Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wooow. Na akkor a legfontosabb dolgok letudva. Meg johetne egy jobbfajta FA 😊

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Nahát. Chris felajánlotta, Tom elfogadta. Happy end.
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/91569805_696285534244601_2109654469853572729_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=YfbhJIKqfeMQ7kNvgFi5raS&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfAi5JYX2N0YyPkBSHsM5LazRwt5b3WZP5ApcrtJ1ZGL6g&oe=6633CBDF
NFL on Instagram: "1️⃣2️⃣x1️⃣4️⃣ @tombrady (via @chrisgodwin)"
527K likes, 2,491 comments - nfl on March 31, 2020: "1️⃣2️⃣x1️⃣4️⃣ @tombrady (via @chrisgodwin)".


Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Visszajött Ryan Smith is.
 twitter.com/gregauman/status/1243661758155370496
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ez a lépés Brady nélkül sansztalan lett volna. Ez óriási nyereség a Tampának, már kitermelte a Winstonhoz képesti árkülönbséget. Szenzációs hír!

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
tapoSUH a fedélzeten 😁
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brady Suh-szanhat egyet.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1242876487512047622
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Jax: Minshew-t úgysem cserélik le + Marrone absz nem tud QB-t képezni
Fast Willie
Nálunk nem neki kell ezzel foglalkozni, hanem Jay Grudennek meg a QB coach McAdoonak. 😉 Nekik meg ebben van tapasztaltuk, főleg Jaynek. A Jags múlt héten beszélt amúgy Winstonnal.
 twitter.com/E_Dilla/status/1242531392610799616
Disclaimer: én nem tenném a helyünkben. A fehér Winston (Bortles) már úgyis elég időt elvett a csapattól. Nézzük meg mit tud Minshew, és ha nagyon kell mögé biztosíték, jöjjön Scholes, akit Gruden jól ismer.
iktriad
Nem tudom, ők mivel jobbak.

Jay Gruden edzette QB-k: Dalton, Griffin, Cousins, McCoy, Josh Johnson, Sanchez, Keenum, Haskins

McAdoo: Rodgers, Flynn, Tolzien, Seneca Wallace, Eli Manning (Geno Smith)

Ebből Rodgers ösztönös tehetség, csak elrontani lehetett. Dalton jó volt egy ideig, bizonyos szintig, de azért tét alatt mindig összeomlott, akárcsak Cousins. Griffint a saját edzői kinyírták, Eli pedig szerintem pont McAdoo alatt indult el lefelé, a többiből semmit sem hoztak ki.

Szóval Winstonnak ők sem lennének jobbak.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jax: Minshew-t úgysem cserélik le + Marrone absz nem tud QB-t képezni
Fast Willie
Nálunk nem neki kell ezzel foglalkozni, hanem Jay Grudennek meg a QB coach McAdoonak. 😉 Nekik meg ebben van tapasztaltuk, főleg Jaynek. A Jags múlt héten beszélt amúgy Winstonnal.
 twitter.com/E_Dilla/status/1242531392610799616
Disclaimer: én nem tenném a helyünkben. A fehér Winston (Bortles) már úgyis elég időt elvett a csapattól. Nézzük meg mit tud Minshew, és ha nagyon kell mögé biztosíték, jöjjön Scholes, akit Gruden jól ismer.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Sokmindent elmond a történetről h Winston kb. Koetter alatt volt a legjobb...
empty taxi
Akkor csak a Falcons mentheti meg?
Fast Willie
Ink Winston mentse meg a Falconst Koettertől. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Sokmindent elmond a történetről h Winston kb. Koetter alatt volt a legjobb...
empty taxi
Akkor csak a Falcons mentheti meg?
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Konkrétan hozott egy olyan újonc évet, hogy 4000 passzolt yard, majd 2x annyi TD, mint turnover. Ebből aztán a következő 4 évben nem fejlődött semmit. Szóval simán benne, hogy egy értelmes HC franchise QB-t faragott volna belőle, de ez nem annyira adatott meg neki.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Sokmindent elmond a történetről h Winston kb. Koetter alatt volt a legjobb...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Winston teljesítménye Arians alatt csak szarabb lett, összevissza nyilatkozgatott, kb egy hóbortos vén sarlatánra hasonlított a pálya szélén. De majd most Bradyvel bizonyithatja, hogy Winston volt a fék és nem ő.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Winston kulcsa Arians volt, hozzá hasonló edző nem sok van, aki Jameis-t teljesítményre készteti
Fast Willie
Hát ez barokkos túlzás.
És akkor finom voltam.
gabokocka
Miért, te hol látod Winstont?

