tampa Bay Buccaneers on Instagram: "Thank you, 3⃣ 🙏"
58K likes, 2,175 comments - buccaneers on March 22, 2020: "Thank you, 3⃣ 🙏".
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 364 — #NoStress
A kompetetívség jó dolog, kérdés, hogy mondjuk amíg 30-35 de mondjuk még azt mondom nála 40 éves korában is van ennek értelme, addig 43 évesen már szerintem rohadt nehéz lesz megújulnia, szerintem sokkal nagyobb a bukta esélye (ráadásul ilyen körülmények között), aminél meg pont ezek a hangok lesznek majd előtérben, hogy na, csak BB miatt volt király. Pedig ez nyilvánvaló hülyeség

De a lényeg, hogy néhány héterrel akkor talán kevesebb lesz^^
Wyatt
Bár szerintem nem lesz szezon, és valószínűleg Brady se játszik több NFL-meccset, de remélem tévedek.

Viszont elméletivé téve a kérdést én elég sok embert ismerek, aki még 45-50 évesen meg tudott újulni, tudott váltani, magánéletben, üzletben, melóban, igaz, egyikse NFL irányító, de alapvetően Brady életkora az az egészségére, kondíciójára, regenerációjára, fizikumára lehet hatással, míg az agyára, hozzáállására, versengésére nem.
Vagyis ha lenne szezon és Brady bukna, az 100% a teste és nem a feje miatt lenne.

Egyébként meg nyilvánvaló, hogy Brady BB miatt volt király, ahogy BB meg Brady miatt.
Aki viszont azt mondja, hogy Brady csak BB miatt volt király, vagy hogy BB meg csak Brady miatt, az nyilvánvalóan téved.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Brady trade után engem is kíváncsivá tett ez a franchise. Ha jól emlékszem DB és O-Line problémák a legnagyobb problémák?
Toto21
Az elmúlt két évben a 2-3. körben négy CB jött, valaki csak beválik már. Az OL para volt, kérdés, hogy azon Brady mennyit dob. Mert nálunk az összes LT abból kapta a nagy pénzt, hogy villámgyorsan megoldotta a dolgokat, meg jól lépett fel a zsebben, ezért a szélső nyomást jól bírta. Valamennyit biztosan segít itt is, és a C-LT tengely nem rossz. De kéne a jobb oldalra erősítés, meg valami hatékony futójáték, mert az azért tud segíteni, ha nem mindent neki kell megoldania

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Visszajött Kevin Minter újabb 1 évre
 twitter.com/FieldYates/status/1241104262429458432
iktriad
Hiába, mindenki Bradyvel akar játszani

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Még egy hét, és a Bucs topic lehagyja a Billst, pedig ott vannak szurkolók...
Erről is Brady tehet 😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Visszajött Kevin Minter újabb 1 évre
 twitter.com/FieldYates/status/1241104262429458432
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Ünneprontó leszek: nem lesz szezon, Brady visszavonul és viszi a full gariját - na jó a signing bonust- haza, szal a Bucs továbbra is egy kisikló vonathoz hasonlít
Fast Willie
Sobri te vagy az? 😊
iktriad
Kíváncsi vagyok, hány Tampa fant keserítettem el
Fast Willie
Annál több Steelers rajongót. Senki nem akarná ezt.
Toto21
BigBen sajnos még jáccik egy darabig, ha erre gondolsz
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Ünneprontó leszek: nem lesz szezon, Brady visszavonul és viszi a full gariját - na jó a signing bonust- haza, szal a Bucs továbbra is egy kisikló vonathoz hasonlít
Fast Willie
Sobri te vagy az? 😊
iktriad
Kíváncsi vagyok, hány Tampa fant keserítettem el
Fast Willie
Annál több Steelers rajongót. Senki nem akarná ezt.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Ünneprontó leszek: nem lesz szezon, Brady visszavonul és viszi a full gariját - na jó a signing bonust- haza, szal a Bucs továbbra is egy kisikló vonathoz hasonlít
Fast Willie
Sobri te vagy az? 😊
iktriad
Kíváncsi vagyok, hány Tampa fant keserítettem el
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ünneprontó leszek: nem lesz szezon, Brady visszavonul és viszi a full gariját - na jó a signing bonust- haza, szal a Bucs továbbra is egy kisikló vonathoz hasonlít
Fast Willie
Sobri te vagy az? 😊
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Ünneprontó leszek: nem lesz szezon, Brady visszavonul és viszi a full gariját - na jó a signing bonust- haza, szal a Bucs továbbra is egy kisikló vonathoz hasonlít
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na jó, engem akkor sem érdekelnek 😛 😉
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Brady trade után engem is kíváncsivá tett ez a franchise. Ha jól emlékszem DB és O-Line problémák a legnagyobb problémák?
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Most nézem, hogy ez a csapat fórumon volt eddig a legkevesebb hozzászólás. (5108) Kíváncsi vagyok mikor lesz megelőzve a Bills. (5457)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem is tudom melyik volt a jobb 😀 a kihalt topic és pár "őrülttel" átélni évről-évre a szenvedést, vagy pedig most amikor az egész liga a Bucs-ot szarozza és Brady bukásának szurkol.

