Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már cserével is írták sokan, így meg még jobban adja magát. Kérdés, a satyiba belefér-e
Wyatt
Megoldják okosba.
iktriad
ő is szereti a ráklábat v mi?
briareos
Majd Tommyboy neki is utal némi lovét a szerződésből. Amúgy menne hozzátok is szívesen, de már ott van Jordan Howard.
 twitter.com/JosinaAnderson/status/1240729436808503298
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 880 — StuG Life
Már cserével is írták sokan, így meg még jobban adja magát. Kérdés, a satyiba belefér-e
Wyatt
Megoldják okosba.
iktriad
ő is szereti a ráklábat v mi?

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már cserével is írták sokan, így meg még jobban adja magát. Kérdés, a satyiba belefér-e
Wyatt
Megoldják okosba. Mellesleg az Atlanta a másik csapat, ahová Gurley menne, szóval vagy ideigazol, vagy látják évente 2×.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már cserével is írták sokan, így meg még jobban adja magát. Kérdés, a satyiba belefér-e

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gurley (és Clay Matthews) kivágva a Ramsből. Előbbi szvsz itt fog kikötni, ha már "win now" van.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fú te$$, hát a Tampa Bay Pirates a kedvenc csapatom. Már évek óta persze, lassan 20 éve várok arra, hogy megint Super Bowlban lássam a bástyákat
Pets4Lájf12
Kíváncsi vagyok, hogy mennyire fog majd fellendülni ez a topik a sok bandwagoner örök new englandistával 😀
shawnka
Nyilván jelentősen. Én 2004 februárjában Brady miatt kezdtem szurkolni a döntőn a Patriotsnak. Úgyhogy nyilván fogok neki szurkolni akkor is, ha máshol játszik. Szerintem mindenki eldöntheti, kivel szimpatizál

Ez lesz az évtized legnagyobb terített betlije, és még csak 2020 van. Ehhez nem is kell nagyon merésznek lenni.
Gyurma Pappa
Már 2020 van, mindjárt vége az évtizednek^^

Simán lehet, hogy hatalmas bukta lesz 43 évesen, de akkor majd legalább igaza lesz a károgóknak 😊

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És TB akarta hozni magával AB-t is. De Arians nem engedi neki. 😊 😊 😊
 twitter.com/RapSheet/status/1240704090340044803

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Ez lesz az évtized legnagyobb terített betlije, és még csak 2020 van. Ehhez nem is kell nagyon merésznek lenni.
Gyurma Pappa
Egyetlen dolog miatt mondom azt, hogy nem így lesz, az a koronavírus. És az emiatt elmaradó szezon. És egy teljes szezont kihagyva meglepne, ha Brady egy meccsen is pályára lépne utána, 44 évesen.
Sobri Jóska
Elmarad a szezon?
Bazzani
Szerintem el.
Az USA-ban fog a legnagyobbat ütni a vírus, fegyelmezetlenek, felelőtlenek, individualisták, és ott nyárra robban be, szeptemberre lesz többmillió fertőzött, közte rengeteg játékos. Nem lesz akorra ott már semmi 60ezres tömegesemény, de még ötszázas se.
Sobri Jóska
Ja értem.
Tényként közöltél valamit amiről fogalmad sincs, kb senkinek nincs.
Azt hittem én siklottam át valami híren.
Bazzani
Számomra ez nyilvánvaló tény, minden vektor erre mutat, nem látom nem ezt jönni.
De való igaz, csak az van eddig leírva, hogy 2+2, én meg már azt mondom, hogy 4.

| Mikor persze simán 11 is lehet, csak ritkán használjuk a hármas számrendszert. |

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez lesz az évtized legnagyobb terített betlije, és még csak 2020 van. Ehhez nem is kell nagyon merésznek lenni.
Gyurma Pappa
Egyetlen dolog miatt mondom azt, hogy nem így lesz, az a koronavírus. És az emiatt elmaradó szezon. És egy teljes szezont kihagyva meglepne, ha Brady egy meccsen is pályára lépne utána, 44 évesen.
Sobri Jóska
Elmarad a szezon?
Bazzani
Szerintem el.
Az USA-ban fog a legnagyobbat ütni a vírus, fegyelmezetlenek, felelőtlenek, individualisták, és ott nyárra robban be, szeptemberre lesz többmillió fertőzött, közte rengeteg játékos. Nem lesz akorra ott már semmi 60ezres tömegesemény, de még ötszázas se.
Sobri Jóska
Ja értem.
Tényként közöltél valamit amiről fogalmad sincs, kb senkinek nincs.
Azt hittem én siklottam át valami híren.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Ez lesz az évtized legnagyobb terített betlije, és még csak 2020 van. Ehhez nem is kell nagyon merésznek lenni.
Gyurma Pappa
Egyetlen dolog miatt mondom azt, hogy nem így lesz, az a koronavírus. És az emiatt elmaradó szezon. És egy teljes szezont kihagyva meglepne, ha Brady egy meccsen is pályára lépne utána, 44 évesen.
Sobri Jóska
Elmarad a szezon?
Bazzani
Szerintem el.
Az USA-ban fog a legnagyobbat ütni a vírus, fegyelmezetlenek, felelőtlenek, individualisták, és ott nyárra robban be, szeptemberre lesz többmillió fertőzött, közte rengeteg játékos. Nem lesz akorra ott már semmi 60ezres tömegesemény, de még ötszázas se.

több mint 4 éve
bogjosi New England Patriots 1 190
Játékosok körében már elérte a hatását..
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/90044152_851623898598857_4381021252986305503_n.jpg?stp=c255.0.768.767a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=YzW4O2VC988Q7kNvgHFub-p&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYAzd7R789gXOCsvZeiWqyNybnQZemEqyU5qym4GNWP9_g&oe=6647E9C8
Adam Schefter on Instagram: "Hasn’t this happened in the NBA?"
61K likes, 1,109 comments - adamschefter on March 19, 2020: "Hasn’t this happened in the NBA?".

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En meg arra, mekkora cirkusz lesz, amikor Brady tol egy JMD-t, mert mar ket napja kijott, hogy megegyeztek, ehhez kepest azota is targyalnak, es az offset dolgokon egyelore nemigen tudnak megegyezni. Pedig most modi lenne, ha a tenyerukbe kopnenek es ugy fognanak kezet.

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Fú te$$, hát a Tampa Bay Pirates a kedvenc csapatom. Már évek óta persze, lassan 20 éve várok arra, hogy megint Super Bowlban lássam a bástyákat
Pets4Lájf12
Kíváncsi vagyok, hogy mennyire fog majd fellendülni ez a topik a sok bandwagoner örök new englandistával 😀
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 106 — WHO DAT!!!!
Ez lesz az évtized legnagyobb terített betlije, és még csak 2020 van. Ehhez nem is kell nagyon merésznek lenni.
Gyurma Pappa
Egyetlen dolog miatt mondom azt, hogy nem így lesz, az a koronavírus. És az emiatt elmaradó szezon. És egy teljes szezont kihagyva meglepne, ha Brady egy meccsen is pályára lépne utána, 44 évesen.
Sobri Jóska
Elmarad a szezon?
Bazzani
Szeptember közepe azért még messze van addig még sokminden történhet, reméljük ilyenre nem kerül sor.


több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez lesz az évtized legnagyobb terített betlije, és még csak 2020 van. Ehhez nem is kell nagyon merésznek lenni.
Gyurma Pappa
Egyetlen dolog miatt mondom azt, hogy nem így lesz, az a koronavírus. És az emiatt elmaradó szezon. És egy teljes szezont kihagyva meglepne, ha Brady egy meccsen is pályára lépne utána, 44 évesen.
Sobri Jóska
Elmarad a szezon?

több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Sport szempontjából fejvakarós döntés, h miért Tampát választotta a Chargers helyet (D, offensenél Henry meg Ekeler tökéletes fit neki)...ugyanígy, hogy a Chargers miért nem ment rá minden pénzzel (tudom, tudom, 43 éves, decline stb), hiszen ha valamivel, ezzel tudták volna felkavarni a poshadt állóvizet a los angelesi fanbase terén.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Ez lesz az évtized legnagyobb terített betlije, és még csak 2020 van. Ehhez nem is kell nagyon merésznek lenni.
Gyurma Pappa
Egyetlen dolog miatt mondom azt, hogy nem így lesz, az a koronavírus. És az emiatt elmaradó szezon. És egy teljes szezont kihagyva meglepne, ha Brady egy meccsen is pályára lépne utána, 44 évesen.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Pats adja, a Pats elveszi.
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1240394839298105349
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 106 — WHO DAT!!!!
😀

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/90038281_204096040866035_4808242345513955617_n.jpg?stp=c236.0.708.708a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=PRi3Tj1SmzUQ7kNvgG2tIA6&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYCvw_GLX099m4Q6Sc9rVauE8zJlHviQQCKnRJJHgTCx9g&oe=6648080E
NFL MEMES on Instagram: "😂"
143K likes, 966 comments - nflmemes_ig on March 18, 2020: "😂".


több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
 www.forbes.com/sites/mikeozanian/2020/03/18/tom-brady-to-tampa-bay-is-more-about-branding-than-performance/#51d609482aba


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 900 — Deion Sanders for president!
Gronk is a környéken nyitott buli helyet... AB is itt gyakorolgat...SB is itt lesz.

Tökös gyerek hogy bevállalta.
vpi
AB minek ide?
Amadeus
Már úgy megszokta Zsizel 😀
Matthew99
Inkább Tomi szokta azt meg.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 814 — Keep pounding
Köszönjük, hogy elhoztátok nekünk a csoportba Bradyt.
Öröm lesz oda-vissza.Apró elégtétel 😀
Kenny
Attól függ mikor játszotok velük, a 1-7es szezonrajt során, vagy amikor sikerül feljavulni 7-9-re 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 624 — Patriot
Gronk is a környéken nyitott buli helyet... AB is itt gyakorolgat...SB is itt lesz.

Tökös gyerek hogy bevállalta.
vpi
AB minek ide?
Amadeus
Mito'm én, csak próbáltam valamilyen koordinátába tenni a számomra tökéletesen érthetetlen döntését.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Köszönjük, hogy elhoztátok nekünk a csoportba Bradyt.
Öröm lesz oda-vissza.Apró elégtétel 😀

Szerkesztette: Kenny