Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
The price:

RGIII = Michael Brockers DT + Isaiah Pead RB + Rokevious Watkins G + Janoris Jenkins CB + Alec Ogletree LB + Stedman Bailey WR + Zac Stacy RB + Greg Robinson G/T

összességében; egy kezdő kaliberű DT, egy közepesnél jobb CB, egy kezdő LB és egy nagyon komoly reményű Tackle
pont ezek a needjeink idén 😀sapka
Ja. De ha nem ez lenne, akkor meg QB needesek lennénk.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
The price:

RGIII = Michael Brockers DT + Isaiah Pead RB + Rokevious Watkins G + Janoris Jenkins CB + Alec Ogletree LB + Stedman Bailey WR + Zac Stacy RB + Greg Robinson G/T

összességében; egy kezdő kaliberű DT, egy közepesnél jobb CB, egy kezdő LB és egy nagyon komoly reményű Tackle
pont ezek a needjeink idén 😀sapka
Hát, én ezt az egész bagázst bármikor elcserélném egy színvonalas kezdő safety duóra... És a Rams még így is 7-9. OK, hogy az NFC West-ben, de a számok makacs dolgok: a 7-9 az hétkilenc, akár honnan nézzük. Ráadásul még még mindig/újra kérdőjeles a QB posztjuk.nexion218
A szezon ezen szakaszában, szerintem a miénk is 😀.
Meglássuk miből lesz a cserebogár, vagy a one year wonder.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
The price:

RGIII = Michael Brockers DT + Isaiah Pead RB + Rokevious Watkins G + Janoris Jenkins CB + Alec Ogletree LB + Stedman Bailey WR + Zac Stacy RB + Greg Robinson G/T

összességében; egy kezdő kaliberű DT, egy közepesnél jobb CB, egy kezdő LB és egy nagyon komoly reményű Tackle
pont ezek a needjeink idén 😀sapka
Hát, én ezt az egész bagázst bármikor elcserélném egy színvonalas kezdő safety duóra... És a Rams még így is 7-9. OK, hogy az NFC West-ben, de a számok makacs dolgok: a 7-9 az hétkilenc, akár honnan nézzük. Ráadásul még még mindig/újra kérdőjeles a QB posztjuk.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
keret csere-bere:

Redskins waived SS Jose Gumbs, DL Chris Davenport, TE Kevin Perry and QB Tommy Rees.

The Redskins have signed free agents DE Frank Kearse, CB Courtney Bridget, S Ross Madison and CB Blake Sailors in corresponding moves.

Gumbs elküldése meglepő, tavaly még kezdett is 😀😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
The price:

RGIII = Michael Brockers DT + Isaiah Pead RB + Rokevious Watkins G + Janoris Jenkins CB + Alec Ogletree LB + Stedman Bailey WR + Zac Stacy RB + Greg Robinson G/T

összességében; egy kezdő kaliberű DT, egy közepesnél jobb CB, egy kezdő LB és egy nagyon komoly reményű Tackle
pont ezek a needjeink idén 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
UDFA-k és elemzésük
 espn.go.com/blog/washington-redskins/post/_/id/7705/taking-a-look-at-the-redskins-udfas

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jól néztem, hogy kiskedvencem Sean Parker S itt kapott meghívást a rookie minicamp-re?
Mennyire erős itt a S egység? Mennyi esélye van az 53-as keretbe kerülni?

több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Aszongya: "Lord of no rings" 😀 Csak igazad lesz Sapka, nem olyan villámlépű...😕 Tiszta olyan, mintha spec team lett volna a draftunk célja, mintha minden más teljesen OK lenne...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nagyon korrekt elemzés a roton...

(.....)

ha ezt tényleg AJ Smith draftolta, akkor borzalmasak a kilátásainksapka
Oszt' mennyire? Lesz nekünk az 1/1?apeszos
San Diegoban volt GM évekig, nagyon rossz votl

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nagyon korrekt elemzés a roton...

(.....)

ha ezt tényleg AJ Smith draftolta, akkor borzalmasak a kilátásainksapka
Oszt' mennyire? Lesz nekünk az 1/1?
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nagyon korrekt elemzés a roton...

