Chicago Bears - Green Bay Packers

több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 291
Royal out=concussion, kezdődik nálunk is
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 291
Amos és Jones is egész jó, végre tűzközelbe vannak a LB-ink! Nem sok a missed tackle, ha még pass rush is jönne a szélről, már e3l se hinném! Fuller tényleg nem a legjobb, Ball-t pedig peches volt a TD-nél. Nekem Rolle nem tűnik fel a pályán. Valamint mi van McPhee-vel? Nem sok mindent csinált idiág
több mint 8 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Azért nem hiszem, hogy nyerünk. Ha nem hibáznak ennyit, és a bírók lenyelik a zászlót, ez a meccs 9-14. Ami még mindig jobb, mint amit sokan hittek.
füligjimmy
Nem akarok negatív lenni, de annyi epikus bukást láttunk már a Packers ellen, hogy szerintem nem merítettük ki a tárházat. De az eredmény és a futójáték felülmúlja az elvárásaim.
tüsi91
El fog fáradni az off, ha ennyit van pályán, a Def kilátástalan, Jenkins a legjobb kb, Fuller jövőre ki lesz rakva szerintem, a safetyket nem is látom
hpeter93
Általában azt szokták mondani ,hogy a Defense fárad ki.

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért nem hiszem, hogy nyerünk. Ha nem hibáznak ennyit, és a bírók lenyelik a zászlót, ez a meccs 9-14. Ami még mindig jobb, mint amit sokan hittek.
füligjimmy
Nem akarok negatív lenni, de annyi epikus bukást láttunk már a Packers ellen, hogy szerintem nem merítettük ki a tárházat. De az eredmény és a futójáték felülmúlja az elvárásaim.
tüsi91
Nekik jobban belefér a hiba.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
Csak a szokásos. Harmatgyenge futás elleni védelem. Hatalmas hiba a special teamtől.
Palmerből Forte hülyét csinál. 105 yard csak futásból. Ami már az offseasonből is lejött. Semmi előrelépés a védelemben. Hogy lesz ez TOP10 D azt én nem tudom...
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Azért nem hiszem, hogy nyerünk. Ha nem hibáznak ennyit, és a bírók lenyelik a zászlót, ez a meccs 9-14. Ami még mindig jobb, mint amit sokan hittek.
füligjimmy
Nem akarok negatív lenni, de annyi epikus bukást láttunk már a Packers ellen, hogy szerintem nem merítettük ki a tárházat. De az eredmény és a futójáték felülmúlja az elvárásaim.
tüsi91
El fog fáradni az off, ha ennyit van pályán, a Def kilátástalan, Jenkins a legjobb kb, Fuller jövőre ki lesz rakva szerintem, a safetyket nem is látom

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azért nem hiszem, hogy nyerünk. Ha nem hibáznak ennyit, és a bírók lenyelik a zászlót, ez a meccs 9-14. Ami még mindig jobb, mint amit sokan hittek.
füligjimmy
Nem akarok negatív lenni, de annyi epikus bukást láttunk már a Packers ellen, hogy szerintem nem merítettük ki a tárházat. De az eredmény és a futójáték felülmúlja az elvárásaim.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért nem hiszem, hogy nyerünk. Ha nem hibáznak ennyit, és a bírók lenyelik a zászlót, ez a meccs 9-14. Ami még mindig jobb, mint amit sokan hittek.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Elég mozgékony a támadófal, kevés előnyük egyike. Üres elkapó meg megint nincs, komolyan nem lehetne igazolni valakit, aki időnként elszakad?
tüsi91
Royal tiszta passzt elejtett. Nem volt könnyű, de ezeket máshol elkapják. Előtte Jaquizz vagy hogy a faszba írják elejtett egy 1st down passzt. De Fangio, és Gase, le a kalappal. Akármi lesz a vége. Ugye hogy nem kilátástalan ez a társaság? 8-8 minimum. De egy kérdőjelet se sikerült kiegyenesíteni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Attila99 Chicago Bears 136 — Windy City forever
A Field Goal csak összejött azért

Bears, Cubs, Bulls, Blackhawks, Fire, Sky, Red Stars - GO CHICAGO!!!
GGMU!!!
F1: Manor fan, IndyCar: Max Chilton and Alex Rossi fan
NASCAR: Danica Patrick fan, Formula 3.5 V8: Beitske Visser fan
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
Fújjuk le
hpeter93
5 mp még AR-nek is kevés 😊

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 291
Gould még mindig a legjobbak egyike! Nagyon jók az offense hívások, amivel jól futtatjuk az órát!
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
A D-nek sokkal jobban kell játszani, persze azt se bánnám, ha a végére nem fogyna el mindenki
több mint 8 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
a pass rushon lesz mit javítani, az eleje óta elég harmatok vagyunk
Gergőbácsi
10. hét környékére álljon össze a def. Addig csak elkaristolunk valahogy.
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Fújjuk le

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Elég mozgékony a támadófal, kevés előnyük egyike. Üres elkapó meg megint nincs, komolyan nem lehetne igazolni valakit, aki időnként elszakad?
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Még egy 15-20 yardot lécci

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
a pass rushon lesz mit javítani, az eleje óta elég harmatok vagyunk

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 291
milyen testcsellel küldött el pár Packers D játékost! 😀
több mint 8 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
CUTLER
hpeter93
a táncos
több mint 8 éve
mackotestver Chicago Bears 7
Jake the snake
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
selfsuck dix-nél

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 903 — Deion Sanders for president!
Clutchler!

Szerkesztette: 🤘 gaben 🤘

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
CUTLER

több mint 8 éve
red5 New England Patriots 521
ez most nem volt Royal flush!

őlég vót