NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Az AP-rangsor 75 éves története során ez mindössze a második olyan alkalom, amikor a lista első három helyezettje ugyanabból a konferenciából érkezik.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
AP lista első öt: LSU, Bama, Arkansas, Stanford, Oklahoma State
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kíváncsi vagyok, az Arkansas feljön-e a harmadik helyre, és hogy a Stanford-VT páros meddig tud előrelépni.vassadi
LSU, Bama, Arkansas, VT, Stanford

vagy az utolsó kettő csere, de a computerek nem fogják szeretni a Cardinal-t



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Na most már aztán semmi sem biztos. De ezért szép a sport. 😊

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Kíváncsi vagyok, az Arkansas feljön-e a harmadik helyre, és hogy a Stanford-VT páros meddig tud előrelépni.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
en lepodnek meg a legjobban, ha az LSU az Arkansast es a Georgiat egyarant meg tudna verni...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Majdnem minden szavával egyetértek:
http://cfn.scout.com/2/1130308.html
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Haha! Ezt gyorsan le kell tölteni 😊 .
Éreztem a meglepit, be is fogadtam az Iowa State-re (mondjuk csak a spreaddel). Ez egy ilyen köcsög csapat 😀 . Szezononként bennük van 1-2 ilyen "csoda", nem volt véletlen a Sooners-t verő TT 41-7-es lealázása a következő héten.
A meccs előtt 5 győzelemmel álltak, nagyon kellett nekik a 6. a bowl meccshez és a hátralévő programjuk @Oklahoma és @KSU, szóval ma nyerni kellett! Plusz múlt héten bye weeken voltak, erre a meccsre hangolták magukat, míg a Cowboys szeme előtt már a Sooners lebegett.

Az Arkansas pedig sztem is meglepheti az LSU-t. Még Knile Davis is talán bevethető lesz! Már egy ideje a csapattal edz. Gyorsan regenerálódik a srác :o . Jó meccs lesz!


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Az Oregon még lehet nagydöntős, most hogy az Okie State kikapott?valaki2
Igen, de az Alabama (persze csak ha az Iron Bowlt megnyerve mi is egy vereséggel zárunk), és talán a Bedlam győztese is esélyesebb.

a legviccesebb az lenne, ha mondjuk az LSU meg kikapna a Georgia ellen az SEC döntőben 😀 vagy jövő héten az Arkansas ellen, az se lesz olyan túl könnyűHurka
Ha csak az egyiket veszítik el, szerintem nincs veszélyben az első (vagy legalábbis a nagydöntős) helyük. Ha mindkét meccsen kikapnak... (nem fognak)
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
a legviccesebb az lenne, ha mondjuk az LSU meg kikapna a Georgia ellen az SEC döntőben 😀 vagy jövő héten az Arkansas ellen, az se lesz olyan túl könnyű
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Az Oregon még lehet nagydöntős, most hogy az Okie State kikapott?

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
"The BCS Computer just flashed the blue screen of death."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó

személyes kedvenc a rövidítéses témában 😊
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
és kisebb kép nem volt a gugliba? 😛Höri
De volt, csak kedvezni akartam a gyengén látóknak 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
és kisebb kép nem volt a gugliba? 😛

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
OSU vol 1.
OSU vol 2.
OSU vol 3.
Akk annyiban pontosítanék h nekem a Buckeyes ugrik be 1.-re az OSU rövidítésről...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
OSU = Ohio State University 😛
Egy jobb védelem játszik egy jobb O-val, közepes meg a közepessel, ebből szvsz nem feltétlen következik a pontzuhatag (de az is igaz h nem lenne meglepő)empty taxi
[http://media.scout.com/Media/Image/15/155501.gifHöri
Keverjük még ide az Oregon State-et is légy szíves 😛empty taxi
szerinted ez oregon state logó? mert nem az

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Tudom, korábban ez volt a fő érv az Oklahoma mellett. De két kulcsjátékos hiányzik az offense-ből, és gyengébb defense ide vagy oda, shootoutban az OSU a nyerő.vassadi
OSU = Ohio State University 😛
Egy jobb védelem játszik egy jobb O-val, közepes meg a közepessel, ebből szvsz nem feltétlen következik a pontzuhatag (de az is igaz h nem lenne meglepő)empty taxi
[http://media.scout.com/Media/Image/15/155501.gifHöri
Keverjük még ide az Oregon State-et is légy szíves 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jah ez igaz, viszont a Soonersnél védelem is van, ami a Pokesnál kevésbé.empty taxi
Tudom, korábban ez volt a fő érv az Oklahoma mellett. De két kulcsjátékos hiányzik az offense-ből, és gyengébb defense ide vagy oda, shootoutban az OSU a nyerő.vassadi
OSU = Ohio State University 😛
Egy jobb védelem játszik egy jobb O-val, közepes meg a közepessel, ebből szvsz nem feltétlen következik a pontzuhatag (de az is igaz h nem lenne meglepő)empty taxi

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
az a fő érv esetleg az Okie State mellett, hogy ők játszanak otthonHurka
Van rá egy fogadásom, hogy a Pokes nyer. Méghozzá gálázva, vagy legalábbis hasonló fölénnyel/pontkülönbséggel, mint ahogy az Oregon verte a Stanfordot.

OSU = Ohio State University 😛empty taxi
Most nem. 😛
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Jah ez igaz, viszont a Soonersnél védelem is van, ami a Pokesnál kevésbé.empty taxi
Tudom, korábban ez volt a fő érv az Oklahoma mellett. De két kulcsjátékos hiányzik az offense-ből, és gyengébb defense ide vagy oda, shootoutban az OSU a nyerő.vassadi
OSU = Ohio State University 😛
Egy jobb védelem játszik egy jobb O-val, közepes meg a közepessel, ebből szvsz nem feltétlen következik a pontzuhatag (de az is igaz h nem lenne meglepő)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
az a fő érv esetleg az Okie State mellett, hogy ők játszanak otthon
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Jah ez igaz, viszont a Soonersnél védelem is van, ami a Pokesnál kevésbé.empty taxi
Tudom, korábban ez volt a fő érv az Oklahoma mellett. De két kulcsjátékos hiányzik az offense-ből, és gyengébb defense ide vagy oda, shootoutban az OSU a nyerő.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
vassadi: igenHurka
Rosszul teszed... Broyles és Whaley hiányában már korántsem olyan félelmetes a Sooners O, a pontháborút szerintem a Cowboys nyerné - ez pedig el is fogja dönteni a meccset.vassadi
Jah ez igaz, viszont a Soonersnél védelem is van, ami a Pokesnál kevésbé.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Én úgy érzem idén meg lesz a BCS Bowl győzelem, ez olyan idény. (Igaz, addig még 3 győzelem kellene)Sobri Jóska
Ha az MSU meg is nyeri a Legends csoportot, a Big Ten döntőben a rematch győztese szerintem a Wisconsin lenne, úgyhogy én nem várom BCS Bowlba a Spartans-t.