Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Komolyan (?) kérdezem, szerintetek nem tudjuk Robit Texasba exportálni?
Ami szerepe jelenleg van a csapatban, bármit kapnánk érte, jól járnánk.
Az meg, hogy esetleg elmondaná a dolgokat a játékrendszerről stb. az ellennek...
Ain't no kiddin me 😊
agent T
első körösért bármikor.
mármint kapunk egy első köröst, és cserébe átvesszük Bobot is. aztán mehet PS-be, hogy a scout team offense-t vezényelhesse.
több mint 10 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Komolyan (?) kérdezem, szerintetek nem tudjuk Robit Texasba exportálni?
Ami szerepe jelenleg van a csapatban, bármit kapnánk érte, jól járnánk.
Az meg, hogy esetleg elmondaná a dolgokat a játékrendszerről stb. az ellennek...
Ain't no kiddin me 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 10 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Srácok két hét után van egy jó hírünk: ti vagytok a csoport esélyesei!!!! 😀
dande
Ez kurva vicces amúgy...😀 Ha csütörtökön a Törpéket lenyomjuk, még el is hiszem. A New York vicces, majdnem mintha a Redskins-t látnám, Dallas rábaszott ugyebár (Dez és Romo kuka), Ti meg nagyon megleptek ezzel a nyomi produkcióval. Ha továbbra is így futunk a Szöszi meg hozza ezt blue collar game menedzselést, sokkal jobb lehet a szezon, mint amilyenre reálisan nézve számítani lehetne. De mivel a Washington-ról van szó, úgyis mi fogunk szopni a végén.😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Srácok két hét után van egy jó hírünk: ti vagytok a csoport esélyesei!!!! 😀
dande
😀 😀

az kemény lenne! ha ez tényleg igaz lenne, talán majd a giants philly kettős legyőzése után esetleg

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 316 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok két hét után van egy jó hírünk: ti vagytok a csoport esélyesei!!!! 😀
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
pont ezt akartam írni, bezzeg meghalt a Dolphins a Jax ellen...
ellenünk meg feltámadt 😊

nagyon durva egy focihét volt ez

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
De kibaszottul fog fájni még az a múlt hét... A Miami kiszopott a JACKSONVILLE-től....Nem mintha bárki a playoff-ba várna minket, csak maga a tény, hogy buktunk egy kurvára nyerhető meccset...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
nyertünk 😊, de azt hiszem azért mert gyenge volt ez a Rams passzjáték
és szerencsére nekünk nem kellett ilyesmit csinálni

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Helyreállt a világ rendje:Jordan Reed szerepel az injury report listánkon...😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Redskins Sign CB Will Blackmon; Place SS Duke Ihenacho on IR
apeszos
ezzel Jeron Johnson lép elő kezdő SS-nek? ő már felépült? mert defensive snapet ha jól láttam nem kapott, de ST-ben szerelése is volt
kristof
no, teljesen kieesett a pixisből

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins Sign CB Will Blackmon; Place SS Duke Ihenacho on IR
apeszos
ezzel Jeron Johnson lép elő kezdő SS-nek? ő már felépült? mert defensive snapet ha jól láttam nem kapott, de ST-ben szerelése is volt
kristof
Robinson a kezdő, Johnson a backup
több mint 10 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Redskins Sign CB Will Blackmon; Place SS Duke Ihenacho on IR
apeszos
ezzel Jeron Johnson lép elő kezdő SS-nek? ő már felépült? mert defensive snapet ha jól láttam nem kapott, de ST-ben szerelése is volt

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins Sign CB Will Blackmon; Place SS Duke Ihenacho on IR
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 21 721
 deadspin.com/nobody-hates-the-skins-more-than-skins-fans-1730793110
több mint 10 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Jó lesz ez... Culliver eltiltás, Hall bordái nemtom hogy állnak, Ihenacho könnyen lehet, hogy IR (törött csukló, műtik elvileg), Amerson szarabb, mint a sokéves átlag (pedig nálunk ugyebár az se túl jó...), Breeland remélem hamarosan pössent megint egy pozitívat... Esetleg Goldson kérhetne egy-két tippet Merriweather-től, hogy a teljes secondary kuka legyen...😀

(BTW: első félidő: 26 futás, második félidő: 11... no comment...)

Szerkesztette: nexion218

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 901 — capitaine du château de Vienne 1487
Kai szó szerint kirúgta magát:

 www.csnmidatlantic.com/redskinsblog/report-redskins-make-change-kicker
nexion218
öööö... ookey... és ki a faszom az a Dustin Hopkins? Vele kurvára jobb lesz.
apeszos
Lindell helyére hozták a Billsbe, de megsérült, s a Sírásó kitúrta
NCAA Division I FBS upping the record to 448 points

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 901 — capitaine du château de Vienne 1487
Sapka ugye nézed Mariotát?
sutianap
Ne itt személyeskedj, menj az Eagles topikba és ott érdeklődj! (:
gyeek
hámá hogyaviharba ne személyeskednék, én vagyok a tollhuzigáló
sutianap
A madarakon több van mint az indiánokon.
gyeek
min tudod az Iglic topic kizárólag mazochista Hicskok imádóknak van....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kai szó szerint kirúgta magát:

 www.csnmidatlantic.com/redskinsblog/report-redskins-make-change-kicker
nexion218
öööö... ookey... és ki a faszom az a Dustin Hopkins? Vele kurvára jobb lesz.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár

több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 8 715 — Grady Judd fan
Sapka ugye nézed Mariotát?
sutianap
Ne itt személyeskedj, menj az Eagles topikba és ott érdeklődj! (:
gyeek
hámá hogyaviharba ne személyeskednék, én vagyok a tollhuzigáló
sutianap
A madarakon több van mint az indiánokon.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
DJax 3-4 hét off Schefter szerint.
több mint 10 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Kai szó szerint kirúgta magát:

 www.csnmidatlantic.com/redskinsblog/report-redskins-make-change-kicker

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 659 — http://insidehandoff.com/
PFF elemzés a tegnapi meccsről:  www.profootballfocus.com/blog/2015/09/14/mia-was-grades-bad-day-for-qb-ryan-tannehill/


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na leszedtem a meccset, így hirtelen még egy észrevétel: az utsó támadó play... A 78-as delfin blokkolatlanul érkezett, nem tudom, hogy ezért ki a ludas... Snap előtt látszik, hogy nem emberre (Reed) áll fel, a két DT nagyon messze van egymástól és köztük a két LB is elég közel mocorog a LoS-hez. Az eredmény: 6 man rush 5 man protection-re, Cousins hátrálva, hátsó lábról, emberrel a képében elhajít egy sebzett kacsát... Pedig ha van ideje beleállni, kb. tuti TD, mert Reed egyedül volt a védővel és mögötte járt a dobás pillanatában, teljesen üres területen. Bár őszintén szólva nemtom a 5WR set-ből kit lehetett volna áthívni blokkolni vagy ilyen helyzetben mi a megoldás, de a protection ennél a playnél nagyon szarul volt megálmodva és Szöszi se nagyon tett ellene semmit...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 901 — capitaine du château de Vienne 1487
Sapka ugye nézed Mariotát?
sutianap
Ne itt személyeskedj, menj az Eagles topikba és ott érdeklődj! (:
gyeek
hámá hogyaviharba ne személyeskednék, én vagyok a tollhuzigáló


Aki nem hiszi, annak utánajárnak