Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Értem h nem tetszett nektek h Gruden sokat passzoltatott, de a 3 futótok 22 carryből eljutott kemény 50 yardig (az interior OL-etek kegyetlen súlytalan volt futásnál), gyanítom ez is közrejátszott abban h Kirk kapitány ekkora terhelést kapott.
empty taxi
Ezzel csak az a bajom, hogy pl. Morris az a típusú futó, aki a meccs előrehaladtával jobb lesz: kegyetlen, kemény, nem sérül és nem fárad, aminek az a "jutalma", hogy egyre többet enged neki a D. Ehhez képest az elején egy vagy két futás után lecseréli és úgy általában véve nem futunk. Illetve itt a topikban már mindenkinek feltűnt, hogy a középre futás nem megy, nem úgy a szélek felé (lásd múlt hét utsó drive: Morris futás jobb szélre, asszem 20+ yard lett az eredmény). A másik bajom: legalább a látszat kedvéért fussunk már könyörgöm! Rollout-ot, bootleg-et meg play action-t hív úgy, hogy az egész meccsen alig futunk? Akkor mi a tököm értelme van a fake handoff-okkal kínlódni? Úgyse hiszi el senki egy percre se, hogy futni fogunk... Főleg úgy, hogy a meccs legnagyobb részében vezetünk. Legalább menne az óra... Már az is kisebbfajta csoda, hogy ennyi passz mellett a liga elején vagyunk time of possession-ben.
nexion218
Ebben viszont maximálisan egyetértünk. Amúgy nekem elég nagy meglepi a defense, legalábbis a secondary. Most, hogy Hall nyomozó kiesett, egész pofás kezd lenni. Azt hittem a Ryan, Jones, White trió szét fogja szopatni őket, de nem...
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
32 passz, 19 futás. Kb. 40 percen keresztül vezettünk a meccs eléejétől fogva. Köszönjük Emese Gruden Jr.

Én sajnálom a játékosokat. A védelem sokkal jobb nem lehetett volna (leszarom, hogy Ryan-nek szar napja volt meg Julio sérült, mindenki úgy játszik, ahogy engedik és nekik tegnap ennyit engedtünk), a ST nagy égés nélkül megúszta, ez mindenképpen pozitív az offfense-t (illetve az egész csapatot) meg a saját HC-je szopatja le meccsről meccsre. És a legnagyobbat az a szerencsétlen nyomorult Kirk szopja, szanaszét fogják megint szedni a 2 INT miatt és senki nem fog foglalkozni azzal, hogy az egyiket Garçon pinball-ozta a védő kezébe, a második pedig egy timing route lett volna sztem, open receiverrel csak félúton összeesett a WR... Pedig sztem fejlődik a gyerek, de Gruden haza fogja vágni, mert nem hajlandó segíteni neki a futással. Simán nyerhető meccs lett volna. Picsába Kalap Úr...
nexion218
Hát nem tudom.... Mindkettőt az elkapó mögé dobta, nem véletlenül esett össze Grant. De Garconnak is vissza kellett nyúlni, abban mondjuk egyetértünk, hogy azt azért illett volna megfogni. De Grantnél pl. el se kellett volna dobnia.
több mint 10 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Értem h nem tetszett nektek h Gruden sokat passzoltatott, de a 3 futótok 22 carryből eljutott kemény 50 yardig (az interior OL-etek kegyetlen súlytalan volt futásnál), gyanítom ez is közrejátszott abban h Kirk kapitány ekkora terhelést kapott.
empty taxi
Ezzel csak az a bajom, hogy pl. Morris az a típusú futó, aki a meccs előrehaladtával jobb lesz: kegyetlen, kemény, nem sérül és nem fárad, aminek az a "jutalma", hogy egyre többet enged neki a D. Ehhez képest az elején egy vagy két futás után lecseréli és úgy általában véve nem futunk. Illetve itt a topikban már mindenkinek feltűnt, hogy a középre futás nem megy, nem úgy a szélek felé (lásd múlt hét utsó drive: Morris futás jobb szélre, asszem 20+ yard lett az eredmény). A másik bajom: legalább a látszat kedvéért fussunk már könyörgöm! Rollout-ot, bootleg-et meg play action-t hív úgy, hogy az egész meccsen alig futunk? Akkor mi a tököm értelme van a fake handoff-okkal kínlódni? Úgyse hiszi el senki egy percre se, hogy futni fogunk... Főleg úgy, hogy a meccs legnagyobb részében vezetünk. Legalább menne az óra... Már az is kisebbfajta csoda, hogy ennyi passz mellett a liga elején vagyunk time of possession-ben.

Szerkesztette: nexion218

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
Értem h nem tetszett nektek h Gruden sokat passzoltatott, de a 3 futótok 22 carryből eljutott kemény 50 yardig (az interior OL-etek kegyetlen súlytalan volt futásnál), gyanítom ez is közrejátszott abban h Kirk kapitány ekkora terhelést kapott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
32 passz, 19 futás. Kb. 40 percen keresztül vezettünk a meccs eléejétől fogva. Köszönjük Emese Gruden Jr.

Én sajnálom a játékosokat. A védelem sokkal jobb nem lehetett volna (leszarom, hogy Ryan-nek szar napja volt meg Julio sérült, mindenki úgy játszik, ahogy engedik és nekik tegnap ennyit engedtünk), a ST nagy égés nélkül megúszta, ez mindenképpen pozitív az offfense-t (illetve az egész csapatot) meg a saját HC-je szopatja le meccsről meccsre. És a legnagyobbat az a szerencsétlen nyomorult Kirk szopja, szanaszét fogják megint szedni a 2 INT miatt és senki nem fog foglalkozni azzal, hogy az egyiket Garçon pinball-ozta a védő kezébe, a második pedig egy timing route lett volna sztem, open receiverrel csak félúton összeesett a WR... Pedig sztem fejlődik a gyerek, de Gruden haza fogja vágni, mert nem hajlandó segíteni neki a futással. Simán nyerhető meccs lett volna. Picsába Kalap Úr...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Pedig jó ez a csapat, különösen a D. Szvsz senkinek nem fogtok könnyen lefeküdni...
peach
Igen. A vicces helyett a rokonszenves lúzer lettünk. Haladunk... töretlenül.
több mint 10 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
Pedig jó ez a csapat, különösen a D. Szvsz senkinek nem fogtok könnyen lefeküdni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
továbbra is azt mondom, mondjon le mindenki

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 995 — Defender
Sziasztok !!!

Kérdeznélek titeket, hogy Comptontól fantasy szempontból mi várható a héten? Az utsó 2 meccsen elég jól teljesített, várható ez a továbbiakban is tőle?

Előre is köszönöm.
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Today, the Washington Redskins signed DL Frank Kearse and waived ILB Terrance Plummer.

They also signed WR Issac Blakeney and OLB Lynden Trail to the PS while releasing OLB Sage Harold.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
mindenesetre jövőre már nem szeretném ezt az eredménytelen fos játékot látni

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
az ott a GM
 d2s3dt9f4iyeup.cloudfront.net/images/standard_v1/a6ce480b-0db2-4c0a-9f54-5dc2bb724071.jpg

