Előszezon 1. hét

1 feliratkozó

több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Bromley a pályán!!!!!!!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tony Jeffersonnak és Footenak forró krumpli volt 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
szééép csapatmunka volt ez az INT 😊

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
3-ikra csak megcsinálta Fritz
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Halál nyugodt vagyok, mivel a JAX a legszimpatikusabb csapat az AFC South-ban.Toto21
Lassan mainstream leszünk legalábbis itt. 😀😀iktriad
Hát ja, Bortlesfootball szép kis fanzonet hozott.

több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 446
30 pass yard/ 45 büntetés idény eleji forma😊
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Pickpatrick, ki lepődött meg?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halál nyugodt vagyok, mivel a JAX a legszimpatikusabb csapat az AFC South-ban.Toto21
Lassan mainstream leszünk legalábbis itt. 😀😀
több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
egyébként Bortles tegnap mutatott játéka utána a Houston rajongók helyett, elkezdenék gondolkodni, hogy megérte-e Jadeveon az 1/1, vagy mégis inkább QB kellett volna Fritz helyett. Mert ok, hogy hasít a D, de ha nem rak fel pontot az O, akkor így ez negatív szagú szezon lehetToto21
1 hét preseason után azért nem kell eret vágniAsbee
És Savage se került még pályára szóval mindenki nyugodjon le a picsába!iktriad
Halál nyugodt vagyok, mivel a JAX a legszimpatikusabb csapat az AFC South-ban.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Majd megnézek holnap valami összefoglalót róla, mert kíváncsi vagyok. Luck jókat futkározhat majd a houstoni védelem ellen.Stez
Luck ezt bárki ellen megteheti. 😛ulpianus
Hát na ja. Hála a jó kis OL-ünknek. 😀Stez
Majd Mewhort Megoldja.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nate Potter megfogta Clowney-t #csakszólok
(azért kellett hozzá Stanton fellépése is 😊 )



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
egyébként Bortles tegnap mutatott játéka utána a Houston rajongók helyett, elkezdenék gondolkodni, hogy megérte-e Jadeveon az 1/1, vagy mégis inkább QB kellett volna Fritz helyett. Mert ok, hogy hasít a D, de ha nem rak fel pontot az O, akkor így ez negatív szagú szezon lehetToto21
Ez örök vitatéma marad, ha a Houston nem megy idén PO-ba, Bortles meg nem emelkedik Gabberti magasságba.Stez
Kedvenc tweetrekcióm tegnapról.
Blake Bortles did more in preseason debut than Blaine Gabbert has in his career. Gabbert 49ers debut laughable. Even Harbaugh cannot fix him
Szóval az utóbbi már nem történhet meg. 😀
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A Texans belefut a nemzeti nyugati pofonba. Klón majdnem odaért. 14-0 Jöhetnek a cserék.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
TD Cardinals 😊

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 667
A "járási TY Hiltonunk" nem tűnik rossznak. 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Majd megnézek holnap valami összefoglalót róla, mert kíváncsi vagyok. Luck jókat futkározhat majd a houstoni védelem ellen.Stez
Luck ezt bárki ellen megteheti. 😛ulpianus
Hát na ja. Hála a jó kis OL-ünknek. 😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
egyébként Bortles tegnap mutatott játéka utána a Houston rajongók helyett, elkezdenék gondolkodni, hogy megérte-e Jadeveon az 1/1, vagy mégis inkább QB kellett volna Fritz helyett. Mert ok, hogy hasít a D, de ha nem rak fel pontot az O, akkor így ez negatív szagú szezon lehetToto21
1 hét preseason után azért nem kell eret vágniAsbee
És Savage se került még pályára szóval mindenki nyugodjon le a picsába!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
egyébként Bortles tegnap mutatott játéka utána a Houston rajongók helyett, elkezdenék gondolkodni, hogy megérte-e Jadeveon az 1/1, vagy mégis inkább QB kellett volna Fritz helyett. Mert ok, hogy hasít a D, de ha nem rak fel pontot az O, akkor így ez negatív szagú szezon lehetToto21
Ez örök vitatéma marad, ha a Houston nem megy idén PO-ba, Bortles meg nem emelkedik Gabberti magasságba.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Majd megnézek holnap valami összefoglalót róla, mert kíváncsi vagyok. Luck jókat futkározhat majd a houstoni védelem ellen.Stez
Szerintem nem csak a Houston ellen lesz erre kénytelen. Sanszosan még ellenünk is ez lesz a szitu.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Majd megnézek holnap valami összefoglalót róla, mert kíváncsi vagyok. Luck jókat futkározhat majd a houstoni védelem ellen.Stez
Luck ezt bárki ellen megteheti. 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
egyébként Bortles tegnap mutatott játéka utána a Houston rajongók helyett, elkezdenék gondolkodni, hogy megérte-e Jadeveon az 1/1, vagy mégis inkább QB kellett volna Fritz helyett. Mert ok, hogy hasít a D, de ha nem rak fel pontot az O, akkor így ez negatív szagú szezon lehetToto21
1 hét preseason után azért nem kell eret vágni


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
no offense a szurkolóknak, de amúgy kiemelkedően gyenge meccs ez a browns-lionsHöri
Gondolod Pickpatrick nem hozza a formáját a Texansban? Most dobott kettő olyan pick esélyt, hogy én kérek elnézést a Cards védők nevében.ulpianus
jó estét! Clowney mutat valamit?Höri
mutat. kétszer megverte Veldheert eddig. csak így továbbdeyell
Ha a tavalyi Veldheert verte meg kétszer, az azért nem nagy szó.Stez
ügyes a ficó no, el kell ismerni 😉Cardinalis
Majd megnézek holnap valami összefoglalót róla, mert kíváncsi vagyok. Luck jókat futkározhat majd a houstoni védelem ellen.

több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
egyébként Bortles tegnap mutatott játéka utána a Houston rajongók helyett, elkezdenék gondolkodni, hogy megérte-e Jadeveon az 1/1, vagy mégis inkább QB kellett volna Fritz helyett. Mert ok, hogy hasít a D, de ha nem rak fel pontot az O, akkor így ez negatív szagú szezon lehet
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
no offense a szurkolóknak, de amúgy kiemelkedően gyenge meccs ez a browns-lionsHöri
Gondolod Pickpatrick nem hozza a formáját a Texansban? Most dobott kettő olyan pick esélyt, hogy én kérek elnézést a Cards védők nevében.ulpianus
jó estét! Clowney mutat valamit?Höri
mutat. kétszer megverte Veldheert eddig. csak így továbbdeyell
Ha a tavalyi Veldheert verte meg kétszer, az azért nem nagy szó.Stez
ügyes a ficó no, el kell ismerni 😉

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Meglepően gyorsan eljutottunk a cserék cseréihez.GNG
szakad.. nem olyan meglepő