NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Jövőhéten a Patssel karöltve megyünk a C8-ra.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
sapka
Na igen az egy elég érdekes statisztika lenne.

Ps-be jött C/G Darren Keyton és ment LB Jerrell Harris.
Közben a Bills is kitette Jerome Couplint.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
...
aztán career összesen:
Peyton: 51/243 21%
Marino: 51/240 21%
Elway: 46/231 20%
Favre: 45/291 15%
Brady 42/200 21%
Moon 37/202 18%
Brees 35/194 18%
Tarkenton 34/239 14%
...
Stafford: 15/70 21%

Ami igaz az igaz, idén már 3-at vezetett Stafford, ahogy Wilson-Romo-Hoyer és Foles is 😊

Tavalyi évet meg Geno Smith nyerte Wilsonnal és Bradyvel holtversenyben: 5-tel

😊sapka
Kiegészítésként hozzá tettem hogy hány playoff és reuglar meccsen voltak kezdők az adott személyek.valakis
ez egy jogos pont!
írtam mellé ilyen százalékot hogy könnyebb legyen szemmel összehasonlítani, bár nincs sok értelme 😕

Az a baj, ezzel a stattal, (közben írtam Bazzának is, hogy maga a stat is baromi igazságtalan), hogy nem a GW drive mennyiségét
hanem a 'minőségét' kellene mérni.

azt értem ez alatt hosszú lére eresztve, hogy az eredeti idézet szerint Staff. csinált 15 GW driveot, ok!
De amin felkaptam a fejem, hogy Bazza beírta, hogy ez jó.
Amire beírtam, hogy rendben! de Peyton 51-et csinált.
Tehát mégsem olyan jó 😊, vagy mégis?

Mert pl. idén vezeti ezt a statot Stafford, az aláhúzott urakkal együtt (3-as Gw számmal). Tehát 9 meccsből 3-mat így húzott be/kellett behúznia. Ami tul.képpen szuper.
De ha megnézem a tavalyi évet, hogy Geno Smith mekkora király ebben, akkor azért mégsem olyan jó 😊. Mert láttuk mennyi meccset nyert a Jets.
Szóval a minősége árulkodóbb lenne, értve ezalatt, hogy hány ilyen lehetőséget kapott a QB a karrierje alatt, tehát hány meccsen volt az, hogy kb. 5 percnél kevesebb volt az órán, egy pontszerzésnyi különbség volt (pluszmínusz 2 pontos kísérlet)
és ebből hányat csinált meg, és hányat nem! Arról nem is beszélve, hogy a csapatok milyen erősségekkel/gyengeségekkel rendelkeznek.

No amíg nincsenek ilyen adatok/adataink, addig túlmisztifikáltnak tartom a GW driveokat. (ez lett volna az eredeti mondandóm lényege, csak közbe jött valami, és b*sztam befejezni, amit akartam) 😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
-Matthew Stafford has put together 15 game-winning 4th-quarter drives, 11 have come with 2 min. or less in the game.
Nem vagyok benne biztos, hogy egy 2 perces game winning drive irányításához hamarabb választanám Bradyt vagy Manninget mint Staffordot.
Bazzani
Bocsánat, hogy csak ennyit ragadok ki, a hsz-ből 😕, picit szégyellem is magam, de:
GW drives a playoffokban, amikor tényleg számít, különben kiesel:
Brady: 7/26
Elway: 6/21
Eli: 5/11
Montana: 5/23
Bradshaw: 4/19
Marino: 4/18
Warner: 3/13
Stabler: 3
Lőcs: 3/14
Fouts: 3
Brees: 3/11
...
Peyton: 1/23
....
Grossman 😊😊😊: 1
...
Stafford: 0/1

 www.pro-football-reference.com/leaders/gwd_career_playoffs.htm

hát... én szívesebben látnám őket (a helyedben)

aztán career összesen:
Peyton: 51/243
Marino: 51/240
Elway: 46/231
Favre: 45/291
Brady 42/200
Moon 37/202
Brees 35/194
Tarkenton 34/239
...
Stafford: 15/70

 www.pro-football-reference.com/leaders/gwd_career.htm

Ami igaz az igaz, idén már 3-at vezetett Stafford, ahogy Wilson-Romo-Hoyer és Foles is 😊