Overview: The Redskins entered the draft without a first-round pick stemming from the 2012 Robert Griffin III trade. GM Bruce Allen improved his hand by sending the No. 34 pick to Dallas in exchange for picks 47 and 78. Unfortunately, Washington didn't come away with much. Murphy was a good college player who lacks NFL-caliber pass-rush traits and may eventually have to move inside to pan out in the pros. Moses and Breeland appear to be good value picks on the surface, but the former is an atrocious run blocker and misfit at right tackle, where he's penciled in for the Skins. The latter has all kinds of off-field concerns and is speed deficient without a clear NFL position. Long was probably my favorite pick. He's a heavy-handed mauler with starting right guard potential. Grant, Bolser, and Hocker are throwaways. Seastrunk was a dynamic college back who can't catch or pass block. Jay Gruden will have to get very creative to make Seastrunk work. Based on their head-scratching free agency and draft moves, I wonder who is making the personnel decisions in Washington these days. Allen is a cap guy. I wouldn't be surprised if it were senior executive A.J. Smith, he of "Lord of No Rings" infamy in San Diego.

Grade: D

ha ezt tényleg AJ Smith draftolta, akkor borzalmasak a kilátásaink

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Mondjuk szerintem Seastrunk pont a sebessége miatt érkezett:

"Seastrunk is shifty and fast, having been clocked at 4.46 seconds in the 40 at his pro day. Last season with the Bears, he rushed 158 times for 1,177 yards (7.7 yard average) and 11 touchdowns."nexion218

a pro dayen spec pályákon futtatják a srácokat hogy gyorsabbnak tűnjön, a combinén ő 4,5 fölött volt, ami nem túl szép tekintve hogy 5'9 magas. Egy kicsi és lassú futó, aki nem tud elkapni. 😊sapka
Na várj, mert akkor van a csnwashington hazudik, vagy az alábbi oldal, mely szerint Combine: 4.46, Workout (gondolom ez lenne a Pro Day): 4.37. Robert 4.33 volt a kombinén, ennek fényében (és ha igaz), a 4.46 nekem elég gyorsnak tűnik. Az elkapás az nyilván más tészta...😊

 www.cbssports.com/nfl/draft/players/1737094/lache-seastrunknexion218
 www.nfl.com/combine/profiles/lache-seastrunk?id=2543559
4,51 volt az idő, jól emlékeztem

ez meg a cbs jobb oldala, elrontották az időket...
"After a somewhat disappointing showing at the NFL Combine, Seastrunk boosted his numbers in Waco, recording a 4.46 40-yard dash after running a 4.51 in Indianapolis. He has elusive moves with the ability to create yards on his own, but the pedestrian 40 time put his straight-line speed into question. Seastrunk finished among the Combine leaders in the vertical jump (41.5-inches) and broad jump (11-foot-2) and rested on those numbers Wednesday, but he did post impressive times in the 3-cone drill (6.81), short shuttle (4.31) and long shuttle (11.33). Overall it was a positive day for the borderline top-100 prospect"

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Mondjuk szerintem Seastrunk pont a sebessége miatt érkezett:

"Seastrunk is shifty and fast, having been clocked at 4.46 seconds in the 40 at his pro day. Last season with the Bears, he rushed 158 times for 1,177 yards (7.7 yard average) and 11 touchdowns."nexion218

a pro dayen spec pályákon futtatják a srácokat hogy gyorsabbnak tűnjön, a combinén ő 4,5 fölött volt, ami nem túl szép tekintve hogy 5'9 magas. Egy kicsi és lassú futó, aki nem tud elkapni. 😊sapka
Na várj, mert akkor van a csnwashington hazudik, vagy az alábbi oldal, mely szerint Combine: 4.46, Workout (gondolom ez lenne a Pro Day): 4.37. Robert 4.33 volt a kombinén, ennek fényében (és ha igaz), a 4.46 nekem elég gyorsnak tűnik. Az elkapás az nyilván más tészta...😊

 www.cbssports.com/nfl/draft/players/1737094/lache-seastrunk

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Mondjuk szerintem Seastrunk pont a sebessége miatt érkezett:

