New England Patriots - Los Angeles Chargers

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
 youtu.be/y9BR3_viZsQ
több mint 5 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Pl a kedvenc nézőim kérdésem tegnapról: "mennyi a maximálisan szerezhető yard efgy driveon belül" vagy valami ilyesmi ha jól emléxem.
több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 163
és megy a ByeByeBye a Backstreet Boys-tól 😀 😀

Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 136
Srácok, bizonyos szint felett, nem megyünk bizonyos szint alá. Érjük már el azt a szintet.
Tactful Cactus
Ok, én megígérem, hogy a Saints meccsen kizárólag magasröptű, rendkívül komplex játékelemzést fogok bemutatni minden kommentemben.
Cypress
Na de kit érdekel itt az amcsifoci?
mukijoe
Én csak Gyula miatt nézem a NFL-t, imádom a hangját és a pörgő stílusát.
Cypress
Szerintem a magyar kozvetites jobb, mint az amerikai. Itt vannak nagyon magas szinvonalu nezoi kerdesek, es nem firkaljak ossze mindenfele vonalakkal a kepernyot.
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 352
Na, csak szoros lett a vége
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 759 — Слава Україні! Героям слава!
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de en ujraneznem ezt a meccset.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Én minden olyan meccsen, amin kinn voltam, ott maradtam a végéig, sőt még elmentünk bárba meg a shopba, stb.kb. egy-másfél órára és utána két-három órát mentünk Boston belvárosáig. Nem volt egy leányálom. De nem tudom megérteni, hogy nem ünneplik a csapatot.
Burkus
Nekik a sport egy ünnep. Kimegyünk mer nincs jobb dolgunk este. Van chips burger kóla. Ha nem nyerünk fújolunk, ha igen akkor mi vagyunk a világbajnokok. Oszt megyünk a toszba haza.

Ezek nem szurkolók, fogalmuk nincs róla.
kishaszi
Erre az egyik legjobb pelda amikor kerdeztem valakit, hogy milyen volt az egyik college foci meccs nezese eloben.

Azt mondta nem nagy cucc. Mondom akkor minek mentel ki ra. Azt hittem szereted a sportot. Ja nem, csak minden ismerosom ment igy mentem en is.

Szoval a sport vasarnap az nekik egy modern kori templomba jaras szeru.

Valaki aludni jar. Valaki tenyleg hivo. Valaki csak a kajaert jar. Valaki csak a kozossegbe jaras miatt.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 214
Én minden olyan meccsen, amin kinn voltam, ott maradtam a végéig, sőt még elmentünk bárba meg a shopba, stb.kb. egy-másfél órára és utána két-három órát mentünk Boston belvárosáig. Nem volt egy leányálom. De nem tudom megérteni, hogy nem ünneplik a csapatot.
Burkus
valószínűleg tényleg unják már. minden évben PO, egyszerűen nincs értéke. majd ha Brady visszavonul, jobban fogják értékelni.
Assurbanapli
utána már lehet imádkozni fognak a PO-ért.
shagi0206
ha Belichick és Brady elmegy, én azt várom, hogy kb. úgy bezuhannak, mint mi Manning után.
Assurbanapli
A SB-t elvesztettétek, amikor Manning még jó volt. Amikor nyertetek, az a kivételes védelem eredménye volt, Manning nem véletlenül nem ünnepelt a végén, sok köze nem volt a győzelemhez. (Legalább nem adta el a meccset, mint anno a Saints ellen.)
Burkus
én azt gondolom, hogy egy ilyen kaliberű irányító már a puszta jelenlétével is sokat hozzáad a csapathoz. akkor is, ha már alig tud dobni. a következő évben még nem széledt szét a védelem, mégsem jutottunk még csak PO-ba sem, nemhogy superbowlig.
több mint 5 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Én minden olyan meccsen, amin kinn voltam, ott maradtam a végéig, sőt még elmentünk bárba meg a shopba, stb.kb. egy-másfél órára és utána két-három órát mentünk Boston belvárosáig. Nem volt egy leányálom. De nem tudom megérteni, hogy nem ünneplik a csapatot.
Burkus
A lenyeg az, hogy neked nagy elmeny es nagy aldozatokkal jar. Es ritkan tudsz gondolom kijarni ra. Hacsak itt nem laksz. Igy ki szeretned elvezni minden percet.

En sem ertettem meg oket a tvben nezve. De utana miota itt lakok, latom hogy miert.

Ok meg ezen nonek fel. Van 100x fele sport. Es megszoktak mar azt is hogy gyoznek. Es ha eldol a meccs onnantol fogva mar nem annyira erdekes nekik vs hazajutas.

Igy megtehetik hogy jovo heten is kijonnek. Es ma meg mennek haza korabban mint a tomeg.

De azert nem mindenki teszi ezt meg, foleg nem a po ban. Mert sima alapszakasz meccsen igaz ez foleg amit irok...

Itt azert latod meg mindig tobben vannak, mint egy sima alapszakasz meccsen. Ha a mai alapszakasz meccs volna mar a fel stadion ures lenne.

Ez van mashoz vannak hozzaszokva. Mig te kimehetsz otthon focimeccset nezni barmikor, ok ugyanigy vannak az itteni csapatokkal.
gabistar
Gabi, te honnan is tolod? Keleti vagy nyugati part?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Rivers kiegett. Szerintem a faszi megtudta, hogy meki meg akarja szerezni.

több mint 5 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Srácok, bizonyos szint felett, nem megyünk bizonyos szint alá. Érjük már el azt a szintet.
Tactful Cactus
Ok, én megígérem, hogy a Saints meccsen kizárólag magasröptű, rendkívül komplex játékelemzést fogok bemutatni minden kommentemben.
Cypress
Na de kit érdekel itt az amcsifoci?
mukijoe
Én csak Gyula miatt nézem a NFL-t, imádom a hangját és a pörgő stílusát.
több mint 5 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 214
Én minden olyan meccsen, amin kinn voltam, ott maradtam a végéig, sőt még elmentünk bárba meg a shopba, stb.kb. egy-másfél órára és utána két-három órát mentünk Boston belvárosáig. Nem volt egy leányálom. De nem tudom megérteni, hogy nem ünneplik a csapatot.
Burkus
valószínűleg tényleg unják már. minden évben PO, egyszerűen nincs értéke. majd ha Brady visszavonul, jobban fogják értékelni.
Assurbanapli
utána már lehet imádkozni fognak a PO-ért.
shagi0206
ha Belichick és Brady elmegy, én azt várom, hogy kb. úgy bezuhannak, mint mi Manning után.
Assurbanapli
De Belichick nem fog elmenni.
Burkus
lehetséges. de a végtelenségig ő sem maradhat.
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Én minden olyan meccsen, amin kinn voltam, ott maradtam a végéig, sőt még elmentünk bárba meg a shopba, stb.kb. egy-másfél órára és utána két-három órát mentünk Boston belvárosáig. Nem volt egy leányálom. De nem tudom megérteni, hogy nem ünneplik a csapatot.
Burkus
valószínűleg tényleg unják már. minden évben PO, egyszerűen nincs értéke. majd ha Brady visszavonul, jobban fogják értékelni.
Assurbanapli
utána már lehet imádkozni fognak a PO-ért.
shagi0206
ha Belichick és Brady elmegy, én azt várom, hogy kb. úgy bezuhannak, mint mi Manning után.
Assurbanapli
A SB-t elvesztettétek, amikor Manning még jó volt. Amikor nyertetek, az a kivételes védelem eredménye volt, Manning nem véletlenül nem ünnepelt a végén, sok köze nem volt a győzelemhez. (Legalább nem adta el a meccset, mint anno a Saints ellen.)
több mint 5 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Én minden olyan meccsen, amin kinn voltam, ott maradtam a végéig, sőt még elmentünk bárba meg a shopba, stb.kb. egy-másfél órára és utána két-három órát mentünk Boston belvárosáig. Nem volt egy leányálom. De nem tudom megérteni, hogy nem ünneplik a csapatot.
Burkus
Nekik a sport egy ünnep. Kimegyünk mer nincs jobb dolgunk este. Van chips burger kóla. Ha nem nyerünk fújolunk, ha igen akkor mi vagyunk a világbajnokok. Oszt megyünk a toszba haza.

Ezek nem szurkolók, fogalmuk nincs róla.
kishaszi
Hát az biztos, hogy ha betévednek a Heinz Fieldre a Pats fanok, csak pislognak, hogy micsoda őrület és tűz van ott minden driveban.
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Én minden olyan meccsen, amin kinn voltam, ott maradtam a végéig, sőt még elmentünk bárba meg a shopba, stb.kb. egy-másfél órára és utána két-három órát mentünk Boston belvárosáig. Nem volt egy leányálom. De nem tudom megérteni, hogy nem ünneplik a csapatot.
Burkus
A lenyeg az, hogy neked nagy elmeny es nagy aldozatokkal jar. Es ritkan tudsz gondolom kijarni ra. Hacsak itt nem laksz. Igy ki szeretned elvezni minden percet.