Tavalyi évet meg Geno Smith nyerte Wilsonnal és Bradyvel holtversenyben: 5-tel

😊sapka
Kiegészítésként hozzá tettem hogy hány playoff és reuglar meccsen voltak kezdők az adott személyek.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stafford egy PO meccset játszott életében, a védelem hibái miatt nem is kerülhetett ilyen helyzetbe azon a meccsen.
Tehát ez egy elég igazságtalan összehasonlítás.
Én csak annyit írtam, hogy meggondolnám kinek a kezébe adnám a zsugát.
Ha valamiben jó Matt akkor az ez. A hibáit látom én is.

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
-Matthew Stafford has put together 15 game-winning 4th-quarter drives, 11 have come with 2 min. or less in the game.
Nem vagyok benne biztos, hogy egy 2 perces game winning drive irányításához hamarabb választanám Bradyt vagy Manninget mint Staffordot.
Bazzani
Bocsánat, hogy csak ennyit ragadok ki, a hsz-ből 😕, picit szégyellem is magam, de:
GW drives a playoffokban, amikor tényleg számít, különben kiesel:
Brady: 7
Elway: 6
Eli: 5
Montana: 5
Bradshaw: 4
Marino: 4
Warner: 3
Stabler: 3
Lőcs: 3
Fouts: 3
Brees: 3
...
Peyton: 1
....
Grossman 😊😊😊: 1
...
Stafford: 0

 www.pro-football-reference.com/leaders/gwd_career_playoffs.htm

hát... én szívesebben látnám őket (a helyedben)

aztán career összesen:
Peyton: 51
Marino: 51
Elway: 46
Favre: 45
Brady 42
Moon 37
Brees 35
Tarkenton 34
...
Stafford: 15

 www.pro-football-reference.com/leaders/gwd_career.htm

Ami igaz az igaz, idén már 3-at vezetett Stafford, ahogy Wilson-Romo-Hoyer és Foles is 😊

Tavalyi évet meg Geno Smith nyerte Wilsonnal és Bradyvel holtversenyben: 5-tel

😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
COMEBACK CATS strike again!!!!
Ha újságot szerkesztenék akkor alighanem valami hasonló cím lenne a főoldalon. Persze ez most meg sem közelítette az előző két mérkőzésen látott -azóta is hihetetlen- visszakapaszkodást, de a meccs vége felé már itt sem raktam volna egy lyukas garast sem a győzelemre. Itt egy adat. hogy milyen szinten megy ritkaságszámba három egymást követő utolsó drive-os győzelem:
The Lions are the first team since the 1994 Giants to win three straight games by scoring in the final 2 minutes of the game.

Aki kevésbé régóta követi az NFL-t az talán nem is tudja, hogy mennyire nem voltak elkényeztetve a Lions drukkerek az elmúlt időszakban ilyen szezonkezdésekkel. Talán a veterán centerünk szavai kicsit rávilágítanak erre:
We needed to win this game, this was the most of a must-win game that I've ever been a part of. I’ve never been 7-2 in my career (in 14th season in Detroit) that’s a big thing too.Dom Raiola
Mondjuk azt, hogy Jim Caldwell csodát tett? Talán azt még ne, de úgy indította Lions HC karrierjét mint azt nagyon régóta senki sem:
Jim Caldwell is now off to the best start by a first-year Lions head coach since Potsy Clark went 8-1 in 1931. Of course, the Lions were the Portsmouth Spartans then.
Legfontosabb, hogy ezek a srácok élvezik a játékot, sőt ami fontosabb, hogy együtt csapatként élvezik azt:
We have a bunch of guys who love each other.Golden Tate

Persze én a magam módján továbbra is csak nagyon szerényen bizakodok a PO részvételben. Nem azt mondom, hogy látszik az alagút vége, de legalább már az alagutat látom.
Nézzük mit látott egy nem szakavatott szem a vasárnapi meccsen, avagy jöhet az "Ahogy Bazza látta" című teljesen szakmaiatlan iromány:

A nap hőse:

Talán szavak sincsenek arra, hogy mit játszik idén a Lions defense. Én mégis megpróbálom majd leírni a magam gondolatait róla, de nem itt és nem most. Azonban a héten erre sor kerül mivel ezzel kapcsolatos kérdést kaptam Tüsi barátomtól.