Brady ide vagy oda én még nem láttam Playoff szereplést több mint tíz év alatt sem, szóval nekem csak ez az egy vágyam!
Greg666
nem tudom, én úgy vagyok vele, mint amit ozibozi említett, Brady most vált csak a szememben egy minden tekintetben megsüvegelendő példaképnek, fel is ültem a Bucs bandwagonra

eddig csupán "minden idők legjobb system qb-jának" tartottam, de örülök, hogy őrült kompetivitása okán bevállalta ezt a tampai kalandot, bárhogy is alakul, már ezért minden dicséretet megérdemel
r.baggio
Én ezzel egyáltalán nem értek egyet, szerintem semmivel nem lett volna kevesebb, ha végig egy klubban játszik. Ez a rendszer QB-ság is olyan meh.

A kompetetívség jó dolog, kérdés, hogy mondjuk amíg 30-35 de mondjuk még azt mondom nála 40 éves korában is van ennek értelme, addig 43 évesen már szerintem rohadt nehéz lesz megújulnia, szerintem sokkal nagyobb a bukta esélye (ráadásul ilyen körülmények között), aminél meg pont ezek a hangok lesznek majd előtérben, hogy na, csak BB miatt volt király. Pedig ez nyilvánvaló hülyeség

De a lényeg, hogy néhány héterrel akkor talán kevesebb lesz^^

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

Matthew99
Akkor Godwin meggyőzhető volt

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Simán lehet, hogy hatalmas bukta lesz 43 évesen, de akkor majd legalább igaza lesz a károgóknak 😊
Wyatt
Nem érted. Brady jó játékos, de ez a csapat (FO-val, edzővel, tulajdonossal, mindennel együtt) egy kalap szar. És hiába teszel egy kalap szarra a legfinomabb marcipánból díszt, attól ez nem változik meg.
Gyurma Pappa
Nem foles írta alá hanem a liga egyik legnagyobb ikonja. Példaértékű munkamorállal. Ha megszólal az öltözőben akkor mindenki rá figyel. Ez egy tehetséges gárda, lehet, hogy csak TB kellett egy dobbantáshoz.
Simán elbagatelizalod a fenti tényeket.
gordon
Oké. Ha tévedek, majd beismerem.

12 éve nézem azt amit a Tampa leművel, őszintén, a jelenlegi állapot alapján meggyőződésem a fenti hsz.

Nem ez lesz az első sem az utolsó, hogy tévedek, ha tévedek. Eddig mindig talált módot magának ez a franchise, hogy lábon lője magát...

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 897 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.

Matthew99
Ez a betűtipus még mindig egy katasztrófa...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta