NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 965 — No es importante
1., a Penn State korabbi DC-jet megvadoltak, hogy szexualisan molesztalt nem egy fiatal gyereket, mig paran az egyetemen belul tudtak is az ugyrol, de probaltak eltusolni a dolgot, raadasul nem is lanyok voltak a szenvedo alanyok, hanem fiuk...

2., SEC-rematch BIZTOSAN nem lesz a nagydontoben, ezzel a BCS sajat maga alatt vagna a fat, ahogy 3 SEC-s sem fog BCS bowlozni, mivel ezt jelenleg kulon szabaly tiltja

3., ha a Houston megveri a Tulsa-t (a Golden Hurricane 3 veresege a Oklahoma State-Oklahoma-Boise State trioval szemben tortent amugy 😊 ) es a C-USA dontoben a Southern Misst, akkor azt mondom hogy meg is erdemlik a BCS Bowlt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 596
mondjuk az Arkansas is szopón van mert 3 SEC-es nem megy BCS Bowlozni talán.Höri
Ráadásul nekik még lesz egy látogatásuk Death Valley-ben.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Houston 11! 😀 matematikailag már csak egyet kell előzni az at-large helyhez, mert 2 ACC-os van előttük pont 😀
mondjuk az Arkansas is szopón van mert 3 SEC-es nem megy BCS Bowlozni talán.

végre a Cincinnati is bekerült, de a Southern Miss még előttük van 😀 kész

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 596
Engem kevésbé. Egy ilyen meccs után és az OSU/Stanford esetleges egy veresége esetén rematch lesz a nagydöntőben. Az LSU- Boise State kivégzést nem engedik.Dzsokijuing
Engem csak az lepett meg, hogy nem csúsztunk le a veretlen csapatok mögé. Ha az Oklahoma State és a Stanford is kikapna, nyilván minket favorizálnának, és a Sooners, illetve a Ducks esélyesebbnek is tűnik ellenük, de nagyon necces lesz...
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 241 — Saturday Night Lights
Az új BCS rangsor:
http://espn.go.com/college-football/story/_/id/7201021/bcs-standings-oklahoma-state-cowboys-take-no-2-lsu-tigers

Csak a harmadik helyre estünk vissza, ez meglepett.vassadi
Engem kevésbé. Egy ilyen meccs után és az OSU/Stanford esetleges egy veresége esetén rematch lesz a nagydöntőben. Az LSU- Boise State kivégzést nem engedik.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
Mi van most tulajdonképpen a Penn State-tel? dióhéjban valaki pár sort tudna róla írni (angolul nem tudok úgyhogy link nem jo)

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 596
Az új BCS rangsor:
http://espn.go.com/college-football/story/_/id/7201021/bcs-standings-oklahoma-state-cowboys-take-no-2-lsu-tigers

Csak a harmadik helyre estünk vissza, ez meglepett.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Még senki nem írta be, pedig már jó pár órája hivatalos:

Missouri 2012. július elsejétől a SEC East tagja lett!
Bye-bye Big XII, Welcome SEC!
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 965 — No es importante
Gondolom mindenki meglepődött hogy a College Gameday Palo Altoból fog jelentkezni. Első látogatásuk a Farmon. Öröm BoldogságFucu
Luck 4 Heisman


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Gondolom mindenki meglepődött hogy a College Gameday Palo Altoból fog jelentkezni. Első látogatásuk a Farmon. Öröm Boldogság



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 965 — No es importante
Harnish odaérhet a 7. körbe, ha szerencsésen alakulnak a dolgaiHöri
Örömmel hallom, és szurkolok neki.

És lenne még egy kérdésem.
Az FF-en majd' minden NCAA csapatnak van olyan pólója, amire az van írva: Farfrumlüzin.
http://www.footballfanatics.com/COLLEGE_Northern_Illinois_Huskies_T-Shirts_Mens/Northern_Illinois_Huskies_Ash_Farfrumluzin_Long_Sleeve_T-shirt
Az mi?
Tudom, barátom a google, de nem sikerült így se megfejtenem.Sobri Jóska
ez nem tradicio, csak valami szlengben elterjedt kifejezes, talan epp a far from loosin'-t jelenti


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Akiket viszont hiányoltam a Big Eastből - Villanova 😊 ők a másodosztályban vannak?Jarjar
fociban igen. 2 éve nyertek ott bajnokságotHöri
Kosárban abszolút favorit csapatom 😊
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ez érdekes 😀, kössz a választ!Béczkó
http://bowl.hu/functions.php?name=html&h_op=Rules&sub=9

A fenti cikknek van top25 rangsorral foglalkozó rovata.
több mint 12 éve
Béczkó 1 264
Ez érdekes 😀, kössz a választ!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az lenne a kérdésem, hogy a kiemelés, hogy van az egyetemi bajnokságban? Azt nem értem, hogy az LSU az első kiemelt 8 győzelemmel, viszont a Stanford csak 4. pedig nekik is 8 győzelmük van!Béczkó
szavaznak az újságírók, az edzők, van számítógépes rangsor és ezek összeadódnak.

nyilván az van előrébb azonos mérlegnél, akinek a legerősebb a sorsolása.

a Houston is 8-0 és csak 13., mert minden ellenfelük gyenge.

több mint 12 éve
Béczkó 1 264
Az lenne a kérdésem, hogy a kiemelés, hogy van az egyetemi bajnokságban? Azt nem értem, hogy az LSU az első kiemelt 8 győzelemmel, viszont a Stanford csak 4. pedig nekik is 8 győzelmük van!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Akiket viszont hiányoltam a Big Eastből - Villanova 😊 ők a másodosztályban vannak?Jarjar
fociban igen. 2 éve nyertek ott bajnokságot

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 705 — Amerikai sportok rajongója
A javaslatok, az olvasottak és a látottak alapján, már vannak olyan csapatok akiket az elkövetkezendőkben követni fogok:

- ND - tetszik a történelmük, a hagyományaik, a név és hogy tanulás is megy nem csak a sport
- Stanford - az első amely a látókörömbe került és szerintem sokáig ott is marad
- Floridai egyetemek 😀 itt nem tudok dönteni 😀
- Szimpatikus a Syracuse is

Akiket viszont hiányoltam a Big Eastből - Villanova 😊 ők a másodosztályban vannak?Jarjar
Ne halgass rájuk.
A Lions mellé a Michigan Wolverines passzol. 😉 😀Bazzani
Ők is szimpatikus csapat, ma este figyelni fogom a meccset 😊Jarjar
Én is így indultam, aztán lassan 120/120 csapat szimpatikus már a college-ból! 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A javaslatok, az olvasottak és a látottak alapján, már vannak olyan csapatok akiket az elkövetkezendőkben követni fogok:

- ND - tetszik a történelmük, a hagyományaik, a név és hogy tanulás is megy nem csak a sport
- Stanford - az első amely a látókörömbe került és szerintem sokáig ott is marad
- Floridai egyetemek 😀 itt nem tudok dönteni 😀
- Szimpatikus a Syracuse is

Akiket viszont hiányoltam a Big Eastből - Villanova 😊 ők a másodosztályban vannak?Jarjar
Ne halgass rájuk.
A Lions mellé a Michigan Wolverines passzol. 😉 😀Bazzani
Ők is szimpatikus csapat, ma este figyelni fogom a meccset 😊
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A javaslatok, az olvasottak és a látottak alapján, már vannak olyan csapatok akiket az elkövetkezendőkben követni fogok:

- ND - tetszik a történelmük, a hagyományaik, a név és hogy tanulás is megy nem csak a sport
- Stanford - az első amely a látókörömbe került és szerintem sokáig ott is marad
- Floridai egyetemek 😀 itt nem tudok dönteni 😀
- Szimpatikus a Syracuse is

Akiket viszont hiányoltam a Big Eastből - Villanova 😊 ők a másodosztályban vannak?Jarjar
Ne halgass rájuk.
A Lions mellé a Michigan Wolverines passzol. 😉 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A javaslatok, az olvasottak és a látottak alapján, már vannak olyan csapatok akiket az elkövetkezendőkben követni fogok:

- ND - tetszik a történelmük, a hagyományaik, a név és hogy tanulás is megy nem csak a sport
- Stanford - az első amely a látókörömbe került és szerintem sokáig ott is marad
- Floridai egyetemek 😀 itt nem tudok dönteni 😀
- Szimpatikus a Syracuse is

Akiket viszont hiányoltam a Big Eastből - Villanova 😊 ők a másodosztályban vannak?

ps.: ami baromi érdekes az a recruiting, az arról cikket már el is kezdtem olvasni, érzem, hogy tetszeni fog amikor beindul 😊
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 433 — #NoStress
Egyébként én önhatalmúlag Far From Loosin' -nak dekódoltam, de még így sem tudom mitől lett Farfrumlüzin, és milyen hagyomány/történet/stb. kapcsolódik hozzá.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 433 — #NoStress
Harnish odaérhet a 7. körbe, ha szerencsésen alakulnak a dolgaiHöri
Örömmel hallom, és szurkolok neki.

És lenne még egy kérdésem.
Az FF-en majd' minden NCAA csapatnak van olyan pólója, amire az van írva: Farfrumlüzin.
http://www.footballfanatics.com/COLLEGE_Northern_Illinois_Huskies_T-Shirts_Mens/Northern_Illinois_Huskies_Ash_Farfrumluzin_Long_Sleeve_T-shirt
Az mi?
Tudom, barátom a google, de nem sikerült így se megfejtenem.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Harnish odaérhet a 7. körbe, ha szerencsésen alakulnak a dolgai