NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers - Green Bay Packers

5 hónapja
Rubens Green Bay Packers 792
Amugy pont ezt akartam írni, hogy Love int. lesz ugyis a vége. Majd holnap arra kelni, hogy Barryt kibasszák. Nem bírom már a pofáját elviselni egyszerűen
gerappa
Nem mintha a D-n bármi is múlt volna ma (sem) akit ki kellene baszni elaő körben az MLF
Rubens
Ezt nagyon másképp látjuk.
gbol
Láthatod bárhogy, első félidő vége 2 időkérés 1:15, lófaszt se csinálunk, a végén 3 és fél perc Steelers terfelén rohannunk az end zone-ba, mivan ha behúzza Watson? Visszaadjuk a labdát... meg még hány ilyen volt ma....
5 hónapja
gbol Green Bay Packers 342
Amugy pont ezt akartam írni, hogy Love int. lesz ugyis a vége. Majd holnap arra kelni, hogy Barryt kibasszák. Nem bírom már a pofáját elviselni egyszerűen
gerappa
Nem mintha a D-n bármi is múlt volna ma (sem) akit ki kellene baszni elaő körben az MLF
Rubens
Ezt nagyon másképp látjuk. Hányadik volt a Steelers futásban a ligában? Mert most 200 yard fölött futottak.

Szerkesztette: gbol
5 hónapja
Rubens Green Bay Packers 792
Amugy pont ezt akartam írni, hogy Love int. lesz ugyis a vége. Majd holnap arra kelni, hogy Barryt kibasszák. Nem bírom már a pofáját elviselni egyszerűen
gerappa
Nem mintha a D-n bármi is múlt volna ma (sem) akit ki kellene baszni elaő körben az MLF
5 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 319 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A Browns Ravens vége izgi

5 hónapja
gerappa Green Bay Packers 95
Amugy pont ezt akartam írni, hogy Love int. lesz ugyis a vége. Majd holnap arra kelni, hogy Barryt kibasszák. Nem bírom már a pofáját elviselni egyszerűen
5 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 694 — Kinek mit intézett a kormánya
Viszont ha Love így játszik a továbbiakban egyre távolabb a QB Pick, jöhet az újabb és újabb védő
5 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Fasza meccs volt , gratula vasasnak , nekünk meg talán közeledik az irányíto pick .
nando89
ez így lesz, de talán ma nem annyira a QB-n múlt

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
5 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
kikaptak a Cicuskák! 😀
5 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 665
Hogy miért kell nekem minden meccsünk végén a TV előtt térden állva imádkozni hogy nyerjünk???? 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
mert nem laptopon nézed

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
5 hónapja
ugyanmar Green Bay Packers 29
Kár érte, de többet hibáztunk. Viszont ezt ma nem volt szenvedés nézni, és Love jól játszott. Ez is valami.
5 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 319 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Hogy miért kell nekem minden meccsünk végén a TV előtt térden állva imádkozni hogy nyerjünk???? 😊

5 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
Elég laza volt ez is, jó pihit mindenkibe!
5 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 997 — beers & Packers
Legalább izgalmas volt a vége. Grat, Steelers!
5 hónapja
xtaki Pittsburgh Steelers 3 235
Hogyapicsaba, ezt is megnyertuk. Megint infrastrukturat kaptam.
5 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 665
szerintem behúzunk
Tactful Cactus
Hát nem...
Klemó

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
5 hónapja
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 621
Fasza meccs volt , gratula vasasnak , nekünk meg talán közeledik az irányíto pick .
5 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
gratula Steelersnek, köszi a követést

5 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 210
szerintem behúzzuk
Tactful Cactus
Hát nem...
5 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 388
Egy fokkal jobb volt ezt nézni, mint mondjuk a Raiders vagy Broncos elleni szenvedést, hiába voltak azok is szoros bukták.
5 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 665
szerintem behúzzuk

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
5 hónapja
SBL Green Bay Packers 2 096
Az a kibaszott XP. Most elég lenne a hosszabbításhoz a FG.
nagylaza, főpohárnok
És ha félidő előtt elkaristol az O FG-ig, akkor most a gyözelemhez is.
5 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 665
Miért nem kifelé???
ugyanmar
fűzővel?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
5 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 319 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
1 sack please!

5 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 388
Az összes Pittsburgh elleni idegenbeli meccsünk ilyen, nagy küzdelem, végül vereség,

2009, 2017, most ez
5 hónapja
ugyanmar Green Bay Packers 29
Az a kibaszott XP. Most elég lenne a hosszabbításhoz a FG.
nagylaza, főpohárnok
Pont ez adja az extra motivációt 😊