New Orleans Saints - Los Angeles Rams

1 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
több mint 5 éve
qpee1 New Orleans Saints 100
Egész meccsen nem dobtak semmit, volt kb egy holding a többi false start és offside volt. Pedig alsó hangon láttam 5 vegytiszta sárgát. Igen itt a végén be kellett volna... de akkor az előtte lévő 5 másik esetben is. Akkor sem tették, most sem.
(mondom ezt úgy, hogy rohadt dühítő így kikapni)
NB2
ez pont olyan volt mint az európai fociban szögletnél a hátvéd /nem a kapus/ kézzel megfogja majd előrerúgja a labdát és gól lesz
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
ha azután a play után nem lett volna a Saints-nél a labda azt mondom igen a bírók miatt bukták el
így azért necces, pedig nekem nincs velük semmi bajom

csak inkább azt kéne nézni hogy 13-0 után hogy a faszba jutottak odáig hogy ezen múlik

ettől még persze az a zászló ott kurvára elmaradt, de nem csak azon múlt a dolog

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Egész meccsen nem dobtak semmit, volt kb egy holding a többi false start és offside volt. Pedig alsó hangon láttam 5 vegytiszta sárgát. Igen itt a végén be kellett volna... de akkor az előtte lévő 5 másik esetben is. Akkor sem tették, most sem.
(mondom ezt úgy, hogy rohadt dühítő így kikapni)
NB2
a saints fg drive-jaban is dobtak egy DPI-t (es az is volt). elmaradt jo par holding/dpi/def holding a meccsen, szokasos. de "szerencsere" talan valtoztatni fognak vmit a biraskodason, mert itt tenyleg meccset befolyasolo itelet szuletett (vagyis epp nem szuletett). legyen visszanezheto a penalty is, nem ertem miben mas, mint egy elkapas/fumble/lent-volt e a terde eset. benezhetik a sporik, be is nezik, es igen is szamit

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Lesz külön Pats-Séfek eredménykövető, vagy itt trollkodunk tovább, mint két hete?
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Azért itt oda vissza voltak rohadt nagy mázlik. Azt se lehet mondani hogy a Saints annyira kiemelkedett volna és csak amiatt a bírói hiba miatt nyert volna a Ramd. 50-50es meccs volt.
Mr.Breaker
ezért volt döntő a bírói hiba
gedam
Soldi mindig azt mondta h nem 1 rossz döntésen múlik a meccs! Hát..
steelwolf
Soldi rengeteg marhaságot mond. Persze mindenki más is

Perception is reality.
több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 870
Azért itt oda vissza voltak rohadt nagy mázlik. Azt se lehet mondani hogy a Saints annyira kiemelkedett volna és csak amiatt a bírói hiba miatt nyert volna a Ramd. 50-50es meccs volt.
Mr.Breaker
ezért volt döntő a bírói hiba
gedam
Persze, de ezzel azt akartam mondani hogy mind a 2 fél részéről el lehetne ezt mondani. A rams oldalon is lehetne találni szerencse faktort amin elmehetett volna a meccs.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Az a vicces h nem hogy dpi, de védtelen wr-be szállt bele szal duplán zászló 😀
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 351
Nem hiszem el.....remegek. Asszony, megyek az ágyba...így......remegve...
Pizsama
Meg fog rád haragudni, hogy 53 csávó miatt van orgazmusod.
iktriad
Ahogy Hajdú B mondta az athéni vízilabda döntő végén, hogy nem hitte volna, hogy egyszer 13 fürdőgatyás férfitól elsírja magát
Kampman
azóta már sokan sírtak sokat
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Egész meccsen nem dobtak semmit, volt kb egy holding a többi false start és offside volt. Pedig alsó hangon láttam 5 vegytiszta sárgát. Igen itt a végén be kellett volna... de akkor az előtte lévő 5 másik esetben is. Akkor sem tették, most sem.
(mondom ezt úgy, hogy rohadt dühítő így kikapni)
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
Szemuveget a biroknak!
Baszod, egy olyan sportban ahol az is szabalyozva van h milyen tangat viselhet a jatekos, arra nincs h a 2 percen beluli egyertelmu szabalytalansagokat visszanezzek?
Solymi
szeretem az ilyet a pats szurkolóktól 😀

amúgy mivel "szubjektív" így nem nézik vissza
Negritis
1. Mi koze van ahhoz h kinek szurkolok?

