New York Giants - Philadelphia Eagles

több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
3 méterrel rövidebb volt a dobás bazdmeg
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
ez mé dpi?

több mint 9 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
túlpörgött....
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
elmehetnek a picsába
több mint 9 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
méééé nem nyeled be a sacket ??? 😕
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 591 — Eagles fan
Száncsó 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
az a baj, h ennyi sérülttel nincs is mit elemezni a védelmen.. Fewell meg lehet belebukik ebbeSzesze
Kell is a váltás, mert ez a játékosállomány többre hivatott, mint amit idén nyújt.balu10
sztem pedig egyáltalán nem igaz egyik seSzesze
Ok, sok a sérült, de szerinted játékosállomány alapján liga 5 legroszabb között van a védelem? Mert a teljesítmény azt mutatja.balu10
Ennyi sérülést senki nem bír el. Iszonyat pechünk van a secondaryvel évek óta, márpedig Fewell rendszere erre épít elsősorban. Akkor lehetne számon kérni, ha az alapcsapattal lennénk gyengék. C csapattal senki nem képes csodáraSzesze
Az ok, végülis annyira nem várom én se a cserét, csak szeritnem jó lenne. Én jobban kedvele az agresszívabb védelmeket, pl. a Spagnolo félét.balu10
én is jobban kedvelem.. de az utóbbi években átálltunk erre és most egyáltalán nincs meg az emberanyag egy erős front 7-hez, örülhetünk, ha egy közepes szintűt sikerül összehozni a köv szezonra, nincs realitása egy Spangli féle védelemnek jelenleg, ott azért 3 extra jó DE volt a keretben, most 1 van, de jövőre vszínű ő sem lesz
több mint 9 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Eli nincs a topon...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 9 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
az a baj, h ennyi sérülttel nincs is mit elemezni a védelmen.. Fewell meg lehet belebukik ebbeSzesze
Kell is a váltás, mert ez a játékosállomány többre hivatott, mint amit idén nyújt.balu10
sztem pedig egyáltalán nem igaz egyik seSzesze
Ok, sok a sérült, de szerinted játékosállomány alapján liga 5 legroszabb között van a védelem? Mert a teljesítmény azt mutatja.balu10
Ennyi sérülést senki nem bír el. Iszonyat pechünk van a secondaryvel évek óta, márpedig Fewell rendszere erre épít elsősorban. Akkor lehetne számon kérni, ha az alapcsapattal lennénk gyengék. C csapattal senki nem képes csodáraSzesze
Az ok, végülis annyira nem várom én se a cserét, csak szeritnem jó lenne. Én jobban kedvele az agresszívabb védelmeket, pl. a Spagnolo félét.

több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
az a baj, h ennyi sérülttel nincs is mit elemezni a védelmen.. Fewell meg lehet belebukik ebbeSzesze
Kell is a váltás, mert ez a játékosállomány többre hivatott, mint amit idén nyújt.balu10
sztem pedig egyáltalán nem igaz egyik seSzesze
Ok, sok a sérült, de szerinted játékosállomány alapján liga 5 legroszabb között van a védelem? Mert a teljesítmény azt mutatja.balu10
Ennyi sérülést senki nem bír el. Iszonyat pechünk van a secondaryvel évek óta, márpedig Fewell rendszere erre épít elsősorban. Akkor lehetne számon kérni, ha az alapcsapattal lennénk gyengék. C csapattal senki nem képes csodára
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 591 — Eagles fan
Williams is tud ha akar .


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
az a baj, h ennyi sérülttel nincs is mit elemezni a védelmen.. Fewell meg lehet belebukik ebbeSzesze
Kell is a váltás, mert ez a játékosállomány többre hivatott, mint amit idén nyújt.balu10
sztem pedig egyáltalán nem igaz egyik seSzesze
Ok, sok a sérült, de szerinted játékosállomány alapján liga 5 legroszabb között van a védelem? Mert a teljesítmény azt mutatja.

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
de kár érte

több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
az a baj, h ennyi sérülttel nincs is mit elemezni a védelmen.. Fewell meg lehet belebukik ebbeSzesze
Kell is a váltás, mert ez a játékosállomány többre hivatott, mint amit idén nyújt.balu10
sztem pedig egyáltalán nem igaz egyik se
több mint 9 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
az a baj, h ennyi sérülttel nincs is mit elemezni a védelmen.. Fewell meg lehet belebukik ebbeSzesze
Kell is a váltás, mert ez a játékosállomány többre hivatott, mint amit idén nyújt.

több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 411
a védelem nyaralni ment?safc4
vagy DC-t buktat 😊
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
az a baj, h ennyi sérülttel nincs is mit elemezni a védelmen.. Fewell meg lehet belebukik ebbe
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ez gyors válasz volt:p
több mint 9 éve
safc4 New York Giants 338
a védelem nyaralni ment?
több mint 9 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
megy ez így is bakker????????????? 😊
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 591 — Eagles fan
Matthews legalább jó. 😊 Szép karrier állhat előtte.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
hát nem a védelmekről fog szólni ez a meccs
több mint 9 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
ez se volt egy pöcsölős drive
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
ez gyors volt 😀😀

több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
JPP ma megmutathatja, h tényleg elit-e.. ha ma is jó lesz akkor tényleg megérheti a franchise-taget