NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 889 — megbékéltem tom bradyvel
undorító. állítólag a SEC nem akar egy esetleges aggies-longhorns bowl meccses találkozást.Ventura
az egyelőre csak egy Texas beatwriter találgatása (bár elég egyértelmű volt, hogy sajnos így lesz)
baggio
úgyhogy az egyetemi football-nak is megvannak a maga bajai.

"Two sources close to the situation told HornsDigest.com SEC officials have indicated to bowls with SEC and Big 12 tie-ins that the SEC won’t support a Texas vs Texas A&M postseason matchup. In short, A&M has too much to lose from a potential loss.

Right now, the Aggies and Kevin Sumlin are seen as the school to beat in the Lone Star State in recruiting. Why risk diminishing that status with just more than two months until National Signing Day?

Especially when UT and A&M have been head-to-head on so many key recruits.

Because the SEC handpicks which of its schools will play in the Outback, Gator, Belk, Liberty, Music City and Texas bowls, the conference known as the biggest, baddest bully on the block can make sure no fight is made unless they say it’s made."

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Az ECU-s Justin Hardy jó eséllyel már ezen a hétvégén megdönti Ryan Broyles elkapásokra vonatkozó NCAA-csúcsát (349), még négy kell neki a rekordhoz.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a klip közepén komoly SEC jelenlét, 1 kivétellel

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
undorító. állítólag a SEC nem akar egy esetleges aggies-longhorns bowl meccses találkozást.Ventura
az egyelőre csak egy Texas beatwriter találgatása (bár elég egyértelmű volt, hogy sajnos így lesz)

ez viszont valós:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA rangsor | Bowl.hu
Történelmi áttekintés: http://bowl.hu/a_futballrangsorok


most mondom tényleg azt, hogy ideje lenne ha a Power 5 teljes autonómiával új divíziót alkotna, mert semmi értelme nincs a college footballban járatlanokat megtéveszteni azzal, hogy pl. a Big Ten csapatai egy ligában játszanak a Mountain Westtel... a Marshall 10-0-lal vagy a Colorado State 9-1-gyel még a top25-be se fér oda, a mid-major csapatok helyzete még a BCS-érában se volt ilyen rossz

illetve két aranyköpés a Committee elnök Jeff Longtól a Bama első helyének indoklásakor:
- "We feel like Alabama is the most complete team with offense, defense & kicking game."
- After saying Bama "controlled" game," then praises Miss State, saying "you never felt they were out of it."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 889 — megbékéltem tom bradyvel
undorító. állítólag a SEC nem akar egy esetleges aggies-longhorns bowl meccses találkozást.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Miami - FSU mellet mit ajánlotok még erről a hétről? Pontozás alapján gyengébb, vagy simább volt a 2 nagy rangadó még amit vártam. Bama-Miss state és Auburn-Georgia. TCU-Kansas meg annyira nem vonz.zavi27
alapszabály: Pac-12-es meccsel nehéz mellényúlni, kivéve ha a Stanford játszik 😊
ráadásul ezek általában a késő esti órákban vannak, szóval kint is kevesen figyelnek rá, pedig csak ezen a héten a Arizona-Washington és az Oregon State-Arizona State megint fantasztikus izgalmakat hozott (sőt a Utah-Stanford hosszabbítása is, csak ott a rendes játékidő hagyott némi kívánnivalót maga után)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
Miami - FSU mellet mit ajánlotok még erről a hétről? Pontozás alapján gyengébb, vagy simább volt a 2 nagy rangadó még amit vártam. Bama-Miss state és Auburn-Georgia. TCU-Kansas meg annyira nem vonz.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 322 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ez a Florida State csak nem akar kikapni, már megint milyen mákjuk volt a 2. félidőben, gyász 😀
mondjuk azt már nehezen tudom elképzelni, amit JJ mondott még az eredménykövetőben, hogy két csapat jusson be az SEC-ből, az már nagyobb kérdés lesz, hogy a TCU vagy a Baylor jut be a Big XII-ből


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
a kalózkikötőben is mindkettő elérhető! Azért ebbe a topicba linkelem, mert mindkettő talán Moss és Bosworth egyetemi éveivel foglalkozik a legtöbbet


An exploration of Randy Moss's incredible journey from isolated Rand, West Virginia, to NFL stardom.


Former Oklahoma and NFL linebacker Brian Bosworth looks back on the mistakes he made as his alter ego "The Boz," and passes on the lessons he learned.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
a már így is parádés szombati program 2016 első hétvégéjén egy hétfő esti rangadóval bővült:

2016., szeptember 3.:
Alabama vs USC (AT&T Stadium)
Notre Dame @ Texas
UCLA @ Texas A&M
Clemson @ Auburn
Missouri @ West Virginia
Rutgers @ Washington
Wisconsin vs LSU (Lambeau Field)

+

szeptember 5.:
Ole Miss vs Florida State (a most felújított Citrus Bowlban)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintem nem vészes. Nebraskában meg LA-ben kikapnak, a többi ugyanolyan eséllyel lesz erős mint gyenge. Sőt, a UConn mindig rossz

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
a BYU bekeményített 2015-re:

at Nebraska Cornhuskers
Boise State Broncos
at UCLA Bruins
at Michigan Wolverines
Connecticut Huskies
East Carolina Pirates
Cincinnati Bearcats
Idaho State Bengals (FCS)
(bye week)
at San Jose State Spartans
at Missouri Tigers (Arrowhead Stadium)
Fresno State Bulldogs
at Utah State Aggies


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Vicc az egész...Oregon/Mariota hype,a meccsükön az a visszahordás is érdekes volt!Montana
Montana! Lenne egy személyes jellegű kérdésem, lehet, hogy leírtad már a választ.
Miután a Joe Cool rajongásod rávitt a Niners-hitre, itt hogyhogy nem a Notre Dame lett a befutó?
Hozzáteszem, ezzel az avatárral sokkal szimpatikusabb vagy nekem 😊Höri
Az igazság az hogy nem Joe Cool miatt lettem niner fan,csak regisztrálás előtt épp róla olvastam és így lett a nick-em Montana.
College:A választásomnál nem tartottam fontosnak a mostani vagy egykori NFL játékosok jelenét/múltját.
Sose értettem az olyan szurkolókat akik olyan indokkal választanak csapatot hogy pl. kedvencük ott játszott,vagy azért Wisconsin mert a Packers a kedvenc NFL csapatom.Néztem a meccseket,összefoglalókat és az efeszjú elvarázsolt.Mikor a Doak-ban megszólal a war chants,kilovagol az indián stb..
A Notre Dame sose volt a szívem csücske,talán Manti Te'o volt akit kedveltem de ennyi 😊
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
gatyalehúzás:  vine.co/v/Oe39vVa5QOi
baggio
mivel magyarázta? 😀 😀Ventura
Ragland a tangáját? 😀😀😀gaben
Stokes said he was trying to pull Ragland away from the pile.

 www.nola.com/lsu/index.ssf/2014/11/lsu_te_logan_stokes_apologizes.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 904 — Deion Sanders for president!
gatyalehúzás:  vine.co/v/Oe39vVa5QOi
baggio
mivel magyarázta? 😀 😀Ventura
Ragland a tangáját? 😀😀😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 889 — megbékéltem tom bradyvel
gatyalehúzás:  vine.co/v/Oe39vVa5QOi
baggio
mivel magyarázta? 😀 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vicc az egész...Oregon/Mariota hype,a meccsükön az a visszahordás is érdekes volt!Montana
Montana! Lenne egy személyes jellegű kérdésem, lehet, hogy leírtad már a választ.
Miután a Joe Cool rajongásod rávitt a Niners-hitre, itt hogyhogy nem a Notre Dame lett a befutó?
Hozzáteszem, ezzel az avatárral sokkal szimpatikusabb vagy nekem 😊

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 904 — Deion Sanders for president!
😊triangle
A Csillag 97-es beutaltjai. 😀😀😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
triangle 1 283
😊
Coolio a fehér smasszereivel meg a vak unokaöccsével
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Vicc az egész...Oregon/Mariota hype,a meccsükön az a visszahordás is érdekes volt!Montana
És miért nem mindegy, hogy második vagy harmadik az FSU?vassadi
De végülis mindegy,csak indokolatlannak érzem a visszaléptetést.
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Vicc az egész...Oregon/Mariota hype,a meccsükön az a visszahordás is érdekes volt!Montana
És miért nem mindegy, hogy második vagy harmadik az FSU?
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Vicc az egész...Oregon/Mariota hype,a meccsükön az a visszahordás is érdekes volt!
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az oregon hogy előzte meg az FSU-t? meg a Bama hogyhogy csak 5.?Dexxter Tailor
strength of schedule

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 322 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
az oregon hogy előzte meg az FSU-t? meg a Bama hogyhogy csak 5.?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
új rangsor (hint: változás a top4-ben)
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA rangsor | Bowl.hu
Történelmi áttekintés: http://bowl.hu/a_futballrangsorok


---

az elmúlt hét legérdekesebb jelenetei:

A 14 pontos játék:  espn.go.com/video/clip?id=11844727
INT, fumble, majd pick six:

a hét elkapása:  espn.go.com/video/clip?id=11840714
a hét labdaszerzése:  www.youtube.com/watch?v=qV1ER5NV118
a hét szerelése:
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.

a hét futása:  twitter.com/CFBONFOX/status/531275381538439168
a hét visszahordása:  espn.go.com/video/clip?id=espn:11840994



vanderbilt elkapás:  www.youtube.com/watch?v=3fZZO6zzvEo
arizona state elkapás:  www.youtube.com/watch?v=qt_dPMNbsb8
tulane INT:  espn.go.com/video/clip?id=11841601
texas a&m fg block td:  www.youtube.com/watch?v=z13DpYuTO3s
army pick six:

auburn fumble:  www.youtube.com/watch?v=KiefFlvPWlo
michigani snap fumble:
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.

gatyalehúzás:
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.

wf punter:
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal