Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nahát.... de meglepő

 twitter.com/ProFootballTalk/status/649180552688463872
több mint 10 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Eagles érdekes lehet,
sapka
És pont ezért nem fogják semmi szín alatt az Eagles-hez engedni szerintem. Max ha olyat ajánlanak érte, emilyet úgyse fog senki... Az égés legalja lenne, hogy a Skins megbukik Robival, lepasszolja a csoportriválisnak és évi kétszer leszopatnak vele...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
ez a Lauvao megint összehozta, hogy játszott 4 meccset aztán ment IR-re, ez elképesztő!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
és ez melyik csapat? Csapatok?
sapka
pl. Jets, Texans, Eagles, Browns
de, akár: Bears, Saints, Rams, 9ers,
Pari
Jets: Gaileynek van egy spread rendszere, amelybe keresi az embereket, Robinak ez a gyors sokrészes olvasás nem az erőssége (és pont ezért van ott Robi IRL utódja Petty)
Texans szintúgy hasonló, csak erhardt perkinsnek hívják a rendszert, és semennyire sem fogják Robihoz idomítani
Eagles érdekes lehet, de akkor a Foles Bradford csere vicces lenne, ha meg elmegy Chip, akkor megint másról beszélünk
Brownsban már van egy Manziel, u.a. a kettő
A többi szerintem nonszensz.

szerintem ennek tükrében nincs olyan csapat aki érdekelődne, csak papíron.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
és ez melyik csapat? Csapatok?
sapka
pl. Jets, Texans, Eagles, Browns
de, akár: Bears, Saints, Rams, 9ers,
Pari
Browns? Nekik már van egy Manziel-ük, köszönik szépen... 49ers-nek is van már egy option QB-juk, ráadásul sokkal tartósabb kivitelben...Egyedül Chip-et tudom elképzelni, hogy tudna vele mit kezdeni. A Rams meg kurva nagy poén lenne: a 6 ember mellé megkapják az az egyet még, akiért eredetileg azt a hatot kapták...😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 656 — Rise My Nation!
és ez melyik csapat? Csapatok?
sapka
pl. Jets, Texans, Eagles, Browns
de, akár: Bears, Saints, Rams, 9ers,
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 21 721
Elnézve a Qbi szenvedős csapatokat simán el tudnám képzelni,hogy csak azért megy a nem akarom eltradelni' duma, hogy felverjék az árát, hátha vissza tudnának szerezni vlm komolyabbat az 'árából'.
ozibozi
és ez melyik csapat lenne? 😊
sapka
Texans jets már holnap, az év végén pedig simán jöhet még hozzájuk másik 6 csapat ahol le fog szerepelni a mostani adjukmegabizalmatneki irányító (persze azért orvosnak is látni kéne előtte😎
ozibozi
csak a nézését meg a járását....

Amúgy nálunk is pont ilyen QB van. Mindjárt három is....
apeszos
És nézd meg az utánpótlási lehetőségeket az agyon dicsért sulisok között...látjuk évről- évre a felhozatalt + az igényeket..,
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Elnézve a Qbi szenvedős csapatokat simán el tudnám képzelni,hogy csak azért megy a nem akarom eltradelni' duma, hogy felverjék az árát, hátha vissza tudnának szerezni vlm komolyabbat az 'árából'.
ozibozi
és ez melyik csapat lenne? 😊
sapka
Texans jets már holnap, az év végén pedig simán jöhet még hozzájuk másik 6 csapat ahol le fog szerepelni a mostani adjukmegabizalmatneki irányító (persze azért orvosnak is látni kéne előtte😎
ozibozi
csak a nézését meg a járását....