"Seastrunk is shifty and fast, having been clocked at 4.46 seconds in the 40 at his pro day. Last season with the Bears, he rushed 158 times for 1,177 yards (7.7 yard average) and 11 touchdowns."nexion218

a pro dayen spec pályákon futtatják a srácokat hogy gyorsabbnak tűnjön, a combinén ő 4,5 fölött volt, ami nem túl szép tekintve hogy 5'9 magas. Egy kicsi és lassú futó, aki nem tud elkapni. 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Mondjuk szerintem Seastrunk pont a sebessége miatt érkezett:

"Seastrunk is shifty and fast, having been clocked at 4.46 seconds in the 40 at his pro day. Last season with the Bears, he rushed 158 times for 1,177 yards (7.7 yard average) and 11 touchdowns."

Long-ról olvastam olyat, hogy centernek szánjak... Részemről a két leggenygébb pick a TE és K. A TE azért, mert eddig úgy olvasom, hogy elég "kettes alá" a srác, a K meg azért, mert fölösleges. Azt úgysem engedhetjük meg magunknak, hogy csak a kickoff miatt tartsunk a rosteren egy rúgót és Kai is látványosat fejlődött tavaly ezen a téren. Forbath-t kiütni meg úgysincs esélye: 2 blokkot leszámítva nem hagyott ki FG-t (ha jól emlékszem).

A WR-t nemtom, hova tegyem... Van 3 kezdőnk és slussz. Hankerson ACL&LCL után nem hiszem, hogy "all in for week one" lenne, Moss a nyugdíjat várja (bár az ő játékát nagyon kedvelem), Aldrick "Forest Gump" Robinson, aki futni tud, de elkapások terén lehet a Nemzeti Influenza Ligában nagyobb sikere lenne, meg két no-name WR. Ha tényleg olyan pontos route runner ez a Grant, akár 2 a noname WR-rel ki is kezdhet....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
összefoglalom a draftot, ha még nem untok 😊

Az alapján milyen szerepük lesz/lehet a szezonban, értékelek; természetesen az opportunity cost a legfontosabb, mi lett volna, ha olyan játékost húzunk aki mást tud/jobb, és ennek a lehetősége alapján súlyozok 😊

2/x Trent Murphy passrusher - backup pozícióért versenyez majd a tavaly húzott Jenkinsszel B, rosszabb ez mint B, de azon a helyen nem lehetett volna needre hasznosabb embert találni
3/x Morgan Moses RT - várható kezdő RT A, nem lehetett volna jobbat húzni, hiányposztra egy majdnem tökéletes megoldás
3/x Spencer Long G/RG - lehet kezdőnek szánják, vagy látják benne a lehetőséget kezdőnek, sajnos én ezt nem látom, másrészt a tavalyi/tavalyi előtti guardhúzásokat mind kidobták az ablakon... Hurt, Gettis, LeRibeus, mert még itt van Lauvao-Chester-sváb stb.; ez egy nagyon szűklátókörű D+ húzás
4/x Bashaud Breeland CB - vehemens corner, akinek kell még idő, hogy robbantson az nflben, jó posztra jött, szerintem nem lehetett volna nála lényegesen jobbat választani ott, tehát A
5/x Ryan Grant WR - nem értem a picket, egyrészt még egy fiatal WR szerintem teljesen esélytelen az 53-ra, viszont ha safetyvel próbálkoznak, elnézve az állományt... D-
6/x Lache Seastrunk RB - ő Morris csak kisebb, és nem jó a cutokban..., önmagában jó játékos, de luxuspick C
7/x Ted Bolser TE - Ok, végülis nem állunk olyan fényesen a TE poszton, de lehet, hogy voltak bent jobb TE-k -lehet-, B-
7/x Zach Hocker K - Nem bíznak Forbathban? Én bízok. Puntert kellett volna... D-

