Indianapolis Colts - Pittsburgh Steelers

több mint 6 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Szenvedős volt de behúztuk. A vége viszont tetszett ahogy lezártuk a meccset.

Steelers fan
több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 230
Visszajottunk a semmibol, 4 nap van a titanokig
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 860 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
inkább így lesz igaz: "Én már megszoktam, próbálok ezekre nem is reagálni, elfogadom, hogy ilyen úgy általában a magyar szurkolói kultúra."
batyu
Ez nem igaz. Elég sok helyen jártam már és rengeteg sporteseményen. Jobb helyeken tudnak reálisan értékelni.
Soldados
Elhiszem, hogy sokfelé megfordultál, de Clevelandi Indiánok meccsen biztos nem. Szerintem nincs igazad, de ennek nem itt van a helye.
batyu
Gyere a topicba, úgyis már vagy 2 napja nem volt Soldadosnak eszmecseréje senkivel sem! 😊
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nagyon kellett egy ilyen szenvedős W. Ez összehozhatj a CSAPAT-ot!

több mint 6 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
W
a többi nem számít 😀

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
Sima liba...mennyünk azért a picsába 😕
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
köszi PIT, ez az egy meccs kellett volna a mixhez...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Laza volt, szép estét mindenkinek! 😊
több mint 6 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Ritkán nyertünk mostanában hulladék meccset, ez még sokat érhet
több mint 6 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Na jól van Chris
több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Azért ne hallgassuk el hogy a labdaszerzés egy világi balfaszkodásból jött, ti is kaptok segítséget. Zseniális hogy a Steelers behúzza a meccset, én meg végignézhetem hogy idén kb negyedjére is elbénázza a Colts két labdabirtoklásnyi előnyből, mégis Steelers fanok rinyálásával van tele az eredménykövető. Mikor a saját csapatotokat szidjátok, jusson eszetekbe, hogy máshol sokkal-sokkal rosszabb a helyzet (kb 4 csapaton kívül mindenhol).
Baba Yaga
Őszintént szólva én is idegesebb lennék, ha a Colts lenne a Steelers, remélt SB eséllyel, és így szenvedne. Mi tanulóévben vagyunk, ha nyerünk, csak pick helyet bukunk, mást nem nyerünk. Amit láttam ma az alapján én akkor is elégedett leszek, ha kikapunk. Steelers fanként a frász kerülgetne 😊
peterk2005
Ebben van igazság, alapvetően én is elégedett vagyok, főleg a védőkkel.Viszont kicsit unalmas minden meccsen ugyanazt végignézni. Szeretem a rántott húst, de ha mindennap azt ennék, gyorsan megcsömörlenék. Ez viszont nem rántott hús hanem menzás finomfőzelék 😊.
több mint 6 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Szép volt Ben.

Steelers fan
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez classic BB-passz volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Régi Ben! 😊
több mint 6 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Ez idáig drive fiaim
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért ne hallgassuk el hogy a labdaszerzés egy világi balfaszkodásból jött, ti is kaptok segítséget. Zseniális hogy a Steelers behúzza a meccset, én meg végignézhetem hogy idén kb negyedjére is elbénázza a Colts két labdabirtoklásnyi előnyből, mégis Steelers fanok rinyálásával van tele az eredménykövető. Mikor a saját csapatotokat szidjátok, jusson eszetekbe, hogy máshol sokkal-sokkal rosszabb a helyzet (kb 4 csapaton kívül mindenhol).
Baba Yaga
Őszintént szólva én is idegesebb lennék, ha a Colts lenne a Steelers, remélt SB eséllyel, és így szenvedne. Mi tanulóévben vagyunk, ha nyerünk, csak pick helyet bukunk, mást nem nyerünk. Amit láttam ma az alapján én akkor is elégedett leszek, ha kikapunk. Steelers fanként a frász kerülgetne 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
batyu New England Patriots 630
inkább így lesz igaz: "Én már megszoktam, próbálok ezekre nem is reagálni, elfogadom, hogy ilyen úgy általában a magyar szurkolói kultúra."
batyu
Ez nem igaz. Elég sok helyen jártam már és rengeteg sporteseményen. Jobb helyeken tudnak reálisan értékelni.
Soldados
Elhiszem, hogy sokfelé megfordultál, de Clevelandi Indiánok meccsen biztos nem. Szerintem nincs igazad, de ennek nem itt van a helye.

Szerkesztette: batyu

több mint 6 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Futni futni futni és a végén egy FG

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kíváncsi vagyok, hogy az O meg tudja-e nyerni most a meccset. Elvárható lenne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Meg azért azt is vegyük észre, hogy a kommented előtt kb 1 órán keresztül csak mi írtunk ide, így csak mi tudtunk rinyálni 😊
Látom folytathatjuk Boswell-el 😕
Messze nincs ez még megnyerve, de azért hajrá!!!
bcsarli
A többi Colts szurkoló okos és 17-3 után kinyomta a streamet 😊
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
most múlik majd pontosan...
több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 230
Na még az kellene hogy hosszabbítás legyen
vontod
Ebből ennyi is elég
polamalu
Meg csutortokon meccs
több mint 6 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Na még az kellene hogy hosszabbítás legyen
vontod
Ebből ennyi is elég
polamalu
Ilyenkor szokott jönni egy ellenfél FG!
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Na még az kellene hogy hosszabbítás legyen
vontod
Ebből ennyi is elég
több mint 6 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Na még az kellene hogy hosszabbítás legyen

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.