Reed pedig agyrázkódást kapott, megint nincs Tenk

másrészt kicsit csalódott vagyok hogy nyertünk, nem szeretném ha ez a szar lenne itt jövőre is
sapka
Szar= Gruden Jr.?
nexion218
nem tudom ő e a hülye, vagy más, vagy mindenki
de borzalmas a játék képe, az a szerencse, hogy a futó-elkapó poszt tele van tehetséggel..., és a fal is jól össze van rakva
ha ez nem lenne meg kb. pontot nem tudnánk csinálni, és ennél sokkal szarabb állománnyal is vannak jobb offensek (pl. most jets vagy bills)
sapka
Én itt Jr.-t látom ludasnak... Megint 46 passz volt... És van egy teljesen OK játékosállományunk, jelenleg úgy érzem, hogy DeSean annyival ad többet, hogy a neve miatt joban figyelnek rá. Persze ő a No.1 elkapónk, de szerencsére a kiválása nem okozott akkora minőségi esést. Én Garçon-t nagyon bírom, a fal teljesen jó, RB-szintén. Offense oldalon egyedül a TE poszt a necces a sérülések miatt. A D is lényegesen jobb, nem tudom,hogy a séma vagy a játékosok miatt, de sztem leginkább mind2. Sokkal jobbat lehetne kihozni ebből a csapatból.
nexion218
nyert.
apeszos
Alapvetően én elégedett vagyok ezzel a ténnyel, boldogabbl eszek, ha hétről-hétre lesz vmi javulás a játék minőségét illetően ne adj' isten 8-8-cal behúzzuk a csoportot (mert elnézve a jelen állást annyi elég lehet).
nexion218
Javulás? A lepényhal meg utoljára. De mindenképpen utánam, mire itt javulás lesz. Én jelenleg hullámvasutat látok, erős hangulati elemekkel. Kikaptunk egy rossz Miamitól, nyertünk egy jobb Rams ellen, aztán szoptunk egy rossz Giantstől, majd ugyancsak hullámzó játékkal valahogy begyűrtük a nálunk is rosszabb napot kifogó Sasokat. Nem akartam azt írni, hogy nálunk is szarabb, mert ugye tiszteljük az ellenfelet.... Javulás talán akkor lesz, ha Gruden elfelejti végre, hogy a futóinkat mindenképpen tapétának kell használni a falon. Nem megy középen, de csak azért is lapítsuk fel őket...
több mint 10 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
az ott a GM
 d2s3dt9f4iyeup.cloudfront.net/images/standard_v1/a6ce480b-0db2-4c0a-9f54-5dc2bb724071.jpg

Reed pedig agyrázkódást kapott, megint nincs Tenk

másrészt kicsit csalódott vagyok hogy nyertünk, nem szeretném ha ez a szar lenne itt jövőre is
sapka
Szar= Gruden Jr.?
nexion218
nem tudom ő e a hülye, vagy más, vagy mindenki
de borzalmas a játék képe, az a szerencse, hogy a futó-elkapó poszt tele van tehetséggel..., és a fal is jól össze van rakva
ha ez nem lenne meg kb. pontot nem tudnánk csinálni, és ennél sokkal szarabb állománnyal is vannak jobb offensek (pl. most jets vagy bills)
sapka
Én itt Jr.-t látom ludasnak... Megint 46 passz volt... És van egy teljesen OK játékosállományunk, jelenleg úgy érzem, hogy DeSean annyival ad többet, hogy a neve miatt joban figyelnek rá. Persze ő a No.1 elkapónk, de szerencsére a kiválása nem okozott akkora minőségi esést. Én Garçon-t nagyon bírom, a fal teljesen jó, RB-szintén. Offense oldalon egyedül a TE poszt a necces a sérülések miatt. A D is lényegesen jobb, nem tudom,hogy a séma vagy a játékosok miatt, de sztem leginkább mind2. Sokkal jobbat lehetne kihozni ebből a csapatból.
nexion218
nyert.
apeszos
Alapvetően én elégedett vagyok ezzel a ténnyel, boldogabbl eszek, ha hétről-hétre lesz vmi javulás a játék minőségét illetően ne adj' isten 8-8-cal behúzzuk a csoportot (mert elnézve a jelen állást annyi elég lehet).

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
az ott a GM
 d2s3dt9f4iyeup.cloudfront.net/images/standard_v1/a6ce480b-0db2-4c0a-9f54-5dc2bb724071.jpg

Reed pedig agyrázkódást kapott, megint nincs Tenk

másrészt kicsit csalódott vagyok hogy nyertünk, nem szeretném ha ez a szar lenne itt jövőre is
sapka
Szar= Gruden Jr.?
nexion218
nem tudom ő e a hülye, vagy más, vagy mindenki
de borzalmas a játék képe, az a szerencse, hogy a futó-elkapó poszt tele van tehetséggel..., és a fal is jól össze van rakva
ha ez nem lenne meg kb. pontot nem tudnánk csinálni, és ennél sokkal szarabb állománnyal is vannak jobb offensek (pl. most jets vagy bills)
sapka
Én itt Jr.-t látom ludasnak... Megint 46 passz volt... És van egy teljesen OK játékosállományunk, jelenleg úgy érzem, hogy DeSean annyival ad többet, hogy a neve miatt joban figyelnek rá. Persze ő a No.1 elkapónk, de szerencsére a kiválása nem okozott akkora minőségi esést. Én Garçon-t nagyon bírom, a fal teljesen jó, RB-szintén. Offense oldalon egyedül a TE poszt a necces a sérülések miatt. A D is lényegesen jobb, nem tudom,hogy a séma vagy a játékosok miatt, de sztem leginkább mind2. Sokkal jobbat lehetne kihozni ebből a csapatból.
nexion218
nyert.
több mint 10 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
az ott a GM
 d2s3dt9f4iyeup.cloudfront.net/images/standard_v1/a6ce480b-0db2-4c0a-9f54-5dc2bb724071.jpg

