NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Jövőre a Digi Sport szerintetek közvetíti újra az NCAA?Béczkó
Igen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Béczkó 1 264
Jövőre a Digi Sport szerintetek közvetíti újra az NCAA?
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Talán túlzás azt állítani, hogy Joe Nocera, a NYT eddig főleg gazdasági kérdésekkel foglalkozó kolumnistája kereszteshadjáratot indított az NCAA ellen, de tény, hogy az utóbbi hetekben számos cikket szentelt - egyedi történeteket használva illusztráció gyanánt - bizonyos, a szervezet szabályrendszerébe kódolt igazságtalanságoknak, az egyetemista atléták kihasználásának.

http://topics.nytimes.com/top/opinion/editorialsandoped/oped/columnists/joenocera/index.html?inline=nyt-per

"I have since learned that N.C.A.A. rules allow a coach to give an athlete a bagel, but if it has cream cheese on it, that is a violation of amateurism. Oh, and here’s another doozy: Last year, a track athlete at the University of New Hampshire had to travel for a weekend meet. The only problem was, she had a three-month old baby who was still nursing. The coach decided to let the woman bring her baby to the meet so she could nurse him. The N.C.A.A. ruled that this was an “improper benefit” to the athlete, and sanctioned both her and the track team."

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
RSS-t nem ismerem/használom.GRAFI
akkor kezd el

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Ha a twittereden is posztolva lesznek, akkor oké. RSS-t nem ismerem/használom.GRAFI
a twitter a gyorshírek helye, ha viszont találok/csinálok egy-két jobb videót, vagy épp írni akarok pár sort mondjuk a kezdődő college baseball szezonról, akkor azt meg a blogra postolom 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ha a twittereden is posztolva lesznek, akkor oké. RSS-t nem ismerem/használom.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Király. Egy twitter feedet nem lehet hozzá csinálni? Csak hogy nem maradjak le semmiről.GRAFI
Twitternek ott a sajátom, ha az rss feedre gondolsz, akkor arra a dinamikus menüsor jobb szélén tudsz feliratkozni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Király. Egy twitter feedet nem lehet hozzá csinálni? Csak hogy nem maradjak le semmiről.
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
új project a twitter mellé: http://jjncaa.blogspot.com
valószínűleg csak videókat és hasonlókat fogok feldobálni, de ezzel a dinamikus nézettel tetszik a blogger, szerintem nagyon szép a magazine és a flipcard opció isJJ
Én is meglepődtem hogy milyen igényes a blogspot, nem erre emlékeztem.


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
új project a twitter mellé: http://jjncaa.blogspot.com
valószínűleg csak videókat és hasonlókat fogok feldobálni, de ezzel a dinamikus nézettel tetszik a blogger, szerintem nagyon szép a magazine és a flipcard opció is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Senior Bowl-t nem rakták még fel 10yardra, szerintem nem is fogják. Tudtok mondani egy oldalt ahonnan letudnám tölteni? 😊Hall Of Green
felfogjákJJ
remélem igazad lesz. csak ilyenkor már bőven fent szokott lenni, azért furcsa hogy most nincs

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Senior Bowl-t nem rakták még fel 10yardra, szerintem nem is fogják. Tudtok mondani egy oldalt ahonnan letudnám tölteni? 😊Hall Of Green
felfogják


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Senior Bowl-t nem rakták még fel 10yardra, szerintem nem is fogják. Tudtok mondani egy oldalt ahonnan letudnám tölteni? 😊