Amúgy nálunk is pont ilyen QB van. Mindjárt három is....
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 twitter.com/john_keim/status/648487958358687744
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 21 721
Elnézve a Qbi szenvedős csapatokat simán el tudnám képzelni,hogy csak azért megy a nem akarom eltradelni' duma, hogy felverjék az árát, hátha vissza tudnának szerezni vlm komolyabbat az 'árából'.
ozibozi
és ez melyik csapat lenne? 😊
sapka
Texans jets már holnap, az év végén pedig simán jöhet még hozzájuk másik 6 csapat ahol le fog szerepelni a mostani adjukmegabizalmatneki irányító (persze azért orvosnak is látni kéne előtte😎
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Elnézve a Qbi szenvedős csapatokat simán el tudnám képzelni,hogy csak azért megy a nem akarom eltradelni' duma, hogy felverjék az árát, hátha vissza tudnának szerezni vlm komolyabbat az 'árából'.
ozibozi
és ez melyik csapat lenne? 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 21 721
Elnézve a Qbi szenvedős csapatokat simán el tudnám képzelni,hogy csak azért megy a nem akarom eltradelni' duma, hogy felverjék az árát, hátha vissza tudnának szerezni vlm komolyabbat az 'árából'.
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
szerintem neki még lehetne jövője, csak egy olyan csapatba kell kerülnie, ahol az OC/HC a palybookot rá szabja és a fal meg tudja valamelyest védeni.
Pari
és ez melyik csapat? Csapatok?
sapka
Boston Red Sox?
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
szerintem neki még lehetne jövője, csak egy olyan csapatba kell kerülnie, ahol az OC/HC a palybookot rá szabja és a fal meg tudja valamelyest védeni.
Pari
és ez melyik csapat? Csapatok?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 656 — Rise My Nation!
Az én érzéseim a Redskins-el kapcsolatban ott kezdődnek, hogy kedvelem RG3-t és szeretném, ha játszana az NFL-be. De szerintem a Redskins hibája nem RG, hanem Gruden, aki a playbookot nem a játékosállományra szabta, hanem azt akarja, hogy a játékosok változzanak meg és illeszkedjenek a sémájába. Ennek ékes példája Griffin (aki kicsit a Kap körüli helyzetre emlékeztet)
Nem tudok Sapkával sem egyetérteni, hogy ha RG fr qb akkor meg kell tudni oldania a váltást...(Brady sem tudná megoldani, ha a playbook 80%-a read option lenne, oszt futkoshatna)

Az viselkedésére nem akarok kitérni RG-nak - az nem szimpi, de szerintem neki még lehetne jövője, csak egy olyan csapatba kell kerülnie, ahol az OC/HC a palybookot rá szabja és a fal meg tudja valamelyest védeni.

Cousins alapvetően egy átlagos game manager qb lenne, a szomorú, hogy Gruden nem is tud másban gondolkodni. De még szomorúbb, hogy szerintem RG-t most direkt büntetik és eszük ágában sincs eltradelni, nehogy véletlenül bebizonyosodhasson, hogy a GM/HC kombó az alkalmatlan...majd ha Gruden végleg leszerepelt (jövőre) akkor eltradelik...
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat


Szerkesztette: r.baggio
több mint 10 éve
Béczkó 1 264
A Football Life Dexter Manley !!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Végére lenne három kérdésem:
1. Morgan Moses szerintetek milyen választás volt? Olvastam, hogy amikor ő kivált akkor az egész játék megváltozott (negatív irányba)
2. Desean Jackson mikor térhet vissza?
3. Szerintetek idén Trent Williams Pro Bowl keret tag lesz? Jó tudom ilyenkor ezt megmondani nehéz.
Béczkó
1. borzalmasan rossz választás volt, nagyon kicsi a focitudása, abszolút nem valid opció RT-ben; viszont cserébe jó nagy
2. passz
3. úgy emlékszem eddig mindig az volt, vagy csak nagyon kevéssel maradt le
sapka
1. Egyetértek.Viszont még mindig jobb ott, mint Compton.
2. 3-4 hetet mondtak, jó esetben a 4. héten már játszhat. Ahogy őt ismerem, fog is. Chip Kelly személyes ellensége...
3. Trent Williams 3x ProBowler 2013, 2014, 2015. 2013-ban 99. volt a top 100 játékos között, 2014-ben 60. 2015-ben 47. 71 meccsen játszott, ebből 70, mint kezdő.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Végére lenne három kérdésem:
1. Morgan Moses szerintetek milyen választás volt? Olvastam, hogy amikor ő kivált akkor az egész játék megváltozott (negatív irányba)
2. Desean Jackson mikor térhet vissza?
3. Szerintetek idén Trent Williams Pro Bowl keret tag lesz? Jó tudom ilyenkor ezt megmondani nehéz.
Béczkó
1. borzalmasan rossz választás volt, nagyon kicsi a focitudása, abszolút nem valid opció RT-ben; viszont cserébe jó nagy
2. passz
3. úgy emlékszem eddig mindig az volt, vagy csak nagyon kevéssel maradt le

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
The Washington Redskins have signed former Alabama Football LB Nico Johnson to their practice squad.
több mint 10 éve
Béczkó 1 264
Sajnálom hogy kikapott a Redskins! Azt gondoltam, hogy a lendület megmarad és nyer a csapat. agent T azt írta, hogy a csapat válassza ki jövőre a legjobb QB a drafton és előre. Szerintem ez az egész nem csak Cousins hibája, tegnap mondjuk a fal eléggé gyenge volt, szerintem ha jobban védték volna, jobb lett volna. Jó azért én nem isteníteni akarom, azért valamennyire ő is ludas. Mondjuk én a felelősséget a vezetőségben is látom, azt gondoltam, hogy Gruden jobb edző. Szerintem ha felépül Desean Jackson akkor jobb lesz a támadó egység. Érdekes volt nekem, hogy mindig Thompsont keresik a labdával. Szerencsétlen Matt Jones sajnáltam, kár hogy nem sikerült végigvinni 😕! Rashad Ross viszont kemény volt, senki nem gondolta volna, hogy neki lesz egy 101 yardos visszahordása.

