Pittsburgh Steelers - New England Patriots

1 feliratkozó

több mint 6 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Én lassan úgy vagyok az NFL-lel, hogy inkább családozom, mint állandóan azzal kelljen szembesülnöm, hogy a szaros bírók, hogy vesznek el tőlünk meccseket. A Pats ma mindenben szarabb volt, de olyan nincs, hogy vesztesen menjenek el egy ilyen rangadóról, inkább elcsalják a meccset. Ebben így semmi öröm, élmény, korrektség nincs. Ezzel az erővel az NB1-et is nézhetnénk...
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Sobri: nekem is.ez jutott.eszembe a 28 mp kapcsán.😊
Mondjuk az apró kellemetlenség itt.nem állja meg a helyét szóval neked járna a faszkorbács de igazából te meg Soldi 2 jang vagytok szóval elnéźem 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Igor: itt a momentumon van a lényeg meg az önbizalmon. Addig BB is.kitalál valamit ezek meg.még.nyugodtabban alszanak majd h akármi van mindig.nyernek...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Ha meg is adják a James TD-t, akkoris marad 28 mp, sima fordítás.
Valamint idézem Soldit: a jobb csapat tudja kompenzálni a meccs közbeni apró kellemetlenségeket.

több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Durva volt az utolsó negyed, még sms-re se volt idő. Majd lemeccselitek az AFC döntőben, ha a Jaguars nem kavar be.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
Green Bay meccsen Byrd elkapás nem elkapás esete mai meccsen,ott is videóztak bőszen aztán, a nem Td-ből TD lett aztán ott is pislogás volt...ma már szerintem senki nem tudja mi az elkapás az NFLben 😊

több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Romo a kommentátorállásban csak hogy jobban fájjon 😊baggio
Hallhattad is a hangján mi lehet a véleménye amikor leesett neki, hogy mit is néznek vissza. 3 év és még mindig nem tudják mi az az elkapás. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
1. Nem értek egyet a bírói döntéssel, de erről nem a pats tehet
2. Azért nem mondom, hogy ha ez a meccs lesz januárban Brown-nal, akkor nyugodtan nézem, mert amíg teljes volt a csapat nem sok közünk volt a meccshez😕
több mint 6 éve
geleven Pittsburgh Steelers 136
Hát a k. anyját a mocskos peccnek már megint. Nem jobb csapat, csak szerencséjük volt. Rohadjon meg az összes köcsög divatdrukkerrel együtt...
több mint 6 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Szarházi kurva anyátokat bírók.

Steelers fan
több mint 6 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Jók vagyunk na. Majd a PO-ban.

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mindegy.
Sajnos sanszos ugyis h lesz egy rematch (most segits, jinxtriad!) es ugyis a januari meccs lesz a lenyeg.

Ez csak az eloetel volt... de kar a rossz szajizert a vegen.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nevetséges patkány csaló geci pats!!!
bcsarli
...
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Ennél a régi forceout szabály is jobb volt, az legalább nyíltan a bírók belátására bízta a döntést, de itt meg objektivitást hazudnak ott, ahol nincs.

Szerkesztette: Kampman
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
szoros volt...
több mint 6 éve
Imitheking New England Patriots 1 871
Ezek után remélem nem ugatnak a bírókra a Pats fanok
keyser soze
Latva az utobbi evek fogalmatlansagat az ilyen catchekkel kapcsolatban ez siman fujhato volt incompletenek. Nagy faszsag amugy.
több mint 6 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
Szép volt zebrák..
Big bent nem okolom, nyerni akart

több mint 6 éve
Kohonen Pittsburgh Steelers 60
KURVA ANYÁTOK..........
több mint 6 éve
Sztyopa 306
Szar esteje lesz a hatereknek ma is 😀

Why so serious?
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
Nem is értem, elkapta, erre benyújtja, közben megmozdul a kezében, nem keccs, ok.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
#Dezcaughtit
gyeek
Romo a kommentátorállásban csak hogy jobban fájjon 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
idő még van. Csak Brown nincs, aki viszont most nagyon kéne. Turnover szagot érzek
shagi0206
Én OT-t.
iktriad
annyira tudtam wazz, hogy bármi lesz, csak nem OT ezek után 😀
baggio
Jinxtriad Strikes Again. Picsába.
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Oh baszdmeg Cheatriots sok.0
mustaine
tudom, felesleges itt leallni okosokkal vitatkozni, de itt mi koze volt a csapatnak a biroi itelethez?
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
Omg

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nevetséges patkány csaló geci pats!!!