NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
gsn-blog téma

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
akkor jóu

+ ha kikap a Sooners, akkor a K-State tuti beelőzi

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 039 — Saturday Night Lights
"Non-BCS conf champ will reach BCS bowl if final ranking is higher than 1 automatic bid."

ez a szabály akkor most akkor a TCU-t favorizálja a Boise State kárára?Höri
Szerintem ez egyszerűen a Houstonról szól idén konfgyőzelem esetén.Dzsokijuing
de a MWC bajnok is meg fogja előzni a Big Eastet majdnem biztosan.Höri
No more than one such team from Conference USA, the Mid-American Conference, the Mountain West Conference, the Sun Belt Conference, and the Western Athletic Conference shall earn an automatic berth in any year. (Note: a second team may be eligible for at-large eligibility as noted below.) If two or more teams from those conferences satisfy the provisions for an automatic berth, then the team with the highest finish in the final BCS Standings will receive the automatic berth, and the remaining team or teams will be considered for at-large selection if it meets the criteria.

Az én értelmezésemben a Houston konfgyőzelme esetén automatikus résztvevő és az at-large kritériumot nem éri el a TCU, ha SEC-házidöntő lesz. Akkor az Arkansas vagy a Stanford lesz a szerencsés.

A mostani állás szerint a BCS-részvételre esélyesek:
LSU, Bama, Oregon/UCLA, Michigan State/Wisconsin, Oklahoma State/Oklahoma, Stanford/Arkansas, Houston, Virginia Tech/Clemson, Cincy/WVU/Louisville.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
"Non-BCS conf champ will reach BCS bowl if final ranking is higher than 1 automatic bid."

ez a szabály akkor most akkor a TCU-t favorizálja a Boise State kárára?Höri
Szerintem ez egyszerűen a Houstonról szól idén konfgyőzelem esetén.Dzsokijuing
de a MWC bajnok is meg fogja előzni a Big Eastet majdnem biztosan.

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 039 — Saturday Night Lights
"Non-BCS conf champ will reach BCS bowl if final ranking is higher than 1 automatic bid."

ez a szabály akkor most akkor a TCU-t favorizálja a Boise State kárára?Höri
Szerintem ez egyszerűen a Houstonról szól idén konfgyőzelem esetén.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
"Non-BCS conf champ will reach BCS bowl if final ranking is higher than 1 automatic bid."

ez a szabály akkor most akkor a TCU-t favorizálja a Boise State kárára?

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A BCS csapatokat általában jobban kedvelem és szeretem a pass heavy csapatokat, és engem a szurkolótábor fanatizmusa, a hagyományok is nagyon meg tudnak fogni.Mex
a big east kiesett (pass heavy miatt). 😊

Oklahoma, Oklahoma State lehet jó. ott van fanatizmus, és pass heavy felfogás. a big12-nél úgy sincs pass happy-bb bcs konf.DoM
vissza a kályhához. Mike Leach lett az új Wazzu HC. Lesz ott pass heavy rendesen. Szeptemberben nem jött be a hype, hátha most.

két videó: http://www.youtube.com/watch?v=vcSP4S2sFwU&feature=related
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a big east kiesett (pass heavy miatt). 😊
DoM
west virginia? 😛 jó, mondjuk ott is csak Holgerson miatt, de ha már nekem pl személyes kedvenc, annak is adhatsz egy esélyt, Mex
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
A BCS csapatokat általában jobban kedvelem és szeretem a pass heavy csapatokat, és engem a szurkolótábor fanatizmusa, a hagyományok is nagyon meg tudnak fogni.Mex
itt van egy kis hagyomány 😊
http://www.youtube.com/watch?v=t_Yg0x3gwB0Joci
Denard Robinson... 😛
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
A BCS csapatokat általában jobban kedvelem és szeretem a pass heavy csapatokat, és engem a szurkolótábor fanatizmusa, a hagyományok is nagyon meg tudnak fogni.Mex
itt van egy kis hagyomány 😊
http://www.youtube.com/watch?v=t_Yg0x3gwB0


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
én meg 3 texasi csapatot mondanék:
Baylor
Texas A&M
Texas Techkristof
A chokerség nem szerepelt a kritériumok között. 😛 A Red Raiders sem a legszebb időszakát éli.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A BCS csapatokat általában jobban kedvelem és szeretem a pass heavy csapatokat, és engem a szurkolótábor fanatizmusa, a hagyományok is nagyon meg tudnak fogni.Mex
a big east kiesett (pass heavy miatt). 😊

Oklahoma, Oklahoma State lehet jó. ott van fanatizmus, és pass heavy felfogás. a big12-nél úgy sincs pass happy-bb bcs konf.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
én meg 3 texasi csapatot mondanék:
Baylor
Texas A&M
Texas Tech
brutál offense van mindháromnak, ugyan én is passzorientált vagyok, de ahogy ők futnak azt is szívesen nézem. nézz bele pár meccsükbe, (pl az egymás elleniekbe) nem fogsz csalódni 😉
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
A BCS csapatokat általában jobban kedvelem és szeretem a pass heavy csapatokat, és engem a szurkolótábor fanatizmusa, a hagyományok is nagyon meg tudnak fogni.Mex
A USC-t, esetleg az Arkansas-t tudom a figyelmedbe ajánlani.
több mint 12 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
A BCS csapatokat általában jobban kedvelem és szeretem a pass heavy csapatokat, és engem a szurkolótábor fanatizmusa, a hagyományok is nagyon meg tudnak fogni.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
vagy, hogy milyen stílusú csapatot szeretsz (brutál védelem, run/pass heavy offense, örök lúzer, stb)
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Üdv!

