2022 NFL Draft

5 feliratkozó

több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
reggel 5-kor menni fog még az első kör? vagy a koránkelők le vannak szarva 😕
Löfli
Szerintem 6 körül végzünk. És nálunk van a 2/1, szóval bármikor fel is cserélhetünk (van 20 millió 3. napos pickünk ammonak hozzá). Holnap a meló isteni lesz. Pihenni akartam pénteken, de ballagások miatt a fél cég szabin lesz, szóval én nem. A fene egye meg a munkamorálomat (én is opt outolhatnék, de nem teszem). 😀

Szerkesztette: iktriad
több mint 1 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 218
reggel 5-kor menni fog még az első kör? vagy a koránkelők le vannak szarva 😕
Löfli
190-200 perces szokott lenni, szóval ha kicsit késik a kezdés akár 4 picket is elcsíphetsz.
több mint 1 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
reggel 5-kor menni fog még az első kör? vagy a koránkelők le vannak szarva 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Konkrétan nekem is csak tippem van, hogy kit viszünk 1/1-re, pedig én igyekszem mindent elolvasni/megtudni velünk kapcsolatban. Az elmúlt 10 évben max kétszer(2013, kicsit hasonló volt az az év is, mint az idei és 2018) volt olyan, hogy órákkal a draft előtt nem lehetett tudni, ki az 1/1. iktriad
Mayfield is eléggé későn derült csak ki
braxa88
Írtam is a 2018-at, hogy akkor volt utoljára ilyen bizonytalan az 1/1-es kiléte. 2018-ban volt Mayfield draftja.
iktriad
Good old days, mennyire rajtavoltam a Darnold bandwagonon 😀
Heisman
Az volt az egyetlen draft az elmúlt 10 évben (1/29-re választott a Jags - Taven "upside" Bryant,,,), amikor alig izgatott a draft, mert azt hittem tök jó csapatunk van, és a jövőnk fényes. Azóta 4 szezon telt el és 2-szer is miénk lett az 1/1 zsinórban...
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az FK adása élőben csak az előfizetőknek lesz nézhető vagy mindekinek kivételesen ingyé? 😉 Ha bárkinek lehet nézni akkor YT lesz?

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Nyomatja a média hogy minden bizonytalan, meg legkiszámíthatatlanabb draft, stb.

Na de miért pontosan?

A top 10 gyakorlatilag adott - a sorrend változhat, de gyakorlatilag garantált az első 9 név és utána sincs óriási variancia a tippekben, elég egyértelműek a boardok, bárkit is nézünk. Gyakorlatilag hetek óta nem volt komolyabb hír, ami úgy igazán berobbant volna.

Nyilván még el sem kezdődött, de az elmúlt pár évben sokkal nagyobb buzzra emlékszem - sosem volt könnyű aludni pár órát a draft előtt, mert mindig volt valami izgi breaking, most meg konkrétan semmi.

Ettől függetlenül az év egyik legjobb napja még mindig, de a médiahype megint nagyon túl lett tolva.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 545 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Konkrétan nekem is csak tippem van, hogy kit viszünk 1/1-re, pedig én igyekszem mindent elolvasni/megtudni velünk kapcsolatban. Az elmúlt 10 évben max kétszer(2013, kicsit hasonló volt az az év is, mint az idei és 2018) volt olyan, hogy órákkal a draft előtt nem lehetett tudni, ki az 1/1. iktriad
Mayfield is eléggé későn derült csak ki
braxa88
Írtam is a 2018-at, hogy akkor volt utoljára ilyen bizonytalan az 1/1-es kiléte. 2018-ban volt Mayfield draftja.
iktriad
Good old days, mennyire rajtavoltam a Darnold bandwagonon 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Konkrétan nekem is csak tippem van, hogy kit viszünk 1/1-re, pedig én igyekszem mindent elolvasni/megtudni velünk kapcsolatban. Az elmúlt 10 évben max kétszer(2013, kicsit hasonló volt az az év is, mint az idei és 2018) volt olyan, hogy órákkal a draft előtt nem lehetett tudni, ki az 1/1. iktriad
Mayfield is eléggé későn derült csak ki
braxa88
Írtam is a 2018-at, hogy akkor volt utoljára ilyen bizonytalan az 1/1-es kiléte. 2018-ban volt Mayfield draftja.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 511 — Kinek mit intézett a kormánya
Nekem valszeg kimarad az idei első kör (két év online oktatás után a kocsmában ragadtam).
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 545 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
vagy mindenki kihasználja a 10 percét?
rva
nem jellemző
Kampman
Az egy dolog hogy 10 perc, de nem mindegy hogy van reklám és mikor jelenti be Goodell amikor már rég ki van írva hogy “Pick is in”