Végére lenne három kérdésem:
1. Morgan Moses szerintetek milyen választás volt? Olvastam, hogy amikor ő kivált akkor az egész játék megváltozott (negatív irányba)
2. Desean Jackson mikor térhet vissza?
3. Szerintetek idén Trent Williams Pro Bowl keret tag lesz? Jó tudom ilyenkor ezt megmondani nehéz.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Oké, rendben. És nekünk van időnk várni, amíg megszerzi a rutint. Még öt év? Mi az nekünk? De rendben, legyen. Viszont akkor megkérdem, ilyen offense-el ki a hunyó? Van egy (majdnem) klasszis és egy jó, bár rutintalan futónk, a WR sor egészen kiválónak tűnik (mondjuk azt máig nem értem, Roberts kinek a faszát szopja, hogy még itt van) az OL is összeállt úgy ahogy. Igaz, mikor kivált Lauvao és Moses, rögtön látszott a színvonal esés. Egyszóval olyan HC is kellene, aki tudja kezelni ezt a dolgot.
apeszos
Szerintem ezek közül minden az idei szezon végére eldől.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Illetve annyi még, hogy pl. Chip sztem tapsikolva szaldna RG-ért és nagy égés lenne beleszaladni abba, hogy évi kétszer lealázzon minket Robert sasos jelmezben... Mert el tudom képzelni, hogy feküdne neki Kelly rendszere, az ár pedig helyzetét tekintve nem lenne sok (nyilván azt leszámítva, hogy le kell nyeljék a fizuját). Nyilván látják, hogy nem tehetségtelen, itt nem működik, de amíg nálunk nincs megoldva a helyzet, nem akarják magukat lábonlőni egy fentebb vázolt szituval. Egyébként nekem SOKKAL szimpatikusabb az egész csapat a Szöszivel. Nem pofázik nigga életigazságokat, hajlandó kiállni és azt mondani, hogy ha bukó volt, akkor én rontottam el, amikor meg nyertek, egyből azt mondta, hogy a flban lévő 5 csokeszt kell dícsérni, nem őt. Illetve ami fontos: látja, hogy akkor hibázik, amikor túl sokat akar (pl tavaly azonnal nyrni akart a Giants ellen és ebből lettek a hibák és erőltetett döntések). Felismeri a hibáját, vállalja és hajlandó javítani rajta. Lehet nem sikerül és akkor repüljön isten hírével, de nagyon nem mindegy, milyen a hozzáállás (vö.: "Én vagyok a legjobb irányító...Mármint...izé...nem úgy értettem...hanem..na...tudjátok...én csak jót akartam...na..csak nem megy...")

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A szöszinek már most annyi Intje van mint Griffinnek, na de mennyi meccsből??
apeszos
Az első kérdésedre nem tudok válaszolni, szerintem McCloughannak is van főnöke stb.; jövőre nem lesz nálunk, mert 16M-ot kellene neki fizetni full garantálva (pláne ha megsérül), ezért inaktív mindig és ezért nem csináltatnak vele semmit.

De erre a kérdésedre az a válasz(om), hogy Cousinsnak a legnagyobb hibája a döntéshozatalával van, (Grossmannek nem ezzel volt, hanem a nyomással, és a mentális állapotával 😊, szegény a Chicagoi éra után sportpszich szempontból kb. felmosórongy szinten volt, viszont amikor sikerült beletalálnia a meccsbe látszott, hogy baromi tehetséges)
visszatérve ezen csak a rutin tud segíteni. Vagy semmi 😀. De inkább a rutin, meg kell tanulnia mikor és hogyan lehet és szabad passzolnia, hamar kiderül, hogy ez egy tendencia vagy csak rutintalanság. Nyilván előbb-utóbb váltani kell, ha nem javul. De McCoy csak az 1/1 levezénylésre jó.

Viszont legalább örülök, hogy úgy tűnik a futójáték és Oline rendbe lett téve, és a Dline is kezd stabilitást mutatni. Na ez is valami.
sapka
Oké, rendben. És nekünk van időnk várni, amíg megszerzi a rutint. Még öt év? Mi az nekünk? De rendben, legyen. Viszont akkor megkérdem, ilyen offense-el ki a hunyó? Van egy (majdnem) klasszis és egy jó, bár rutintalan futónk, a WR sor egészen kiválónak tűnik (mondjuk azt máig nem értem, Roberts kinek a faszát szopja, hogy még itt van) az OL is összeállt úgy ahogy. Igaz, mikor kivált Lauvao és Moses, rögtön látszott a színvonal esés. Egyszóval olyan HC is kellene, aki tudja kezelni ezt a dolgot.