NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Díjazottak:
http://espn.go.com/college-football/story/_/id/7333764/stanford-cardinal-andrew-luck-wins-maxwell-award-baylor-bears-robert-griffin-iii-wins-davey-obrien-award
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 675 — tracker ember
Barrett Jonesból nem néztem volna ki h könyvelő 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Közben kijött egy Academic All-America lista. Számomra mindig érdekes ilyenekből csemegézni. A Ducksból az egyik OG, Carson York került be. http://www.goducks.com/pdf8/804158.pdf?DB_OEM_ID=500Schleck
Orsbon 😀 azt hittem már 3 éve végzett 😀

defense-ben már kevesebb az FBS

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Közben kijött egy Academic All-America lista. Számomra mindig érdekes ilyenekből csemegézni. A Ducksból az egyik OG, Carson York került be. http://www.goducks.com/pdf8/804158.pdf?DB_OEM_ID=500

több mint 12 éve
neuw 271 — Patriots fan
az SI.com-on a BCS jövőjét firtatják:
http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/andy_staples/12/07/img-forum-plus-one-ncaa/index.html?eref=sihp&sct=hp_t12_a2

--------------------------------------------------
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
már akinek,szerintem a Sugar Bowl lesz messze a legbesztebb 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Amióta ez a BCS-műfaj létezik, a legszarabb nagydöntőt fogjuk látni szvsz. Hurrikán után mészárszék New Orleansban.Dzsokijuing
na hát az Lsu - Ohio State derbit nehezen múlja alul #akármi.

azon a meccsen még a fórum is elromlott egy hétre 😀Höri
mégsem ez lesz a legszarabb BCS Bowl idén, hanem magasan a Sugar Bowl
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amióta ez a BCS-műfaj létezik, a legszarabb nagydöntőt fogjuk látni szvsz. Hurrikán után mészárszék New Orleansban.Dzsokijuing
na hát az Lsu - Ohio State derbit nehezen múlja alul #akármi.

azon a meccsen még a fórum is elromlott egy hétre 😀

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 112 — Saturday Night Lights
Egyébként van itt olyan fórumozó, aki nem Bama-szurkoló, és örül a rematch-nek? 😊vassadi
nekem 8, csak az Lsu kapjon ki.Höri
Sátánék igazi pechje, hogy a Texas-nagydöntő mintájára itt még csak az sem segít, ha az elején kinyírják az irányítót, mert az LSU-nál tök mindegy 😀

Amióta ez a BCS-műfaj létezik, a legszarabb nagydöntőt fogjuk látni szvsz. Hurrikán után mészárszék New Orleansban.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Utolsó kör.DoM
Helyes. Mindkét oldal felsorolt már minden érvet, és úgysem tudjuk meggyőzni egymást, nem érdemes tovább ragozni.

Egyébként van itt olyan fórumozó, aki nem Bama-szurkoló, és örül a rematch-nek? 😊vassadi
Én 😀

Első meccset úgyse láthattam 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként van itt olyan fórumozó, aki nem Bama-szurkoló, és örül a rematch-nek? 😊vassadi
nekem 8, csak az Lsu kapjon ki.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Utolsó kör.DoM
Helyes. Mindkét oldal felsorolt már minden érvet, és úgysem tudjuk meggyőzni egymást, nem érdemes tovább ragozni.

Egyébként van itt olyan fórumozó, aki nem Bama-szurkoló, és örül a rematch-nek? 😊
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Utolsó kör.

But as good as Alabama is, we can’t avoid the fact that they got into the game in large part due to reputation.
http://smartfootball.com/srs/simple-rating-system-final-results-and-predicting-the-bowls-1252011

Myerbergtől meg:

... when it comes to bowl selection, it really doesn’t matter what your final record is, let alone your head-to-head record against those teams also jostling for lower-tier bowl position.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az év segédedzője: John Chavis, LSU DC

több mint 12 éve
gsn 3 548
A fogadóirodáknál most nagyon megszaladt III. Griffin, toronymagas favorit a náluk. Mögötte a sorrend: Richardson, Luck, Ball, Mathieu.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként Ball, III. Róbert és Mathieu közül szeretném személy szerint, hogy kikerüljön a győztes. 😊Schleck
tök mindegy mert Luck nyer.Höri
Ezt se látod jól, a szavazatok területi eloszlása miatt RGIII nyer, Luck a második, Richardson a harmadikJJ
egy olyan ligában ahol a Michigant muszáj BCS bowlra küldeni, a Heismant szintén muszáj Lucknak adni.

