Indianapolis Colts - Jacksonville Jaguars

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Calais 10. sackje idén. Karriercsúcs.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jézusom, még Keelan Colenak is volt egy 50 yardos elkapása? Az igen.
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
megyünk a fr. record sack-ekért
Giowa
Amit az első héten állított fel a csapat.
iktriad
3 2 és új csúcs 😀

Szerkesztette: Giowa

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
megyünk a fr. record sack-ekért
Giowa
Igen, fontosak az ilyen apró részcélok, ha már a meccs a 12. percben eldőlt.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
megyünk a fr. record sack-ekért
Giowa
Amit az első héten állított fel a csapat.
több mint 6 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Hmm, ez király volt 😀

Made... Laid... Paid
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
megyünk a fr. record sack-ekért

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Először fordul elő, hogy elalszom a Jags meccs nagy részét, és mire felkelek a Jags nem hogy vezet(erre se volt még példa), de dominál.
iktriad
Gálameccs, parádé, karnevál, népünnepély.
Papírforma, ahogy tudható volt.
És a jövő héten se fogunk veszíteni.
Sobri Jóska
De ha valaki fontosat IR-re teszünk. Volt már rá példa az elmúlt években.
iktriad
Hogy Bye-on veszítsünk?
Kizártnak tartom.
2 hét múlva is 4-3 leszünk, garantálom.
Bár a negatív hullámaiddal el tudnád intézni, ha matematikailag lehetséges lenne, abban biztos vagyok.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Először fordul elő, hogy elalszom a Jags meccs nagy részét, és mire felkelek a Jags nem hogy vezet(erre se volt még példa), de dominál.
iktriad
Gálameccs, parádé, karnevál, népünnepély.
Papírforma, ahogy tudható volt.
És a jövő héten se fogunk veszíteni.
Sobri Jóska
De ha valaki fontosat IR-re teszünk. Volt már rá példa az elmúlt években.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Először fordul elő, hogy elalszom a Jags meccs nagy részét, és mire felkelek a Jags nem hogy vezet(erre se volt még példa), de dominál.
iktriad
Gálameccs, parádé, karnevál, népünnepély.
Papírforma, ahogy tudható volt.
És a jövő héten se fogunk veszíteni.

több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Először fordul elő, hogy elalszom a Jags meccs nagy részét, és mire felkelek a Jags nem hogy vezet(erre se volt még példa), de dominál.
iktriad
Lemaradtál Bortles arról, hogy Bortles hogyan ownolta a Coltsot.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Ik üzeni:
Amikor egy mérkőzésen a 4. negyedben 27 ponttal vezetünk, akkor a mérkőzéseink 127 százalékát megnyerjük.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Először fordul elő, hogy elalszom a Jags meccs nagy részét, és mire felkelek a Jags nem hogy vezet(erre se volt még példa), de dominál.
több mint 6 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
1993 óta nem volt Shutout vereségünk... még a 2-14 szezonban sem... ideje lenne hazai pályán a Jaguars ellen komolyan...

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Micsoda 4th konverzió 😀 😀 FG nem lett volna elég...
több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 634 — balazs.t85@gmail.com
atyaég...
több mint 6 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Már látom magam előtt a sokat mondó Pagano interview mondatait:

We didn't get our first downs, we can't stop the run, we can't stop the pass, the Texans kicked our ass today... 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 6 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Scott Tolzien is on the sideline warming up for the Colts

IGEEEEEEEEEEEEEEN!!!!!!!!!

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Jacksonville Fumbles.
több mint 6 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Hivatalosan most buktam 8000-et.Megtettem a félidő döntetlen/vége Kóc. 22 szeres szorzó. Good bye lóvé.Tudom, hülye vagyok.
HanSolo
Pedig ha lett volna mellé még kétezer forintod, megvehetted volna az új Mikroszoft Vindóz 95 nevű programot 😀
bobi0092
a nyereményből akarta gondolom
eaglesmcnabb
Hát akkor sajnos nem tudja hazavinni a munkáját, és lapzártáig a nyomdában kell lennie + keccsöléssel kell kiegészítenie a bért...

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Hivatalosan most buktam 8000-et.Megtettem a félidő döntetlen/vége Kóc. 22 szeres szorzó. Good bye lóvé.Tudom, hülye vagyok.
HanSolo
Pedig ha lett volna mellé még kétezer forintod, megvehetted volna az új Mikroszoft Vindóz 95 nevű programot 😀
bobi0092
a nyereményből akarta gondolom

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Hivatalosan most buktam 8000-et.Megtettem a félidő döntetlen/vége Kóc. 22 szeres szorzó. Good bye lóvé.Tudom, hülye vagyok.
HanSolo
Pedig ha lett volna mellé még kétezer forintod, megvehetted volna az új Mikroszoft Vindóz 95 nevű programot 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 798
Ahhoz a borzalomhoz, amit az leső félidőben produkáltunk hozzáadjuk a legendásan szar halftime managementünket, akkor meg lehet válaszolni azt a teoretikus kérdést, hogy ha a szart elrontjuk, lehet-e belőle valami jó.
uatu
A Rams meccs alapján én azt mondom hogy simán 😊
több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Ahhoz a borzalomhoz, amit az leső félidőben produkáltunk hozzáadjuk a legendásan szar halftime managementünket, akkor meg lehet válaszolni azt a teoretikus kérdést, hogy ha a szart elrontjuk, lehet-e belőle valami jó.
több mint 6 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Hivatalosan most buktam 8000-et.Megtettem a félidő döntetlen/vége Kóc. 22 szeres szorzó. Good bye lóvé.Tudom, hülye vagyok.