NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
http://pictuary.blog.nepsport.hu/archives/2011/12/29/Girl_Power/
Artista nem lesz Jamesből, az biztos. 😉valaki2
A nevét azért sikerült elcseszerinteni. 😀
Mondjuk ezek a durvább hullámvasutak erősen beszaratósak, én a francia Disneylandben voltam és felültem az egyikre, bár ilyen fejet vsz nem vágtam, de eléggé befostam a közepénél... 😀Newman
Nem mintha ez egy olyan szokványos, normális angol név lenne... 😉valaki2
Googleről még senki sem hallott...ja várj... 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyáltalán nem vok otthon az NCAA-ben, de egy hozzászólásra alapozva találtam számomra érdekes dolgot:
2000es évek elején az Arkansas csapatában volt pár nagyon jó játékos csak mint később kiderült nem a legjobb posztjukon játszatták Őket . 😀
Jason Peters TE/DL --> NFL-ben All-Pro OT
Matt Jones QB --> NFL-ben WR és pár évet csak lehúzott a ligában
George Wilson WR --> NFL-ben Pro Bowl safety
És amennyire tudom az NFL előtt igazán egyikük se játszott ezen a poszton.Bébé
Tekintve, hogy egy college QB-nak nem ugyanaz a feladata, mint egy profinak, Matt Jones igenis QB-ként tudott több hasznot termelni. Wilson szintén, mert a WR is fontosabb mint a safety.

Peters meg még sovány volt akkoriban.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Egyáltalán nem vok otthon az NCAA-ben, de egy hozzászólásra alapozva találtam számomra érdekes dolgot:
2000es évek elején az Arkansas csapatában volt pár nagyon jó játékos csak mint később kiderült nem a legjobb posztjukon játszatták Őket . 😀
Jason Peters TE/DL --> NFL-ben All-Pro OT
Matt Jones QB --> NFL-ben WR és pár évet csak lehúzott a ligában
George Wilson WR --> NFL-ben Pro Bowl safety
És amennyire tudom az NFL előtt igazán egyikük se játszott ezen a poszton.Bébé
Houston Nutt képes érdekes dolgokra 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Egyáltalán nem vok otthon az NCAA-ben, de egy hozzászólásra alapozva találtam számomra érdekes dolgot:
2000es évek elején az Arkansas csapatában volt pár nagyon jó játékos csak mint később kiderült nem a legjobb posztjukon játszatták Őket . 😀
Jason Peters TE/DL --> NFL-ben All-Pro OT
Matt Jones QB --> NFL-ben WR és pár évet csak lehúzott a ligában
George Wilson WR --> NFL-ben Pro Bowl safety
És amennyire tudom az NFL előtt igazán egyikük se játszott ezen a poszton.
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
mondja ezt 'valaki' Siphiwe Tshabalala-val az aláírásában 😀kristof
Alapvető különbség van a két helyzet között.A Tschabalala biztos valami törzsi név és legalább jól hangzik.Ezeknak viszont már az ükszüleik is angol anyanyelvűek voltak. Egyébként pedig az értelmes fekete családokban többnyire normális neveket adnak, ezek a JaJuan típusu nevek az egyszerűség legfeltenűbb jelei.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mondja ezt 'valaki' Siphiwe Tshabalala-val az aláírásában 😀
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
http://pictuary.blog.nepsport.hu/archives/2011/12/29/Girl_Power/
Artista nem lesz Jamesből, az biztos. 😉valaki2
A nevét azért sikerült elcseszerinteni. 😀
Mondjuk ezek a durvább hullámvasutak erősen beszaratósak, én a francia Disneylandben voltam és felültem az egyikre, bár ilyen fejet vsz nem vágtam, de eléggé befostam a közepénél... 😀Newman
Nem mintha ez egy olyan szokványos, normális angol név lenne... 😉valaki2
Mondjuk a JaJuan típusu neveknél még mindig jobb.

több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
http://pictuary.blog.nepsport.hu/archives/2011/12/29/Girl_Power/
Artista nem lesz Jamesből, az biztos. 😉valaki2
A nevét azért sikerült elcseszerinteni. 😀
Mondjuk ezek a durvább hullámvasutak erősen beszaratósak, én a francia Disneylandben voltam és felültem az egyikre, bár ilyen fejet vsz nem vágtam, de eléggé befostam a közepénél... 😀Newman
Nem mintha ez egy olyan szokványos, normális angol név lenne... 😉

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
http://pictuary.blog.nepsport.hu/archives/2011/12/29/Girl_Power/
Artista nem lesz Jamesből, az biztos. 😉valaki2
A nevét azért sikerült elcseszerinteni. 😀
Mondjuk ezek a durvább hullámvasutak erősen beszaratósak, én a francia Disneylandben voltam és felültem az egyikre, bár ilyen fejet vsz nem vágtam, de eléggé befostam a közepénél... 😀

több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
http://pictuary.blog.nepsport.hu/archives/2011/12/29/Girl_Power/
Artista nem lesz Jamesből, az biztos. 😉

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
milyen jó Big Ten vs. Pac-12 rivalizálások lehetnének?JJ
Beavers - Gophers
Epic Mascot Bowl

Furcsa lépés ez a bigtentől. Lehet 10 év után észrevették, hogy ha 4 lófaszjóska csapatot kötnek le nonkonf meccsre, senki se veszi őket komolyan.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
hoppá: "Pac-12 and Big Ten enter scheduling agreement. All 12 teams playing an inter-league football game starting 2017."

milyen jó Big Ten vs. Pac-12 rivalizálások lehetnének?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Sporting News Top 10 teams of the BCS era:
http://aol.sportingnews.com/ncaa-football/story/2011-12-13/best-of-bcs-top-10-teams-of-bcs-eravassadi
Hmmm. kb. reális mondjuk, 05-ös Texas nekem kissé hátul van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Sporting News Top 10 teams of the BCS era:
http://aol.sportingnews.com/ncaa-football/story/2011-12-13/best-of-bcs-top-10-teams-of-bcs-era
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Study: College football team wins, male students’ grades drop

http://www.washingtonpost.com/blogs/ezra-klein/post/study-college-football-team-wins-male-students-grades-drop/2011/12/20/gIQAiarj7O_blog.html#excerpt

A team of University of Oregon economists probes one of life’s age-old questions: Is there a relationship between academic gender gaps and a university’s football team’s performance?

