Filmek

40 feliratkozó

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 802 — Saturday Night Lights
Jenniferé az idei Oscar, de még mindig Jack a király:

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Fennakadva a fán. 1970.
na ezt nevezem én vígjátéknak és színészi alakításnak. Egyetlenegy szaros fán.
sokadjára is meg lehet nézni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
5 hsz visszaJanek
jogos, szarjak süntbriareos
annyira nem

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
5 hsz visszaJanek
jogos, szarjak sünt

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
5 hsz vissza

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Most jön az RTL-en a 3:10 to Yuma (Börtönvonat Yumába) című film. (western Russell Crowe-al, Christian Bale-el). Szerintem nagyon jó film, mindenkinek ajánlom! 😉Duff
ugyanakkor film+ on épp fight club megy, utána meg kill-bill 1-2

több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Most jön az RTL-en a 3:10 to Yuma (Börtönvonat Yumába) című film. (western Russell Crowe-al, Christian Bale-el). Szerintem nagyon jó film, mindenkinek ajánlom! 😉
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Belinkelem még egyszer, hátha valaki lemaradt róla. Ma éjfélig még lehet szavazni az Oscarról:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Oscar 2013 - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
Red Tails: Nem volt igazából elvárásom a filmmel szemben, de nálam nagyon betalált. Baromi jól szórakoztam a 2. világháborús, fekete vadászpilótákon. Aki szereti a háborús filmeket annak csak ajánlani tudom.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
amúgyjjncaa
nekem így sem jó, ráadásul tegnap próbáltam #t-vel meg &t-vel is, egyik se működött (sima linkként beírva egyébként mindkettővel jó, csak beillesztve nem)
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
amúgy



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
ha már oscar, megnéztem most a Nyomorultakat én is, Éponine-ba kicsit bele is szerelmesedtem 😀
viszont ez a hasonlóság csak nekem ütötte meg a fülemet, vagy ez közismert dolog, csak eddig sose botlottam bele? nem tudok értelmesen kezdési idővel linkelni, úgyhogy csak odaírom mikor van az a rész.

1. Les Misérables - Drink with me (0:49-1:00)


2. Házibuli 2 - Your eyes (0:35-0:45)


Harmadikként azért nem rakom be Lolától az Álomtáncot, mert az bevallottan a házibuli feldolgozása.
több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Film+-nak jár a pacsi. 😀

Most éppen megy a Kutyaszorítóban (amit egyébként a Coolon megismételnek 1:00-kor), ami már amúgy is becsülendő tény, de a holnap esti program ennél is durvább, 18:30-tól: Az ötödik elem, Harcosok Klubja, Kill Bill 1, Kill Bill 2. Mind az 5 film kötelező, ha vki még nem látta őket.

Na ezért megéri Tv-t tartani itthon, asszem az Oscarig el is leszek ezeken, mégha már láttam is őket. 😀

Szerk.: Most nézem, hogy vasárnap nem elég a film+ maraton, de emellé lesz A bombák földjén az m1-en 22:45-től, plusz 3:10 Yuma az Rtl-en 21:45-től, és még a Hannibal is lemegy a Viasat 3-on 21:55-től.

Na ezt se sokszor lehet elmondani a tv kínálatról, de ez már a bőség zavara. 😀
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Megtekintettem a Mamát, hiányérzetem van, szóval sokkal többet ki lehetett volna hozni, a vége elkapkodott, vagy csak megint rosszul van vágva az egész, sajnos-sajnos...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Még két napig lehet szavazni az Oscarra, gyertek minél többen!
 bowl.hu/forum/egyeb_jatekok/oscar_2013Schleck
nem győzök szörnyülködni, hogy mennyire hányinger a "legjobb film" kategória idén (és innentől kezdve ugye a többi kalap se sokkal erősebb)jjncaa
idén is ....

több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Nem sokára keresztapa leszek (még igen fiatalon egyébként), úgyhogy megnéztem a Godfather trilógiát újra... Az első 2 még mindig a legjobbak, a 3. meg még mindig elmegy 😊
Úgyhogy fel vagyok készülve reljesen arra, hogy ellássam eme nemes feladatot. 😊

Most pedig készülök az Oscar-ra. 😀
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Még két napig lehet szavazni az Oscarra, gyertek minél többen!
 bowl.hu/forum/egyeb_jatekok/oscar_2013Schleck
nem győzök szörnyülködni, hogy mennyire hányinger a "legjobb film" kategória idén (és innentől kezdve ugye a többi kalap se sokkal erősebb)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Még két napig lehet szavazni az Oscarra, gyertek minél többen!
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Oscar 2013 - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
Lawless > GengsterosztagJayB
Akkor nem számítok túl sok jóra.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Lawless > Gengsterosztag
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Bunuel összes filmje parádés, a koraiak megtekintése kétségkívül jó alapozás élete második felének filmográfiájához 😊 nyilván ennyire elborult egyik sem lett ezután, csak segít megemészteni a néha-néha előforduló szürreális képeket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Baszki...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Az az igazság, hogy imádon a Faun labirintusát, de engem kifejezetten zavart a magyar szinkron, főleg a Fauné.
Alapból spanyol nyelven, magyar felirattal láttam eddig mindig, de ahhoz képest ez élvezhetetlen volt.
Mindegy, megszoktam már.

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Andalúziai kutya valaki? AZ a jelenet tényleg beleég az ember retinájába.
ez: |  www.youtube.com/watch?v=HpBI2LPX2Ic |
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 802 — Saturday Night Lights
Nekem tetszett a némafilmes, kedves kis sztori különleges megvalósítással, kiváló zenékkel. Nem mindennapi alkotás (szerintem) 😊Rataxes
A "kedves kis sztori" miatt fogtam a fejem. Legalább egy drámai fordulatot, vagy vicces csavart beletehettek volna. A teljes kiszámíthatóság fájt.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)