NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ahogyan Janek szokásos éleslátásával kivóan megfogalmazta, 6 játékos lesz draftolva a Bears pick előtt. Ebből minden bizonnyal 2 QB. Szóval lehet ugyanazt a 10 nevet sorolgatni még kétszázkilencvenhárom hozzászóláson keresztül, mondván valaki ott lesz. Igen, valaki közülük ott lesz. Ha mégsem, akkor másvalaki ott lesz.

Ezeket a domináns edge rushereket egyébként tight endek néha úgy eltakarították, hogy Mekk Elek megtartását előrelépésnek érezném. Beasley három negyedre is el tud tűnni egy meccsen. Ray dettó, neki még a fizikai mutatói sem ütik meg az elit kategóriát. Dante Fowler Jr. még ezt annyival alul tudja múlni, hogy közel sem volt annyira produktív. De szívesen meghallgatom, hogy ki milyen meccsen kitől mit látott. Mert azt megállapítottuk, hogy valaki ott lesz. Ez biztos. És valakit, aki ott lesz, draftolni is fognak. Mert aki nem lesz ott, azt már nem draftolhatják. Csak azt, aki ott lesz. És valaki ott lesz. Valakik... ott lesznek.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
És Leonard Williams, vagy Arik Armstedt nem számítana pass rusherhek? Justin Smith volt az a játékos,akitől az egész működött. Felejtsd el az összes többi posztot. Emez megdugta, amaz elszívta, a harmadik eltörte, de jött helyettük más, és ugyanúgy magas szinten teljesítettek. A tackle posztot pedig felejtsük el, a PFF szerint a 12. legjobb támadófalunk volt a ligában.füligjimmy
Williams no brainer lenne, de 1/4 alá nem fog esni. Armsteadet meg 2. körbe szívesen vinném, de ő meg nem ér 1/7-et, közel sem.

Kicsit vissza a tegnapi Ball igazolásra. Jennings mennyire fit Fangio stílusába?tüsi91
Nàllam is Williams lenne az àlom húzàs, de top5 ben kimegy ez 100% ... Armstead nem fog 2. körig csúszni 1/7-en meg kissé luxus lenne...Gregory valszeg csúszni fog a + marihuana tesztje miatt, de emiatt valszeg mi is skippeljük így meglátjuk ki lesz bennt a Beasley, Flower, Ray 3asból és onnan húzunk valakit. Nekem mondjuk Dupree is jónak tűnik, de1/7-re nem is tudom...Kérdés mit jelent az ha bennt lesz a megfelelő emberünk akkor pass rushert húzunk az első körben...Tomcsik
Nekem is ez a 3-as van a listámon...és igazság szerint Ray-nek és Beasley-nek örülnék a legjobban.
A 2. kör nekem nagyon gyanús. Úgy érzem,hogy hozni fogunk egy falembert....elég csak az impotens futójátékunkat nézni....A.J. Cann tökéletes választás lehetne baloldai guardként. Több helyen is írták,hogy ő az a játékos a posztján aki a legkészebb az NFL-re. Erő is van bőven és a technikája is kimagasló. Ezzel a két húzással meg is lennék elégedve. A többi pick mehet a védelemre.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
És Leonard Williams, vagy Arik Armstedt nem számítana pass rusherhek? Justin Smith volt az a játékos,akitől az egész működött. Felejtsd el az összes többi posztot. Emez megdugta, amaz elszívta, a harmadik eltörte, de jött helyettük más, és ugyanúgy magas szinten teljesítettek. A tackle posztot pedig felejtsük el, a PFF szerint a 12. legjobb támadófalunk volt a ligában.füligjimmy
Williams no brainer lenne, de 1/4 alá nem fog esni. Armsteadet meg 2. körbe szívesen vinném, de ő meg nem ér 1/7-et, közel sem.

Kicsit vissza a tegnapi Ball igazolásra. Jennings mennyire fit Fangio stílusába?tüsi91
Nàllam is Williams lenne az àlom húzàs, de top5 ben kimegy ez 100% ... Armstead nem fog 2. körig csúszni 1/7-en meg kissé luxus lenne...Gregory valszeg csúszni fog a + marihuana tesztje miatt, de emiatt valszeg mi is skippeljük így meglátjuk ki lesz bennt a Beasley, Flower, Ray 3asból és onnan húzunk valakit. Nekem mondjuk Dupree is jónak tűnik, de1/7-re nem is tudom...Kérdés mit jelent az ha bennt lesz a megfelelő emberünk akkor pass rushert húzunk az első körben...

