Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Apa kezdődik.... 😀

Andre Roberts expressed frustration with the Redskins' signing of DeSean Jackson.
Roberts agreed to terms with the Redskins on a four-year, $16 million deal before free agency even opened. He "envisioned being the No. 2 receiver," but now admits he doesn't "know how it's going to work out." New coach Jay Gruden is going to run a pass-happy offense, so Roberts will get his chances out of the slot. But his fantasy appeal is low. Roberts is, at best, the No. 4 option in Washington's pass game behind Pierre Garcon, Jackson, and Jordan Reed.
apeszos
Édelmannt köllött vóna hozni vagy korbácsot....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Apa kezdődik.... 😀

Andre Roberts expressed frustration with the Redskins' signing of DeSean Jackson.
Roberts agreed to terms with the Redskins on a four-year, $16 million deal before free agency even opened. He "envisioned being the No. 2 receiver," but now admits he doesn't "know how it's going to work out." New coach Jay Gruden is going to run a pass-happy offense, so Roberts will get his chances out of the slot. But his fantasy appeal is low. Roberts is, at best, the No. 4 option in Washington's pass game behind Pierre Garcon, Jackson, and Jordan Reed.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ez egy elég jó összefoglaló írás
 espn.go.com/blog/washington-redskins/post/_/id/6877/redskins-salary-cap-breakdown-defense?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Washington Redskins ‏@redskinsbuzztap
Yahoo! Sports >> Source: Redskins worked out Austin Collie
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
DL Brandon Moore-t 4 meccsre elmeszelték tiltott anyag használata miatt. Úgy néz ki Grossman mégis Cleveland-be tart.
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins signed P Blake Clingan.
Clingan has never appeared in a regular season game. He'll be part of a competition to replace P Sav Rocca, who was released last month
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Meskó tryout következik, írja LaCanfora

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
2/2 David Yankey, OL (Stanford)
3/2 Terrence Brooks, FS (Florida State)
4/2 E.J. Gaines, CB (Missouri)
5/2 Nevin Lawson, CB (Utah State)
6/2 Charles Leno, OT (Boise State)
7/2 Kirby Van Der Kamp, P (Iowa State)

ezt sikerült alkotni mock draft játékon, hát én sem vagyok vele elégedett, sajnos CB poszton minőség helyett csak mennyiség maradt, cserébe az OL-t kicsit feltúróztam (Leno helyett eleinte centert akartam, de nem volt normális értékkel senki), Rocca leváltása is pozitív, a front-sevennel meg majd jövőre lesz vmi 😀kristof
szerintem az OL pick közel sem annyira égető, mint sokan gondolják; mert sok projekt játékos volt tavaly-tavalyelőtt belerakva
nem lettek elővéve, de ha csak egyikük is elő tud lépni, máris egész pofás lesz az OL, ha a kis emberek beszánkáznak középre (szerintem Polumbusnak menni fog a power játék), és Lauvao nem egy borzalmas igazolás
no ennek fejében elég negatívan fogok tudni csak beszélni a mockról, úgyhogy inkább nem fogok 😛
ez a secondary rush nagyon kétségbeesettnek tűnik, de LB-t nem húztál, ami a safetyn kívül a legnagyobb need
legalábbis szerintem ez a két poszt az ami kifejezetten need

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
2/2 David Yankey, OL (Stanford)
3/2 Terrence Brooks, FS (Florida State)
4/2 E.J. Gaines, CB (Missouri)
5/2 Nevin Lawson, CB (Utah State)
6/2 Charles Leno, OT (Boise State)
7/2 Kirby Van Der Kamp, P (Iowa State)

ezt sikerült alkotni mock draft játékon, hát én sem vagyok vele elégedett, sajnos CB poszton minőség helyett csak mennyiség maradt, cserébe az OL-t kicsit feltúróztam (Leno helyett eleinte centert akartam, de nem volt normális értékkel senki), Rocca leváltása is pozitív, a front-sevennel meg majd jövőre lesz vmi 😀
több mint 10 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Úgy néz ki nem a bandázás volt a probléma Jacksonnal kapcs. Legalábbis az idézett források alapján.
Ha valakit még érdekelne esetleg:
 philadelphia.cbslocal.com/2014/04/04/sources-desean-jackson-was-a-problem-for-kelly-eagles-in-locker-room/

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Rob Jackson hosszabbított.
több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
DJax:
It’s actually a four-year contract that automatically voids to a three-year deal immediately after the 2016 Super Bowl. That voidable year allows the Redskins to spread Jackson’s $5 million signing bonus out over four years instead of three. His first-year salary of $1 million, roster bonus of $1.5 million and his $500,000 workout bonus are all fully guaranteed. His cap hit in 2014 is $4.25 million.
The cap number jumps up to $9.25 million in both 2015 and 2016. The compensation is identical in both seasons with salaries of $3.75 million, per-game roster bonuses of $3.75 million, and workout bonuses of $500,000. The difference is that his 2015 compensation is guaranteed while his 2016 pay is not.

The roster bonuses, by the way, are paid as long as Jackson is not on the suspended list or the non-football injury list. He does not need to be on the 46-man game day active roster to collect $93,750 per game this year and $218,750 per game in 2015 and 2016

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha mezkinezet alapján szurkolnek, akkor tuti Skins fan lennék.Eazzy
Én is szeretlek. 😀 😛
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Ha mezkinezet alapján szurkolnek, akkor tuti Skins fan lennék.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan


Jaj, de szomorú vagyok 😕

több mint 10 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
egyébként Jackson a 11-es fogja megkapnisapka
Az én "kedvenc" Aldrick-om lemond róla... Meg sztem a Jackson biznisz fényében a Redskins mezről is.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
egyébként Jackson a 11-es fogja megkapni

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Olyan, hogy 100-s mez van? D-Jaxből kinézem, hogy megjátszaná, bár vlszeg a liga nem engedné.dande
Inkább kapja meg az eredeti számát. 😉
 instagram.com/p/mTRYoTONhn/#


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 038 — Így remélem megfelelek nektek.....
Olyan, hogy 100-s mez van? D-Jaxből kinézem, hogy megjátszaná, bár vlszeg a liga nem engedné.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Akkor Kuzin venni repülőjegy? Hjuszton?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Asszem szexi megy nyugdíjba.apeszos
már clevelandben vansapka
@) Nem tudok róla. A Browns rosterén sincs.apeszos
Viszont a miénken ott van, mint FA. És a Wiki is azt írja.apeszos
csak elbasztam
azt olvastam több helyen hogy Kyle kicsifiú viszi magával barnahonba, de még nem vittesapka
Volt szó róla, el is ment "elbeszélgetésre", de aztán annyiban maradt.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Asszem szexi megy nyugdíjba.apeszos
már clevelandben vansapka
@) Nem tudok róla. A Browns rosterén sincs.apeszos
Viszont a miénken ott van, mint FA. És a Wiki is azt írja.apeszos
csak elbasztam
azt olvastam több helyen hogy Kyle kicsifiú viszi magával barnahonba, de még nem vitte

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Asszem szexi megy nyugdíjba.apeszos
már clevelandben vansapka
@) Nem tudok róla. A Browns rosterén sincs.apeszos
Viszont a miénken ott van, mint FA. És a Wiki is azt írja.
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Asszem szexi megy nyugdíjba.apeszos
már clevelandben vansapka
@) Nem tudok róla. A Browns rosterén sincs.