NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Segítsetek már, ma estére terveztem be életem első ncaa meccsét, ajánljatok egy fixet. D# csata jöhet (ha van egyáltalán ilyen az ncaa-ben 😀 ). Előre is köszi a 20 percen belüli segítséget 😀Szokol
21:30-tól Iron Bowl, Alabama-Auburn. Az egyetemi futball egyik legnagyobb rangadója, a Tide számára a nemzeti döntő a tét.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
segítsetek már mit nézzek ma Civil War, vagy az Iron Bowl 😀davekid
mind2 sima leszHöri
Ilyet írni, soha nem tanultok... A kettõböl az egyik upset lesz, ide a rozsdás bökôt ha nemJJ
mind2 sima lesz !

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
segítsetek már mit nézzek ma Civil War, vagy az Iron Bowl 😀davekid
mind2 sima leszHöri
Ilyet írni, soha nem tanultok... A kettõböl az egyik upset lesz, ide a rozsdás bökôt ha nem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Gyűlölöm a közhelyeket. Az ACC rangadó (meg a PSU-Badgers) pedig azért igérkezik szorosabbnak, mert mindkét csapat számára van tétje, ez szerintem többet ér a közhelyeknél, ráadásul ezeket erre a két meccsre is rá lehet aggatni. 😊
Igazság szerint azért teljesen mindegy, mert a legjobb meccs, úgyis a Clemson-SC lesz 😛Newman
Mondhattam volna azt is, hogy a Virginia - Virginia Tech párharc győztesét jövő héten is láthatja, a Bamát viszont legközelebb csak január 9-én. 😛
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Bama-Auburn?Oregon-Oregon State, szerinted ezek izgalmas összecsapások lesznek? Egyik csapat számára van csak lényegi tét. A Badgers-Nittany Lions meccstől se várok személy szerint sokat. Ebből a négyesből az előzetes várakozások alapján, az ACC rangadó lesz a legszorosabb, aztán persze lehet nem így lesz. 😊Newman
Múlt héten a Pokes is simán verte az Iowa State-et... 😊 Egy rangadóra pedig hatványozottan igaz (a közhely), hogy bármi megtörténhet. Ha a papírformát nézzük, a Virginia-VT sem ígérkezik szorosabbnak, mint a másik három párharc bármelyike.vassadi
Gyűlölöm a közhelyeket. Az ACC rangadó (meg a PSU-Badgers) pedig azért igérkezik szorosabbnak, mert mindkét csapat számára van tétje, ez szerintem többet ér a közhelyeknél, ráadásul ezeket erre a két meccsre is rá lehet aggatni. 😊
Igazság szerint azért teljesen mindegy, mert a legjobb meccs, úgyis a Clemson-SC lesz 😛

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Bama-Auburn?Oregon-Oregon State, szerinted ezek izgalmas összecsapások lesznek? Egyik csapat számára van csak lényegi tét. A Badgers-Nittany Lions meccstől se várok személy szerint sokat. Ebből a négyesből az előzetes várakozások alapján, az ACC rangadó lesz a legszorosabb, aztán persze lehet nem így lesz. 😊Newman
Múlt héten a Pokes is simán verte az Iowa State-et... 😊 Egy rangadóra pedig hatványozottan igaz (a közhely), hogy bármi megtörténhet. Ha a papírformát nézzük, a Virginia-VT sem ígérkezik szorosabbnak, mint a másik három párharc bármelyike.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Virginia-Virginia Tech, egyértelmű. Ennek valós tétje is van, a győztes megy az ACC döntőbe. 😊Newman
Ugyanez a helyzet a Wisconsin és a PSU összecsapásán, az Oregonnak pedig a Pac-12 finálé, míg a Bama számára a nemzeti döntő a tét.vassadi
Bama-Auburn?Oregon-Oregon State, szerinted ezek izgalmas összecsapások lesznek? Egyik csapat számára van csak lényegi tét. A Badgers-Nittany Lions meccstől se várok személy szerint sokat. Ebből a négyesből az előzetes várakozások alapján, az ACC rangadó lesz a legszorosabb, aztán persze lehet nem így lesz. 😊

