Pittsburgh Steelers - Denver Broncos

több mint 3 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
..és ráadásul Ebronra "írtuk" a playt
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 908 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Áhhh utólag igazat kell adjak Zalánnak. Lock-al baromi jó kis meccs lenne ez....

Faszom... Remélem nem esik ki sok időre.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 3 éve
StormST Denver Broncos 10 992 — SB 50 Champion @ Grund
A Steelers nagyon igyekszik meccsben tartani minket

Ebron meg olyan hisztit rendezett (nem tudom jogosan-e, de az mindegy ebből a szempontból), hogy gurulós fociban megkapta volna a sárgát, aminek itt annyira örült volna... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 683 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Végre észrevették a pittsburghiek, hogy Ojemudia felé kell dobálni.
xrace77
a belét kiteszi, de tempóban kevés
Negritis
Második meccse.. Van benne lehetőség...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 915 — Steelers fan
Ennek most miért mentünk neki? Punt, aztán Driskel hozza végig 95 yardon, ha tudja. Mindegy, nem értem...
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 591
Gratulálok Fich, remek hívás.
Jan
ezt melyikre írtad? GP-n még nem is mutatták a 4. játékot...
a playhívás megint gyalázat
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 252
és nekimegyünk 4re.....annyira Tomlinos.....de tényleg....mi a lófaszomat kell ezt csinálni.....amikor Driskel nem fog 90 yardos drive-ot vezetni, ellenben folyamatosan short fieldet hagy az O....az agyam kettéáll....
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 640 — The Mathematician
Végre észrevették a pittsburghiek, hogy Ojemudia felé kell dobálni.
xrace77
a belét kiteszi, de tempóban kevés

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
szép volt, még futót sem rakunk fel, hogy megnehezítsük a védelem dolgát. komolyan mondom vicc

Steelers fan
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 683 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Tessék. Dé

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 012 — Steelers fan
Gratulálok Fich, remek hívás.
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 012 — Steelers fan
Miért nem futunk már?
több mint 3 éve
xrace77 Denver Broncos 4 488
Végre észrevették a pittsburghiek, hogy Ojemudia felé kell dobálni.
több mint 3 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
véletnelül sem futunk

Steelers fan
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 640 — The Mathematician
Fangio csináljálj már valamit hogy ne tudja simán égetni Big Ben Oje-t fasozm a füledbe

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 908 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Driskellel field goalokig lehet haladni. A D igazán megnyerhetné a közönsége nélkül hátradőlő Steelers ellen a második félidőt.. Talán visszajönnének a Real Margitot figyelők is. 😊
Zalán
Én maradtam. 😊

Nem tudtam itt hagyni. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 683 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Sutton is off??

Marad meg azért vki?
dr_23 (roberto23)
hamler meg patrick
Negritis
És a TE hadsereg...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 683 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Driskellel field goalokig lehet haladni. A D igazán megnyerhetné a közönsége nélkül hátradőlő Steelers ellen a második félidőt.. Talán visszajönnének a Real Margitot figyelők is. 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 640 — The Mathematician
Sutton is off??

Marad meg azért vki?
dr_23 (roberto23)
hamler meg patrick

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 012 — Steelers fan
Mi retekért nem futunk?
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 908 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Sutton is off??

Marad meg azért vki?

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 252
Azért megoldjuk ma is, hogy tökön lőjük magunk. Már rég lehúzhattuk volna a rolót, de nem, Ben-től muszály egy brainfart
Fast Willie
Pont ezt akartam írni....hogy nem szabad balfaszságot csinálni és simán megvan....erre jön a balfaszság....hozzáteszem, hogy JuJu nem szokott így odamenni lasztiért és nem véletlen volt szerintem, hogy reklamált....de mindegy is....
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 591
Ben időnként érthetetlen...főleg ha sok időt hagy neki a fal...mondjuk egy éve nem láttunk tőle ennyire szar játékot...
több mint 3 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Azért megoldjuk ma is, hogy tökön lőjük magunk. Már rég lehúzhattuk volna a rolót, de nem, Ben-től muszály egy brainfart
Fast Willie
Nálam a muszály is brainfart, sorry nem sorry

Szerkesztette: fcancellara
több mint 3 éve
StormST Denver Broncos 10 992 — SB 50 Champion @ Grund
Btw milyen volt a Broncos O fala, hogy Munchak keze nyoma már meglátszik? Tök komolyan kérdem, no trolling
fcancellara
Én speciel abban érzem most már, hogy Bolles abbahagyta a holding-okat és ahhoz képest, hogy egy újonc, egy másodéves, egy elmeroggyant (ez Bolles) és egy fogalmatlan (Wilkinson) van a falban, már nem totál fogalmatlanok...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!