Jacksonville Jaguars - Pittsburgh Steelers

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Feljavulunk a 2. félidőre.
bcsarli
Nagyon hova nincs visszaesni...
több mint 5 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Megbosszulhatja magát hogy ebből a félidőből csak 9 pontos előnyt tudtak kihozni.
bcsarli
Úgy legyen. Bár a félidős edzői munkát eddig nagyon gyengének láttam mindig. Nem látom elég rugalmasnak, változásra képesnek, olyannak ami az aktuális meccshez tudna alakulni. Nodemajdmost!!

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 770
Feljavulunk a 2. félidőre.
bcsarli
Különben, mi lesz? Tüntetünk egyet Tomlin ellen? Ki jön velem???
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 336 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Feljavulunk a 2. félidőre.

több mint 5 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
158.3-as PR-ről Big Ben leesett 10.1-re...ilyet se láthatunk gyakran...a történelem előttünk zajlik 😊
Klaci79
hero to zero
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 342
158.3-as PR-ről Big Ben leesett 10.1-re...ilyet se láthatunk gyakran...a történelem előttünk zajlik 😊
több mint 5 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Hááát izé, felejtsük el a mai meccset és csak sérülés ne legyen. Tomlin meg kezdjen valamit magával, mert amíg ilyen inkonzisztensek vagyunk maximum egy kört fogunk menni a PO-ban (ha bejutunk)
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 342
Most kimegyek rágyújtani és közben megvitatom magammal, hogy vajon a félidő végi játék vagy az első időkérés utáni falba rohanás 0 yardért volt-e nagyobb hívás Tomlinéktól.
Szokol
Én az elsőre szavazok...ez az utolsó már eleve halott lett volna.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 770
Megbosszulhatja magát hogy ebből a félidőből csak 9 pontos előnyt tudtak kihozni.
bcsarli
Ja, pont úgy nézünk ki, mint akik játszani akartak ma. Szerintem a mi csapatunknak nem szóltak, hogy előbb kezdünk, s még csak most keltek ki a fiúk az ágyból
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 876 — Steelers fan
Most kimegyek rágyújtani és közben megvitatom magammal, hogy vajon a félidő végi játék vagy az első időkérés utáni falba rohanás 0 yardért volt-e nagyobb hívás Tomlinéktól.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 342
Szegény floridai Steelers szurkolókat sajnálom...ide mi nem nyerni járunk...kivétel persze Tampa...valami furcsaság miatt ott még működünk legalább egy félidőt
több mint 5 éve
geleven Pittsburgh Steelers 136
Atyaég! Semmi ötlet, semmi erő az O-ban.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez az utolsó play kemény volt
Kampman
Méltó a meccshez.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
60 perce nem kaptunk pontot. De a 2 turnoverből illett volna sokkal többet kihozni.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 461
Ez az utolsó play kemény volt
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 239
haley visszajott?
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 336 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Megbosszulhatja magát hogy ebből a félidőből csak 9 pontos előnyt tudtak kihozni.

több mint 5 éve
thr_buddha Pittsburgh Steelers 120
Világ legbénább hail mary-e
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 770
Ben még kibaszott Connerrel is, hogy romoljon az átlaga.
több mint 5 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Szépen lepörgettük

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 342
LOL
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 342
Inkább a 64 yardos FG kísérletet választanám...ott látok 2% esélyt
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 770
Bortles példaképe BB
Fast Willie
Ő is BB 😊
bcsarli
Én Bill Belichekre gondoltam. Kb hasonló erővel dobhatnak és Bill nem is sokkal gyorsabb nála
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 770
Spikeolunk egy harmadik INT-ért?
több mint 5 éve
Tizenkettes New England Patriots 50
Ha már órát akar pörgetni a Jacksonville, miért dobáltatnak Bortlesszel? Hihetetlen, mekkora szar QB. Big Ben meg Pittsburghben maradt. Jó, ha meglesz a 100 passzolt yardja.