AFC:
Patriots: no way, abszolút BB elvei ellen megy
Miami: Flores sem hiszem, hogy abban gondolkodik, hogy kibasszon a saját védelmével+ kedvező draft
Jax: Minshew-t úgysem cserélik le + Marrone absz nem tud QB-t képezni
LAC: még talán a legjobb scenario lenne neki, de biztos, hogy draftban gondolkodnak vagy TT-ben

NFC:
Redskins: Riverától sztem az ő jelleme áll a legtávolabb, de Haskinsnél semmivel nem jobb
Panthers: a Newton sztori után nem hiszem, pedig sztem Teddy-nél jobb lenne nektek egy évre, ha prove it deal-t hajlandó aláírni
Fast Willie
Kettőnek semmi köze egymáshoz. Te azt írtad, hogy Jamiest Arians ösztönözte olyan teljesítményre, amilyenre. Ez nettó hülyeség, már bocsánat. Azon kívül, hogy több yardot passzolt, szinte semmiben nem lépett előre a korábbi évekhez képest. Sőt, inkább visszafejlődött. Arians nagyobb fék ennek a csapatnak, mint Winston volt.

Azt én is írtam, nehéz neki helyet találni a ligában, mert nem tipikus csere QB alapanyag. Egy backuptól nem várod, hogy megváltsa a világot, annyi a feladata, hogy ne bassza el a meccset, hozza jó helyzetbe a csapatot. Na Winston ennek a gyökeres ellentéte.
gabokocka
Szerinted. Szerintem Arians rendszere alkalmas arra, h egy QB jó számokat hozzon, többen megtették alatta. Na Winston ehhez kapott még 3 elit tehetséget is: Evans, Goodwin, Howard. És igazából csak rontott az összképen. Pl egy Wentz, Daniel Jones etc hozna ebben a systemben 5000y, 40 TD-t.

Azt nem mondtam, h Arians, mint HC jót tett-e a Bucsnak, sztem meghaladta őt a liga. Brady meg absz nem passzol mellé, se szakmailag, de egóban se nagyon...

Winston meg sehova sem jó. Önmaga miatt. Azt adom, h semmit sem fejlődött. Sztem a saját korlátoltsága okozta
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Winston kulcsa Arians volt, hozzá hasonló edző nem sok van, aki Jameis-t teljesítményre készteti
Fast Willie
Hát ez barokkos túlzás.
És akkor finom voltam.
gabokocka
Miért, te hol látod Winstont?

AFC:
Patriots: no way, abszolút BB elvei ellen megy
Miami: Flores sem hiszem, hogy abban gondolkodik, hogy kibasszon a saját védelmével+ kedvező draft
Jax: Minshew-t úgysem cserélik le + Marrone absz nem tud QB-t képezni
LAC: még talán a legjobb scenario lenne neki, de biztos, hogy draftban gondolkodnak vagy TT-ben

NFC:
Redskins: Riverától sztem az ő jelleme áll a legtávolabb, de Haskinsnél semmivel nem jobb
Panthers: a Newton sztori után nem hiszem, pedig sztem Teddy-nél jobb lenne nektek egy évre, ha prove it deal-t hajlandó aláírni
Fast Willie
Kettőnek semmi köze egymáshoz. Te azt írtad, hogy Jamiest Arians ösztönözte olyan teljesítményre, amilyenre. Ez nettó hülyeség, már bocsánat. Azon kívül, hogy több yardot passzolt, szinte semmiben nem lépett előre a korábbi évekhez képest. Sőt, inkább visszafejlődött. Arians nagyobb fék ennek a csapatnak, mint Winston volt.

Azt én is írtam, nehéz neki helyet találni a ligában, mert nem tipikus csere QB alapanyag. Egy backuptól nem várod, hogy megváltsa a világot, annyi a feladata, hogy ne bassza el a meccset, hozza jó helyzetbe a csapatot. Na Winston ennek a gyökeres ellentéte.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Winston kulcsa Arians volt, hozzá hasonló edző nem sok van, aki Jameis-t teljesítményre készteti
Fast Willie
Hát ez barokkos túlzás.
És akkor finom voltam.
gabokocka
Miért, te hol látod Winstont?

AFC:
Patriots: no way, abszolút BB elvei ellen megy
Miami: Flores sem hiszem, hogy abban gondolkodik, hogy kibasszon a saját védelmével+ kedvező draft
Jax: Minshew-t úgysem cserélik le + Marrone absz nem tud QB-t képezni
LAC: még talán a legjobb scenario lenne neki, de biztos, hogy draftban gondolkodnak vagy TT-ben

NFC:
Redskins: Riverától sztem az ő jelleme áll a legtávolabb, de Haskinsnél semmivel nem jobb
Panthers: a Newton sztori után nem hiszem, pedig sztem Teddy-nél jobb lenne nektek egy évre, ha prove it deal-t hajlandó aláírni
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Winston kulcsa Arians volt, hozzá hasonló edző nem sok van, aki Jameis-t teljesítményre készteti
Fast Willie
Hát ez barokkos túlzás.
És akkor finom voltam.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Winston kulcsa Arians volt, hozzá hasonló edző nem sok van, aki Jameis-t teljesítményre készteti
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 934 — Steelers fan
Benne van, csak az a valószínűbb, hogy elit kiszolgáló személyzet hiányában a nagy játékok elmaradnak, az eladott labdák pedig megmaradnak
Fast Willie
Mondjuk ezt cáfolja, hogy amint lehaltak az elit WR-ek, az utcáról beeső arcok is 100 yardokat kaptak el meccsenként.
gabokocka
Az rendben van, de az Int-ek száma hogy alakult az utcáról beeső arcokkal?
Jan
Nem nagyon változott, előtte is dobálta, utána is.
gabokocka
Akkor viszont fölösleges elit WR-eket fizetni.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Pedig még a szemét is megműtette 😕

 www.instagram.com/p/B-CrYtCo2Ar/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
Hightower94
Nyom ő még egy Tanny-t valahol.
I m just sayin’ man.
cikesz
Borbinho a te embered. Amúgy teljesen benne van, mert ha a nagy játékokat megtartva sikerülne ezt a sok idióta döntést csak kicsi mérsékelni, már nagyot nyerhetne vele a csapata
Wyatt
Benne van, csak az a valószínűbb, hogy elit kiszolgáló személyzet hiányában a nagy játékok elmaradnak, az eladott labdák pedig megmaradnak
Fast Willie
Mondjuk ezt cáfolja, hogy amint lehaltak az elit WR-ek, az utcáról beeső arcok is 100 yardokat kaptak el meccsenként.
gabokocka
Az rendben van, de az Int-ek száma hogy alakult az utcáról beeső arcokkal?
Jan
Nem nagyon változott, előtte is dobálta, utána is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 934 — Steelers fan
Pedig még a szemét is megműtette 😕

 www.instagram.com/p/B-CrYtCo2Ar/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
Hightower94
Nyom ő még egy Tanny-t valahol.
I m just sayin’ man.
cikesz
Borbinho a te embered. Amúgy teljesen benne van, mert ha a nagy játékokat megtartva sikerülne ezt a sok idióta döntést csak kicsi mérsékelni, már nagyot nyerhetne vele a csapata
Wyatt
Benne van, csak az a valószínűbb, hogy elit kiszolgáló személyzet hiányában a nagy játékok elmaradnak, az eladott labdák pedig megmaradnak
Fast Willie
Mondjuk ezt cáfolja, hogy amint lehaltak az elit WR-ek, az utcáról beeső arcok is 100 yardokat kaptak el meccsenként.
gabokocka
Az rendben van, de az Int-ek száma hogy alakult az utcáról beeső arcokkal?
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nem is az a lényeg, hanem hogy amint kiesett Evans, Perriman hirtelen 100 yard felett kezdett átlagolni. Magyarul ha Evans helyett Perryman a kezdő, akkor is van egy 1500 yardos elkapód, csak a 10 TD helyett lesz 7.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Pedig még a szemét is megműtette 😕

