New England Patriots - Kansas City Chiefs

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Kezd olyan lenni ez a Pats mint a Dallas, komoly csapat ellen semmi... Ráadásul Brady Trubicky szintet tolja. Jó ez a defense de nem annyira jó mint amit az év elején mutattak
Sifur
Nana, Turbó csütörtökön dominált, ne húzd le Brady szintjére
Jakehomer
Végre megjelent az okos pantherses <3
Wyatt
Kell a buta pecces ellensúlyozására
Jakehomer
Tapsold meg magad gyökér gyerek. Erre vered 10 éve <3
Wyatt
Kapcsold ki az internetet mára

Perception is reality.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
ez megint milyen 3 játék volt?????
NB2
pocsék

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Ezt O# playbookot kb mintha én raktam volna össze...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Hill nem vert gyereket. De mindegy is ,mert a tenyek nem erdekeltek sokakat eddig se.
ulpianus
Akkor a gyerek keze hogy tört el ( nem kötekedés csak télleg nem tudom)
southmiki
KC topicban megdumalhatjuk, ha kell.

A lenyeg annyi, hogy az asszony elesett, mert valoszinuleg nem volt beszamithato allapotban. Aztan kitalalta, hogy rafogja Hillre, hogy megrugta. Mert akkor kap penzt. Aztan Hill elmagyarazta neki, hogy a penzuk kozos, most utaljon at neki egyik szamlajukrol a masikra?
Aztan a csaj belezavarodott a tortenebe, es elutasitottak a birosagon. A rendorsegi orvosi szakerto mar elotte is azt mondta, hogy nem okozhatta a serulest rugas. Aztan a csaj ugyvedje fizetetett egy masik szakertonek, de az is ezt mondta.
Szal Hill tenyleg pofozta mar meg az asszonyt, de nem ekkor. De sosem rugta meg. Es a hoteles mikrofonos ugy (ahol Hill es az asszony beszelgetnek, hogy minek kamuzik) utan vegleg a liga is ejtette a ugyet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Brady nettó ideges
Én is az lennék
Az ami most megy, csak kb 35-40%-ban az ő hibája

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
ez megint milyen 3 játék volt?????
NB2
Gyors bemutatása annak hogy veszìtsünk meccset

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
ez megint milyen 3 játék volt?????
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Ez az O vicc

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Siralmas gec

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 4 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Mi a francot művel ez az O# megint???

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Nem lehet mellőzni ezt az alpári stílust ?

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hol van egy moderátor ilyenkor?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Mit tudtok ennnyit sírni?
steelwolf
Kötelező felvételi pont, ha Pats fan akarsz lenni. Na én megyek is vissza hozzánk, ennyi elég volt a crying gameből.
több mint 4 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Amúgy megy a vita Pats milyen gyenge, mennyi szurkoló akarna ilyen gyenge csapatot xD fix rájátszás 10 éven át vagy hogy, meg sok gyűrű... Idén is ki tudja milyen fokozatba kapcsolnak ott, bár a hazai pálya kéne nekik
Sifur
Attól még, hogy az elmúlt 20 évben szinte minden évben a legjobb csapatok közt volt, az idei játék elég gyenge 😕

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mit tudtok ennyit sírni?
steelwolf
Engem a saját balfaszkodásunkon kívül sokkal jobban zavar az ilyen dzsékszopók állandó sivalkodása, 10 éve csak arra veri magát mindig, ha valamit elbasz a Pats.

több mint 4 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Amúgy megy a vita Pats milyen gyenge, mennyi szurkoló akarna ilyen gyenge csapatot xD fix rájátszás 10 éven át vagy hogy, meg sok gyűrű... Idén is ki tudja milyen fokozatba kapcsolnak ott, bár a hazai pálya kéne nekik
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Ennyi balfaszt egy helyen...
Wyatt
Egyetértek, én is ezért szeretek Pats követőre járni. 😮
Cypress
Megjött a LEGNAGYOBB BALFASZ 😊
ThundersNFL
Mondja ezt a legnagyobb PARASZT. 😀 Saints meccsen is kaptad az ívet, nekem volt kellemetlen hogy mennyire megsemmisültél. (muhaha)
Cypress
Nem kaptam ott semmit... ott te voltál ez első aki Trollkodni kezdett...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 455
Hill nem vert gyereket. De mindegy is ,mert a tenyek nem erdekeltek sokakat eddig se.
ulpianus
Akkor a gyerek keze hogy tört el ( nem kötekedés csak télleg nem tudom)
southmiki
Gugli fordító?
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mit tudtok ennyit sírni?

Szerkesztette: steelwolf
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Micsoda??? Nem a Pats ellen? Hiba a rendszerben

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ez sem Gilmore-on múlt.
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nekem sok lesz ez a követő így nem szeretnék senkivel sem összeveszni, szevasztok
több mint 4 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Ennyi balfaszt egy helyen...
Wyatt
Egyetértek, én is ezért szeretek Pats követőre járni. 😮
Cypress
Megjött a LEGNAGYOBB BALFASZ 😊
ThundersNFL
Mondja ezt a legnagyobb PARASZT. 😀 Saints meccsen is kaptad az ívet, nekem volt kellemetlen hogy mennyire megsemmisültél. (muhaha)
több mint 4 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 214
Basszuk ki a gecibe Dorsettet és Meyerst is bazdmeg, meg Folkot. Ennyi balfaszt egy helyen
Wyatt
Bradyt ne? 😊
ThundersNFL
azért várjatok meg a PO-t. ez az ember az egyik legnagyobb küzdő, akit valaha láttam. simán felszívhatja magát.
különben is, legfeljebb a konferencia döntőben estek ki. nálatok az a rossz év.
több mint 4 éve
southmiki New England Patriots Alabama Crimson Tide 634
Na leadtuk ezt a meccset is...Kár érte mert ez a Chiefs verhető lett volna ha megy a fókusz de ez a szezon kuka csak kár hogy az elején elhúzták a mézesmadzagot a D-vel.
ParadSEC
Kik ellen villogott a Defense? Utólag látjuk hogy ez a Pats a sorsolásnak köszönheti az erős kezdést, és amikor focizni kell decemberbe és jönnek az igazi playoff csapatok jönnek a betlik
Sifur
Azért a Steelertst jól elpicsázta season elején 😊

Szerkesztette: southmiki