Összeségében a draftot Fletcher helyén lévő lyukkal, és egy fogalmatlan/teljesen újonc safety sorral vártuk, úgy, hogy még a fal jobb oldala átrendezésre várt.
Hááááát elvileg a fal rendezve lett, de a többi egyáltalán nem!
Szerintem ez baj, a védelem kérdései egyáltalán nincsenek rendezve, kezdve Haslettel...;
Lesz egy közepesnél jobb offensünk, és egy közepesnél (lényegesen) rosszabb defensünk.
Szuper, mintha tavaly is ez lett volna.
Megyünk előre a sztálini úton.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Silas Redd és Hoffman szerintem is jó igazolás

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
UDFA list:
  • Justin Blake, FS, Hampton
  • Chris Davenport, OT, LSU
  • Lee Doss, WR, Southern
  • Cody Hoffman, WR, BYU
  • Rashad Lawrence, WR, Northwestern
  • Silas Redd, RB, USC
  • Tommy Rees, QB, Notre Dame
  • apeszos
    Hoffman a legjobb UDFA volt szerintem, nem is értem miért lett az.

    több mint 10 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    UDFA list:
  • Justin Blake, FS, Hampton
  • Chris Davenport, OT, LSU
  • Lee Doss, WR, Southern
  • Cody Hoffman, WR, BYU
  • Rashad Lawrence, WR, Northwestern
  • Silas Redd, RB, USC
  • Tommy Rees, QB, Notre Dame
  • több mint 10 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    (....)
    Ted Bolser TE - fogalmam sincs ki ő, állítólag magas és sok TD elkapása volt..., esetleg egy hiányposztra depthet?, vagy valami?(....)
    sapka
    Niles Paul? Mert ő kezdett olyan lenni mint Doughty..
    több mint 10 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    összefoglalok a 3. napról, aztán holnap az egészről 😕, most csak csúnyákat tudnék írni

    Bashaud Breeland CB - na ez egy jó pick, küzdős hajtós corner, kicsit sovány, de elég sokoldalú játékos, igazából simán van esélye az 53-as rosterre; 1-2 éven belül ha képes fejlődni, akkor simán odaérhet a kezdő közelébe is, Bashaud egy jó játékos, de vannak hibái

    Ryan Grant WR - fogalmam sincs ki ő sosem láttam játszani, a combine eredményei botrány rosszak voltak. Azt írják jó routefutó... van 3 fix WR-ünk, két vagy három hely kiadó, osztozik rajta Moss/Robinson/Hankerson/Grant; sansztalannak tűnik Grant, de mindegy, biztos nagyon kellett, jól focizik, de borzalmas atléta

    Lache Seastrunk RB - ez biztosan BPA alapú pick volt, mert más nem magyarázza, legalább annyira egyoldalú játékos mint Morris, nem tud elkapni, ez mellett alacsony is, ezért a passprotja borzalmas. Morrist semmilyen szinten nem tudja kiegészíteni. Mert egyáltalán nem is gyors. Jó játékos és eredményes is, de nem tudom mi értelme volt ennek a picknek, mert nem tudja Helut kiszorítani a második RB szerepkörből, mert ő Morris helyett tudna játszani nem vele együtt. De akkor már inkább játsszon Morris...

    Ted Bolser TE - fogalmam sincs ki ő, állítólag magas és sok TD elkapása volt..., esetleg egy hiányposztra depthet?, vagy valami?

    Zach Hocker K - ez botrány pick..., Forbath jó formában van, punter kellett volna Rocca helyett, a rohadt ****tok.

    ez borzasztó draft volt, Morgan az egyetlen telitalálat pick, és Murphyben és Breelandben van lehetőség, tipikusan langyos szar draft, holnap majd bővebben szitkozódom

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 10 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Ok, húztak egy cornert, oké. De a WR picket magyarázzátok meg.agent T
    Meg az RB-t is...
    több mint 10 éve
    agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
    Ok, húztak egy cornert, oké. De a WR picket magyarázzátok meg.

    Braves on the warpath!!!

    Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
    több mint 10 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    a lényeget majdnem elfelejtettem, a legeslegjobban egy 'playmaker' csapatkapitány erőszakos állat LB-nek örülnék a mazsolázáson kívül 😊
    mint pl. Skov/Bollough és a kedvenc corner prospectemnek Andre Hal-nak

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!