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
És Leonard Williams, vagy Arik Armstedt nem számítana pass rusherhek? Justin Smith volt az a játékos,akitől az egész működött. Felejtsd el az összes többi posztot. Emez megdugta, amaz elszívta, a harmadik eltörte, de jött helyettük más, és ugyanúgy magas szinten teljesítettek. A tackle posztot pedig felejtsük el, a PFF szerint a 12. legjobb támadófalunk volt a ligában.füligjimmy
Williams no brainer lenne, de 1/4 alá nem fog esni. Armsteadet meg 2. körbe szívesen vinném, de ő meg nem ér 1/7-et, közel sem.

Kicsit vissza a tegnapi Ball igazolásra. Jennings mennyire fit Fangio stílusába?
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
És Leonard Williams, vagy Arik Armstedt nem számítana pass rusherhek? Justin Smith volt az a játékos,akitől az egész működött. Felejtsd el az összes többi posztot. Emez megdugta, amaz elszívta, a harmadik eltörte, de jött helyettük más, és ugyanúgy magas szinten teljesítettek. A tackle posztot pedig felejtsük el, a PFF szerint a 12. legjobb támadófalunk volt a ligában.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
 www.chicagobears.com/news/article-1/Bears-GM-discusses-draft-free-agency/9878ba28-1359-4e06-8b56-4428c05fb789
Helyes ez alapján úgy néz ki pass rushert húzunk...

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Depthnek jó. A JAX-ben korrektül játszott 2013-ban és 2014-ben is, amíg meg nem sérült. No 3. CB, aki nickelben tud a pálya szélén játszani. Szerintem ez egy olyan igazolás, hogy kicsit bebiztosítottuk magunkat, ha drafton nem jön össze egy CB.
tüsi91
Volt ő már free safety is az NFL-ben, elnézve ezt a keretet lehet ink annak hoztátok.empty taxi
Miért CB poszton megvagyunk? 😉 Van Fuller, meg Jennings, oszt ennyi. Nem tudom Vereenből valaha fognak-e egy kezdő kalibert faragni, de 2013-ban a Rolle-Mundy páros nem volt olyan gyászos a Giantsben. Lehet megint összeállnak. Persze ettől függetlenül S még kell.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Depthnek jó. A JAX-ben korrektül játszott 2013-ban és 2014-ben is, amíg meg nem sérült. No 3. CB, aki nickelben tud a pálya szélén játszani. Szerintem ez egy olyan igazolás, hogy kicsit bebiztosítottuk magunkat, ha drafton nem jön össze egy CB.
tüsi91
Volt ő már free safety is az NFL-ben, elnézve ezt a keretet lehet ink annak hoztátok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Depthnek jó. A JAX-ben korrektül játszott 2013-ban és 2014-ben is, amíg meg nem sérült. No 3. CB, aki nickelben tud a pálya szélén játszani. Szerintem ez egy olyan igazolás, hogy kicsit bebiztosítottuk magunkat, ha drafton nem jön össze egy CB.

Lóvék

Vladimir Ducasse
2015: $40,000 signing bonus, $745,000 base salary, $40,000 workout bonus
Total: $825,000
Cap figure: $665,000 (minimum salary benefit)

Dante Rosario
2015: $870,000 base salary
Total: $870,000
Cap figure: $585,000 (minimum salary benefit)

Jimmy Clausen
2015: $262,500 signing bonus, $745,000 base salary, $117,500 workout bonus
Total: $1.125 million
Cap figure: $1.125 million

Jarvis Jenkins
2015: $80,000 signing bonus, $745,000 base salary
Total: $825,000
Cap figure: $825,000
Note: $250,000 of base salary is guaranteed
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Bears sign CB Alan Ball to 1-year deal

 www.chicagobears.com/news/article-1/Bears-sign-CB-Alan-Ball-to-1-year-deal/0b0f81c6-c932-4564-b7d8-75117effd78a

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
azért ha minden jól megy 6 játékos megy ki a bears pick elött.
2QB LW,2WR 1 Prusher ,nektek megmarad a a többi.

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Pernell McPhee OLB 5 év / 39 millió, 16 garantált
3-4-re való átállás alapköve, de legalábbis első lépése. Suggs és Dumervil mögött/mellett fontos tagja volt a Ravens védelmének, most full time játékosként számolnak vele. Igazából Fangio védelmében lehet egy Jolly Joker, bárhonnan, bármilyen pontos állásból tudja támadni az irányítót. Nem egy sima mezei OLB lesz, hanem mindenes, meglátjuk mi jön ki belőle. Elit lóvét kapott mindenesetre.tüsi
nem tudom egyértelmű e, vagy csak nekem; de Brooks szerepét és pénzét kapta meg McPhee
ezek után várom hozzátok a következő Aldon Smitht (tehát egysejtű síkfutóvilágbajnokot), aki idén egyértelműen Shane Ray; simán lecsúszik hozzátoksapka
tüsi által kínált trióból én Beasley-t vinném - egyetértve, hogy puss rusher-t tippelek 1/7-re a Bears-nek.tomi-tomi
a combine és pro daye alapján szerintem ő nagyon-nagyon hamar ki fog mennisapka
Viszi a Skins? 😊tomi-tomi
személy szerint én egyik passrushert sem piszkálnám a draftról 😀, de felőlem vigye 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Pernell McPhee OLB 5 év / 39 millió, 16 garantált
3-4-re való átállás alapköve, de legalábbis első lépése. Suggs és Dumervil mögött/mellett fontos tagja volt a Ravens védelmének, most full time játékosként számolnak vele. Igazából Fangio védelmében lehet egy Jolly Joker, bárhonnan, bármilyen pontos állásból tudja támadni az irányítót. Nem egy sima mezei OLB lesz, hanem mindenes, meglátjuk mi jön ki belőle. Elit lóvét kapott mindenesetre.tüsi
nem tudom egyértelmű e, vagy csak nekem; de Brooks szerepét és pénzét kapta meg McPhee
ezek után várom hozzátok a következő Aldon Smitht (tehát egysejtű síkfutóvilágbajnokot), aki idén egyértelműen Shane Ray; simán lecsúszik hozzátoksapka
tüsi által kínált trióból én Beasley-t vinném - egyetértve, hogy puss rusher-t tippelek 1/7-re a Bears-nek.tomi-tomi
a combine és pro daye alapján szerintem ő nagyon-nagyon hamar ki fog mennisapka
Viszi a Skins? 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Pernell McPhee OLB 5 év / 39 millió, 16 garantált
3-4-re való átállás alapköve, de legalábbis első lépése. Suggs és Dumervil mögött/mellett fontos tagja volt a Ravens védelmének, most full time játékosként számolnak vele. Igazából Fangio védelmében lehet egy Jolly Joker, bárhonnan, bármilyen pontos állásból tudja támadni az irányítót. Nem egy sima mezei OLB lesz, hanem mindenes, meglátjuk mi jön ki belőle. Elit lóvét kapott mindenesetre.tüsi
nem tudom egyértelmű e, vagy csak nekem; de Brooks szerepét és pénzét kapta meg McPhee
ezek után várom hozzátok a következő Aldon Smitht (tehát egysejtű síkfutóvilágbajnokot), aki idén egyértelműen Shane Ray; simán lecsúszik hozzátoksapka
tüsi által kínált trióból én Beasley-t vinném - egyetértve, hogy puss rusher-t tippelek 1/7-re a Bears-nek.tomi-tomi
a combine és pro daye alapján szerintem ő nagyon-nagyon hamar ki fog menni

