New England Patriots - Kansas City Chiefs

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 828 — !SuPeR6BoWL!
Basszuk ki a gecibe Dorsettet és Meyerst is bazdmeg, meg Folkot. Ennyi balfaszt egy helyen
Wyatt
Bradyt ne? 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
védelem is repedezik...
NB2
Szépen szürkül hozzá a hasító offense-hez. De 10:2, itt minden rendben van, aki kritizál, az nem szurkoló.
Burkus
De azért szurkoló, hogy kritizáljon és véleményt alkosson 😊
ThundersNFL
jah, csak a pats.hu-n leharapják a fejed, ha rosszat mondasz a csapatról
itt azért kritikusabb a tömeg
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kezd olyan lenni ez a Pats mint a Dallas, komoly csapat ellen semmi... Ráadásul Brady Trubicky szintet tolja. Jó ez a defense de nem annyira jó mint amit az év elején mutattak
Sifur
Nana, Turbó csütörtökön dominált, ne húzd le Brady szintjére
Jakehomer
Végre megjelent az okos pantherses <3

több mint 4 éve
southmiki New England Patriots Alabama Crimson Tide 634
Egyébként független attól, hogy AB egy idióta, kinek súlyosabb az ügye? A ‘dankóros’ nem így írják fejű bohóc suttyó csajozása, vagy a bolond , aki csináltam vlmt de nem világos mit...
ozibozi
Ki a dankóros bohóc? Komolyan nem tudom. 😀
peterk2005
Hill
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Egyébként független attól, hogy AB egy idióta, kinek súlyosabb az ügye? A ‘dankóros’ nem így írják fejű bohóc suttyó csajozása, vagy a bolond , aki csináltam vlmt de nem világos mit...
ozibozi
Utóbbi alatt kire gondolsz?

több mint 4 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
TE játékot nem merünk hívni 20 yard közelében soha???😡😡😡

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként független attól, hogy AB egy idióta, kinek súlyosabb az ügye? A ‘dankóros’ nem így írják fejű bohóc suttyó csajozása, vagy a bolond , aki csináltam vlmt de nem világos mit...
ozibozi
Ki a dankóros bohóc? Komolyan nem tudom. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Kezd olyan lenni ez a Pats mint a Dallas, komoly csapat ellen semmi... Ráadásul Brady Trubicky szintet tolja. Jó ez a defense de nem annyira jó mint amit az év elején mutattak
Sifur
Nana, Turbó csütörtökön dominált, ne húzd le Brady szintjére

Perception is reality.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Basszuk ki a gecibe Dorsettet és Meyerst is bazdmeg, meg Folkot. Ennyi balfaszt egy helyen

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
több mint 4 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Wazzeg!!😡😡😡

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 828 — !SuPeR6BoWL!
Egyébként független attól, hogy AB egy idióta, kinek súlyosabb az ügye? A dankóros fejű bohóc suttyó csajozása, vagy a bolond , aki csináltam vlmt de nem világos mit...
ozibozi
Sajnos azt kell mondjam igazad van