We're a top defense for a reason. If you wanna say that's luck, put a team out there against us & we'll show what's luck.James Ihedigbo
Igen, most már én is azt mondom, hogy ez a liga legjobb védelme idén (eddig). The #Lions pass defense moved up to #3 in the league. Rush defense remains #2. Still #1 in both total yards and points.
Elképesztő, hogy a DL mit melózik. Suh és Ansah olyan nyomást gyakorol az ellenfél irányítójára amit én a 10+ éves NFL nézőségem alatt kevésszer láttam. Ansah karriercsúcsot dolgozott össze szerelésekben (six solo tackles to go with that sack and forced fumble), Suh tarthatatlan volt (az első drive-ban a Miami egy az egyben próbált védekezni ellene, a másodikban már nem...), az első negyedben a Miami yards/play átlaga - 3,3 volt.
Mégsem a védőfal egyik tagját szeretném most kiemelni, hanem egy olyan játékost aki egy meccsvégi szereléssel tulajdonképpen megadta az esélyt a győzelemre (Clay kezéből ütötte ki a már elkapott labdát az endzone-ban). Ő nem más mint James Ihedigbo, aki talán az idei offseason egyik legalulértékeltebb igazolása. Szerencsére Caldwellék benne is meglátták azt amit támadóoldalon Tate-ben.
Not better than I thought. He’s done this his entire career.Caldwell on SS James Ihedigbo
A szezon előtt leginkább a futás elleni védekezése miatt tartották az átlagnál valamivel jobb játékosnak, ő azonban meccsről meccsre bizonyítja, hogy a passz ellen is remekül védekezik.
He's one of those people who is going to be in the right place at the right time.Caldwell on Ihedigbo
Ezen a meccsen ezt egy INT-el és a már említett "meccsnyerő" védekezéssel jelezte. (6tackle, 2 TFL, 2 PD, 1INT állt a statisztikai lapon a neve mellett meccs után) Szereléseknél még van mit javulnia, mert volt két elég komoly elhibázott tackle-je is a meccsen, de ezeket remek játékokkal javította később.

A nap hülyéje:

Megint én leszek az a gonosz aki nem csak a szép dolgokra fog emlékezni a hétvége után. Sajnos Joe Lombardi továbbra sem győzött meg engem arról, hogy ő az ideális ember a Lions OC posztjára. A támadósor az utolsó drive-ig jóformán semmit sem mutatott. Az az egyszem Megatronra felívelt 49 yardos TD inkább a zseniális elkapó érdeme (Delmas borzasztó helyezkedése is sokat segített) mintsem a csodálatos playcall-é. Futójáték a nullával egyenlő (Bush továbbra is szörnyű sajnos), talán Bell tankszerű játéka hoz némi fényt az éjszakába. A passzjáték teljesen két játékosra szűkült, a támadófal tagjai sok esetben a helyüket sem találták. A helyzet továbbra is a a right tackle pozíció-ban a legrosszabb. Waddle játéka megváltás a Lucas-Reynolds pároséhoz képest, de mitsem érünk vele ha folyamatosan lesérül valamiért. Most sem tudta végigjátszani a meccset, de amikor a pályán volt sem volt sok köszönet benne. Wake többször megette reggelire vagy csak komoly holdingok árán (amit elég sokszor észre sem vettek a bírók...) tudta megállítani. A Cards ellen alighanem újra pihen majd, Staffordnak nehéz meccse lesz megint.
Nem lehet szó nélkül elmenni Matt Prater játéka mellett sem. Ugyan most nem hibázott, de ha FG távba ér a csapat akkor a Lions drukkerek többsége készíti a nyugtatós dobozt. Nagyon bízok benne, hogy a szezonunk nem egy olyan játékon fog elmenni amikor Prater a hétvégihez hasonlóan (focisnyelven szólva) a sorfalba bombázza a labdát.