Reed pedig agyrázkódást kapott, megint nincs Tenk

másrészt kicsit csalódott vagyok hogy nyertünk, nem szeretném ha ez a szar lenne itt jövőre is
sapka
Szar= Gruden Jr.?
nexion218
nem tudom ő e a hülye, vagy más, vagy mindenki
de borzalmas a játék képe, az a szerencse, hogy a futó-elkapó poszt tele van tehetséggel..., és a fal is jól össze van rakva
ha ez nem lenne meg kb. pontot nem tudnánk csinálni, és ennél sokkal szarabb állománnyal is vannak jobb offensek (pl. most jets vagy bills)
sapka
Én itt Jr.-t látom ludasnak... Megint 46 passz volt... És van egy teljesen OK játékosállományunk, jelenleg úgy érzem, hogy DeSean annyival ad többet, hogy a neve miatt joban figyelnek rá. Persze ő a No.1 elkapónk, de szerencsére a kiválása nem okozott akkora minőségi esést. Én Garçon-t nagyon bírom, a fal teljesen jó, RB-szintén. Offense oldalon egyedül a TE poszt a necces a sérülések miatt. A D is lényegesen jobb, nem tudom,hogy a séma vagy a játékosok miatt, de sztem leginkább mind2. Sokkal jobbat lehetne kihozni ebből a csapatból.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
az ott a GM
 d2s3dt9f4iyeup.cloudfront.net/images/standard_v1/a6ce480b-0db2-4c0a-9f54-5dc2bb724071.jpg

Reed pedig agyrázkódást kapott, megint nincs Tenk

másrészt kicsit csalódott vagyok hogy nyertünk, nem szeretném ha ez a szar lenne itt jövőre is
sapka
Szar= Gruden Jr.?
nexion218
nem tudom ő e a hülye, vagy más, vagy mindenki
de borzalmas a játék képe, az a szerencse, hogy a futó-elkapó poszt tele van tehetséggel..., és a fal is jól össze van rakva
ha ez nem lenne meg kb. pontot nem tudnánk csinálni, és ennél sokkal szarabb állománnyal is vannak jobb offensek (pl. most jets vagy bills)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
az ott a GM
 d2s3dt9f4iyeup.cloudfront.net/images/standard_v1/a6ce480b-0db2-4c0a-9f54-5dc2bb724071.jpg

Reed pedig agyrázkódást kapott, megint nincs Tenk

másrészt kicsit csalódott vagyok hogy nyertünk, nem szeretném ha ez a szar lenne itt jövőre is
sapka
Szar= Gruden Jr.?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
az ott a GM
 d2s3dt9f4iyeup.cloudfront.net/images/standard_v1/a6ce480b-0db2-4c0a-9f54-5dc2bb724071.jpg

Reed pedig agyrázkódást kapott, megint nincs Tenk

másrészt kicsit csalódott vagyok hogy nyertünk, nem szeretném ha ez a szar lenne itt jövőre is

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Undorító volt a tegnapi zebrabagázs...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Referees call terrible personal foul on Redskins. Szóval azért nem árt ha meccsenként legalább egy ilyen szart befújnak ellenünk. Hogy tudjuk hol a helyünk.

 twitter.com/TheCauldron/status/650745853737570304
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok!!!!!

Az utolsó driveban csak elkezdtetek futni meg is lett a gyümölcse. Jó hetet!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ilyen botrány egy edzői stábot; mondjuk az Eaglest sem értem mit csináltak, de nem akartak játszani : )

erre a sérült corneren adunk nekik 3 TD-t, úgy hogy előtte csináltak összvissz 40 yardot, nem tudok mit mondani, ez valaminek az alja
sapka
Gruuuuden, Gruuuuden....
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 900 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.youtube.com/watch?v=48YIGqvpXNE


Aki nem hiszi, annak utánajárnak