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Pernell McPhee OLB 5 év / 39 millió, 16 garantált
3-4-re való átállás alapköve, de legalábbis első lépése. Suggs és Dumervil mögött/mellett fontos tagja volt a Ravens védelmének, most full time játékosként számolnak vele. Igazából Fangio védelmében lehet egy Jolly Joker, bárhonnan, bármilyen pontos állásból tudja támadni az irányítót. Nem egy sima mezei OLB lesz, hanem mindenes, meglátjuk mi jön ki belőle. Elit lóvét kapott mindenesetre.tüsi
nem tudom egyértelmű e, vagy csak nekem; de Brooks szerepét és pénzét kapta meg McPhee
ezek után várom hozzátok a következő Aldon Smitht (tehát egysejtű síkfutóvilágbajnokot), aki idén egyértelműen Shane Ray; simán lecsúszik hozzátoksapka
tüsi által kínált trióból én Beasley-t vinném - egyetértve, hogy puss rusher-t tippelek 1/7-re a Bears-nek.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Pernell McPhee OLB 5 év / 39 millió, 16 garantált
3-4-re való átállás alapköve, de legalábbis első lépése. Suggs és Dumervil mögött/mellett fontos tagja volt a Ravens védelmének, most full time játékosként számolnak vele. Igazából Fangio védelmében lehet egy Jolly Joker, bárhonnan, bármilyen pontos állásból tudja támadni az irányítót. Nem egy sima mezei OLB lesz, hanem mindenes, meglátjuk mi jön ki belőle. Elit lóvét kapott mindenesetre.tüsi
nem tudom egyértelmű e, vagy csak nekem; de Brooks szerepét és pénzét kapta meg McPhee
ezek után várom hozzátok a következő Aldon Smitht (tehát egysejtű síkfutóvilágbajnokot), aki idén egyértelműen Shane Ray; simán lecsúszik hozzátok

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én alapjában véve nem vagyok elégedetlen ezzel az offseasonnel. Picit féltem attól, hogy a McPhee szerződés után és az árak elszabadulása következtében Pace fiatal GM-ként bele megy nagy költekezésekbe. Szerencsére ez nem így lett, s bár van sok lyuk a rosteren, de legalább a jövő pénzét nem dobta el.

Ha végignézem a történt tranzakciókat:

Marshall, 7/7 to Jets for 5/6
Ezen lehet vitatkozni, hogy jó vagy rossz. Hoztak az FO-ban egy döntést, hogy megszabadulnak egy inkonzisztens, mentálisan erősen labilis, lassú, körülményes, öltöző bomlasztó, de kétség kívül (egykor) kiváló játékostól. Hát ennyi az ára. Nincs szükségünk két Marshall típusú játékosra, ezt világosan láthattuk 2014-ben, megtartották a fiatalabbat.

Pernell McPhee OLB 5 év / 39 millió, 16 garantált
3-4-re való átállás alapköve, de legalábbis első lépése. Suggs és Dumervil mögött/mellett fontos tagja volt a Ravens védelmének, most full time játékosként számolnak vele. Igazából Fangio védelmében lehet egy Jolly Joker, bárhonnan, bármilyen pontos állásból tudja támadni az irányítót. Nem egy sima mezei OLB lesz, hanem mindenes, meglátjuk mi jön ki belőle. Elit lóvét kapott mindenesetre.

Antrel Rolle S 3 év / 11,25 millió, 5,5 garantált
Hát ha 4 évvel fiatalabb lenne... Még mindig nem rossz játékos, s a jelenlegi mezőnyt elnézve a legjobb a keretben... Nyilván passrush kell és mindenki jobb lesz hátul. Kezdő lesz, ám még az is kérdéses, hogy SS vagy FS (inkább utóbbi), és ki lesz a párja.

Eddie Royal WR 3 év / 15 millió, 10 garantált
Elég masszív a garantált tartalom, de az első jele annak, hogy az FO-ban is azt gondolják, hogy egy lassú egység volt az offense. Tud szélen, slotban játszani, tud a pálya közepén elkapni. Egy jobb Johnny Knox. S még visszahordó is lehet.

Vladimir Ducasse OG 1 év / vet.min
Hát ez egy jó igazolás, ha cserének jött. Két guard poszt mindegyikén egyformán képes egy Terrence Metcalf (ha nem tudod ki ő, akkor nem maradt ki semmi az életedből) szintű teljesítményre és még 6. falembernek is megteszi.

Jarvis Jenkins DE 1 év
Jó run stuffer DE, pass rush ability nélkül. Én nem hiszek abban, hogy hirtelen Fangio majd varázsol belőle egy szörnyet (azaz nagy az upsideja, ahogy kint mondják), de egy hasznos játékos lehet belőle rotációban.