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Igy majdnem egesz evben van minosegi focim, semmi kompromisszumot nem kell kotnom, hogy ki kene hagynom az NFL szezon alatt barmit is.zavi27
NFL- és NCAA-meccseket ritkán rendeznek egyazon időpontban.vassadi
Az igaz, de 2-3 nap alatt, szombattol-szerdaig mondjuk keptelen lennek, heti 3-4-5 NFL meccs mellett, meg fordulonkent 4-5 NCAA meccset is megnezni, nem is elveznem mar annyira. Utana meg a eszetlen hajtas utan 7 honapig foci nelkul maradnek?! Nekem jo ez igy nagyon! Foleg hogy meg van egy segedem is, igy egyutt ossze tudjuk hetente ollozni a 3-4 heti tenyleg legjobb, legerdemesebb derbit, nem kell streamek kozott ugralni, hogy na innen leptem mert ez szar meccs volt, megnezem a veget a masiknak. Szoval nalam a szakertok mellett nem hiszem hogy tobb teljes meccset neznenek sokan NCAA-bol., megspekelve a College Gamedayel identol, meg az of Gameday Finalell😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Igy majdnem egesz evben van minosegi focim, semmi kompromisszumot nem kell kotnom, hogy ki kene hagynom az NFL szezon alatt barmit is.zavi27
NFL- és NCAA-meccseket ritkán rendeznek egyazon időpontban.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Beszarás. Még csak 3 hetet láttál, és ilyen határozott tipp. 😊
A Hesiman-ra is van tipp esetleg?
Ha mindkettőt eltalálod, akkor kiderül, hogy mekkora NCAA szaki vagy.Sobri Jóska
nem 3 hetet, 3 najó 2,5 sezon óta nézem a ligát, az ideiből néztem eddig az első hetet, de még 1 meccs van. Heisman meg egyértelmű: III. Richárd lesz! 😊zavi27
Ezt hogy csinálod ? A szezon összes meccse megvan raktáron ? 😊gravedigger
Aha! Mar tavaly is igy alakitottam ki magamnak. Igy majdnem egesz evben van minosegi focim, semmi kompromisszumot nem kell kotnom, hogy ki kene hagynom az NFL szezon alatt barmit is. Meg draft elott erdekes ugy nezni a meccseket hogy kozben mar latni hogy azert kik lesznek elso elitkorokben jatekosok, a draft utan meg hogy megnezni hogy jatszanak akik az adott nfl csapathoz kerultek. nem beszelve hogy nem kell ejjelente streameken "megvakulni", sietni a hetekkel ott is, hanem kb HDben vegignezni gepen, nagyteven a teljes, megvagott meccseket. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Beszarás. Még csak 3 hetet láttál, és ilyen határozott tipp. 😊
A Hesiman-ra is van tipp esetleg?
Ha mindkettőt eltalálod, akkor kiderül, hogy mekkora NCAA szaki vagy.Sobri Jóska
nem 3 hetet, 3 najó 2,5 sezon óta nézem a ligát, az ideiből néztem eddig az első hetet, de még 1 meccs van. Heisman meg egyértelmű: III. Richárd lesz! 😊zavi27
Ezt hogy csinálod ? A szezon összes meccse megvan raktáron ? 😊
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
Beszarás. Még csak 3 hetet láttál, és ilyen határozott tipp. 😊
A Hesiman-ra is van tipp esetleg?
Ha mindkettőt eltalálod, akkor kiderül, hogy mekkora NCAA szaki vagy.Sobri Jóska
nem 3 hetet, 3 najó 2,5 sezon óta nézem a ligát, az ideiből néztem eddig az első hetet, de még 1 meccs van. Heisman meg egyértelmű: III. Richárd lesz! 😊zavi27
egy jó kollégával minden könnyebb 😊


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Beszarás. Még csak 3 hetet láttál, és ilyen határozott tipp. 😊
A Hesiman-ra is van tipp esetleg?
Ha mindkettőt eltalálod, akkor kiderül, hogy mekkora NCAA szaki vagy.Sobri Jóska
nem 3 hetet, 3 najó 2,5 sezon óta nézem a ligát, az ideiből néztem eddig az első hetet, de még 1 meccs van. Heisman meg egyértelmű: III. Richárd lesz! 😊
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Beszarás. Még csak 3 hetet láttál, és ilyen határozott tipp. 😊
A Hesiman-ra is van tipp esetleg?
Ha mindkettőt eltalálod, akkor kiderül, hogy mekkora NCAA szaki vagy.

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Elég időben, az első hét közel 5 hónappal ezelőtt volt.vassadi
Tudom, én így szoktam! 😊zavi27
És szerinted ki nyeri a nagydöntőt? 😊Sobri Jóska
Posztonként lefutattam minden az agyamban, és az jött ki hogy az Alabama! 😊
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Ej, fantasztikus ez az NCAA foci, most kezdtem a 3. szezonomat benne, és már az első héten óriási hangulat, és meccsek vannak! 😊zavi27
Elég időben, az első hét közel 5 hónappal ezelőtt volt.vassadi
Tudom, én így szoktam! 😊zavi27
És szerinted ki nyeri a nagydöntőt? 😊

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Ej, fantasztikus ez az NCAA foci, most kezdtem a 3. szezonomat benne, és már az első héten óriási hangulat, és meccsek vannak! 😊zavi27
Elég időben, az első hét közel 5 hónappal ezelőtt volt.vassadi
Tudom, én így szoktam! 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Ej, fantasztikus ez az NCAA foci, most kezdtem a 3. szezonomat benne, és már az első héten óriási hangulat, és meccsek vannak! 😊zavi27
Elég időben, az első hét közel 5 hónappal ezelőtt volt.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Ej, fantasztikus ez az NCAA foci, most kezdtem a 3. szezonomat benne, és már az első héten óriási hangulat, és meccsek vannak! 😊