A nap meglepetésembere:

Soha nem jó amikor sérülés van egy csapatnál. Az viszont jó amikor egy újonc játékos így tudja bizonyítani, hogy hosszabb távon is lehet majd rá számítani. Viszonylag kevés szó esik arról, hogy a védőfal közepe mellett a támadófal közepén is két fontos láncszem (Raiola és Sims) szerződése is lejár a nyáron. A most draftolt Travis Swanson-nal én eddig leginkább a center pozicióban számoltam a jövőben, de a delfinek ellen (Warford helyén) guard poszton is elfogadható teljesítményt nyújtott. A passzvédekezésben akadt több hibája (3 QB siettetést jegyeztek róla), a futásblokkolásban viszont jobban segítette a csapatot mint lesérülő társa. 59 snap-et játszott, a következő meccsen kezdőként szerepel majd mivel Big Larry több meccsre kidőlt.

Újoncfigyelő:
Swansonon kívül kevés újonc kapott fontos szerepet a meccsen. Caraun Reid DT Fluellen leigazolása és Jason Jones többszöri DT-be mozgatása miatt csupán 7 snap-et játszott. Kyle Van Noy első meccsét játszotta Lions színekben, csupán 2 defensive és 17 ST játékban kapott játékidőt, 2 szerelést jegyzett. Cornelius Lucas 22 játékban helyettesítette a lesérülő Waddle-t ezalatt három siettetést és egy sack-et engedélyezett a Dolphins játékosainak.

Kedvenc play:

Mai választásom az első fake punt-ra esett. Miért? Ha nem csal a memóriám akkor ilyet még nem láttam a kedvenc csapatomtól mióta komolyabban követem őket.
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.

Mennyire volt ez meglepő?
Stafford said he had no idea the fake punt was coming.
Martin amellett, hogy igen jól passzol remek humorérzékkel is rendelkezik:
It's a little sore. Not easy throwing two passes in one game.Lions punter Sam Martin, on his arm
Valami erőltetett statisztikai adatot mindig talál az emberfia, keresni sem kell nagyon:
Detroit's Sam Martin is just the third player this century to have two complete passes and two punts in the same game.
A második (sikertelen) fake punt miatt nagyon haragudtam a stábra, sokkal jobban kell becsülnünk az ellenfelet, mert az ilyen könnyen megbosszulhatja magát.

Amin jót nevettünk:
Pár twitter üzenettel érkeztem.
A Lions defense első negyedbeli játéka után:
If the #Lions keep up this pressure, Ryan Tannehill may retire at halftime.
A Megatron TD után:
Calvin Johnson, you're illegal.
A Green Bay-Chicago meccs után:
The University of Florida is working on scheduling the Chicago Bears for their non-conference schedule in 2015.

A nap képe:
Megatron visszatért:

A Megatron TD után természetesen újra előkerült a régi "lemez":


Amiről még beszélni kell:
Sokszor éri támadás Matt Stafford-ot, hogy nem érte meg őt választani 1/1esként, nem játszik annak megfelelően. Én nem akarom egyik oldalt sem pártolni, de két dolgot megjegyeznék (tudva azt, hogy egy irányítót leginkább a győzelmek minősítenek):
-Matthew Stafford has 19,953 career passing yards in 70 games, the most of any player in NFL history. Dan Marino (19,179) is second on that list.
-Matthew Stafford has put together 15 game-winning 4th-quarter drives, 11 have come with 2 min. or less in the game.
Nem vagyok benne biztos, hogy egy 2 perces game winning drive irányításához hamarabb választanám Bradyt vagy Manninget mint Staffordot.