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
vagy mindenki kihasználja a 10 percét?
rva
nem jellemző
több mint 1 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Lehet rosszul emlékszem, de nem elöbb szokott kezdödni a Draft általában? Késönek tünik az elsö kör hajnali 2:00.
Toto21
Valószínűleg a felvezetőműsoraink miatt tűnt úgy, volt hogy már éjfélkor elkezdtük 😊
r.baggio
éjféli kezdés, haromt satukészen 0:30 ra

több mint 1 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
dallasi feltrade nem igazán lesz, mikor keljek, négykor? addigra leszünk 16-20 között?
vagy mindenki kihasználja a 10 percét?
több mint 1 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Reméljük lesz youtube link vagy normális stream. Elég crazy hajnal lesz, full megtippelhetetlen.
Bazzani
Más is így van vele.

Konkrétan nekem is csak tippem van, hogy kit viszünk 1/1-re, pedig én igyekszem mindent eloolvasni/megtudni velünk kapcsolatban. Az elmúlt 10 évben max kétszer(2013, kicsit hasonló volt az az év is, mint az idei és 2018) volt olyan, hogy órákkal a draft előtt nem lehetett tudni, ki az 1/1.
A Jags twitter Adam Schefterje szerint 24 órával ezelőtt a 3 esélyes, (Hutchison, Walker és Ekwonu) ügynöke se tudott semmi biztosat arról, hogy az ő embere felé hajlanánk.
iktriad
Mayfield is eléggé későn derült csak ki
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 655
Vajon kié lesz az első Seahawks sapka? 😂😂😂
ThundersNFL
1/1 elég sanszos
több mint 1 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Az eddigi legviccesebb pletyka a Saintshez kapcsolódik - állítólag 1/19-ről visszafelé mozogna a csapat, miután 1 hónapja sikerült bezsákolni az 1/16-ot.

Ez vagy valami nagy smokescreen lesz, vagy Seahawks-sapka.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vajon kié lesz az első Seahawks sapka? 😂😂😂
ThundersNFL
Az 1/1-es elég esélyes rá. Jut eszembe, pont ma 10 éve vitte ki a Jags Bryan Angert Russell WIlson előtt pár pickkel! Szerintem egy hasonló brainfarttal ünnepeljük ezt ma meg.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Reméljük lesz youtube link vagy normális stream. Elég crazy hajnal lesz, full megtippelhetetlen.
Bazzani
Más is így van vele.

Konkrétan nekem is csak tippem van, hogy kit viszünk 1/1-re, pedig én igyekszem mindent eloolvasni/megtudni velünk kapcsolatban. Az elmúlt 10 évben max kétszer(2013, kicsit hasonló volt az az év is, mint az idei és 2018) volt olyan, hogy órákkal a draft előtt nem lehetett tudni, ki az 1/1.
A Jags twitter Adam Schefterje szerint 24 órával ezelőtt a 3 esélyes, (Hutchison, Walker és Ekwonu) ügynöke se tudott semmi biztosat arról, hogy az ő embere felé hajlanánk.

Szerkesztette: iktriad
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 778 — !SuPeR6BoWL!
Vajon kié lesz az első Seahawks sapka? 😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
Nincs pickunk de csak nézni kell
Mondjuk aludni jó lett volna
Negritis
Én következő három nap tréninget tartok, asszem mindenféleképpen jó lesz 😊
r.baggio
holnapot kivettem, draft + nba 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Nincs pickunk de csak nézni kell
Mondjuk aludni jó lett volna
Negritis
Én következő három nap tréninget tartok, asszem mindenféleképpen jó lesz 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
Nincs pickunk de csak nézni kell
Mondjuk aludni jó lett volna
Negritis
Bármikor jöhet egy jó feltrade 🤪😉
warr_b


Szerkesztette: KoporShow

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 620 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nincs pickunk de csak nézni kell
Mondjuk aludni jó lett volna
Negritis
Bármikor jöhet egy jó feltrade 🤪😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
Nincs pickunk de csak nézni kell
Mondjuk aludni jó lett volna

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Reméljük lesz youtube link vagy normális stream. Elég crazy hajnal lesz, full megtippelhetetlen.
Bazzani
Pride of Detroitnak lesz twitchen közvetítése.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM