Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Gronk is a környéken nyitott buli helyet... AB is itt gyakorolgat...SB is itt lesz.

Tökös gyerek hogy bevállalta.
vpi
AB minek ide?
Amadeus
Egyet értek a kérdés-felvetéssel.
Bruce Arians ( 😊 ) szerintem is a liga leg-túlértékeltebb vezetőedzője! Az NFC-Westből gyakorlatilag farokfelcsapva menekült, mivel McVay, és Carroll folyton kifújta az orrát.
😀
Helmut Zimmer
McVay és Arians nem sokat találkozott egymással!
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ez lesz az évtized legnagyobb terített betlije, és még csak 2020 van. Ehhez nem is kell nagyon merésznek lenni.

Egyet értek a kérdés-felvetéssel.
Bruce Arians ( 😊 ) szerintem is a liga leg-túlértékeltebb vezetőedzője! Az NFC-Westből gyakorlatilag farokfelcsapva menekült, mivel McVay, és Carroll folyton kifújta az orrát.
😀
Helmut Zimmer

Épp erről akartam értekezni. Amit itt is leművelt tavaly óta, az komolytalan. Nem szeretem Winstont, de egy éven keresztül szopatta, hogy hetente másképp nyilatkozott róla, aztán meg igazából tényleg semmit nem tettek azért, hogy kényelmesebb helyzetben legyen. A tavalyi év jól megmutatta, hogy állandó kockáztatással lehet meccseket nyerni (és elveszíteni is) kevés pont különbséggel, de ha már a Winston féle kockáztatás sem lesz, akkor hogy fog nyerni a csapat? Itt nem lesz elit D, vagy jó futás. Lesz egy hisztis Evans meg egy tömegben elvesző Goodwin. Brady nem egy gunslinger, nem fogja feldobni meccsenként 20-szor / WR a labdát 30+ yardra.

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
De attól, hogy jobb nevű támadókat hoznak ide/akarnak ide hozni attól még a védelem, főként a secondary egy átjáróház.
Vagy bepróbálják azt, hogy felrakunk 30-35 pontot, hátha nem nyel be annyit a védelem?

Szerkesztette: kapitnono


több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Gronk is a környéken nyitott buli helyet... AB is itt gyakorolgat...SB is itt lesz.

Tökös gyerek hogy bevállalta.
vpi
AB minek ide?
Amadeus
Egyet értek a kérdés-felvetéssel.
Bruce Arians ( 😊 ) szerintem is a liga leg-túlértékeltebb vezetőedzője! Az NFC-Westből gyakorlatilag farokfelcsapva menekült, mivel McVay, és Carroll folyton kifújta az orrát.
😀
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Gronk is a környéken nyitott buli helyet... AB is itt gyakorolgat...SB is itt lesz.

Tökös gyerek hogy bevállalta.
vpi
AB minek ide?
Amadeus
Már úgy megszokta Zsizel 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Gronk is a környéken nyitott buli helyet... AB is itt gyakorolgat...SB is itt lesz.

Tökös gyerek hogy bevállalta.
vpi
AB minek ide?
Amadeus
Brady-bálványozás balaszírozására kell egy kis disztreksön.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szóval Brady azért igazolt a Tampa Bayhez, hogy megszerezze a 12-es mezszámot Godwintól, és így reklámozza a TB12-t.

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Gronk is a környéken nyitott buli helyet... AB is itt gyakorolgat...SB is itt lesz.

Tökös gyerek hogy bevállalta.
vpi
AB minek ide?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 594 — Patriot
Gronk is a környéken nyitott buli helyet... AB is itt gyakorolgat...SB is itt lesz.

Tökös gyerek hogy bevállalta.
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Van egyáltalàn Tampa fan itt a fórumon?
steelwolf
Azt hiszem Thrasher írogatott ide

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Dion Lewis érkezni fog va rá egy százasom.
braxa88
Gurleyt mondogatják meg Brandin Cooksot, na azok mókásak lennének
Wyatt
jaj istenem, itt is indul a draft pickek eladása? Pont most olvastam bele a Rams topikba, kb Husztnak romvára nézhetett ki úgy, ahogy a Rams jelenleg.
Amadeus
Indulnia kell. Egy 87 eves kubeval all int mondtal.
Igy nem potencial kell, hanem mar bizonyitott minoseg.
Stez
na, akkor a Tampa 2 éven belül legkésőbb húzhat a top5-ben megint. Mármint valaki a Tampa pickjével.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na mondjuk ahogy nézem, 66 millió helye van a Bucsnak, és ebben nincs még benne Brady és JPP pénze. Hogy innentől hogyan lesz itt minőségi erősítés...

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Dion Lewis érkezni fog va rá egy százasom.
braxa88
Gurleyt mondogatják meg Brandin Cooksot, na azok mókásak lennének
Wyatt
jaj istenem, itt is indul a draft pickek eladása? Pont most olvastam bele a Rams topikba, kb Husztnak romvára nézhetett ki úgy, ahogy a Rams jelenleg.
Amadeus
Indulnia kell. Egy 87 eves kubeval all int mondtal.
Igy nem potencial kell, hanem mar bizonyitott minoseg.

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Dion Lewis érkezni fog va rá egy százasom.
braxa88
Gurleyt mondogatják meg Brandin Cooksot, na azok mókásak lennének
Wyatt
jaj istenem, itt is indul a draft pickek eladása? Pont most olvastam bele a Rams topikba, kb Husztnak romvára nézhetett ki úgy, ahogy a Rams jelenleg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Dion Lewis érkezni fog va rá egy százasom.
braxa88
Gurleyt mondogatják meg Brandin Cooksot, na azok mókásak lennének

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Dion Lewis érkezni fog va rá egy százasom.
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
elvileg van 25 alvó ügynök

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Van egyáltalàn Tampa fan itt a fórumon?
steelwolf
hónapokkal ezelőtt kihalt az utolsó is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Van egyáltalàn Tampa fan itt a fórumon?
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Sokan temetik a tampát de 7-9 lettek egy 30 intet dobó qbval . Brady ha dob 10 az már 20 különbség és azért messze nem erős annyira az a csoport Saints tavaly a leghamarabb nyerte meg. Idén alig van pénzük nem tudnak erősíteni, Carolinaba friss edző lesz vélhetőleg rookie irányitóval és Atlantánál meg edzőt kellett volna cserélni mert megfáradt az egész.
Simán hozzhat TB egy Favreos vagy akár Manninges szezont is
Hightower94
Lehet, hogy Winston dobott 30 picket, de mellé felrakott 30 TD-t és 5000 yardot. És amikor a top elkapók lehaltak, az utcáról beeső arcok is 100 yardokat szedtek le. Evans es Godwin megszokta, hogy itt megy a szőnyegbombázás, nem hiszem, hogy lájkolni fogják a meccsenkénti 15 RB/TE passzt, illetve hogy a slotban vmi fehér törpe felé megy a passzok másik fele. Emellett ugye jön Arians rendszere, ahol minden QB lehal, ebbe nem tudom hogy illik Brady 43 évesen, aki minimum közepes falhoz szokott, de inkább a liga legjobb OL edzője által gardírozott egység mögött tevékenykedett. Emellé veszed azt, hogy a csoportban van egy contender, az NFC-ben minimum 7-8 olyan csapat, amelyik komplettebb kerettel bír, sztem ez nem egy jó házasság.
gabokocka
+

nincs futójáték. Nyilván ez összefüggésben van a fal állapotával, de valahogy nem látom, hogy futás nélkül Brady előránt egy pass heavy offenset.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mindenki nyugodjon le a picsaba! Ala meg nem irhatott (hiaba a fals fk info), mindjart tol egy JMD-t.

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Több ezer fórumtárs igényét kielégítve 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Sokan temetik a tampát de 7-9 lettek egy 30 intet dobó qbval . Brady ha dob 10 az már 20 különbség és azért messze nem erős annyira az a csoport Saints tavaly a leghamarabb nyerte meg. Idén alig van pénzük nem tudnak erősíteni, Carolinaba friss edző lesz vélhetőleg rookie irányitóval és Atlantánál meg edzőt kellett volna cserélni mert megfáradt az egész.
Simán hozzhat TB egy Favreos vagy akár Manninges szezont is
Hightower94
Lehet, hogy Winston dobott 30 picket, de mellé felrakott 30 TD-t és 5000 yardot. És amikor a top elkapók lehaltak, az utcáról beeső arcok is 100 yardokat szedtek le. Evans es Godwin megszokta, hogy itt megy a szőnyegbombázás, nem hiszem, hogy lájkolni fogják a meccsenkénti 15 RB/TE passzt, illetve hogy a slotban vmi fehér törpe felé megy a passzok másik fele. Emellett ugye jön Arians rendszere, ahol minden QB lehal, ebbe nem tudom hogy illik Brady 43 évesen, aki minimum közepes falhoz szokott, de inkább a liga legjobb OL edzője által gardírozott egység mögött tevékenykedett. Emellé veszed azt, hogy a csoportban van egy contender, az NFC-ben minimum 7-8 olyan csapat, amelyik komplettebb kerettel bír, sztem ez nem egy jó házasság.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Teljes téboly ez még mindig. A fal jobb oldala minimum mókás, a bal sem sokkal jobb azért, de arra rá lehet fogni, hogy NFL-szint. A WR-ek és a tight endek igen faszák, meg nyilván lesz valami Faulk, Woodhead, Vereen, White féle RB is, talán a támadósorral nem lesz para. De a védelem hogyan fog működni..

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Per Pill Bucs kezdő:
O:
Tom Brady
Ronald Jones II
Chris Godwin, Mike Evans
OJ Howard, Cameron Brate
Donovan Smith, Ali Marpet, Ryan Jensen, Alex Cappa, Brad Seaton

D:
Patrick O'Connor, Vita Vea, William Gholston
Jason Pierre-Paul, Devin White, Lavonte David, Shaq Barrett
Carlton Davis, Sean Murphy-Bunting, MJ Stewart
Mike Edwards, Justin Evans

Azért ezzel röhögve konkurál a Falcons kerete is, arról nem is beszélve h Brady skillsetje kb. annyira Arians-kompatibilis, mint az iPhone meg a micro USB töltő.
empty taxi
per pill röhögve, de ha kihagyod Jamel Deant, vagy azokat akiket majd még fognak igazolni draftolni, tehát egy kezdőt RT-t, DL-t, esetleg S-t, így a csapat 3/4ét veszed akkor ja röhögve.