NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 076 — Saturday Night Lights
én nem emlékszem ilyenreHurka
De, volt és van is ilyen szerintem. Csak vélelmezem, de a UCLA-t azért engedhették el, mert kevés volt az elérhető Pac-12 csapat és a +1 vereség a 12 meccsen túl esett.Dzsokijuing
a WKU 7-5-tel nem bowlozikHöri
De a Western Kentucky nem Pac-12.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Korábban nem volt egy olyan fék beépítve a rendszerbe, hogy 6-6-os csapatot csak akkor lehet bowlmeccsre hívni, ha már nincs pozitívmérlegű hátra?DoM
én nem emlékszem ilyenreHurka
De, volt és van is ilyen szerintem. Csak vélelmezem, de a UCLA-t azért engedhették el, mert kevés volt az elérhető Pac-12 csapat és a +1 vereség a 12 meccsen túl esett.Dzsokijuing
a WKU 7-5-tel nem bowlozik

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 076 — Saturday Night Lights
Korábban nem volt egy olyan fék beépítve a rendszerbe, hogy 6-6-os csapatot csak akkor lehet bowlmeccsre hívni, ha már nincs pozitívmérlegű hátra?DoM
én nem emlékszem ilyenreHurka
De, volt és van is ilyen szerintem. Csak vélelmezem, de a UCLA-t azért engedhették el, mert kevés volt az elérhető Pac-12 csapat és a +1 vereség a 12 meccsen túl esett.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Korábban nem volt egy olyan fék beépítve a rendszerbe, hogy 6-6-os csapatot csak akkor lehet bowlmeccsre hívni, ha már nincs pozitívmérlegű hátra?DoM
én nem emlékszem ilyenre
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Korábban nem volt egy olyan fék beépítve a rendszerbe, hogy 6-6-os csapatot csak akkor lehet bowlmeccsre hívni, ha már nincs pozitívmérlegű hátra?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 560
Harris Poll:
http://www.harrisinteractive.com/vault/HICFP_Individual_Rankings_Dec_4_2011.pdf

Két szavazó (az egyikük Todd Husak, volt Stanford QB) kivételével mindenki 2. vagy 3. helyre tette a Bamát; az Oklahoma State több negyedik hely mellett három-három 5., illetve 6. helyezést is kapott. Mindezt csak érdekességképpen.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
párosítások http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2735Höri
laikus vagyok, de az, hogy a Boise State-et a Las Vegas Bowlra száműzték azért elég röhej....brk
Nem számûzték, mivel a boise state nem nyerte meg a (non-bcs-es) csoportját, így nem bcs bowlozhatott, és sajnos a mountain west bowl-kontraktusai olyan rosszak, hogy a konfból elsôként a las vegas, másodikként a poinsettia bowl választhat

Ezért "menekül" minden csapat bcs konfokba, és pl. ezért fontolgatja a boise a big easthez való csatlakozást is. Azt látom, hogy a bowl-rendszerrel kapcsolatban még mindig nagyon sok a félreértés, ahogy a Michigan példája is mutatja, viszont a cotton bowl jövôre papíron is bcs bowl lehet, szóval höri annyira nem is lôtt mellé


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14


😀 😀 😀Hurka
nem jött be... persze még Erin lehet az övé 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
párosítások http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2735Höri
A rendszer elleni lázadásból a Cotton Bowlt nevezted ki 5. nagy bowlnak? 😀Schleck
nem direkt, de dolgozott a tudatalatti.Höri
Sejtettem, hogy valami ilyesmi áll a dolgok mögött. 😊

Más: Már korábban is említettétek ezt a jelenséget, de magyarázatra nem emlékszem. A számítógépek miért favorizálják ennyire a Big12-et? És ez csak idén jött elő, vagy korábban is látható volt?

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 076 — Saturday Night Lights
párosítások http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2735Höri
A rendszer elleni lázadásból a Cotton Bowlt nevezted ki 5. nagy bowlnak? 😀Schleck
nem direkt, de dolgozott a tudatalatti.Höri
A Cotton Bowl a legerősebb BCS-en kívüli bowl, most hála a BCS-fajankóknak, betört a legszűkebb elitbe 😛

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
párosítások http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2735Höri
A rendszer elleni lázadásból a Cotton Bowlt nevezted ki 5. nagy bowlnak? 😀Schleck
nem direkt, de dolgozott a tudatalatti.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
párosítások http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2735Höri
A rendszer elleni lázadásból a Cotton Bowlt nevezted ki 5. nagy bowlnak? 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
párosítások http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2735Höri
laikus vagyok, de az, hogy a Boise State-et a Las Vegas Bowlra száműzték azért elég röhej....brk
szakértő vagy

