Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
sutianap
Yes Sir, erről van itt nagy baszó! 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
washington porchmonkeys?sapka
Nem, mert az rasszista lenne! 😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
washington porchmonkeys?sapka
a
s
s
o
c
i
a
t
i
o
n


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
washington porchmonkeys?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Értem én, hogy gőzgép, de mi hajtja? Politikalag mennyivel korrektebb egy "biased" statisztikára alapozva változtatásra kényszeríteni egy komplett csapatot? És az benne a guszustalan, hogy ez sok nagynevű csóka, aki a névváltoztatás mellett kardoskodik, szerintem kurvára leszarja az egészet, csak tesz magának egy szívességet, hogy mindenki lássa: ő bizony "politikailag korrekt" (akármit is jelent ez a fogalom). Másrészt tesz még egy szívességet magának: megvédi a saját maga érdekeltségeit attól, hogy bevegyék azokat is a rasszista/pol. inkorrekt kalapba. Tudomásom szerint a rosszhiszeműséget bizonyítani kell(ene), itt pedig ez nem lehetséges. Ha pedig a nullhipotézised az, hogy anno a névválasztás jóhiszemű volt (márpedig muszáj vagy ezt feltételezni, mert az ártatlanság vélelme mindenkit megillet!) és nem tudod bizonyítani az ellenkezőjét, akkor nem vetheted el a kiindulási feltételezésedet, innentől kezdve milyen korrektséggel van itt a probléma? Max azzal, hogy ez nem demokrácia meg szabad akarat, hanem politikai nyomásgyakorlás.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
az ugye megvan, hogy a redskins nem pirosban játszik alapból?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Vic Ketchman, a Packers sajtósa a napi fórumán válaszolt arra kérdésre, hogy véleménye szerint meg kell-e változtatni a Skins nevét. Szerintem jó ötlet:

"It has to happen because this is not going away. In my opinion, there are two main issues: the political incorrectness of the name, and its value as a brand. If I were Daniel Snyder, I would agree to change the name to the Redshirts, if the NFL would exempt my team from ever having to wear anything but a red jersey. That would be my solution. I would beg the fans’ forgiveness, reward my loyal season ticket holders in some meaningful way, and hope the uniqueness of being the only one-jersey team in the league would create a new and more valuable brand.

Amúgy nekem nincs bajom a névvel (sőt, tetszik is), de nem is vagyok rézbőrű.. 😊
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
remélem Snyder nem elsz hajlandó váltani, és eladatják vele a klubot Magic Johnsonnak

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Na ja, csak amíg a "niggerezésre" minden fekete harap, addig a "rézbőrűzésre" csak az indiánok egy része, a többi meg vagy leszarja, vagy még esetleg büszke is rá, hogy egy nagymúltú csapat használja névként. Én aszondom ebben a témában is a vaknak lesz igaza: "Meglássuk!". 😊nexion218
azt írom neked ott a kettes pontba, twitteren már megy a dödögés


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na ja, csak amíg a "niggerezésre" minden fekete harap, addig a "rézbőrűzésre" csak az indiánok egy része, a többi meg vagy leszarja, vagy még esetleg büszke is rá, hogy egy nagymúltú csapat használja névként. Én aszondom ebben a témában is a vaknak lesz igaza: "Meglássuk!". 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
1. Most csukták ki Sterlinget a Clipperzből
2. Amíg a feketék érzékenysége hiperszenzibilizáció a ligában, addig az indiánoké smafu? S most ahogy látom elindult a dödögés a fekete játékosok irányából
3. nem mindegy kik a szereplők, egy karrierista ügyvédecske nyújorkbol a valahogy szerzett legitimációjával, az AIM aki amúgy is kerítésen kívül van, vagy a Nemzeti Kongresszus. Mer így egy év alatt a pillesúlyból átcsúsztak szupernehézsúlyba.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Mint ahogy arra is van precedens, hogy egy ugyanilyen ítéletet eltörölnek. Nyilván nem látok a pontos részletekbe bele, de amíg mindkét fél elő tud állni olyan statisztikákkal, hogy az őslakosok 90%-nak baja van a névvel, illetve hogy az őslakosok 90%-nak nincs baja van a névvel, ez csak egy végeredmény nélküli szájkarate lesz. Annyi pénzből, amennyi a ligának és Snyder-nek van illetve olyan elemszám mellett, amit az amerikai lakosság szolgáltat, AKÁRMILYEN statisztikát elő lehet állítani. És véleményem szerint amíg nincs egyértelmű bizonyíték vmelyik fél igazára, jogilag megalapozott döntés nem tud születni. Márpedig a fentebb fejtegetett pénzügy és statisztikai okok miatt ilyen bizonyíték felbukkanásának nagyon kicsi a valószínűsége.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Az remek, csak ez immàrpolitikai ügy, hogy a Nation is mögè àllt nem csak az AIM. Ès itt az a megoldàs lesz damoklèszileg, ami a legkevesebbe kerül, màr pedig politikailag egy nèvvàltozàs a minimalizàlt àr. Mer mosmàr elő lesz akkor szedve èszak-dakotàtól kezdve minden ès hiàba a legacy, most fèl èv alatt harminc èv munkàjàt rakhatja a klotyóba a liga. Vagyha Snàjder nem hajlandó majd eladatjàk vele, van rà precedens.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sjano Washington Commanders 3
Bocs, hogy értetlenkedek, de akkor most biztos, hogy névváltás lesz vagy ez még csak pletyka?sjano
Nem lesz névváltás. Ezen a témán csak a buzeráns, szenzációhajhász, a "politikai korrektség" jegyében demagóg amerikai sajtó lovagol, amire a hamburgeren elszivacsosodott agyú amcsik vevők - illetve sajnos a lenti hsz-ek tanúsága szerint egy-két hazai kolléga is (bocs, ha tévedek). Nulla jelentősége van, de remekül hajtja a bulvársajtót az uborkaszezonkoszban. A világ legnagyobb bizniszmene volt, aki kitalálta a szólásszabadságot és szabad akarathoz való jogot: mindenkinek igaza van - a saját szemszögéből. Viszont csak egy igazság van, így a "suttyóknak" mindig van min vitatkozni, ami a felsőosztály üzletét ellátja bőséges "vevővel". Nekem jogom van azt tenni, amit akarok, neked jogod van hozzá, hogy ez téged sértsen, nekem pedig jogom van hozzá, hogy sértsen az, hogy téged sért.... Akármit ki lehetne pécézni egy ilyen kampányhoz (mint azt lentebb próbáltam is érzékeltetni a sasos példával), csak itt még próbálják azt elhitetni a néppel, hogy ez tényleg olyan vita és probléma, aminek van létjogosultsága: a bennszülötteket sérti a név- és logoválasztás. Engem - és még nagyon sokakat - pedig az sért, hogy a kedvenc csapatomnak nem lehet olyan neve, amilyet 80+ éva választott magának. Amúgy üdv a topic-ban! 😊nexion218

Koszi 😀
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Bocs, hogy értetlenkedek, de akkor most biztos, hogy névváltás lesz vagy ez még csak pletyka?sjano
Nem lesz névváltás. Ezen a témán csak a buzeráns, szenzációhajhász, a "politikai korrektség" jegyében demagóg amerikai sajtó lovagol, amire a hamburgeren elszivacsosodott agyú amcsik vevők - illetve sajnos a lenti hsz-ek tanúsága szerint egy-két hazai kolléga is (bocs, ha tévedek). Nulla jelentősége van, de remekül hajtja a bulvársajtót az uborkaszezonban. A világ legnagyobb bizniszmene volt, aki kitalálta a szólásszabadságot és szabad akarathoz való jogot: mindenkinek igaza van - a saját szemszögéből. Viszont csak egy igazság van, így a "suttyóknak" mindig van min vitatkozni, ami a felsőosztály üzletét ellátja bőséges "vevővel". Nekem jogom van azt tenni, amit akarok, neked jogod van hozzá, hogy ez téged sértsen, nekem pedig jogom van hozzá, hogy sértsen az, hogy téged sért.... Akármit ki lehetne pécézni egy ilyen kampányhoz (mint azt lentebb próbáltam is érzékeltetni a sasos példával), csak itt még próbálják azt elhitetni a néppel, hogy ez tényleg olyan vita és probléma, aminek van létjogosultsága: a bennszülötteket sérti a név- és logoválasztás. Engem - és még nagyon sokakat - pedig az sért, hogy a kedvenc csapatomnak nem lehet olyan neve, amilyet 80+ éve választott magának. Amúgy üdv a topic-ban! 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sjano Washington Commanders 3
Bocs, hogy értetlenkedek, de akkor most biztos, hogy névváltás lesz vagy ez még csak pletyka?
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Szóval ha egy népcsoport vagy annak tagja előtt tisztelegsz akkor mocskos rasszista vagy. Errol nekem avicc jut eszembe a rendőrről meg a logikáról.Geeri
Még szerencse, hogy az állatvédők nem lendültek be, mert akkor pár major csapatnak kaszálnának.Matthew99
vagy az egyház

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 836 — 258. §
Szóval ha egy népcsoport vagy annak tagja előtt tisztelegsz akkor mocskos rasszista vagy. Errol nekem avicc jut eszembe a rendőrről meg a logikáról.Geeri
Öhm



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Washington Re500skins?vittore
??? Vagy ez olyan lenne, mint a New York g-INT-s?😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Washington Re500skins?
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Szóval ha egy népcsoport vagy annak tagja előtt tisztelegsz akkor mocskos rasszista vagy. Errol nekem avicc jut eszembe a rendőrről meg a logikáról.Geeri
Még szerencse, hogy az állatvédők nem lendültek be, mert akkor pár major csapatnak kaszálnának.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Szóval ha egy népcsoport vagy annak tagja előtt tisztelegsz akkor mocskos rasszista vagy. Errol nekem avicc jut eszembe a rendőrről meg a logikáról.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ha a rasszista-dolog miatt tényleg elveszik tőlünk a Redskins nevet, akkor ha Dannyfiúnak van egy kis humorérzéke, az új név Washington Niggers leszbálnalekvár
Sajnálom, hogy nem lehet egy usernek többször like-olni egy hsz-t! 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
Ha a rasszista-dolog miatt tényleg elveszik tőlünk a Redskins nevet, akkor ha Dannyfiúnak van egy kis humorérzéke, az új név Washington Niggers lesz

akkorisredskins