 www.instagram.com/p/B-CrYtCo2Ar/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
Hightower94
Nyom ő még egy Tanny-t valahol.
I m just sayin’ man.
cikesz
Borbinho a te embered. Amúgy teljesen benne van, mert ha a nagy játékokat megtartva sikerülne ezt a sok idióta döntést csak kicsi mérsékelni, már nagyot nyerhetne vele a csapata
Wyatt
Benne van, csak az a valószínűbb, hogy elit kiszolgáló személyzet hiányában a nagy játékok elmaradnak, az eladott labdák pedig megmaradnak
Fast Willie
Mondjuk ezt cáfolja, hogy amint lehaltak az elit WR-ek, az utcáról beeső arcok is 100 yardokat kaptak el meccsenként.
gabokocka
Arians rendszerében mindig többen jártak 4-500 yard felett, köztük ligaszinten no name játékosok.

Általában volt 1000y feletti elkapó(k), a második számú is hozott 800 felett és volt 2-3 400-500 yardos embere

PIT WR coach és asst OC:
2004: H. Ward 1004 y, Burress 698 y, Randle El 601 y
2005: Ward 975, Randle El 558, Miller 459, Cedric Wilson 451
2006: Ward 975, Holmes 824, Nate Washington 624, Wilson 504

PIT OC:
2007: Holmes 942, Ward 732, Miller 566, N. Washington 450
2008: Ward 1043, Holmes 821, Washington 631, Miller 514, Mewelde Moore 320
2009: Holmes 1248, Ward 1167, Miller 789, Wallace 756
2010: Wallace 1257, Ward 755, Miller 512, Sanders 376, (Randle El 253, Moore 205, AB 167)
2011: Wallace 1193, Brown 1108, Miller 631, Ward 381, Sanders 288, Cotchery 237

IND OC:
2012: Wayne 1355, Hilton 861, Avery 781, Dwayne Allen 521

ARZ HC:
2013: M. Floyd 1041, Fitz 954, Andre Roberts 471, Housler 454
2014: Floyd 841, Fitz 784, John Brown 696,
2015: Fitz 1215, J. Brown 1003, Floyd 849, DJ 457, Fells 311
2016: Fitz 1023, DJ 879, Jj Nelson 568, J. Brown 517Floyd 446
2017: Fitz 1156, JJ Nelson 508, Jaron Brown 477, Gresham 322, John Brown 299

TB HC
2019: Godwin 1333, Evans 1157, Perriman 645, OJ Howard 459, Brate 311
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Pedig még a szemét is megműtette 😕

 www.instagram.com/p/B-CrYtCo2Ar/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
Hightower94
Nyom ő még egy Tanny-t valahol.
I m just sayin’ man.
cikesz
Borbinho a te embered. Amúgy teljesen benne van, mert ha a nagy játékokat megtartva sikerülne ezt a sok idióta döntést csak kicsi mérsékelni, már nagyot nyerhetne vele a csapata
Wyatt
Benne van, csak az a valószínűbb, hogy elit kiszolgáló személyzet hiányában a nagy játékok elmaradnak, az eladott labdák pedig megmaradnak
Fast Willie
Mondjuk ezt cáfolja, hogy amint lehaltak az elit WR-ek, az utcáról beeső arcok is 100 yardokat kaptak el meccsenként.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Pedig még a szemét is megműtette 😕

 www.instagram.com/p/B-CrYtCo2Ar/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
Hightower94
Nyom ő még egy Tanny-t valahol.
I m just sayin’ man.
cikesz
Borbinho a te embered. Amúgy teljesen benne van, mert ha a nagy játékokat megtartva sikerülne ezt a sok idióta döntést csak kicsi mérsékelni, már nagyot nyerhetne vele a csapata
Wyatt
Benne van, csak az a valószínűbb, hogy elit kiszolgáló személyzet hiányában a nagy játékok elmaradnak, az eladott labdák pedig megmaradnak