New England Patriots - Kansas City Chiefs

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Egyébként idén tulságosan az elkapók se segítik ki Brady-t..
jamaicababa
Igen, itt az egész csapat van megszöttyedve, playcallinggal, futással, a screenpasszok (hiányával), TE-játék (hiányával), O-fallal együtt. Az elkapók is nagyon gyengék, de nem lógnak ki a sorból. Ez egyszerűen valahogy nem megy idén. Ha visszagondolok az 1-2 évvel ezelőtti feszes, határozott és ellenállhatatlan no-huddle offense-re, mintha másik világ lett volna.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Hill nem vert gyereket. De mindegy is ,mert a tenyek nem erdekeltek sokakat eddig se.
ulpianus
Akkor a gyerek keze hogy tört el ( nem kötekedés csak télleg nem tudom)
southmiki
BB volt.

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na leadtuk ezt a meccset is...Kár érte mert ez a Chiefs verhető lett volna ha megy a fókusz de ez a szezon kuka csak kár hogy az elején elhúzták a mézesmadzagot a D-vel.
ParadSEC
Kik ellen villogott a Defense? Utólag látjuk hogy ez a Pats a sorsolásnak köszönheti az erős kezdést, és amikor focizni kell decemberbe és jönnek az igazi playoff csapatok jönnek a betlik
Sifur
Majd a Bengalst megalázzák ahogy illik 😊

több mint 4 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Na leadtuk ezt a meccset is...Kár érte mert ez a Chiefs verhető lett volna ha megy a fókusz de ez a szezon kuka csak kár hogy az elején elhúzták a mézesmadzagot a D-vel.
ParadSEC
Kik ellen villogott a Defense? Utólag látjuk hogy ez a Pats a sorsolásnak köszönheti az erős kezdést, és amikor focizni kell decemberbe és jönnek az igazi playoff csapatok jönnek a betlik
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az vicc picit..
kyobalu
Mindegy, annyi kell

több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Már alig várom a jó kis PO-eredménykövetőket.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Az vicc picit..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Basszuk ki a gecibe Dorsettet és Meyerst is bazdmeg, meg Folkot. Ennyi balfaszt egy helyen
Wyatt
Bradyt ne? 😊
ThundersNFL
Melyik volt Bradyé ezek közül?
Wyatt
Pl. a legutóbbi 3th és 4th down? Ezeket a 6 yardosakat pár éve 100-ból 100-szor kézbe dobta. Most hosszúra ment.
peterk2005
A 3. down sem az övé volt.

több mint 4 éve
southmiki New England Patriots Alabama Crimson Tide 634
Hill nem vert gyereket. De mindegy is ,mert a tenyek nem erdekeltek sokakat eddig se.
ulpianus
Akkor a gyerek keze hogy tört el ( nem kötekedés csak télleg nem tudom)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Basszuk ki a gecibe Dorsettet és Meyerst is bazdmeg, meg Folkot. Ennyi balfaszt egy helyen
Wyatt
Bradyt ne? 😊
ThundersNFL
Melyik volt Bradyé ezek közül?
Wyatt
Pl. a legutóbbi 3th és 4th down? Ezeket a 6 yardosakat pár éve 100-ból 100-szor kézbe dobta. Most hosszúra ment.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ennyi balfaszt egy helyen...
Wyatt
Egyetértek, én is ezért szeretek Pats követőre járni. 😮
Cypress
Nem is lógsz ki a felsorolásból
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Na leadtuk ezt a meccset is...Kár érte mert ez a Chiefs verhető lett volna ha megy a fókusz de ez a szezon kuka csak kár hogy az elején elhúzták a mézesmadzagot a D-vel.
ParadSEC
Még 2.5 negyed van hátra. 😊 És a Chiefs azért mutat jeleket arra, hogy el akarja veszteni a meccset.
peterk2005
De mi jobban akarjuk a L.-t😉

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Basszuk ki a gecibe Dorsettet és Meyerst is bazdmeg, meg Folkot. Ennyi balfaszt egy helyen
Wyatt
Bradyt ne? 😊
ThundersNFL
Melyik volt Bradyé ezek közül?
Wyatt
egyik sem...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Ennyi balfaszt egy helyen...
Wyatt
Egyetértek, én is ezért szeretek Pats követőre járni. 😮
Cypress
Megjött a LEGNAGYOBB BALFASZ 😊
ThundersNFL
Hihetetlen, hogy valakinek ennyire nincs élete

