NFL Draft 2016

5 feliratkozó

több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Zeke
több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Elliot lesz!

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 737 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
jól meggondolják hogy mikor választják Elliottot

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
állítólag robbant a bomba, mármint Tunsilről nem rég szivárgott ki egy szívós videó s most sokat csúszhat...
Tito05
Szvsz Browns elviszi ha addig bent lesz
KoporShow
leborítom a laptopot akkor

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Szerintem Elliott/Ramsey

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
jön egy reach DEre. Lawson
braxa88
Annak itt örülnék, nem kicsit.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Paxton Lynch. Romo úgy is lesérül vmikor

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
elfogytak a fehérek a draftról

......
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 775 — Слава Україні! Героям слава!
Lassan lejér az idő... 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
állítólag robbant a bomba, mármint Tunsilről nem rég szivárgott ki egy szívós videó s most sokat csúszhat...
Tito05
 www.totalprosports.com/2016/04/28/laremy-tunsils-account-tweets-video-of-bong-hit-minutes-before-draft-video/?utm_source=facebook&utm_medium=blackadamschefter&utm_campaign=fb
Sixo
mondjuk okos a fiú, így biztos jobban üt! : o

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
jön egy reach DEre. Lawson
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
jöhet Elliott
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 737 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Milyen lenne Tunsil lecsúszik 1/15-ig ott meg vinné a Titans

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 429 — LIGHTS OUT!
állítólag robbant a bomba, mármint Tunsilről nem rég szivárgott ki egy szívós videó s most sokat csúszhat...
Tito05
 www.totalprosports.com/2016/04/28/laremy-tunsils-account-tweets-video-of-bong-hit-minutes-before-draft-video/?utm_source=facebook&utm_medium=blackadamschefter&utm_campaign=fb

több mint 8 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
állítólag robbant a bomba, mármint Tunsilről nem rég szivárgott ki egy szívós videó s most sokat csúszhat...
Tito05
UDFAként megy a Cowboysba 😀
több mint 8 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
állítólag robbant a bomba, mármint Tunsilről nem rég szivárgott ki egy szívós videó s most sokat csúszhat...
Tito05
Szvsz Browns elviszi ha addig bent lesz



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
állítólag robbant a bomba
Tito05
DIA most kezdte el követni a topicot. : DD

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Romonak húznak egy vállat

......
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 737 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Dallas lenne mostanában a legnagyobb király, ha az OL nyerné a bajnokságot

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Aki nézi a SportTV-t az milyen ? Én maradtam a jól megszokott nfl networknél, game passon
Bosa wut
Heisman Trophy
Sztem nagyon jó én nagyon élvezem kár hogy holnap már nem lesz (nem lebecsülve azt amit Löfliék készítenek)
dande
nem tudom, én egy kicsit féltem az duna tv oszkár kzvetítés után, milyen lesz ebben a magyar
Heisman Trophy
oké de itt olyanok beszélnek akik értenek hozzá.+



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 429 — LIGHTS OUT!
Nah most menjen ki Ramsey, hogy kibasszanak iktriaddal, és akkor tökéletes ez a draft.

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Aki nézi a SportTV-t az milyen ? Én maradtam a jól megszokott nfl networknél, game passon
Bosa wut
Heisman Trophy
jobb, mint a Harmadik Félidő
Kampman
Betta jöhet, ha van még egyáltalán 😀

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
most tunsil jön😊
Pari
jogos, Free már öreg abba a falba

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Boldog vagyok hogy nem Ramseyre kell dobálnunk évi kétszer
Heisman Trophy
Cserébe Bosa erőszakolja meg Sanchezt 😀

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
állítólag robbant a bomba, mármint Tunsilről nem rég szivárgott ki egy szívós videó s most sokat csúszhat...