Ray McDonald DE 1 év
Ritka, hogy olyan játékosokat igazolunk, akiknek vannak pályán kívüli ügyei. Ő jó játékos, s persze a másik oldalán játszott egy Justin Smith, de McDonald is fontos pillére volt a 49ers védelmének. Tulajdonképpen egy Jarvis Jenkins sokkal jobb passrush-sal. Nem mellesleg ismeri Fangio védelmét.

Mason Foster LB 1 év
Mivel a következő névsor volt adott: Bostic, Jones, Lattimore, Elek. Így még ő is előrelépés lehet. Lovie alatt besült, előtte egy közepes szintet hozott, ha visszatér erre az ösvényre, akkor egy komoly tackle gyár lehet a pálya közepén.

Apropó Elek: most ILB-t akarnak belőle nevelni... Mikor mondják már ki, hogy bust? De legalább próbálnák ki OLB-nek, egyetemen még is csak az volt.

Mivel a lóvé elfogyott, vagy legalábbis nincs már sok elkölthető, így már nagyon nem várható igazolás. Max. vetminért jön még pár játékos (pl. McManis). Akire még vetnék egy pillantást az Wisniewski. Nem tudom milyen állapotban van a válla, meg sokat mondó, hogy a Raiders rögtön más center után nézett, de egy próbát egy okosan kialakított szerződéssel mindenképp megérne. Ha bejön, akkor van évekig egy NFL szinten közepes centered, de semmiképp sem Garzaval szerencsétlenkedünk...

-----------------------------

Draft. Mi lesz az offense stratégia? Mert, ha futás orientált, ami szvsz sokkal inkább feküdne Cutlerrel (lásd 2010&2011 Martz alatt, nyilván fal kellene hozzá), akkor annyira nem támogatom az 1/7 WR-t. Főleg úgy, hogy van Bushrod, aki szar, meg van Mills, aki szintén szar volt az elmúlt szezonban. AZ idei OT class nem valami fényes szerintem, lehet beruháznék már az elején egy franchise OT-re. A másik lehetőség ugye valamelyik WR: Cooper vagy White. Két szélső elkapó, de nem a Marshall stílus. Főleg Cooper robbanékonyságával elképesztően megnyílhatnának a lehetőségek. S ha megnézzük akkor Demarrius Thomas - Cooper, Wes Welker - Royal, Decker - Jeffery... A harmadik opció valaki védő. Mivel Leonard Williams nem esik le hozzánk, így marad sztem valaki OLB, aki megérné ott az értéket. McPhee 1, oké. Willie Young szerintem felejtős, ő méretileg és játékilag 4-3-as DE. Houstonból inkább próbáljanak 3-4 DE-t csinálni, ott simán eltudnám képzelni, sőőt alkatilag is jobban feküdne neki. Aztán ki maradt? Allen, akit mint pass rusher szerintem tudunk majd alkalmazni, szvsz jó szezonja lesz, de nem biztos, hogy megtartanám 2016-ra. Washington, akinek ereje van, de technikája semmi és egyetemen sem volt valami produktív, pedig Jarvis Jones játszott átellenben. (inkább 3-4 DE ő is, ha kicsit felhizlalják). Meg Bass, aki megint fene tudja, de semmiképp sem kezdő szint. Cserének megteszi. Beasley, Fowler, Ray 3-asból tán Beasley az aki a legkomplettebb.

Szóval nálam van 3 variáció 1/7-re (Collins felejtsük el ott, nem tőle lenne hirtelen fantasztikus a védelem)
1. OT/OG
2. WR
3. OLB

Ezek függvényében alakítható tovább a draft. CB is kell (PJ WIlliams 2. körben?). Azaz a következő 1 hónapban sok variációról vitatkozhatunk majd. Egy biztos el kell kezdeni jól draftolni. Mert az hiánycikk volt az elmúlt évtizedben. AZ eredményt látjuk.
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Nagyon meg lennék lepve ha nem a Shelton, White, Cooper hármasból érkezne az egyik.Bazzani
Ki volt az utolsó DT, akit ilyen fizikai adottságokkal/mutatókkal ilyen magasan húztak? füligjimmy
Poeempty taxi
De itt most rossz DT-kről volt szó 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Nagyon meg lennék lepve ha nem a Shelton, White, Cooper hármasból érkezne az egyik.Bazzani
Ki volt az utolsó DT, akit ilyen fizikai adottságokkal/mutatókkal ilyen magasan húztak? füligjimmy
Poe


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
bacsii Chicago Bears 111
Hát de előtte legalább Bosztics meg Greene mennyire bejött MLB-ben. Mindegy most már új brigád van, hátha nem az lesz, hogy első körben megbízható NFL családból bárki, utána kettőt abból, ami kell és hátha.