The answer looks to be yes. In a National Bureau of Economic Research paper this month, economists Jason Lindo, Issac Swenson and Glen Waddell tracked how much female students at the University of Oregon were outperforming male students on grade point averages. They then mapped that against the number of wins the school’s football team had that season. And they found that, when the Oregon Ducks did better, the male students did worse.

“Our estimates suggests male grades fall significantly with the success of the football team,” they conclude. And they offer some insight into why this might be: In surveys conducted for the study, male students said they tended to drink more and study less after a football victory. “As such,” they write, “our results support the concern that big-time sports are a threat to American higher education.”

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Jah lehet. Mondjuk erőteljesen öregszik az a védelem. Szvsz kéne egy korai NT meg ILB is. Vmint Worlids fejlődésétől függően egy OLB se ártana.empty taxi
Az NT és az ILB az elsőszámú need, ez nem kérdés. McLendon az utóbbi időben mutatott szép dolgokat, így most az ILB tűnik a legvalószínűbb választásnak első körben (bár azáltal, hogy Te'o nem jön, szűkül a lehetőségek köre), utána a guard és a tackle, majd egy középső-hátsó körös project NT. Hacsak Goodell nem tiltja el Harrisont a teljes 2012-es szezonra, az OLB-draft szerintem kizárt, ezen a poszton megvagyunk.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
OK. Mondjuk nem lepődnék meg ha több OLinemant is draftolnátok.empty taxi
Én sem, és valószínűnek is tartom, hogy ez lesz, de inkább 2-3. körre várható az OG és az OT pick.vassadi
Jah lehet. Mondjuk erőteljesen öregszik az a védelem. Szvsz kéne egy korai NT meg ILB is. Vmint Worlids fejlődésétől függően egy OLB se ártana.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
OK. Mondjuk nem lepődnék meg ha több OLinemant is draftolnátok.empty taxi
Én sem, és valószínűnek is tartom, hogy ez lesz, de inkább 2-3. körre várható az OG és az OT pick.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Xavier Nixon biztos nem jön ki juniorként?empty taxi
Nem tudom, nem olvastam róla, de valószínűleg nem ilyen körökben keresünk majd OT-t.vassadi
OK. Mondjuk nem lepődnék meg ha több OLinemant is draftolnátok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Xavier Nixon biztos nem jön ki juniorként?empty taxi
Nem tudom, nem olvastam róla, de valószínűleg nem ilyen körökben keresünk majd OT-t.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Robi, gátőr Ofalból jön valaki komoly?sutianap
Nem, úgyhogy idén nem fog újabb Gatorral bővülni az OL-ünk.vassadi
Xavier Nixon biztos nem jön ki juniorként?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
A SEC, nem a futballkonferencia, hanem a pénzügyi felügyeleti szerv, tegnap hozta nyilvánosságra, hogy eljárást folytatott a Rudy című film révén nálunk is ismertté vált Rudy Ruettiger ellen. A vád részvénycsalás volt, és a lényege az, hogy Ruettiger és társai megtévesztő módszerekkel bírtak befektetőket arra, hogy részvényeket vásároljanak sportitalokat forgalmazó cégükben.

"Investors were lured into the scheme by Mr. Ruettiger's well-known, feel-good story but found themselves in a situation that did not have a happy ending,” said Scott W. Friestad, Associate Director of the SEC’s Division of Enforcement. “The tall tales in this elaborate scheme included phony taste tests and other false information that was used to convince investors they were investing in something special.”

Ruettiger peren kívüli egyezségben 380000 dollárt fizetett a felügyeletnek.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Robi, gátőr Ofalból jön valaki komoly?sutianap
Nem, úgyhogy idén nem fog újabb Gatorral bővülni az OL-ünk.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
27-nél tartunk, csak így tovább, tessék regisztrálni!

bowl.hu bowl tippelde

A játék célja, hogy tippeljünk a college foci bowl mérkőzéseinek kimenetelére egy speciális formában. Miután a mérkőzések győzteseit megjelöltük, melléjük súlyokat kell rendelni. Minél kevésbé biztos az ember a kimenetelben, annál kevesebb, minél inkább biztosabb egy kimenetelben, annál több pontot érdemes a mérkőzéshez rendelni. Amennyiben a kimenetel eltalálásra kerül, a hozzá rendelt pontokat megkapja a tippelő. A játékot az nyeri, aki a legtöbb pontot halmozza fel. Tippeket megtenni onnantól lehet majd, amikor nyilvánossá válik a bowl menetrend.

A következő linken lehet belépni a játékba: http://football.fantasysports.yahoo.com/bowl, yahoo regisztráció szükséges.

ID: 2470
Jelszó: bowlhugsn
A tippjáték győztese egy saját maga által a footballfanatics-ról kiválasztott NCAA-s pólót/sapkát nyer!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem tudom volt-e már, de készül egy dokumentumfilm a Manassas Tigers-ről, februárban kerül az amcsi mozikba, most tettek fel egy klipet:
http://www.imdb.com/title/tt1860355/#lb-vi1599512089
Jófélének néz ki.Robilluma
Robi, gátőr Ofalból jön valaki komoly?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak