NFL Draft 2021

5 feliratkozó

több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 218
Mondjuk jól megszívnák a bukik, ha Lance lenne a 3. pick. 4-es szorzó volt rá, egy héttel ezelőtt meg 5-ös.

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Trey Lance-nek van egy saját Mini Me-je 😀

 i.ibb.co/FxWhC56/trey.png
winston
várom már h perceken belül jöjjön egy insider tweet h nem is az öccse hanem a fia, és nagyobbat zuhan mint tunsil a draftpickmágnes

több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Trey Lance-nek van egy saját Mini Me-je 😀

 i.ibb.co/FxWhC56/trey.png
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Eddig Lance > Jones. Az ahogy beszél teljesen más szint. Más a kisugárzása. Az egyik egy bohóc a másik, meg egy értelmes ember.
Toto21
azért aki ilyen cipőt felvesz... 😀

meg hát láttunk már suttyókat jól játszani.

több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
Eddig Lance > Jones. Az ahogy beszél teljesen más szint. Más a kisugárzása. Az egyik egy bohóc a másik, meg egy értelmes ember.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Tribünös még nem kezdődött el?
Toto21
nem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
melissa starkot sem kéne erőltetni

több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
Tribünös még nem kezdődött el?
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
van esetleg valakinek linkje valamelyik angol nyelvű felvezetőhöz?

amúgy megvan már az új avatarom ha esetleg meglepetés lesz és tényleg lawrence lesz az 1/1? 😊
briareos
én is készítem az újat!
winston
menj NFL.com-ra szerintem egész nézhető
Toto21
köszi, most látom, hogy ingyenes.
többieknek is köszi!
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
Sajtóhír, hogy a Saints Mac Jonesért cserélne a top10-be. Ezek szerint mégse annyira biztos az a 49ers pick?
Cruyffista
Ne legyenek hülyék 😀
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
ah de kurva unalmas a pre show
inkább nyomjanak 1 óra scoop there it ist

több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Steve Smith-el hány évre szerződtek? Sajnálom, de szegényt nagyon rossz hallgatni.
Toto21
Jah, de már évek óta kurva szar, és idegesítő. Átgondolatlan hülyeségeket mond folyamatosan.
Joe Thomast viszont imádom, kevés ennyire hiteles és normális ember van a médiában.
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 218
Sajtóhír, hogy a Saints Mac Jonesért cserélne a top10-be. Ezek szerint mégse annyira biztos az a 49ers pick?
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
van esetleg valakinek linkje valamelyik angol nyelvű felvezetőhöz?

winston
 gma2.blab.email/draft.php


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
van esetleg valakinek linkje valamelyik angol nyelvű felvezetőhöz?

amúgy megvan már az új avatarom ha esetleg meglepetés lesz és tényleg lawrence lesz az 1/1? 😊
briareos
én is készítem az újat!
winston
menj NFL.com-ra szerintem egész nézhető
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
van esetleg valakinek linkje valamelyik angol nyelvű felvezetőhöz?

amúgy megvan már az új avatarom ha esetleg meglepetés lesz és tényleg lawrence lesz az 1/1? 😊
briareos
én is készítem az újat!
winston
nflbite.com, én a második streamet nézem.
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
van esetleg valakinek linkje valamelyik angol nyelvű felvezetőhöz?

amúgy megvan már az új avatarom ha esetleg meglepetés lesz és tényleg lawrence lesz az 1/1? 😊
briareos
én is készítem az újat!
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Az a baj evvel h triád a honeymoon alatt minden qb-t annyira felhájpol h érzésre minden évben franchise qb van lásd minshew mania legutóbb
briareos
Jags fan vagyok, még nem láttam igazi franchise QB-t, tehát nem tudom mi az. Addig kénytelen vagyok hypeolni. Megjegyzem, mikor Szöszi originalt kiválasztottuk, volt egy ilyen tweetem.