Slowlights:

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Kíváncsi vagyok, hogy nektek mi a véleményetek a rúgó kérdésről? Megoldódott ez már? vagy van okunk a félelemre?
A Vikings ellen 2 Fg maradt ki.
Ami bement az is kapufásan.
A Falcons ellen statisztikailag nem maradt ki FG, de ez kicsit a szerencsének köszönhető.
Vasárnap blokkoltak egyet.
vagy ezek véletlen összefüggések?!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
WarfoRd kiesese tovabbi csapás a falnak. Volt az idei szezonban olyan meccsunk amikor nem vesztettünk el kulcsjátékost?
Kivancsi vagyok Swanson milyen lesz a helyen.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bocs,lehet már unjatok,de... Tate újból 100 yard felett zárt. 😊undisputedly
Bocs,lehet már unjatok,de... Tate újból 100 yard felett zárt. 😊undisputedly
Sosem fogom megunni !!!
Alig varom, hogy jovoheten is beirjad!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bocs,lehet már unjatok,de... Tate újból 100 yard felett zárt. 😊
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
7-2, még 3 kell.

Amúgy az élet mindig kompenzál. A Saints meccs után defektet kaptam, ma meg letört az ülésem a bicajon. Mondjuk ennyit megér. 😊

több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Nem néztem csak az eredmény alakulását, hát nem tudtok hibázni, az utolsó percig nem szabad elengedni az ellenfeleteket és ha ez megvan akkor szinte borítékolható a W. 😊
Tovább fokozódik a helyzet északon! 😉balazs799
Mi itt nagyon tudnánk örülni egy Bears győzelemnek éjszaka 😊topmodell
én meg azt mondom h nektek inkább kéne a gb győzelme. Ha leszünk olyan jók h nyerjünk a lambeau-n akkor 4-5 és sok hozható meccs van még + mi még 2szer játszunk egymás ellen mig a gb-t már vertétek, ez is nektek kedvez velük szemben. Ha mi ma kikapunk 2esélyessé válik a csoport, ez is jó nektek sztem mert a wc igy már tuti lenne.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nem néztem csak az eredmény alakulását, hát nem tudtok hibázni, az utolsó percig nem szabad elengedni az ellenfeleteket és ha ez megvan akkor szinte borítékolható a W. 😊
Tovább fokozódik a helyzet északon! 😉balazs799
Mi itt nagyon tudnánk örülni egy Bears győzelemnek éjszaka 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
This would be the 31st start Matthew Stafford has won in his career. 13 of them have been 4th-Q comebacks.MacPhisto
Ahogy Baggio mondaná: ez Stafford 😀😀😀
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
This would be the 31st start Matthew Stafford has won in his career. 13 of them have been 4th-Q comebacks.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
Lions 7-2, Browns 6-3, mindkettő csoportelső ! Grat. srácok ! Innentől nincs megállás 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 842 — StuG Life
nagy harc volt, grat!

több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 877 — megbékéltem tom bradyvel
4 hét alatt 3 ilyen győzelem, hát nem semmi!
Imádom ezt a csapatot!Hege
bazzani és a 0-16 😀

u.i.: jó kis párharc volt. azért nekünk is jó lenne egy stafford szerűség, mert 'hill nem tud hosszút dobi (pedig lenne egy wallace)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
A time management gyönyörű volt. Végre bazmeg! Ott nyertük meg szerintem.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem néztem csak az eredmény alakulását, hát nem tudtok hibázni, az utolsó percig nem szabad elengedni az ellenfeleteket és ha ez megvan akkor szinte borítékolható a W. 😊
Tovább fokozódik a helyzet északon! 😉


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Kellen Davist gyorsan tegyük ki.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A legnagyobb félelmem a Phins DL-Lions OL párharc (lásd mit művelt velünk a Bills DL) és a TE (Clay?) elleni védekezés.
Kellen Davis lesz a TE nálunk, Fauria és Pettigrew nagyon limitált szerepet kap.
Megatrontól nagyon sokat vár mindenki, de saját elmondása alapján nincs még teljesen rendben. Szerintem nagyon rozsdás lesz, 60-80 yard körül lesz max.
A fő félelmem meg az, hogy mi olyan csapatok ellen játszunk jól ahol jobb a támadósor mint a védelem.