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 828 — !SuPeR6BoWL!
védelem is repedezik...
NB2
Szépen szürkül hozzá a hasító offense-hez. De 10:2, itt minden rendben van, aki kritizál, az nem szurkoló.
Burkus
De azért szurkoló, hogy kritizáljon és véleményt alkosson 😊
ThundersNFL
Hát kik ellen nyertek, nem egy veretes névsor... Főleg hogy a Jets Phins duó fogyatékos szinten volt még akkor
FLZOLI
BB taktika van a háttérben 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 454
Egyébként független attól, hogy AB egy idióta, kinek súlyosabb az ügye? A ‘dankóros’ nem így írják fejű bohóc suttyó csajozása, vagy a bolond , aki csináltam vlmt de nem világos mit...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Brady így a karrierje végén furcsán hanyatlik. Alapból nem látszik sem fizikai gond, sem olvasás/reflex. Amikor jól dob az olyan, mint 25 évesen. De minden 4.-5. passz olyan, mintha 60 lenne. Vagy vánszorog a labda, vagy nem érthető hogy mit akart, vagy nyomást érez amikor nincs, stb.
peterk2005
Egy olyan pontra jutott el (az életkorára gondolok), ahol már semmilyen poszton nem játszanak elit szinten. Én legalábbis nem emlékszek olyan játékosra, aki 40 fölött ne hanyatlott volna már látványosan. Ugye legutóbb éppen Vinatierit is elérte ez a dolog. Favre is egy roncs volt 40 fölött.
Kampman
De látod ezt Brady-n? Úgy értem nem az eredményen, hanem ahogy a pocketban tesz-vesz, amikor jól passzol akkor a passzain, stb? Én nem, vagy csak alig. Csak az eredmény rosszabb. És leginkább a RZ-ban venni észre, ahol a leggyorsabb reakciók kellenek.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
védelem is repedezik...
NB2
Szépen szürkül hozzá a hasító offense-hez. De 10:2, itt minden rendben van, aki kritizál, az nem szurkoló.
Burkus
De azért szurkoló, hogy kritizáljon és véleményt alkosson 😊
ThundersNFL
Hát kik ellen nyertek, nem egy veretes névsor... Főleg hogy a Jets Phins duó fogyatékos szinten volt még akkor

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 828 — !SuPeR6BoWL!
védelem is repedezik...
NB2
Szépen szürkül hozzá a hasító offense-hez. De 10:2, itt minden rendben van, aki kritizál, az nem szurkoló.
Burkus
De azért szurkoló, hogy kritizáljon és véleményt alkosson 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Kezd olyan lenni ez a Pats mint a Dallas, komoly csapat ellen semmi... Ráadásul Brady Trubicky szintet tolja. Jó ez a defense de nem annyira jó mint amit az év elején mutattak
több mint 4 éve
gedam 5 700
7-3-nál mi rúgtunk a 10-3-ért, erre vazze 17-7!
TB szedje össze magát, mert ez így nagyon csúnya év vége lesz!
NB2
azért nincs könnyű helyzetben. mert vagy td-t csinál vagy nincs pont.
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Mit vártok a védelemtől ilyen O mellett?
Btw egy elit O van a másik oldalon
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
Brady így a karrierje végén furcsán hanyatlik. Alapból nem látszik sem fizikai gond, sem olvasás/reflex. Amikor jól dob az olyan, mint 25 évesen. De minden 4.-5. passz olyan, mintha 60 lenne. Vagy vánszorog a labda, vagy nem érthető hogy mit akart, vagy nyomást érez amikor nincs, stb.
peterk2005
Egy olyan pontra jutott el (az életkorára gondolok), ahol már semmilyen poszton nem játszanak elit szinten. Én legalábbis nem emlékszek olyan játékosra, aki 40 fölött ne hanyatlott volna már látványosan. Ugye legutóbb éppen Vinatierit is elérte ez a dolog. Favre is egy roncs volt 40 fölött.
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Ha ez taktikai altatás a Pats részéről akkor valami mocsok jól csinálják. Kiszállhatunk a PO versenyből?

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Brady így a karrierje végén furcsán hanyatlik. Alapból nem látszik sem fizikai gond, sem olvasás/reflex. Amikor jól dob az olyan, mint 25 évesen. De minden 4.-5. passz olyan, mintha 60 lenne. Vagy vánszorog a labda, vagy nem érthető hogy mit akart, vagy nyomást érez amikor nincs, stb.
peterk2005
Mint az Alzheimernél meg vannak tiszta pillanatai
FLZOLI
Favre volt olyan, hogy ránézésre rendben volt, még 40 fölött is átdobta a pályát hosszában. A döntései és passzai "öregedtek" meg. Aztán persze utólag kiderült, hogy a teste se bírta, de a pályán ez nem látszott.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
védelem is repedezik...
NB2
Szépen szürkül hozzá a hasító offense-hez. De 10:2, itt minden rendben van, aki kritizál, az nem szurkoló.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
7-3-nál mi rúgtunk a 10-3-ért, erre vazze 17-7!
TB szedje össze magát, mert ez így nagyon csúnya év vége lesz!