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kezd olyan lenni ez a Pats mint a Dallas, komoly csapat ellen semmi... Ráadásul Brady Trubicky szintet tolja. Jó ez a defense de nem annyira jó mint amit az év elején mutattak
Sifur
Nana, Turbó csütörtökön dominált, ne húzd le Brady szintjére
Jakehomer
Végre megjelent az okos pantherses <3
Wyatt
Kell a buta pecces ellensúlyozására
Jakehomer
Tapsold meg magad gyökér gyerek. Erre vered 10 éve <3

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Ennyi balfaszt egy helyen...
Wyatt
Egyetértek, én is ezért szeretek Pats követőre járni. 😮
Cypress
Megjött a LEGNAGYOBB BALFASZ 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na leadtuk ezt a meccset is...Kár érte mert ez a Chiefs verhető lett volna ha megy a fókusz de ez a szezon kuka csak kár hogy az elején elhúzták a mézesmadzagot a D-vel.
ParadSEC
Még 2.5 negyed van hátra. 😊 És a Chiefs azért mutat jeleket arra, hogy el akarja veszteni a meccset.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Ennyi balfaszt egy helyen...
Wyatt
Egyetértek, én is ezért szeretek Pats követőre járni. 😮
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Kezd olyan lenni ez a Pats mint a Dallas, komoly csapat ellen semmi... Ráadásul Brady Trubicky szintet tolja. Jó ez a defense de nem annyira jó mint amit az év elején mutattak
Sifur
Nana, Turbó csütörtökön dominált, ne húzd le Brady szintjére
Jakehomer
Végre megjelent az okos pantherses <3
Wyatt
Kell a buta pecces ellensúlyozására

Perception is reality.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Basszuk ki a gecibe Dorsettet és Meyerst is bazdmeg, meg Folkot. Ennyi balfaszt egy helyen
Wyatt
Bradyt ne? 😊
ThundersNFL
Melyik volt Bradyé ezek közül?

több mint 4 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Egyébként idén tulságosan az elkapók se segítik ki Brady-t..

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Hill nem vert gyereket. De mindegy is ,mert a tenyek nem erdekeltek sokakat eddig se.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
Brady így a karrierje végén furcsán hanyatlik. Alapból nem látszik sem fizikai gond, sem olvasás/reflex. Amikor jól dob az olyan, mint 25 évesen. De minden 4.-5. passz olyan, mintha 60 lenne. Vagy vánszorog a labda, vagy nem érthető hogy mit akart, vagy nyomást érez amikor nincs, stb.
peterk2005
Egy olyan pontra jutott el (az életkorára gondolok), ahol már semmilyen poszton nem játszanak elit szinten. Én legalábbis nem emlékszek olyan játékosra, aki 40 fölött ne hanyatlott volna már látványosan. Ugye legutóbb éppen Vinatierit is elérte ez a dolog. Favre is egy roncs volt 40 fölött.
Kampman
De látod ezt Brady-n? Úgy értem nem az eredményen, hanem ahogy a pocketban tesz-vesz, amikor jól passzol akkor a passzain, stb? Én nem, vagy csak alig. Csak az eredmény rosszabb.
peterk2005
Fizikailag nem igazán, talán mentális/szellemi dolog ez.
Hiába egy szuperatléta, tökéletes étrenddel és életmóddal, mégis elért egy olyan kort, amikor statisztikailag már kevesebb van vissza, mint ami mögötte van. Bizarr, de ez az igazság. Lassul a gondolkodás, a reakció, a döntéshozatal, a szellemi regenerálódás (akár meccsek alatt, akár meccsek között). Nem véletlen, hogy az élsport a legtöbb sportágban azért a harmincas évek végén befejeződik.
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Na leadtuk ezt a meccset is...Kár érte mert ez a Chiefs verhető lett volna ha megy a fókusz de ez a szezon kuka csak kár hogy az elején elhúzták a mézesmadzagot a D-vel.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Egyébként független attól, hogy AB egy idióta, kinek súlyosabb az ügye? A ‘dankóros’ nem így írják fejű bohóc suttyó csajozása, vagy a bolond , aki csináltam vlmt de nem világos mit...
ozibozi
Ki a dankóros bohóc? Komolyan nem tudom. 😀
peterk2005
Hill
southmiki
Hát ő nem csajozott, hanem gyereket vert..

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh