Jacksonville Jaguars - Pittsburgh Steelers

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem nem komoly, Haden nélkül lenne baj hátul...
Jan
Odaadjuk Claybrookst. 😊 Hiltont is tőlünk szedtétek fel.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Luton egyelőre így szar,
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Remélem nem komoly, Haden nélkül lenne baj hátul...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eifert hogy-hogy nem sérült?
Szokol
Már volt. Most éppen más TE-k maródiak.
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Vagyunk olyan jók, hogy ezt a meccset innen elbalfaszkodjuk?

több mint 3 éve
Gabor81 803
az azert fura, hogy hova tunt a dominans futas. vagy legalabb is jo futo fal. bar gondolom a foster, rt, es a masik ol csere az oka? vagy mi?
Gabor81
Szándék hiánya....
Spy
de nem csak ma, kb ev eleje ota lassan egyre kevesbe megy. ami most nem gaz, de kesobb.. po ban mar meleg lehet...
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 867 — Steelers fan
Eifert hogy-hogy nem sérült?
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 201
Basszus...Haden....
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
az azert fura, hogy hova tunt a dominans futas. vagy legalabb is jo futo fal. bar gondolom a foster, rt, es a masik ol csere az oka? vagy mi?
Gabor81
Szándék hiánya....
Spy
Majd ha kell biztos elővesszük

több mint 3 éve
Gabor81 803
James Harrison-os reklám 😊
Még sose láttam...
bcsarli
melyik volt az? a jh s eredeti tackle-os?
Gabor81
Több is van? 😊
Ennek sack volt a vége
bcsarli
nem lattam melyik reklam volt az, azert kerdeztem. de akkor az amire gondoltam. az ajandek tackle s. 🙃
Gabor81
Csúnyán nézett benne, bár nem is tud másképp 😊
bcsarli
de a vegen a srac kapott tole egy eredeti jh s szerelest. 😂 ingye...
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
az azert fura, hogy hova tunt a dominans futas. vagy legalabb is jo futo fal. bar gondolom a foster, rt, es a masik ol csere az oka? vagy mi?
Gabor81
Szándék hiánya....
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
James Harrison-os reklám 😊
Még sose láttam...
bcsarli
melyik volt az? a jh s eredeti tackle-os?
Gabor81
Több is van? 😊
Ennek sack volt a vége
bcsarli
nem lattam melyik reklam volt az, azert kerdeztem. de akkor az amire gondoltam. az ajandek tackle s. 🙃
Gabor81
Csúnyán nézett benne, bár nem is tud másképp 😊

több mint 3 éve
Gabor81 803
az azert fura, hogy hova tunt a dominans futas. vagy legalabb is jo futo fal. bar gondolom a foster, rt, es a masik ol csere az oka? vagy mi?
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 867 — Steelers fan
Ezek a futások, wft?
Jan
- Figyu, mi legyen a második félidő elején?
- Küldjük be a darálóba a két törpét.
- De az hülyeség, nem?
- De, de úgy sem hiszik el, hogy az első félidő után újra megpróbáljuk.
- Hmm, okos!
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 684
Futásblokkolás belül továbbra is aggasztó sajnos....Puncinak ez soha nem volt erőssége, de Feilert ebben gyenge és idén DaCastro is nagyon alulteljesít. Ezzel kezdenünk kell valamit..
Klemó
Gyúrjanak, vazze!
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 201
Futásblokkolás belül továbbra is aggasztó sajnos....Puncinak ez soha nem volt erőssége, de Feilert ebben gyenge és idén DaCastro is nagyon alulteljesít. Ezzel kezdenünk kell valamit..
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Ezek a futások, wft?
több mint 3 éve
Gabor81 803
James Harrison-os reklám 😊
Még sose láttam...
bcsarli
melyik volt az? a jh s eredeti tackle-os?
Gabor81
Több is van? 😊
Ennek sack volt a vége
bcsarli
nem lattam melyik reklam volt az, azert kerdeztem. de akkor az amire gondoltam. az ajandek tackle s. 🙃

Szerkesztette: Gabor81
több mint 3 éve
Gabor81 803
Egyébként jó látni, hogy Big Ben még mindig INT-eket dobál a mi 20-asunkra (anno Ramsey játszott ebben nálunk).

Daniel Thomasnak amúgy annyi pickje van, mint a hátfájósnak idén. És előbbinek van egy blokkolt punt TD-je.
iktriad
es ez majdnem td lett. ha ben nem er oda...
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
James Harrison-os reklám 😊
Még sose láttam...
bcsarli
melyik volt az? a jh s eredeti tackle-os?
Gabor81
Több is van? 😊
Ennek sack volt a vége

több mint 3 éve
Gabor81 803
James Harrison-os reklám 😊
Még sose láttam...
bcsarli
melyik volt az? a jh s eredeti tackle-os?

Szerkesztette: Gabor81
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként jó látni, hogy Big Ben még mindig INT-eket dobál a mi 20-asunkra (anno Ramsey játszott ebben nálunk).

Daniel Thomasnak amúgy annyi pickje van, mint a hátfájósnak idén. És előbbinek van egy blokkolt punt TD-je.
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
James Harrison-os reklám 😊
Még sose láttam...

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma Luton tankol a legjobban. Shad Khan remélem ad neki egy "köszi a 100. vereségemet Jax tulajként" emlékérmet.
több mint 3 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Az megvan megkorát repült Ben a tackle-ért.... 😊

Ez csúnya volt a végén....ha Ben újonc volna azt mondanám rookie mistake....
Klemó
Nem volt benne kockázat, picksix-re kicsi volt a sansz, így meg lefutott az óra.
bcsarli
Nem kérdés, nagy kockázat ebben nem volt, de felesleges...nekünk a sérülés elkerülése a cél és minél nagyobb a lead annál nagyobb az esély arra, hogy a végén hosszítsuk a trash time-ot. Szóval 3 pontos, ha már ott van és látható, hogy az ellenfél QB-ját a RZ körül szépen terrorizálni tudjuk.
Klemó
Jogos. FG-t kellett volna rúgni
bcsarli
Üres kapura nem illik
fcancellara
Az előzőt is majdnem fölérúgta 😊
bcsarli
Úgy értem Tomlin hülye