Cleveland Browns - Pittsburgh Steelers

több mint 9 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Gratula a Barnáknak! Ma jobban akarták a győzelmet és megérdemelten nyertek.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Gratula a barnáknak, a szurkolóiknak is, és a pitts szurkolóinak, hogy ezt hétről-hétre van erejük megnézni, le a kalappal
több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
nem akarom az ördögöt a falra festeni, de nézegetve a schedule-t, ez a szezon számomra 5-11-nek néz kifcancellara
Ha ez kell hozzá hogy üstököst elzavarjuk akkor legyen.vontod
Jobban örülnék 11-5-nek és az üstökös maradásának.kittli
kövi 3 meccs hazai sima.. texans ba igazábol csak vmi watt gyerek van coltsba vmi ratyi fiatal QB ravens meg most is majdnem leszopott a Bucstólherewego
Azért ez nem ennyire egyszerű, még akkor sem, ha elvicceled😊
több mint 9 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
nem akarom az ördögöt a falra festeni, de nézegetve a schedule-t, ez a szezon számomra 5-11-nek néz kifcancellara
Ha ez kell hozzá hogy üstököst elzavarjuk akkor legyen.vontod
Jobban örülnék 11-5-nek és az üstökös maradásának.kittli
kövi 3 meccs hazai sima.. texans ba igazábol csak vmi watt gyerek van coltsba vmi ratyi fiatal QB ravens meg most is majdnem leszopott a Bucstól

több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
nem akarom az ördögöt a falra festeni, de nézegetve a schedule-t, ez a szezon számomra 5-11-nek néz kifcancellara
Ha ez kell hozzá hogy üstököst elzavarjuk akkor legyen.vontod
Maximum három győzelmet (Jets, Titans, NO) tudok elképzelni, a Ravens sokkal profibb jelenleg (labdákat tudnak szerezni és nem balfaszkodnak, mint mi), a Bengals szerintem oda-vissza, Falcons odahaza jó, KC-t még esetleg elkaphatjuk, de szerintem kizárt.
több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
nem akarom az ördögöt a falra festeni, de nézegetve a schedule-t, ez a szezon számomra 5-11-nek néz kifcancellara
Ha ez kell hozzá hogy üstököst elzavarjuk akkor legyen.vontod
Jobban örülnék 11-5-nek és az üstökös maradásának.
több mint 9 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
nem akarom az ördögöt a falra festeni, de nézegetve a schedule-t, ez a szezon számomra 5-11-nek néz kifcancellara
Ha ez kell hozzá hogy üstököst elzavarjuk akkor legyen.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 9 éve
sorozatjunkie Pittsburgh Steelers 269
Nem trollkodásból, de tényleg kiváncsi vagyok, hogy Soldi erre a meccsre mit mond, mert ha valaki, akkor ő überoptimistafcancellara
Jellemzően Ő mindig pont az ellenkezőjét látja mint mi egyszerű földi halandók...kittli
Most bocs,de kezdő vagyok ki a faszom az a Soldi?sorozatjunkie
év kommentje 😀😀😀DDDDexxter Tailor
Szóval?sorozatjunkie
Néha olvass bele a csapatfórumba is 😊 http://bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/pittsburgh_steelersvontod

Köszi! Nem divat drukker vagyok, csak nem tudok mindent ,még' mindent!sorozatjunkie
Baszki Soldi egy felhasználó 😀😀😀 én meg azt hittem h vni vezető...
több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Nem trollkodásból, de tényleg kiváncsi vagyok, hogy Soldi erre a meccsre mit mond, mert ha valaki, akkor ő überoptimistafcancellara
Jellemzően Ő mindig pont az ellenkezőjét látja mint mi egyszerű földi halandók...kittli
Most bocs,de kezdő vagyok ki a faszom az a Soldi?sorozatjunkie
év kommentje 😀😀😀DDDDexxter Tailor
Szóval?sorozatjunkie
Néha olvass bele a csapatfórumba is 😊 http://bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/pittsburgh_steelersvontod

Köszi! Nem divat drukker vagyok, csak nem tudok mindent ,még' mindent!sorozatjunkie
Nyugi, semmi gond. 😀
Viszont asszem történelmet írtál az oldalon... 😉
több mint 9 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
Akkor ma nem nyerünk?Szokol
háát most egy 97yardos td drive utána egy onside kick majd egy ujjab td aztán megint onside és gamewinning drive , majd 2 pontos is jó és megvan 32-31

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 845 — Deion Sanders for president!
19:00empty taxi
Oakland - San Diego PLEASE!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
nem akarom az ördögöt a falra festeni, de nézegetve a schedule-t, ez a szezon számomra 5-11-nek néz ki
több mint 9 éve
sorozatjunkie Pittsburgh Steelers 269
Nem trollkodásból, de tényleg kiváncsi vagyok, hogy Soldi erre a meccsre mit mond, mert ha valaki, akkor ő überoptimistafcancellara
Jellemzően Ő mindig pont az ellenkezőjét látja mint mi egyszerű földi halandók...kittli
Most bocs,de kezdő vagyok ki a faszom az a Soldi?sorozatjunkie
év kommentje 😀😀😀DDDDexxter Tailor
Szóval?sorozatjunkie
Néha olvass bele a csapatfórumba is 😊 http://bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/pittsburgh_steelersvontod

Köszi! Nem divat drukker vagyok, csak nem tudok mindent ,még' mindent!
több mint 9 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Akkor ma nem nyerünk?
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
Bell és Tóni legalább megint 100 yard fölött, ha már más "pozitívum" nincsfcancellara
ja mondjuk az komoly, és igy 3 pontott szereztünk😀herewego
10-et?fcancellara
Az első 2 driveból kellett volna ennyi, bakker. 😊
több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
jön a kámbek😀
több mint 9 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Nem trollkodásból, de tényleg kiváncsi vagyok, hogy Soldi erre a meccsre mit mond, mert ha valaki, akkor ő überoptimistafcancellara
Jellemzően Ő mindig pont az ellenkezőjét látja mint mi egyszerű földi halandók...kittli
Most bocs,de kezdő vagyok ki a faszom az a Soldi?sorozatjunkie
év kommentje 😀😀😀DDDDexxter Tailor
Szóval?sorozatjunkie
Néha olvass bele a csapatfórumba is 😊 http://bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/pittsburgh_steelers

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Bell és Tóni legalább megint 100 yard fölött, ha már más "pozitívum" nincsfcancellara
ja mondjuk az komoly, és igy 3 pontott szereztünk😀herewego
10-et?
több mint 9 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
otttt vaaaan 😀

több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
Bell és Tóni legalább megint 100 yard fölött, ha már más "pozitívum" nincsfcancellara
Erről beszéltem az elején: az O-ban egyénileg hozzák a jó statokat, közben meg 3 pont.
több mint 9 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
Bell és Tóni legalább megint 100 yard fölött, ha már más "pozitívum" nincsfcancellara
ja mondjuk az komoly, és igy 3 pontott szereztünk😀

több mint 9 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
fasza a bengals egywnlített

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Megis van az èrtèkelèsem:
RETEK


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Bell és Tóni legalább megint 100 yard fölött, ha már más "pozitívum" nincs
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Browns fanok, köv. 3 meccs, @ Jags, Raiders, Bucs. 😍Joey Tribbiani
csak nehogy valami meglepetés szopás legyen belőleDrip
az mindig benne van, de ez a Jags egy vicc jelenleg.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964