En sem ertettem meg oket a tvben nezve. De utana miota itt lakok, latom hogy miert.

Ok meg ezen nonek fel. Van 100x fele sport. Es megszoktak mar azt is hogy gyoznek. Es ha eldol a meccs onnantol fogva mar nem annyira erdekes nekik vs hazajutas.

Igy megtehetik hogy jovo heten is kijonnek. Es ma meg mennek haza korabban mint a tomeg.

De azert nem mindenki teszi ezt meg, foleg nem a po ban. Mert sima alapszakasz meccsen igaz ez foleg amit irok...

Itt azert latod meg mindig tobben vannak, mint egy sima alapszakasz meccsen. Ha a mai alapszakasz meccs volna mar a fel stadion ures lenne.

Ez van mashoz vannak hozzaszokva. Mig te kimehetsz otthon focimeccset nezni barmikor, ok ugyanigy vannak az itteni csapatokkal.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Én minden olyan meccsen, amin kinn voltam, ott maradtam a végéig, sőt még elmentünk bárba meg a shopba, stb.kb. egy-másfél órára és utána két-három órát mentünk Boston belvárosáig. Nem volt egy leányálom. De nem tudom megérteni, hogy nem ünneplik a csapatot.
Burkus
valószínűleg tényleg unják már. minden évben PO, egyszerűen nincs értéke. majd ha Brady visszavonul, jobban fogják értékelni.
Assurbanapli
utána már lehet imádkozni fognak a PO-ért.
shagi0206
ha Belichick és Brady elmegy, én azt várom, hogy kb. úgy bezuhannak, mint mi Manning után.
Assurbanapli
De Belichick nem fog elmenni.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Srácok, bizonyos szint felett, nem megyünk bizonyos szint alá. Érjük már el azt a szintet.
Tactful Cactus
Ok, én megígérem, hogy a Saints meccsen kizárólag magasröptű, rendkívül komplex játékelemzést fogok bemutatni minden kommentemben.
Cypress
Szóval Offolsz. Na szép.
több mint 5 éve
mukijoe Indianapolis Colts Stanford Cardinal 1 041
Srácok, bizonyos szint felett, nem megyünk bizonyos szint alá. Érjük már el azt a szintet.
Tactful Cactus
Ok, én megígérem, hogy a Saints meccsen kizárólag magasröptű, rendkívül komplex játékelemzést fogok bemutatni minden kommentemben.
Cypress
Na de kit érdekel itt az amcsifoci?
több mint 5 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 214
Én minden olyan meccsen, amin kinn voltam, ott maradtam a végéig, sőt még elmentünk bárba meg a shopba, stb.kb. egy-másfél órára és utána két-három órát mentünk Boston belvárosáig. Nem volt egy leányálom. De nem tudom megérteni, hogy nem ünneplik a csapatot.
Burkus
valószínűleg tényleg unják már. minden évben PO, egyszerűen nincs értéke. majd ha Brady visszavonul, jobban fogják értékelni.
Assurbanapli
utána már lehet imádkozni fognak a PO-ért.
shagi0206
ha Belichick és Brady elmegy, én azt várom, hogy kb. úgy bezuhannak, mint mi Manning után.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Csóri Riversnek nem ez lett élete meccse. A gyerekcsinálás jobban megy
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Rivers nagyon össze lett aprítva, mindene fáj.
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 352
aszondja ricsi "megvan a lába". Még az a szerencse
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok, bizonyos szint felett, nem megyünk bizonyos szint alá. Érjük már el azt a szintet.
Tactful Cactus
Ok, én megígérem, hogy a Saints meccsen kizárólag magasröptű, rendkívül komplex játékelemzést fogok bemutatni minden kommentemben.
Cypress
Szóval szakmázgatsz ejnye ejnye 😊
több mint 5 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Srácok, bizonyos szint felett, nem megyünk bizonyos szint alá. Érjük már el azt a szintet.
Tactful Cactus
Ok, én megígérem, hogy a Saints meccsen kizárólag magasröptű, rendkívül komplex játékelemzést fogok bemutatni minden kommentemben.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hohó most világosodtam meg, ahogy Ricsi kimondta mindent értek:

Belicsik=Belicsíít Egyértelmű 😀
dande
Bellycsitt - > korog a gyomrod.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hohó most világosodtam meg, ahogy Ricsi kimondta mindent értek:

Belicsik=Belicsíít Egyértelmű 😀
dande
De ebben hol volt eddig a kérdés?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."