több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Nagyon nem lennék meglepve ha a következő 3 meccs után 6-5-re állnánk. Én a Dolphins, Pats, Cards hármas ellen vereséggel számolok.
Viszont azután 5-ből legalább 3-at nyerni kell. Lényeg, hogy a csoportmeccseken jól szerepeljünk.Bazzani
Bazza, nagyon érdekelne mi ez a nagy pesszimizmus a mai meccsel kapcsolatban? Az összes erősségetek párban van a mi legnagyobb gyengeségünkkel. A WR sorotokba visszatért Megatron, akit Grimes nem hiszem hogy meg tud fogni majd. Finnegan esélyeit ne is részletezzük. Van végre TE a rosteren. Az O-line belseje nálunk rémesen gyenge, futás nélkül pedig nem él meg Tannehill. A védelmetek brutálisan erős, és szerintem sokoldalú, talán kijelenthetem nehezen olvasható.
Ezzel szemben van egy jó védőfalunk. Mostanában szokás a Dolphinst a legjobb védelemnek hívni, csak azt felejtik el hogy az utóbbi három meccsen minden ellenfelünk ott volt gyenge ahol legjobban kellett. Ez szerintem a Lionsról nem mondható el. Nagyon sima győzelmeteket várom ma, nem tudok olyan szempontot találni ami bizakodásra adna okot.Geeri
Neked is jutott bőven a pesszimizmusból. Vagy csak szimplán a realitás talaján gondolkozol? o_odanyly
Szerintem ez teljesen reális. Nézd meg a kórházválogatott Lions mit művelt Londonban. Fejben nagyon ott vannak. Tate meghülyíti az ólomcsípőjű Finnegant, Megatron Grimes kriptonitja. A Lions akkor tudja legjobban használni a TE posztot amikor kell, azzal hogy a safetyknek hátul kell maradni a pálya közepe teljesen védtelen marad. Ha Staffordra megy a blitz akkor abból lehet lesz pár sack, de pár nagy játék is. Ha meg pisztolypárbaj ott futás nélkül Tanny elvérzik. A legnagyobb erősségeinket veszi ki a Lions a játékból, és erre mi egy DL-el tudunk válaszolni. Szerintem nagyon karcsú ez így.

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nagyon nem lennék meglepve ha a következő 3 meccs után 6-5-re állnánk. Én a Dolphins, Pats, Cards hármas ellen vereséggel számolok.
Viszont azután 5-ből legalább 3-at nyerni kell. Lényeg, hogy a csoportmeccseken jól szerepeljünk.Bazzani
Bazza, nagyon érdekelne mi ez a nagy pesszimizmus a mai meccsel kapcsolatban? Az összes erősségetek párban van a mi legnagyobb gyengeségünkkel. A WR sorotokba visszatért Megatron, akit Grimes nem hiszem hogy meg tud fogni majd. Finnegan esélyeit ne is részletezzük. Van végre TE a rosteren. Az O-line belseje nálunk rémesen gyenge, futás nélkül pedig nem él meg Tannehill. A védelmetek brutálisan erős, és szerintem sokoldalú, talán kijelenthetem nehezen olvasható.
Ezzel szemben van egy jó védőfalunk. Mostanában szokás a Dolphinst a legjobb védelemnek hívni, csak azt felejtik el hogy az utóbbi három meccsen minden ellenfelünk ott volt gyenge ahol legjobban kellett. Ez szerintem a Lionsról nem mondható el. Nagyon sima győzelmeteket várom ma, nem tudok olyan szempontot találni ami bizakodásra adna okot.Geeri
Neked is jutott bőven a pesszimizmusból. Vagy csak szimplán a realitás talaján gondolkozol? o_o

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.