2. Mi.a szubjektiv azon h izombol beleszaladt a masik jatekosba?
Mivel vedekezik? O csak epp arra futkosotott es nem latta a masikat?
Solymi
elkapás, dpi, opi és még jó pár szubjektív kategóriába esik ezért nem lehet visszanézni tudtommal

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 861 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Elárulom, hogy imádom Brees-t. Nagyon megérdemelne még egy gyűrűt. És ha nem a Rams lett volna az ellenfél, most kurva bosszús lennék amiatt a be nem dobott sárga miatt. Így is szar érzés, hogy amiatt (is) maradhattunk játékban. De sajnos ez most már általános, és minden meccsben benne vannak ezek a kurva bírói hibák. Sajnálom Brees-t. De a Rams fontosabb nekem! SUPERBOWL, BABY!
Pizsama
De azért az asszony még fontosabb?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Chiefs-Rams visszavágót most már!!!! 😀
Mr.Breaker
én egy Rams- Patriots visszavágot szeretnék.
Ramsfan
Szeretnel megint kikapni 😉
Solymi
Ha ha Solymikám már ma ti szépen kiestek a búsba 😜😜
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Bírok befujták a Rams, bár nem az az 1 play volt a gond a Saintsnel
Sifur
Mégis az döntötte el.
Egészen elképesztő, ritkán látható bírói hiba.
braxa88
Én is azon gondolkozok, hogy láttam-e valaha nagyobb és tisztább DPIt...
Talán ha sisakkal előre eltöri közben pár bordáját, egy kicsit még korábban bevetődve. Vagy nem is tudom.
akdestroyer
mivel hátrafelé repült a játékos, könnyű szívvel lehetett elkaphatatlan labdát fújni 😊

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Amikor a csoportriválisod lehet a legkevésbé undorító csapat a super bowlban ...
Amadeus
az aduász Saint-ünk elszállt
♉gaben♉
El bazmeg. Megint Worm Bowl lesz. 🤦🏻‍♂️

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 861 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Azért itt oda vissza voltak rohadt nagy mázlik. Azt se lehet mondani hogy a Saints annyira kiemelkedett volna és csak amiatt a bírói hiba miatt nyert volna a Ramd. 50-50es meccs volt.
Mr.Breaker
ezért volt döntő a bírói hiba
gedam
Soldi mindig azt mondta h nem 1 rossz döntésen múlik a meccs! Hát..
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 393
Szemuveget a biroknak!
Baszod, egy olyan sportban ahol az is szabalyozva van h milyen tangat viselhet a jatekos, arra nincs h a 2 percen beluli egyertelmu szabalytalansagokat visszanezzek?
Solymi
szeretem az ilyet a pats szurkolóktól 😀

amúgy mivel "szubjektív" így nem nézik vissza
Negritis
1. Mi koze van ahhoz h kinek szurkolok?

2. Mi.a szubjektiv azon h izombol beleszaladt a masik jatekosba?
Mivel vedekezik? O csak epp arra futkosotott es nem latta a masikat?

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Azért itt oda vissza voltak rohadt nagy mázlik. Azt se lehet mondani hogy a Saints annyira kiemelkedett volna és csak amiatt a bírói hiba miatt nyert volna a Ramd. 50-50es meccs volt.
Mr.Breaker
Pont az 50-50-es meccseken billen feléd a mérleg ha káosz egy rohadt nagy bírói segítséget...

több mint 5 éve
Breki Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 278
Azért itt oda vissza voltak rohadt nagy mázlik. Azt se lehet mondani hogy a Saints annyira kiemelkedett volna és csak amiatt a bírói hiba miatt nyert volna a Ramd. 50-50es meccs volt.
Mr.Breaker
Azért az kulcs play volt! Onnan egy field goal és vége a meccsnek! Ha Td aztán pláne!
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Elárulom, hogy imádom Brees-t. Nagyon megérdemelne még egy gyűrűt. És ha nem a Rams lett volna az ellenfél, most kurva bosszús lennék amiatt a be nem dobott sárga miatt. Így is szar érzés, hogy amiatt (is) maradhattunk játékban. De sajnos ez most már általános, és minden meccsben benne vannak ezek a kurva bírói hibák. Sajnálom Brees-t. De a Rams fontosabb nekem! SUPERBOWL, BABY!
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
Nem hiszem el.....remegek. Asszony, megyek az ágyba...így......remegve...
Pizsama
extázisba ejted. félreérti.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
gedam 5 692
Azért itt oda vissza voltak rohadt nagy mázlik. Azt se lehet mondani hogy a Saints annyira kiemelkedett volna és csak amiatt a bírói hiba miatt nyert volna a Ramd. 50-50es meccs volt.
Mr.Breaker
ezért volt döntő a bírói hiba
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Bírok befujták a Rams, bár nem az az 1 play volt a gond a Saintsnel
Sifur
Mégis az döntötte el.
Egészen elképesztő, ritkán látható bírói hiba.
braxa88
Én is azon gondolkozok, hogy láttam-e valaha nagyobb és tisztább DPIt...
Talán ha sisakkal előre eltöri közben pár bordáját, egy kicsit még korábban bevetődve. Vagy nem is tudom.

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 845 — Deion Sanders for president!
Amikor a csoportriválisod lehet a legkevésbé undorító csapat a super bowlban ...
Amadeus
az aduász Saint-ünk elszállt

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Saints-Rams ezevi meccsek, nem a jo biraskodasrol maradnak hiresek. Egyertelmuen megcsinalta Hekker az elso meccsen a 4. Downt, Goff Facemask semmi, es a Saints jatekost egyertelmuen ledaraltak. Sajnalatos dolgok ezek.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 830 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A végén egyszerűen a bírók nem akarták eldönteni (amúgy jogosan), még ha gyökérség is volt.