NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Stanford?
csak nézd meg a múltheti USC elleni meccsüket 😉kristof
azt mondod nem volt izgalmas? 😉

remek példa a Stanford csak támogatni tudom az ötletet 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Stanford?
csak nézd meg a múltheti USC elleni meccsüket 😉
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Üdv mindenkinek!

Viszonylag új vagyok ezen a terepen, csak ismerősök révén vonzott be az NCAA világa (néhány NFL-es pillanat után), mivel véleményük szerint ha az NFL tetszett, nos akkor az NCAA-t egyenesen imádni fogom és ha az megfog nem ereszt egykönnyen. 😀 Szóval azon gondolkoztam, hogy mi alapján választhatnék csapatot az NCAA-ben, ami nem könnyű úgy, hogy számtalan csapat létezik az egyetemi ligában 😀 Végül arra gondoltam, hogy két irányban kezdem el követni az általatok javasolt csapatokat,szóval olyan csapatokat keresek, ahol a diploma értéke is meghatározó és a csapat is tud hozni izgalmas meccseket, komoly szezonokat (persze tudom, hogy az egyetemi ligában nem az állandó teljesítmény a meghatározó.
Előre is köszönöm a segítséget!Jarjar
iskolapélda a Stanford.

A nagy konfok tanulmányilag élvonalba tartozó csapatai (Vanderbilt, Duke) fociban általában sereghajtónak számítanak.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Üdv mindenkinek!

Viszonylag új vagyok ezen a terepen, csak ismerősök révén vonzott be az NCAA világa (néhány NFL-es pillanat után), mivel véleményük szerint ha az NFL tetszett, nos akkor az NCAA-t egyenesen imádni fogom és ha az megfog nem ereszt egykönnyen. 😀 Szóval azon gondolkoztam, hogy mi alapján választhatnék csapatot az NCAA-ben, ami nem könnyű úgy, hogy számtalan csapat létezik az egyetemi ligában 😀 Végül arra gondoltam, hogy két irányban kezdem el követni az általatok javasolt csapatokat,szóval olyan csapatokat keresek, ahol a diploma értéke is meghatározó és a csapat is tud hozni izgalmas meccseket, komoly szezonokat (persze tudom, hogy az egyetemi ligában nem az állandó teljesítmény a meghatározó.
Előre is köszönöm a segítséget!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha a Stanfordot nagydöntőt játszik, akkor gondolom úgy számolsz, hogy megveri az Oregont. De ha megveri az Oregont, akkor a Ducks nem is játszhat Pac-12 döntőt. Ebbe az esetben nem a déli konferencia legjobbja menne a Rose Bowlba?Schleck
tavaly pl. a South Carolina vagy az Arkansas jatszott a Sugar Bowlon?JJ
Szóval nem. 😊
Nem nézte utána, csak azt hittem, hogy ennél kötöttebb a rendszer.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Ha a Stanfordot nagydöntőt játszik, akkor gondolom úgy számolsz, hogy megveri az Oregont. De ha megveri az Oregont, akkor a Ducks nem is játszhat Pac-12 döntőt. Ebbe az esetben nem a déli konferencia legjobbja menne a Rose Bowlba?Schleck
tavaly pl. a South Carolina vagy az Arkansas jatszott a Sugar Bowlon?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha a Stanfordot nagydöntőt játszik, akkor gondolom úgy számolsz, hogy megveri az Oregont. De ha megveri az Oregont, akkor a Ducks nem is játszhat Pac-12 döntőt. Ebbe az esetben nem a déli konferencia legjobbja menne a Rose Bowlba?

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
A Boise State legjobb non-BCS-ként nem automatikusan Rose Bowl-résztvevő?Dzsokijuing
2013-ig egyszer volt ilyen lehetoseg, amit tavaly a TCU el is hasznalt...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 181 — Saturday Night Lights
A Boise State legjobb non-BCS-ként nem automatikusan Rose Bowl-résztvevő?

A Texasban pedig látsz valamit, ami én nem 😊, egy Alamónak is örülnék, de még annál is gyengébb bowlba kerülünk idén. Ha csak az ESPN másként nem akarja.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
csinaltam egy sajat Bowl-elorejelzest, de barhogy szamolgatom, a 70 csapat nagyon csucskosen lesz meg a 35 meccsre, foleg a Kraft Fight Hunger Bowl szivhat pl. nagyot

National Championship Game: LSU vs. Stanford
Rose Bowl: Nebraska vs. Oregon
Sugar Bowl: Alabama vs. Oklahoma State
Orange Bowl: Clemson vs. Boise State
Fiesta Bowl: Oklahoma vs. West Virginia

Cotton Bowl: Texas vs. Arkansas
Chick-fil-A Bowl: Georgia vs. Virginia Tech
Capital One Bowl: Wisconsin vs. South Carolina
Gator Bowl: Penn State vs. Auburn
Sun Bowl: Florida State vs. Arizona State
Alamo Bowl: Washington vs. Texas A&M
Outback Bowl: Michigan State vs. Florida
Music City Bowl: Georgia Tech vs. Miss State
Liberty Bowl: Southern Miss vs. Tennessee
Holiday Bowl: Kansas State vs. Utah
Champs Sports Bowl: Miami vs. Syracuse
Belk Bowl: North Carolina vs. Cincinnati
Pinstripe Bowl: Notre Dame vs. Rutgers
Texas Bowl: Michigan vs. Baylor
BBVA Compass Bowl: Louisville vs. Vanderbilt
TicketCity Bowl: Illinois vs. Houston
Insight Bowl: Ohio State vs. Missouri
Las Vegas Bowl: TCU vs. Nevada
Military Bowl: Wake Forest vs. East Carolina
Independence Bowl: Air Force vs. Virginia
Famous Idaho Potato Bowl: Ball State vs. FIU
Armed Forces Bowl: BYU vs. SMU
New Orleans Bowl: Arkansas State vs. Western Michigan
Hawaii Bowl: Hawaii vs. UCF
New Mexico Bowl: UCLA vs. Wyoming
Poinsettia Bowl: SDSU vs. Toledo
St. Petersburg Bowl: Pittsburgh vs. Tulsa
goDaddy.com Bowl: Louisiana-Lafayette vs. Temple
Little Ceasars Bowl: Northern Illinois vs. Iowa
Kraft Fight Hunger Bowl: Ohio vs. ? "szerencsés" esetben: NC State vs. Fresno


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mitől függ, hogy egy csapat mikor veszi fel az Alternate mezt?davekid
saját kedvüktől leginkább, de akkor is ha a mezszponzor azt mondja, hogy fel kell

több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
mitől függ, hogy egy csapat mikor veszi fel az Alternate mezt?

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jah, és azt megtudja valaki magyarázni, hogy a Vandy 31-28-as legyőzése miért jelentette azt az Arkansasnak, hogy megelőzze a Ducksot?

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az új BCS rangsor:
http://espn.go.com/college-football/story/_/id/7171567/bcs-standings-lsu-tigers-alabama-crimson-tide-top-two-teams-entering-sec-showdown

Arkansas hetedik, South Carolina kilencedik. Érdekes.vassadi
De szuper, hogy az Auburn lényegébe tök mindegy hányszor kap ki, egyes computer rankingokban így is veri a Oregont...

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Bazzani:



<-------
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az új BCS rangsor:
http://espn.go.com/college-football/story/_/id/7171567/bcs-standings-lsu-tigers-alabama-crimson-tide-top-two-teams-entering-sec-showdown

Arkansas hetedik, South Carolina kilencedik. Érdekes.vassadi
Újra a State előtt vagyunk. 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az új BCS rangsor:
http://espn.go.com/college-football/story/_/id/7171567/bcs-standings-lsu-tigers-alabama-crimson-tide-top-two-teams-entering-sec-showdown

Arkansas hetedik, South Carolina kilencedik. Érdekes.vassadi
Southern Miss OMG 😀

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Az új BCS rangsor:
http://espn.go.com/college-football/story/_/id/7171567/bcs-standings-lsu-tigers-alabama-crimson-tide-top-two-teams-entering-sec-showdown

Arkansas hetedik, South Carolina kilencedik. Érdekes.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Akkor mégse a Wisconsin-Michigan State volt az? 😊vassadi
természetesen de, csak tesztelek, és átmentél a vizsgánHurka
Én nem mondom, hogy szerintem is; bár azt el kell ismerni, hogy ez a meccs, és a Stanford-USC elég magasra tette a mércét.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
sztem be se kéne írnom, de azért megteszem:
Jövő héten a College Gameday természetesen Tuscaloosából jelentkezik, hiszen vasárnap hajnali 2-kor a No. 2 Alabama játszik a No. 1 LSU ellen. A meccs győztese már ott is érezheti magát lényegében a BCS döntőben, game of the centuryHurka
Akkor mégse a Wisconsin-Michigan State volt az? 😊vassadi
természetesen de, csak tesztelek, és átmentél a vizsgán
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
sztem be se kéne írnom, de azért megteszem:
Jövő héten a College Gameday természetesen Tuscaloosából jelentkezik, hiszen vasárnap hajnali 2-kor a No. 2 Alabama játszik a No. 1 LSU ellen. A meccs győztese már ott is érezheti magát lényegében a BCS döntőben, game of the centuryHurka
Akkor mégse a Wisconsin-Michigan State volt az? 😊
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
sztem be se kéne írnom, de azért megteszem:
Jövő héten a College Gameday természetesen Tuscaloosából jelentkezik, hiszen vasárnap hajnali 2-kor a No. 2 Alabama játszik a No. 1 LSU ellen. A meccs győztese már ott is érezheti magát lényegében a BCS döntőben, game of the century
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 682 — Amerikai sportok rajongója
Nézi valaki a Digi Ncaa közvetítéseit, javult valamit a színvonal, ki a szaki? A hajnali élő meccsen is magyar kommentár van. Mert én elcsíptem egy 5 percet a BYU-TCU ismétléséből, és ott nagyon közhelyes, gagyinak, unalmasnak tűnt a közvetítés.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Delaney: We’re kidding ourselves if we think that rivalries don’t matter, that localism and regionalism don’t matter.

http://aol.sportingnews.com/ncaa-basketball/story/2011-10-27/big-tens-jim-delany-resolute-about-not-expanding
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bréking nyúz: A SEC Digital Network honlapja lehozott egy cikket , amelyben bejelentették, hogy a Missouri a SEC része lett, de pár perc múlva le is szedték (http://www.secdigitalnetwork.com/NEWS/tabid/473/Article/228830/tiger-tracks-missouri-joins-the-sec.aspx).