Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

Matthew99
Akkor Godwin meggyőzhető volt

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Simán lehet, hogy hatalmas bukta lesz 43 évesen, de akkor majd legalább igaza lesz a károgóknak 😊
Wyatt
Nem érted. Brady jó játékos, de ez a csapat (FO-val, edzővel, tulajdonossal, mindennel együtt) egy kalap szar. És hiába teszel egy kalap szarra a legfinomabb marcipánból díszt, attól ez nem változik meg.
Gyurma Pappa
Nem foles írta alá hanem a liga egyik legnagyobb ikonja. Példaértékű munkamorállal. Ha megszólal az öltözőben akkor mindenki rá figyel. Ez egy tehetséges gárda, lehet, hogy csak TB kellett egy dobbantáshoz.
Simán elbagatelizalod a fenti tényeket.
gordon
Oké. Ha tévedek, majd beismerem.

12 éve nézem azt amit a Tampa leművel, őszintén, a jelenlegi állapot alapján meggyőződésem a fenti hsz.

Nem ez lesz az első sem az utolsó, hogy tévedek, ha tévedek. Eddig mindig talált módot magának ez a franchise, hogy lábon lője magát...

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 21 021 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.

Matthew99
Ez a betűtipus még mindig egy katasztrófa...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 930 — No es importante
Nem is tudom melyik volt a jobb 😀 a kihalt topic és pár "őrülttel" átélni évről-évre a szenvedést, vagy pedig most amikor az egész liga a Bucs-ot szarozza és Brady bukásának szurkol.

Brady ide vagy oda én még nem láttam Playoff szereplést több mint tíz év alatt sem, szóval nekem csak ez az egy vágyam!
Greg666
nem tudom, én úgy vagyok vele, mint amit ozibozi említett, Brady most vált csak a szememben egy minden tekintetben megsüvegelendő példaképnek, fel is ültem a Bucs bandwagonra

eddig csupán "minden idők legjobb system qb-jának" tartottam, de örülök, hogy őrült kompetivitása okán bevállalta ezt a tampai kalandot, bárhogy is alakul, már ezért minden dicséretet megérdemel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Trotty Brady aláírt hivatalosan is.
Beki
Van képe hozzá.
 www.instagram.com/p/B99KHG5hC_n/
iktriad
Miért a menzán kellett aláírnia? 😊

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 551
Szerintem meg a haterek nagy része, akik őszintén utálják a peccet, azok közül sokan kifejezetten drukkolni fognak tébének, így a tébének is 😉
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Simán lehet, hogy hatalmas bukta lesz 43 évesen, de akkor majd legalább igaza lesz a károgóknak 😊
Wyatt
Nem érted. Brady jó játékos, de ez a csapat (FO-val, edzővel, tulajdonossal, mindennel együtt) egy kalap szar. És hiába teszel egy kalap szarra a legfinomabb marcipánból díszt, attól ez nem változik meg.
Gyurma Pappa
Nem foles írta alá hanem a liga egyik legnagyobb ikonja. Példaértékű munkamorállal. Ha megszólal az öltözőben akkor mindenki rá figyel. Ez egy tehetséges gárda, lehet, hogy csak TB kellett egy dobbantáshoz.
Simán elbagatelizalod a fenti tényeket.
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Nem is tudom melyik volt a jobb 😀 a kihalt topic és pár "őrülttel" átélni évről-évre a szenvedést, vagy pedig most amikor az egész liga a Bucs-ot szarozza és Brady bukásának szurkol.

Brady ide vagy oda én még nem láttam Playoff szereplést több mint tíz év alatt sem, szóval nekem csak ez az egy vágyam!
Greg666
Végre egy Bucs fan 😀 Amugy normálisak nem szarozzák , 7-9 csapat annyira nem rossz, simán lehet hogy Brady az a puzzle darab aki el nagyot lehet dobbantani
Hightower94
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Nem is tudom melyik volt a jobb 😀 a kihalt topic és pár "őrülttel" átélni évről-évre a szenvedést, vagy pedig most amikor az egész liga a Bucs-ot szarozza és Brady bukásának szurkol.