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Virginia-Virginia Tech, egyértelmű. Ennek valós tétje is van, a győztes megy az ACC döntőbe. 😊Newman
Ugyanez a helyzet a Wisconsin és a PSU összecsapásán, az Oregonnak pedig a Pac-12 finálé, míg a Bama számára a nemzeti döntő a tét.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
nálam is az Iron Bowl lesz az első, bár néztem volna még a Virgina meccset is, kb egész szezonban nem láttam ACC rangadótdavekid
Hátravan még az ACC-döntő, bár azzal egy időben lesz a Big Ten Championship Game és a Bedlam.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Virginia-Virginia Tech, egyértelmű. Ennek valós tétje is van, a győztes megy az ACC döntőbe. 😊

több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
mondjuk fél10-től laza négy meccs is érdekel 😊Fucu
Így igaz, lesz ott még Wisconsin - Penn State és Virginia - Virginia Tech is, de nálam természetesen az Iron Bowl az első.vassadi
nálam is az Iron Bowl lesz az első, bár néztem volna még a Virgina meccset is, kb egész szezonban nem láttam ACC rangadót

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Csak a Border War, értelemszerű. Ki tudja meddig nem lehet majd látni.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
segítsetek már mit nézzek ma Civil War, vagy az Iron Bowl 😀davekid
mind2 sima lesz

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
mondjuk fél10-től laza négy meccs is érdekel 😊Fucu
Így igaz, lesz ott még Wisconsin - Penn State és Virginia - Virginia Tech is, de nálam természetesen az Iron Bowl az első.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
mondjuk fél10-től laza négy meccs is érdekel 😊
nálam marad a TV-ben az Iron Bowl, stream-en a Civil War 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
segítsetek már mit nézzek ma Civil War, vagy az Iron Bowl 😀davekid
Iron Bowl, egyértelmű.
több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
segítsetek már mit nézzek ma Civil War, vagy az Iron Bowl 😀

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
(...) Brad Wing is not even a finalist for the Ray Guy Award, given to the nation’s best punter, is absolutely appalling.

http://www.presnapread.com/yet-another-award-season-travesty/DoM
tavaly Henery se volt döntős. ezek idióták 😊

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
(...) Brad Wing is not even a finalist for the Ray Guy Award, given to the nation’s best punter, is absolutely appalling.

http://www.presnapread.com/yet-another-award-season-travesty/
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Még mindig rangsormánia, ezúttal a simple rating systemmel, ami csak két tényezőt vesz figyelembe. Ellenfelek erőssége és a győzelem aránya:

http://smartfootball.com/chase-stuart/simple-rating-system-where-the-sec-is-not-1-2-3

A cikk végén bőséges "mi történik ha" forgatókönyv van a BCS döntő résztvevőit illetően.

Ebben is említésre kerül, hogy a számítógépes programok listáján még mindig az Oklahoma State a második legjobb csapat.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
LSU, Bama, Arkansas, Oklahoma St., VT, Stanford a sorrend a BCS rangsor első hat helyén. Az Oklahoma kilencedik, az Oregon tizedik, a Clemson tizenhetedik a hétvégi vereség után.
http://espn.go.com/college-football/bcsvassadi
Houston 8. 😊 ez már sima BCSHöri
A boise hetedik helye is érdekes, és rosszul tudtam, elméletben játszhat egy konfbol három csapat bcs bowltJJ
Ha a háromból pont az a kettő játszik BCS döntőt, amelyik nem nyerte meg a főcsoportot.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
LSU, Bama, Arkansas, Oklahoma St., VT, Stanford a sorrend a BCS rangsor első hat helyén. Az Oklahoma kilencedik, az Oregon tizedik, a Clemson tizenhetedik a hétvégi vereség után.
http://espn.go.com/college-football/bcsvassadi
Houston 8. 😊 ez már sima BCSHöri
A boise hetedik helye is érdekes, és rosszul tudtam, elméletben játszhat egy konfbol három csapat bcs bowlt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
LSU, Bama, Arkansas, Oklahoma St., VT, Stanford a sorrend a BCS rangsor első hat helyén. Az Oklahoma kilencedik, az Oregon tizedik, a Clemson tizenhetedik a hétvégi vereség után.
http://espn.go.com/college-football/bcsvassadi
Houston 8. 😊 ez már sima BCS

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
LSU, Bama, Arkansas, Oklahoma St., VT, Stanford a sorrend a BCS rangsor első hat helyén. Az Oklahoma kilencedik, az Oregon tizedik, a Clemson tizenhetedik a hétvégi vereség után.
http://espn.go.com/college-football/bcs
több mint 12 éve
triangle 1 283
Az AP-rangsor 75 éves története során ez mindössze a második olyan alkalom, amikor a lista első három helyezettje ugyanabból a konferenciából érkezik.vassadi
( 1971: Nebraska, Oklahoma, Colorado (Big Eight) )