Pittsburgh Steelers - Denver Broncos

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Végre, megjött a homály!
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 757 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Simmons... szép. AJ viszont megint barom volt.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 586 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Felesleges szabálytalanság, de Simmons végre pick

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 522
Én is maradok nézni ezt, ami most van, csak jó lenne már örülni is valaminek, mint ennek az INT-nek. 😀
több mint 3 éve
StormST Denver Broncos 10 821 — SB 50 Champion @ Grund
Jééé, életjel...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
Simmons

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 659 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
az a vicc hogy ha lenne half time adjustment akkor még bizakodni is tudnék mert ilyen penetráns első félidő után csak 2 TDvel égünk
Negritis
Tebow féle csapat hozná ezt a meccset a negyedik negyedben ... Ezt akarod mondani?
Egyébként Lock kiesése nélkül meccs lenne itt a második féldiőben. Kemény csapat lesz ez a Steelers télire, de kezdő QB-val nem lennénk esélytelenek ellenük... Ma sem
Zalán
Én ezzel egyetértek. Ez az elkapósor, ami itt összeállt jövőre félelmetes lehet. Engem azért még Lock nem győzött meg, de bőven rendben van, ami körülötte van. Talán az OL-t erősíteném még és a D-re költeném a jövő évet. Ha ez megvan, itt remek csapat lehet szerintem.
Klemó
Nyilván nem győzött meg. Nálam is megelőéegezett a bizalom, de láttam szép dolgokat tőle. Főképp ha az elmúlt évek szerencsétlenkedéseivel vetem össze. Semmit nem vártunk tőle. De ahogy beszállt tavaly, abban van ráció. Jó lenne nem nyolc hétre dől ki a válla miatt. Én maradok nézni, és a jövő héten is fogom. Ha Fangio probléma van, akkor Elway probléma van. Egyébként igen, tele van talenttel a csapat. Kell még nekik mérkőzés, hogy legyen belőlük valami. De két meccs után nem húzom le a csapatot a wc-n. Mindenkivel előfordul az, ami ma Lock-kal. Az nem, amit Fangio csinált a múlt héten. Ez van. Viselni kell. Ehhez a sporthoz körülmény is kell.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Azért jó kérdés kit lehet hozni, ha Lock kiül pár hetet ezután.

SOS valami kóklert a pad végéről draftcetliért hozni nem tűnik túl jó ötletnek 😊

De azért egy Fitzmagic time-ot megnéznék
FLZOLI
Cutler is rá ér, és a csapatot is ismeri!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
az a vicc hogy ha lenne half time adjustment akkor még bizakodni is tudnék mert ilyen penetráns első félidő után csak 2 TDvel égünk
Negritis
Tebow féle csapat hozná ezt a meccset a negyedik negyedben ... Ezt akarod mondani?
Egyébként Lock kiesése nélkül meccs lenne itt a második féldiőben. Kemény csapat lesz ez a Steelers télire, de kezdő QB-val nem lennénk esélytelenek ellenük... Ma sem
Zalán
Én ezzel egyetértek. Ez az elkapósor, ami itt összeállt jövőre félelmetes lehet. Engem azért még Lock nem győzött meg, de bőven rendben van, ami körülötte van. Talán az OL-t erősíteném még és a D-re költeném a jövő évet. Ha ez megvan, itt remek csapat lehet szerintem.
Klemó
Hidd el jó pár éve megy ez, csak éppen más csapatrészekkel vagy épp edzőkkel.
Tavaly épp a Chubb-Von duó volt, hogy megöl mindenkit.

Nincs értelmes OT a csapatban, oda el kell égetni egy halom pénzt ha mínőséget akar az ember. A CB prémium poszt, oda is magas cetli vagy pénz kell. És akkor még nincs LB és S depth

több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 928 — Steelers fan
Valaki mondjon már valami pozitívumot itt a sok cinikus hang között mert elmegy a kedvem az egésztől...
FLZOLI
Lock félig meddig megúszott egy csúnyán alázós meccset.

Remélem azért nem esik ki sok meccsre, jó lenne tényleg megnézni mit tud.
dr_23 (roberto23)
Szvsz nem lesz alázás, olyan értelemben biztos nem, hogy rengeteg pontot raknánk fel. Ez nem a Pecc. Ha nem lesz szorosabb a meccs, akkor szerintem elkezdünk futni, és pörgetjük az órát.
De azért ez még nem akkora különbség, hogy nyugodtan hátradőljön mindenki.
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 194
az a vicc hogy ha lenne half time adjustment akkor még bizakodni is tudnék mert ilyen penetráns első félidő után csak 2 TDvel égünk
Negritis
Tebow féle csapat hozná ezt a meccset a negyedik negyedben ... Ezt akarod mondani?
Egyébként Lock kiesése nélkül meccs lenne itt a második féldiőben. Kemény csapat lesz ez a Steelers télire, de kezdő QB-val nem lennénk esélytelenek ellenük... Ma sem
Zalán
Én ezzel egyetértek. Ez az elkapósor, ami itt összeállt jövőre félelmetes lehet. Engem azért még Lock nem győzött meg, de bőven rendben van, ami körülötte van. Talán az OL-t erősíteném még és a D-re költeném a jövő évet. Ha ez megvan, itt remek csapat lehet szerintem.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azért jó kérdés kit lehet hozni, ha Lock kiül pár hetet ezután.

