Pittsburgh Steelers - Denver Broncos

több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 525
Nekimennétek? Alapesetben igent mondanék, de a Lock nélküli Broncos elleni 17 ponttal talán meccset lehet nyerni.
Szokol
FG lett, szóval Tomlinék nem. Én sem. Most annyira egyoldalúnak tűnik, még a Steelers O bénázása ellenére is, hogy minimalizálni kell annak az esélyét, hogy átkerüljön a momentum a Broncoshoz.
fcancellara
Momentum... Percekkel se mennénk semmire 😊
FLZOLI
Oké, viccnek elmegy, de Te is tudod, hogy ez akár simán lehetne is így.
fcancellara
Nem tudom miért izgulsz még, esélytelen, hogy ilyen belső nyomással hosszan haladjunk 😊
FLZOLI
Nem izgulok, egyszerűen csak baromság lett volna "visszaengedni" a meccsbe a Broncost. Ez a FG kb olyan, mint, amikor dartsban a másik még kiszállón sincs és inkább kerekítesz a bull vagy valami nagy kiszálló helyett.
fcancellara
Én azért hálás voltam, hogy nem aláztatok meg egy negyedikre bevitt TD-vel.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 978 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nekimennétek? Alapesetben igent mondanék, de a Lock nélküli Broncos elleni 17 ponttal talán meccset lehet nyerni.
Szokol
FG lett, szóval Tomlinék nem. Én sem. Most annyira egyoldalúnak tűnik, még a Steelers O bénázása ellenére is, hogy minimalizálni kell annak az esélyét, hogy átkerüljön a momentum a Broncoshoz.
fcancellara
Momentum... Percekkel se mennénk semmire 😊
FLZOLI
Oké, viccnek elmegy, de Te is tudod, hogy ez akár simán lehetne is így.
fcancellara
Nem tudom miért izgulsz még, esélytelen, hogy ilyen belső nyomással hosszan haladjunk 😊
FLZOLI
Nem izgulok, egyszerűen csak baromság lett volna "visszaengedni" a meccsbe a Broncost. Ez a FG kb olyan, mint, amikor dartsban a másik még kiszállón sincs és inkább kerekítesz a bull vagy valami nagy kiszálló helyett.
fcancellara
Na igen, de a hasonlatnál maradva a túloldalt lévő mindig a lábába állítja a nyilat a tábla helyet 😊

több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 252
Vicces azért a zebra gárda.....egy nyilvánvaló holding a puntnál.....előtte meg egy vicces OPI.....
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 978 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mondjuk elverjük most a port mindenkin, de baszki, széttörték a kezdő qb-t. Más sem viselné ezt sokkal jobban. Nem Driskel fogja megoldani a problémáinkat.
Zalán
Mivel nincs minek örüljünk, marad a panaszkodás.

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 23 461 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mondjuk elverjük most a port mindenkin, de baszki, széttörték a kezdő qb-t. Más sem viselné ezt sokkal jobban. Nem Driskel fogja megoldani a problémáinkat.
Zalán
Hát Lock első 2 meccs alapján semmi, Driskel jobb ma és ez sok mindent elmond

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Nekimennétek? Alapesetben igent mondanék, de a Lock nélküli Broncos elleni 17 ponttal talán meccset lehet nyerni.
Szokol
FG lett, szóval Tomlinék nem. Én sem. Most annyira egyoldalúnak tűnik, még a Steelers O bénázása ellenére is, hogy minimalizálni kell annak az esélyét, hogy átkerüljön a momentum a Broncoshoz.
fcancellara
Momentum... Percekkel se mennénk semmire 😊
FLZOLI
Oké, viccnek elmegy, de Te is tudod, hogy ez akár simán lehetne is így.
fcancellara
Nem tudom miért izgulsz még, esélytelen, hogy ilyen belső nyomással hosszan haladjunk 😊
FLZOLI
Nem izgulok, egyszerűen csak baromság lett volna "visszaengedni" a meccsbe a Broncost. Ez a FG kb olyan, mint, amikor dartsban a másik még kiszállón sincs és inkább kerekítesz a bull vagy valami nagy kiszálló helyett.
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 683 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Mondjuk elverjük most a port mindenkin, de baszki, széttörték a kezdő qb-t. Más sem viselné ezt sokkal jobban. Nem Driskel fogja megoldani a problémáinkat.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 525
Ezt a szenvedést, te jó ég, reménytelen a második félidő kb.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 978 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nekimennétek? Alapesetben igent mondanék, de a Lock nélküli Broncos elleni 17 ponttal talán meccset lehet nyerni.
Szokol
FG lett, szóval Tomlinék nem. Én sem. Most annyira egyoldalúnak tűnik, még a Steelers O bénázása ellenére is, hogy minimalizálni kell annak az esélyét, hogy átkerüljön a momentum a Broncoshoz.
fcancellara
Momentum... Percekkel se mennénk semmire 😊
FLZOLI
Oké, viccnek elmegy, de Te is tudod, hogy ez akár simán lehetne is így.
fcancellara
Nem tudom miért izgulsz még, esélytelen, hogy ilyen belső nyomással hosszan haladjunk 😊

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 638 — The Mathematician
Sutton is az öltözőben

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 978 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amúgy ez a Driskel gyerek sokkal jobban dobja a hosszút mint Lock

több mint 3 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Nekimennétek? Alapesetben igent mondanék, de a Lock nélküli Broncos elleni 17 ponttal talán meccset lehet nyerni.
Szokol
FG lett, szóval Tomlinék nem. Én sem. Most annyira egyoldalúnak tűnik, még a Steelers O bénázása ellenére is, hogy minimalizálni kell annak az esélyét, hogy átkerüljön a momentum a Broncoshoz.
fcancellara
Momentum... Percekkel se mennénk semmire 😊
FLZOLI
Oké, viccnek elmegy, de Te is tudod, hogy ez akár simán lehetne is így.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 978 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nekimennétek? Alapesetben igent mondanék, de a Lock nélküli Broncos elleni 17 ponttal talán meccset lehet nyerni.
Szokol
FG lett, szóval Tomlinék nem. Én sem. Most annyira egyoldalúnak tűnik, még a Steelers O bénázása ellenére is, hogy minimalizálni kell annak az esélyét, hogy átkerüljön a momentum a Broncoshoz.
fcancellara
Momentum... Percekkel se mennénk semmire 😊

több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 908 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Ez az int bizonyítja, hogy itt vmi nagyon nagy gebasz van. Oke, hogy csomóan kiestek (köztük a kezdő qb), de ennyire szétesett, semmilyen csapatot VJ alatt is ritkán lehetett látni.
dr_23 (roberto23)
Mepattano labda volt. A legjobb QBnak sem sok tennivaloja van ezzel.
ulpianus
Inkább sutton-ra értettem ezt. Driskel-t emiatt nem bántanám.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 3 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Nekimennétek? Alapesetben igent mondanék, de a Lock nélküli Broncos elleni 17 ponttal talán meccset lehet nyerni.
Szokol
FG lett, szóval Tomlinék nem. Én sem. Most annyira egyoldalúnak tűnik, még a Steelers O bénázása ellenére is, hogy minimalizálni kell annak az esélyét, hogy átkerüljön a momentum a Broncoshoz.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 978 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na én ezt mára megköszönöm, átkapcsoltam Red Zone-ra
Heisman Trophy
Lekésed a TD-t

több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 012 — Steelers fan
Nekimennétek? Alapesetben igent mondanék, de a Lock nélküli Broncos elleni 17 ponttal talán meccset lehet nyerni.
Szokol
Jó döntés volt a rúgás
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 23 461 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Na én ezt mára megköszönöm, átkapcsoltam Red Zone-ra

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 908 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Na mondjuk 1-2 dolog után levettem, hogy Fangiot miért akarja a klán elzavarni a brébe. Érthetetlen egy NFL headcoachtól néhány döntése.
Szokol
Már csak egy meccse van, és Black leírja itt, hogy Fangio takarodj..
Zalán
következő a Bucs ellen lesz... az lose. Jetset utána TNFen talán meg tudjuk verni, de azon kívül nem hiszem hogy lesz így győzelmünk
Heisman Trophy
Ki lesz a jövő évi sztárirányító? Asszem Lockot addig kinyírjuk. Vagy már meg is történt..
Zalán
Trevor Lawrence, aztán Justin Fields, meg iktriad kedvence vki a North Dakota State-ről
Mondjuk Trevor Lawrence nagyon jó lenne,
Heisman Trophy
Simán meglehet az 1/1 is 😊
FLZOLI
Az a baj, h tuti h 4-5 meccset idén is behúzunk, amivel megint csak az 1/1et fogjuk bukni.

Én holnap kirúgnám Fangio-t, legyen Surmur az interim HC, csekkoljuk le mit tud Lock. Ha bust úgyis jön az 1/1, aztán jöhet Lawrence és egy új HC. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 978 — farkas.l.zoltan@gmail.com
40s alatt 80 yard, meglehet

több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 915 — Steelers fan
Nekimennétek? Alapesetben igent mondanék, de a Lock nélküli Broncos elleni 17 ponttal talán meccset lehet nyerni.
több mint 3 éve
xrace77 Denver Broncos 4 488
Fangio tanult a múlt heti hibájából, már ellőtte az összes időkérését. 😛
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 978 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ócska hívás szerencsére, szóval jöhet az igazi 2 minute drive 😊

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 828 — SuperLOL
Ez az int bizonyítja, hogy itt vmi nagyon nagy gebasz van. Oke, hogy csomóan kiestek (köztük a kezdő qb), de ennyire szétesett, semmilyen csapatot VJ alatt is ritkán lehetett látni.
dr_23 (roberto23)
Mepattano labda volt. A legjobb QBnak sem sok tennivaloja van ezzel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 638 — The Mathematician
Ez az int bizonyítja, hogy itt vmi nagyon nagy gebasz van. Oke, hogy csomóan kiestek (köztük a kezdő qb), de ennyire szétesett, semmilyen csapatot VJ alatt is ritkán lehetett látni.
dr_23 (roberto23)
milyen ez az int? egy felpattant labda volt baszod

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!