A tippemet tartom, arra alapozva, hogy kell a sok pick és ott nincs szerintem árában NT, Collinst pedig el lehet hozni lejjebb is. Ha nem csúszik egyik irányító se, akkor meg az a WR amelyik bent marad. De az is igaz, hogy én örültem Cariminek, és a mai napig minden évben várom, hogy McClellin most már jó lesz, tehát bevallottan nem értek hozzá.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nagyon meg lennék lepve ha nem a Shelton, White, Cooper hármasból érkezne az egyik.Bazzani
Ki volt az utolsó DT, akit ilyen fizikai adottságokkal/mutatókkal ilyen magasan húztak? Shelton lehet első körös se lesz. Fangio keze alatt sose volt olyan kaliberű NT, mint Ratliff, és tudtommal sose draftoltak NT-t még a 2. körben sem. De ennek nem olvasok utána. Miért is kellett volna, mikor sikerült lecsapniuk Glenn Dorsey-ra?

Évekkel ezelőtt olvastam egy cikket, az istennek se találom meg, amiben nemes egyszerűséggel kigyűjtötték, hogy az adott helyeken (0-5, 5-10 10-20, etc.) draftolt srácok közül hány százalék lett All-Pro, Pro Bowl, 7+ éves veterán, 4 éves, stb. Szeretem ezt egyszerűen megszámolni, nem számolni mindenféle hozzáadott értéket, mert azok alapján Jamarcus Webb az egyik legjobb draft pickünk volt ebben a millenimumban. Nem fogjátok elhinni, minél magasabban draftolsz, annál nagyobb az esélyed, hogy jó játékost találsz! Az ember nem is hinné. Szóval a letrade hülyeség. Egy Aaron Donald helyett elhozunk Ferguson-Sutton duettet. Én nagyon karmoltam Sutton játékát, sztem 3. legjobb DT volt a drafton, remélem nem fog rámcáfolni, de orbitális aromság volt nem bedobni a 3. picket, feljebb menni 2 helyet, és elhozni a DROY-t. In terms of value. Ez mi a f@szt jelent, azóta se tudtam megfejteni. Ha az egyik hozza Donald teljesítményének a 73 százalékát, a másik az 54 százalékát, akkor van egy 27 százalékkal jobb DT teljesítményed?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nagyon meg lennék lepve ha nem a Shelton, White, Cooper hármasból érkezne az egyik.

több mint 9 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Kellen Davis még mindig a ligában..istenem... 😒
Miéééééééééért? Mondd meg nekem,hogy MIÉÉÉÉRT?

Apropóóó...
Top10-ben húzol a drafton. Mennyi rá az esély,hogy az elmúlt évek hagyományait figyelembe véve..nem húzol egy orbitális nagy Bust-ot? ( Most azon kívül,hogy új stáb van a színen )
..."malydlássuk"
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Kár, hogy idén nincs Kuechly-féle új Urlacher jelölt, mert igazából az volna a legjobb. Első körben szerintem letrade (ha kell valakinek) és Landon Collins. De ez szinte biztosan nem lesz, mert soha nem szoktam eltalálni.bacsii
Hosszú évek óta végre először hozhatunk egy top10 prospectet, nem szeretnék letradet. Hozzuk el a legjobb elérhető játékost ( én pass rusherre szavazok) ...Mondjuk idén sok a jó rusher és ha csak pár helyet tradelnénk vissza és így is be tudnánk húzni egyet pl Dupree... Akkor talán még elfogadnám a tradet...

több mint 9 éve
bacsii Chicago Bears 111
Kár, hogy idén nincs Kuechly-féle új Urlacher jelölt, mert igazából az volna a legjobb. Első körben szerintem letrade (ha kell valakinek) és Landon Collins. De ez szinte biztosan nem lesz, mert soha nem szoktam eltalálni.