Brady ide vagy oda én még nem láttam Playoff szereplést több mint tíz év alatt sem, szóval nekem csak ez az egy vágyam!
Greg666
Végre egy Bucs fan 😀 Amugy normálisak nem szarozzák , 7-9 csapat simán lehet hogy Brady az a puzzle darab aki el nagyot lehet dobbantani
több mint 4 éve
Greg666 Tampa Bay Buccaneers 58 — mindig_ujpest@freemail.hu
Nem is tudom melyik volt a jobb 😀 a kihalt topic és pár "őrülttel" átélni évről-évre a szenvedést, vagy pedig most amikor az egész liga a Bucs-ot szarozza és Brady bukásának szurkol.

Brady ide vagy oda én még nem láttam Playoff szereplést több mint tíz év alatt sem, szóval nekem csak ez az egy vágyam!

több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Tampa bay instagramja 5 óra alatt 460 ezerről , 530-ra ugrott 😂😂😂
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
2 év, 50 millió, full garantált, + 9 millió incentives, és trade és tag blokkolási lehetőség.
Cruyffista
gyakorlatilag nyugdíjas szerződés.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
2 év, 50 millió, full garantált, + 9 millió incentives, és trade és tag blokkolási lehetőség.
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Trotty Brady aláírt hivatalosan is.
Beki
Van képe hozzá.
 www.instagram.com/p/B99KHG5hC_n/
iktriad
Hogy örül már a 30 millának ami benne van 😀
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trotty Brady aláírt hivatalosan is.
Beki
Van képe hozzá.
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/90086091_253094719045685_314792317221856994_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=8bg-b3xxeYQQ7kNvgHXFvd1&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYCwEBLPGqD7uc8zTntyFPEjGWyk4vopqX4V7Fc88ocG8g&oe=6648E05F
Tom Brady on Instagram: "Excited, humble and hungry ...if there is one thing I have learned about football, it’s that nobody cares what you did last year or the year before that...you earn the trust and respect of those around through your commitment every single day. I’m starting a new football journey and thankful for the @buccaneers for giving me an opportunity to do what I love to do. I look forward to meeting all my new teammates and coaches and proving to them that they can believe and trust in me...I have always believed that well done is better than well said, so I’m not gonna say much more - I’m just gonna get to work! #Year1 p.s. Jack Brady with the photocred 😀"
1M likes, 46K comments - tombrady on March 20, 2020: "Excited, humble and hungry ...if there is one thing I have learned about football, it’s that nobody cares what you did last year or the...".
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Trotty Brady aláírt hivatalosan is.
több mint 4 éve
rokaur 864
Simán lehet, hogy hatalmas bukta lesz 43 évesen, de akkor majd legalább igaza lesz a károgóknak 😊
Wyatt
Nem érted. Brady jó játékos, de ez a csapat (FO-val, edzővel, tulajdonossal, mindennel együtt) egy kalap szar. És hiába teszel egy kalap szarra a legfinomabb marcipánból díszt, attól ez nem változik meg.
Gyurma Pappa
big up, emiatt írtam a Pats topikban, hogy a lehető legrosszabb választás volt a Tampa. Nem a keret miatt, hanem a szervezeti kultúra okán, ami hagyományosan megvan erre fele. Persze lehet, hogy a kihívás vonzotta.
Amadeus
divatos mostanság ezzel a szervezeti kultúrával dobálózni, de hány csapatnál van meg igazán? Pecc, Ravens, Chiefs, Eagles, Packers, Vikes, Saints, 9ers, Hawks? 32-ből max. 9-10 és mindnél ott figyel a franchise QB.

Bradyvel majd jön a kultúra is, ha nem, ugyanott lesz a Bucs mint az elmúlt 15+ évben.
Joey Tribbiani
igy van, azert a Patriot way-t sokan csak Belichick talalmanyanak tartjak, de ahhoz bizony nagyon nagy szukseg van arra, hogy a legfontosabb embered vegezze a legtobb munkat.
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Alairt mar Brady? Es JMD? Es JMDzett mar Brady? Es Bradyzett JMD?

Hahaha.
Stez
Nagy valószínűsége hogy mar aláirt mint nem 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Alairt mar Brady? Es JMD? Es JMDzett mar Brady? Es Bradyzett JMD?

Hahaha.

több mint 4 éve
batyu New England Patriots 630
Fú te$$, hát a Tampa Bay Pirates a kedvenc csapatom. Már évek óta persze, lassan 20 éve várok arra, hogy megint Super Bowlban lássam a bástyákat
Pets4Lájf12
Kíváncsi vagyok, hogy mennyire fog majd fellendülni ez a topik a sok bandwagoner örök new englandistával 😀
shawnka
oszt mégis te irogatsz ide

több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Simán lehet, hogy hatalmas bukta lesz 43 évesen, de akkor majd legalább igaza lesz a károgóknak 😊
Wyatt
Nem érted. Brady jó játékos, de ez a csapat (FO-val, edzővel, tulajdonossal, mindennel együtt) egy kalap szar. És hiába teszel egy kalap szarra a legfinomabb marcipánból díszt, attól ez nem változik meg.
Gyurma Pappa
big up, emiatt írtam a Pats topikban, hogy a lehető legrosszabb választás volt a Tampa. Nem a keret miatt, hanem a szervezeti kultúra okán, ami hagyományosan megvan erre fele. Persze lehet, hogy a kihívás vonzotta.
Amadeus
divatos mostanság ezzel a szervezeti kultúrával dobálózni, de hány csapatnál van meg igazán? Pecc, Ravens, Chiefs, Eagles, Packers, Vikes, Saints, 9ers, Hawks? 32-ből max. 9-10 és mindnél ott figyel a franchise QB.

Bradyvel majd jön a kultúra is, ha nem, ugyanott lesz a Bucs mint az elmúlt 15+ évben.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Simán lehet, hogy hatalmas bukta lesz 43 évesen, de akkor majd legalább igaza lesz a károgóknak 😊
Wyatt
Nem érted. Brady jó játékos, de ez a csapat (FO-val, edzővel, tulajdonossal, mindennel együtt) egy kalap szar. És hiába teszel egy kalap szarra a legfinomabb marcipánból díszt, attól ez nem változik meg.
Gyurma Pappa
big up, emiatt írtam a Pats topikban, hogy a lehető legrosszabb választás volt a Tampa. Nem a keret miatt, hanem a szervezeti kultúra okán, ami hagyományosan megvan erre fele. Persze lehet, hogy a kihívás vonzotta.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Simán lehet, hogy hatalmas bukta lesz 43 évesen, de akkor majd legalább igaza lesz a károgóknak 😊
Wyatt
Nem érted. Brady jó játékos, de ez a csapat (FO-val, edzővel, tulajdonossal, mindennel együtt) egy kalap szar. És hiába teszel egy kalap szarra a legfinomabb marcipánból díszt, attól ez nem változik meg.

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 880 — StuG Life
Már cserével is írták sokan, így meg még jobban adja magát. Kérdés, a satyiba belefér-e
Wyatt
Megoldják okosba.
iktriad
ő is szereti a ráklábat v mi?
briareos
Majd Tommyboy neki is utal némi lovét a szerződésből. Amúgy menne hozzátok is szívesen, de már ott van Jordan Howard.
 twitter.com/JosinaAnderson/status/1240729436808503298
iktriad
tekintve h tavaly fitzmagic volt a leading rusher nem hiszem h telitve lenne a pozi