Na őt még én se tudtam hypeolni. Igaz azóta SB--t nyert. Szóval lehet ez volt a baj. 😊



meyer most a nagy izgalomban kap egy kurva enyhe infarktust, amikor 15 másodperc után magához tér hirtelen nem tudja mi az év, emlékszik a tebow workoutra és bammm tim lesz a QB a TE workout csak smokescreen.
1/1re jön john raine mert meyer annyira faszagyerek h igy is SB-be megy

budapest 50 kmteres vonzáskörzetében megőrülnek a háziállatok, a madarak az égbe menekülnek és minden kocsiriasztó beindul triád nooooooooooooooooooooooooooooooooo kiáltásától
briareos
Aki ilyen rosszindulatú, az megérdemli, hogy Tuat nézze még pár évig kezdő QB-ban.
iktriad
én remélem még sokáig fogom látni kezdőben

amúgy megvan már az új avatarom ha esetleg meglepetés lesz és tényleg lawrence lesz az 1/1? 😊

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az a baj evvel h triád a honeymoon alatt minden qb-t annyira felhájpol h érzésre minden évben franchise qb van lásd minshew mania legutóbb
briareos
Jags fan vagyok, még nem láttam igazi franchise QB-t, tehát nem tudom mi az. Addig kénytelen vagyok hypeolni. Megjegyzem, mikor Szöszi originalt kiválasztottuk, volt egy ilyen tweetem.

Na őt még én se tudtam hypeolni. Igaz azóta SB--t nyert. Szóval lehet ez volt a baj. 😊



meyer most a nagy izgalomban kap egy kurva enyhe infarktust, amikor 15 másodperc után magához tér hirtelen nem tudja mi az év, emlékszik a tebow workoutra és bammm tim lesz a QB a TE workout csak smokescreen.
1/1re jön john raine mert meyer annyira faszagyerek h igy is SB-be megy

budapest 50 kmteres vonzáskörzetében megőrülnek a háziállatok, a madarak az égbe menekülnek és minden kocsiriasztó beindul triád nooooooooooooooooooooooooooooooooo kiáltásától
briareos
Aki ilyen rosszindulatú, az megérdemli, hogy Tuat nézze még pár évig kezdő QB-ban.
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
Steve Smith-el hány évre szerződtek? Sajnálom, de szegényt nagyon rossz hallgatni.
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Iktriad tudod melyik top 5-ös QB született Jacksonvilleben?
Véletlen lenne?

tenorx
Nem fogalmam sincs róla.

iktriad
na tessék triád már linkelt is csöcsöket

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Iktriad tudod melyik top 5-ös QB született Jacksonvilleben?
Véletlen lenne?

tenorx
Nem fogalmam sincs róla.
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
És ha Wilson ( Zach nem Russel) lesz az 1/1 és már ott meglepődsz?
Toto21
Miután Meyer Schefter Podcastjében meg a helyettese Charlie Strong egy pár nappal ezelőtti interjúban ("Nem titok ki az a QB akit választunk, mindenki tudja ki az.") kvázi elismerte a héten, hogy Trevor jön - nos kurvára meglepődnék Zach Wilsonon vagy bárki máson.
iktriad
meyer most a nagy izgalomban kap egy kurva enyhe infarktust, amikor 15 másodperc után magához tér hirtelen nem tudja mi az év, emlékszik a tebow workoutra és bammm tim lesz a QB a TE workout csak smokescreen.
1/1re jön john raine mert meyer annyira faszagyerek h igy is SB-be megy

budapest 50 kmteres vonzáskörzetében megőrülnek a háziállatok, a madarak az égbe menekülnek és minden kocsiriasztó beindul triád nooooooooooooooooooooooooooooooooo kiáltásától
briareos
Nem értek egyet, 1/1-re jön Lawrence, ő lesz a kezdő TE és Tebow a QB.
balintbaba
abszolút elképzelhető, igen!

több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
Ez a Mac Jones gyerek idegesítőnek tűnik és beképzeltnek, de lehet tévedek.
Toto21
nem tévedsz, teljesen nyilvánvalóan semmit nem ér a srác, de képesek róla is elhitetni a draftnikek, hogy lehet belőle valaki - Mond ugyanez pepitában
r.baggio
nem tudom elképzelni komoly franchise QB-nak. Mintha hiányozna belőle a tisztelet. Remélem a 49ers nem őt akarja vinni tényleg, mert 3 első kör nagyon durva lenne érte. Ha nem így lesz elsők között fogok elnézést kérni.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Iktriad tudod melyik top 5-ös QB született Jacksonvilleben?
Véletlen lenne?