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Egyébként Ball, III. Róbert és Mathieu közül szeretném személy szerint, hogy kikerüljön a győztes. 😊Schleck
tök mindegy mert Luck nyer.Höri
Ezt se látod jól, a szavazatok területi eloszlása miatt RGIII nyer, Luck a második, Richardson a harmadikJJ
szal ha Weeden bekerült volna a top 5-be, nagy esélye lenne a győzelemre?
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Wilson kellett volna oda, ez megint nagy csalás, nyilván nem akarták, hogy denveri baseballos nyerjen. 😛
Akkor Ball-nak szurkolok, mert a többiek a csapból is folynak.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 827 — No es importante
Egyébként Ball, III. Róbert és Mathieu közül szeretném személy szerint, hogy kikerüljön a győztes. 😊Schleck
tök mindegy mert Luck nyer.Höri
Ezt se látod jól, a szavazatok területi eloszlása miatt RGIII nyer, Luck a második, Richardson a harmadik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Heisman finalisták:

-Montee Ball
-A Harmadik Robert Griffin
-Andrew Luck
-Tyrann Mathieu
-Trent Richardsongsn
Booo. Bár valahogy éreztem, hogy Richardsont be fogják nyomni, hiába futott hihetetlen átlaggal LMJ idén, a többiek helyét pedig nem nagyon lehet megkérdőjelezni.

Schleck
Ráadásul Richardson-ra valószínüleg szép, hosszú nfl-karier vár(bár sztem egy szürke igásló lesz), míg LMJ-nek ez lehetett volna élete nagy eredménye, ha már bajnokságot nem tudtak nyerni.

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 112 — Saturday Night Lights
Booo. Bár valahogy éreztem, hogy Richardsont be fogják nyomni, hiába futott hihetetlen átlaggal LMJ idén, a többiek helyét pedig nem nagyon lehet megkérdőjelezni.

Egyébként Ball, III. Róbert és Mathieu közül szeretném személy szerint, hogy kikerüljön a győztes. 😊Schleck
Kleint akarom 😊

Richardson LMJ helyén szerintem is gáz, de egyéni választásban is alá kellett támasztani a Bama nagydöntős helyét.Dzsokijuing
Weeden is megérdemelte volna idén szvszHurka
Ő sem véletlenül maradt ki.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Heisman finalisták:

-Montee Ball
-A Harmadik Robert Griffin
-Andrew Luck
-Tyrann Mathieu
-Trent Richardsongsn
Booo. Bár valahogy éreztem, hogy Richardsont be fogják nyomni, hiába futott hihetetlen átlaggal LMJ idén, a többiek helyét pedig nem nagyon lehet megkérdőjelezni.

Egyébként Ball, III. Róbert és Mathieu közül szeretném személy szerint, hogy kikerüljön a győztes. 😊Schleck
Kleint akarom 😊

Richardson LMJ helyén szerintem is gáz, de egyéni választásban is alá kellett támasztani a Bama nagydöntős helyét.Dzsokijuing
Weeden is megérdemelte volna idén szvsz
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 112 — Saturday Night Lights
Heisman finalisták:

-Montee Ball
-A Harmadik Robert Griffin
-Andrew Luck
-Tyrann Mathieu
-Trent Richardsongsn
Booo. Bár valahogy éreztem, hogy Richardsont be fogják nyomni, hiába futott hihetetlen átlaggal LMJ idén, a többiek helyét pedig nem nagyon lehet megkérdőjelezni.

Egyébként Ball, III. Róbert és Mathieu közül szeretném személy szerint, hogy kikerüljön a győztes. 😊Schleck
Kleint akarom 😊

Richardson LMJ helyén szerintem is gáz, de egyéni választásban is alá kellett támasztani a Bama nagydöntős helyét.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Heisman finalisták:

-Montee Ball
-A Harmadik Robert Griffin
-Andrew Luck
-Tyrann Mathieu
-Trent Richardsongsn
Booo. Bár valahogy éreztem, hogy Richardsont be fogják nyomni, hiába futott hihetetlen átlaggal LMJ idén, a többiek helyét pedig nem nagyon lehet megkérdőjelezni.

Egyébként Ball, III. Róbert és Mathieu közül szeretném személy szerint, hogy kikerüljön a győztes. 😊Schleck
+ (indokolatlan mennyiségű) 1

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként Ball, III. Róbert és Mathieu közül szeretném személy szerint, hogy kikerüljön a győztes. 😊Schleck
tök mindegy mert Luck nyer.