Egy kis segítséget kérnék, ugyanis ott tartok, hogy bár imádom a NCAA-t nem tudok leragadni egy csapatnál sem (oké sejtem, hogy nem ez jelenleg a világ legnagyobb problémája), így most abban kérném a segítségeteket, hogy ajánljatok nekem szerethető, nem agyon hypolt csapatokat, hátha van olyan, amelyet nem vettem észre NCAA néző pályafutásom alatt. 😀Mex
Első körben: csak a Northwestern. 😊

Ezen kívül: Virginia, Wake Forest; ha Wulff maradt volna, akkor a Washington State is jó lett volna 2012-től, kérdés ki lesz az utód.

első körben talán szűkítsd a kört, hogy BCS vagy non-BCS. 😛
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Üdv!

Egy kis segítséget kérnék, ugyanis ott tartok, hogy bár imádom a NCAA-t nem tudok leragadni egy csapatnál sem (oké sejtem, hogy nem ez jelenleg a világ legnagyobb problémája), így most abban kérném a segítségeteket, hogy ajánljatok nekem szerethető, nem agyon hypolt csapatokat, hátha van olyan, amelyet nem vettem észre NCAA néző pályafutásom alatt. 😀Mex
Szerintem ilyen a San Diego State is, bár ők már nagyon fókuszon kívüliek. 😊

több mint 12 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Üdv!

Egy kis segítséget kérnék, ugyanis ott tartok, hogy bár imádom a NCAA-t nem tudok leragadni egy csapatnál sem (oké sejtem, hogy nem ez jelenleg a világ legnagyobb problémája), így most abban kérném a segítségeteket, hogy ajánljatok nekem szerethető, nem agyon hypolt csapatokat, hátha van olyan, amelyet nem vettem észre NCAA néző pályafutásom alatt. 😀

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
van pár csapat aminek már tuti a helye

New Orleans Bowl: (dec17)
Louisiana-Lafayette vs C-USA

Poinsettia Bowl (dec21)
Louisiana Tech vs MWC

Armed Forces Bowl (dec30)
BYU vs C-USA

GoDaddy.com Bowl (jan 8.)
Arkansas State vs MACHöri
Már az is biztos, hogy a Utah state megy az idaho bowlra, ahol a mac gyôztesével csapnak majd össze
Még egy ok, hogy vágjuk a centit december 17-ig 😊

Illetve tudni kell, hogy idén a liberty bowlra az sec mellett a big east delegál majd csapatot a c-usa helyett!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Miközben az akron, a memphis, az illinois és a washington state megszabadult hc-jától, Neuheiselt a pac12 döntô után rúghatják ki a ucla-tôl, a wazzu fô edzôjelöleltje Mike Leach, a bruinsé Butch JonesJJ
Wulffért kár. Idén már versenyképesek voltak, győzelmek is jöttek. Megvolt a "nagy" előrelépés, kezdett beérni a munka.DoM
Ha Tuel nem sérül meg a szezon elején, akkor szerintem bowloztak volna, sajnos ez vanJJ
Még van egy apró remény:

Washington State athletic director Bill Moos says he'll make a decision on football coach Paul Wulff's future within 24 hours. (...) Moos said he has to decide if "staying the course" is the right decision to energize the Cougars fan base.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Megvan a Houstonnak a 6. hely, az Oklahoma State maradt harmadik.vassadi
jóság van 😊

a WVU pedig bekerült a 23. helyre -> csütörtökön a Big East győzelemért játszanak.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Megvan a Houstonnak a 6. hely, az Oklahoma State maradt harmadik.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én hallottam olyanról, hogy nem pontosan van leírva, mások mondták. Állítólag olyan is bele van írva, ami nincs is. Zenével kapcsolatos volt.Béczkó
Mivel szabadon szerkeszthető, ezért természetesen lehet benne hiba, de az angolt nagyon sokan szerkesztik, és ezeket mindig kijavítják. Nem hiszem, hogy a Penn State football csapatának szócikkében találnál hibát, de a te döntésed, nem muszáj elolvasni.

több mint 12 éve
Béczkó 1 264
Én hallottam olyanról, hogy nem pontosan van leírva, mások mondták. Állítólag olyan is bele van írva, ami nincs is. Zenével kapcsolatos volt.