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
párosítások http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2735Höri
laikus vagyok, de az, hogy a Boise State-et a Las Vegas Bowlra száműzték azért elég röhej...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
párosítások http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2735

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 076 — Saturday Night Lights
Az ncaa-nek mondjuk nem kellene mást csinálnia, csak egy kicsit rugalmasabban kezelni a dolgokat egyfajta "flexible schedule" bevezetésével. Jövô hét szombatra leszervezni egy Bama-oklahoma state meccset (úgyis mindkét csapat csak 12-szer játszott szemben az lsu 13 gyôzelmével) és szevasz...JJ
"Ha minden ilyen flottul menne." (Woody Allen)

Eb. igazad van, csak lépésről-lépésre fogják bevezetni a rájátszást, először a plus-one jön.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Amúgy oklahoma state-west virginia fiesta bowlt, clemson-tcu orange bowlt és stanford-michigan sugar bowlt tippelekJJ
továbbra is él a kérdés bennem, hogy a szabadnapos michigan hogy a rákos lónak a faszában kerül a kansas state elé miközben utóbbi nyert tegnap, és eddig is előrébb voltak.Höri
Jogos és okos kérdés. Biztos valami barbatrükkel 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amúgy oklahoma state-west virginia fiesta bowlt, clemson-tcu orange bowlt és stanford-michigan sugar bowlt tippelekJJ
továbbra is él a kérdés bennem, hogy a szabadnapos michigan hogy a rákos lónak a faszában kerül a kansas state elé miközben utóbbi nyert tegnap, és eddig is előrébb voltak.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 300 — #NoStress
Szerintem az OSU-nak kéne az LSU-val meccselnie.
Azon nem vitáznék jobbak e, mint a Bama (egy külön meccs erre valóban jó lenne), de az tény, hogy nekik még nem volt esélyük megverni az LSU-t.
A Bama-nak volt, nem élt vele.
Így ha a Bama jobb is momentán (persze necces és véleményes szavazások eredményeképpen), az esély akkor is az OSU-nak járna.
Márcsak az LSU miatt is. Mert ha az a meccs is megvan, akkor teljesen jogosan nemzeti bajnokok.
Ha meg nincs, akkor élt az underdog az eséllyel.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 560
Az edzők szavazatai alapján is másodikak vagyunk.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
Az ncaa-nek mondjuk nem kellene mást csinálnia, csak egy kicsit rugalmasabban kezelni a dolgokat egyfajta "flexible schedule" bevezetésével. Jövô hét szombatra leszervezni egy Bama-oklahoma state meccset (úgyis mindkét csapat csak 12-szer játszott szemben az lsu 13 gyôzelmével) és szevasz...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14


😀 😀 😀
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
Az AP-nél maradtunk másodikak.

Az ESPN-en magyar idő szerint 2:15-től BCS selection show.vassadi
A kinti újságokat olvasva és híradásokat nézve szinte biztos az Lsu-Alabama nagydöntô, az Oklahoma State-nek a fiesta bowl maradJJ
Gundy sztem agyon fog verni mindenkit, a meccs végén lényegében csak ennyit mondott, hogy "Oklahoma State should be Number 2. No question"Hurka
Én se szeretnék rematch-t látni, de a itteni újságírók szinte egyöntetû véleménye, hogy az lsu és a bama a két legjobb csapat, pont

Amúgy oklahoma state-west virginia fiesta bowlt, clemson-tcu orange bowlt és stanford-michigan sugar bowlt tippelek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Az AP-nél maradtunk másodikak.

Az ESPN-en magyar idő szerint 2:15-től BCS selection show.vassadi
A kinti újságokat olvasva és híradásokat nézve szinte biztos az Lsu-Alabama nagydöntô, az Oklahoma State-nek a fiesta bowl maradJJ
Gundy sztem agyon fog verni mindenkit, a meccs végén lényegében csak ennyit mondott, hogy "Oklahoma State should be Number 2. No question"
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
Az AP-nél maradtunk másodikak.

Az ESPN-en magyar idő szerint 2:15-től BCS selection show.vassadi
A kinti újságokat olvasva és híradásokat nézve szinte biztos az Lsu-Alabama nagydöntô, az Oklahoma State-nek a fiesta bowl marad


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal