Cleveland Browns - Pittsburgh Steelers

5 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 126
Hogy állunk amúgy a támadóyardokkal? Ha mi szerezzünk többet, komoly bajban vagyunk.
Szokol
Nincs rá még minta, mi történik ilyenkor

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
5 hónapja
Hendrix California Golden Bears 1 461
A jatekvezeto nagy tag sirok.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
5 hónapja
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ha a Steelers TD-t csinal vege.
Hendrix
nem az a csapat vagyunk, aki hamar lezárja a meccseket...csak idén volt 4 csapat az redzone-ban az utolsó mp-ben, 1 TD-n belül
Klaci79
Én simán látom, hogy OT lesz 😀

5 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 876 — Steelers fan
Hogy állunk amúgy a támadóyardokkal? Ha mi szerezzünk többet, komoly bajban vagyunk.
5 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 336 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
eljátszottam a gondolattal, hogy ilyen 2&12-re egy ember nem szalad el az endzone-ig, hanem 10 yardnál megfordul és kapja a labdát...de aztán felébredtem
Klaci79
Szerintem volt szabad ember aki keresztbe futott, csak nem dobta meg...

5 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 342
Ha a Steelers TD-t csinal vege.
Hendrix
nem az a csapat vagyunk, aki hamar lezárja a meccseket...csak idén volt 4 csapat az redzone-ban az utolsó mp-ben, 1 TD-n belül
5 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 342
eljátszottam a gondolattal, hogy ilyen 2&12-re egy ember nem szalad el az endzone-ig, hanem 10 yardnál megfordul és kapja a labdát...de aztán felébredtem
5 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 876 — Steelers fan
Szobo! 😁
5 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 795 — Слава Україні! Героям слава!
Komolyan hasonlót érzek mint egy hete a Ravens-Brownson.

Akkor éreztem, hogy jön fel a Browns, és nem tudjuk őket megfogni, most kicsit hasonló, ahogy jön fel a Vasas.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
5 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 232
Szerencsére Garett nem esett rá egész testtel Picikére.
Szokol
Előtte megy egy óriási les volt.....de eddig csak nálunk láttak zászlót meg a bírók...
5 hónapja
Hendrix California Golden Bears 1 461
Ha a Steelers TD-t csinal vege.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
5 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 232
Warren egy állat
5 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 876 — Steelers fan
Szerencsére Garett nem esett rá egész testtel Picikére.
5 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 336 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
2 fd egymás után?!

5 hónapja
gedam 5 701
Ennyi drop… Hihetetlen. Ez elleni Steelers D ellen ez nem fér bele.
ktms
hát azt nem nevezném dropnak, amikor izomból nekidobta ford sisakjának 6 méterről
5 hónapja
Hendrix California Golden Bears 1 461
ha ezt a meccset láttam volna először, tuti nem szeretem meg ezt a sportot...
még jó, hogy nem tv-n nézem, rossz lehet a jogos fikázást hallgatni
Klaci79
Hala az istennek van eredeti hangsav.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
5 hónapja
DrogbaGy 6
34 yardot egy középiskolás is passzolna... Akármilyen gyenge az OC, az irányító bőven túltesz rajta.
5 hónapja
Hendrix California Golden Bears 1 461
Fordot sisakon dobta jol lattam?

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
5 hónapja
ktms Cleveland Browns 516
Ennyi drop… Hihetetlen. Ez elleni Steelers D ellen ez nem fér bele.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
5 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 336 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Az ilyenekből eddig jól jöttünk ki...

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

5 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 342
ha ezt a meccset láttam volna először, tuti nem szeretem meg ezt a sportot...
még jó, hogy nem tv-n nézem, rossz lehet a jogos fikázást hallgatni
5 hónapja
xtaki Pittsburgh Steelers 3 239
Roncsderbi
5 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 876 — Steelers fan
3 negyed alatt 32-szer passzol az 5. körös rookied az első teljes meccsén. Az ilyenekért nem nézemnsokba Stefanskit.
5 hónapja
gedam 5 701
olajozott támadósorok
csak a kesztyűket olajozták be
5 hónapja
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
wtf ez a sok drop?