SOS valami kóklert a pad végéről draftcetliért hozni nem tűnik túl jó ötletnek 😊

De azért egy Fitzmagic time-ot megnéznék

több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 659 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
az a vicc hogy ha lenne half time adjustment akkor még bizakodni is tudnék mert ilyen penetráns első félidő után csak 2 TDvel égünk
Negritis
Tebow féle csapat hozná ezt a meccset a negyedik negyedben ... Ezt akarod mondani?
Egyébként Lock kiesése nélkül meccs lenne itt a második féldiőben. Kemény csapat lesz ez a Steelers télire, de kezdő QB-val nem lennénk esélytelenek ellenük... Ma sem

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 194
Valaki mondjon már valami pozitívumot itt a sok cinikus hang között mert elmegy a kedvem az egésztől...
FLZOLI
Túlreagált itt minden azt gondolom. Ha olyan QB ül a kispadon, akinek érdemi snap nincs a kezében, akkor sok esély azért még akkor sem lehet ha döntetlen közeli lenne az eredmény. De nem az. Szerintem nem szállt be rosszul Driskel. Ahhoz képest, hogy dobnia kell és azért jelenleg a liga legjobb front7-je megy ellene szépen mozog és nem pánikol. Ilyenkor kellene az elkapóknak bravúrokat hozni. Meg is lehetett volna az ucsó másodpercben is egy Hamler elkapással, de az INT-nél is csak a kötelezőt kellett volna hozni.

Az már kérdés nekem, hogy miként lehet egy Lock mögött Driskel a QB2....egy tapasztalt(abb), egy menedzser QB illene ide sokkal inkább.

Emellett szerintem a D-tek szépen áll a lábán. Amennyi lehetőséget a D szállít az O-nak, ahhoz képest a 14 pont szerintem a D-tek dicsérete....

Szerkesztette: Klemó
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az a baj h 4-5 meccset tuti nyerünk még így is, mert annyira nem szarok. Mondom, ez a legszarabb hosszútávon. Persze, amíg a szakmai stáb olyan amilyen addig mindegy, nem azon múlik.
esanders10
A legrosszabb egyébként tényleg az. Évek óta nem érzem, hogy ez egy győztes csapat lenne győztes mentalitással. Persze, rózsaszín a jövő, majd 3 év múlva tuti az SB, de ezt fáj nézni.

több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 757 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Valaki mondjon már valami pozitívumot itt a sok cinikus hang között mert elmegy a kedvem az egésztől...
FLZOLI
Lock félig meddig megúszott egy csúnyán alázós meccset.

Remélem azért nem esik ki sok meccsre, jó lenne tényleg megnézni mit tud.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 3 éve
esanders10 Denver Broncos 449
Az a baj h 4-5 meccset tuti nyerünk még így is, mert annyira nem szarok. Mondom, ez a legszarabb hosszútávon. Persze, amíg a szakmai stáb olyan amilyen addig mindegy, nem azon múlik.
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Valaki mondjon már valami pozitívumot itt a sok cinikus hang között mert elmegy a kedvem az egésztől...
FLZOLI
Szép a mezetek 😊
Bocs, csak viccelek...

több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 194
Nálunk viszont Okorafor és Dotson szépen áll a lábán azt kell mondjam. Ahhoz képest, hogy a teljes jobb oldalunk első pár snappes nem folyik be a víz...
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Valaki mondjon már valami pozitívumot itt a sok cinikus hang között mert elmegy a kedvem az egésztől...

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Vicces azért a zebra gárda.....egy nyilvánvaló holding a puntnál.....előtte meg egy vicces OPI.....
Klemó
mennyire jó, hogy nem ezen múlik...😊
több mint 3 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Nekimennétek? Alapesetben igent mondanék, de a Lock nélküli Broncos elleni 17 ponttal talán meccset lehet nyerni.
Szokol
FG lett, szóval Tomlinék nem. Én sem. Most annyira egyoldalúnak tűnik, még a Steelers O bénázása ellenére is, hogy minimalizálni kell annak az esélyét, hogy átkerüljön a momentum a Broncoshoz.
fcancellara
Momentum... Percekkel se mennénk semmire 😊
FLZOLI
Oké, viccnek elmegy, de Te is tudod, hogy ez akár simán lehetne is így.
fcancellara
Nem tudom miért izgulsz még, esélytelen, hogy ilyen belső nyomással hosszan haladjunk 😊
FLZOLI
Nem izgulok, egyszerűen csak baromság lett volna "visszaengedni" a meccsbe a Broncost. Ez a FG kb olyan, mint, amikor dartsban a másik még kiszállón sincs és inkább kerekítesz a bull vagy valami nagy kiszálló helyett.
fcancellara
Én azért hálás voltam, hogy nem aláztatok meg egy negyedikre bevitt TD-vel.
Gerichill
Továbbra sem érzem azt indokoltnak. Főleg úgy, hogy az OC nem a tuti játékairól híres.
több mint 3 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Azért ha ez így folytatódik a második félidőben, akkor Driskelnek is necces a meccs végigjátszása. Gyakorlatilag nincs olyan play amikor nem kap komoly ütést. Talán futtatni kellene a labdát.

Steelers fan
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
az a vicc hogy ha lenne half time adjustment akkor még bizakodni is tudnék mert ilyen penetráns első félidő után csak 2 TDvel égünk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 586 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Én azért várom hogy egy igazi első köröst válasszunk végre aki nem egy kurva Paxton Lynch

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz