A Bowl.hu fórum folytatja működését.

VB Játék 2018

13 feliratkozó

15 napja
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 9 912
na indul a fantasy:
 fantasy.fifa.com/en/leagues?code=426262626262315F232331323436392323626F776C687523234A4D5234474D4D39

jelszó a ligához: JMR4GMM9

gyertek sokan.

topict átlehetne nevezni, ezt a hsz-t meg kitűzni.
3

16 perce
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 13 029 — TODDHERREMANS79
szinte minden socceres fantasyban a clean sheetekre építek, mindig megbánom, erre idén is erre basztam el a pénzt, köszi Courtois meg Meunier 😀
kristof
ellenben nekem mindkét héten megvolt a 4-4 védő clean sheet, viszont alig költöttem a védelemre, csatárok meg kb nullák cserébe, aztán a cap negyede elment a 2 csatárra :d

No1 Mychal Kendricks, Myles Jack, Tyrod Taylor, Amari Cooper, Myles Garrett, Solomon Thomas, Leonard Floyd and Casey Hayward fan !!!!!!!!!!
1 órája
kristof New York Giants 7 862
Szerintetek biztos 2 pont / Inui / Sabaly?
katonadani
Inui

the risk i took was calculated, but man, am i bad at math
1 órája
katonadani Philadelphia Eagles 49
Szerintetek biztos 2 pont / Inui / Sabaly?
3 órája
kristof New York Giants 7 862
szinte minden socceres fantasyban a clean sheetekre építek, mindig megbánom, erre idén is erre basztam el a pénzt, köszi Courtois meg Meunier 😀

the risk i took was calculated, but man, am i bad at math
4 órája
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 11 154 — 1.097302
max captain és a bench boost mit ad amúgy? hol lehet megnézni?
eaglesmcnabb
Bench boostnál mind a 15 játékosod pontja számít, max captainnél pedig a kör végén automatikusan a legtöbb pontot szerző játékosod lesz a duplázott játékos(=a kapitány)

Ezeket elvileg az adott fordulónál látod, tehát Höri pl. ebben a körben ellőtte a max captain jokert, láttam már a bench boost-ot is néhány csapatnál.... de szerintem a wild cardot nem írja ki.

Mennyivel egyszerűbb lenne, ott lenne három apró ikon a csapat neve mellett...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
1
4 órája
max captain és a bench boost mit ad amúgy? hol lehet megnézni?

No1 Mychal Kendricks, Myles Jack, Tyrod Taylor, Amari Cooper, Myles Garrett, Solomon Thomas, Leonard Floyd and Casey Hayward fan !!!!!!!!!!
4 órája
Azt lehet látni valahol, hogy egy adott csapat melyik boostereit használta már fel? (max captain, bench boost, wild card - az utóbbit pl abszolút nem látom kiírva, pedig vannak csapatok, akik elvileg már felhasználták ugye)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
6 órája
iktriad Jacksonville Jaguars 47 147 — It's always something
Magyarország összetett #1 helyezettje is a ligánkban van
Höri
Csak egy Neymar mesterhármas választ el az első helytől.
Helyedben nem dőlnék annyira hátra!!
eaglesmcnabb
Az 1/3-a össze is jött annak a mesterhármasnak. 😊

1 napja
Höri
Csak egy Neymar mesterhármas választ el az első helytől.
Helyedben nem dőlnék annyira hátra!!

1 napja
Höri
Rendkívül impresszív kezdés. (viccet félretéve, valóban az, bár mondjuk forduló közepén kijelenteni szintén nem az igazi..)

Kár lenne, ha valaki megelőzne a végére... 😊

1 napja
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 134 — bútor

5
1 napja
Ez a Pavard->Dalsgaard transzfer nagy húzás volt, pedig Pavard olyan szinten volt béna az első meccsen, de akkor Sidibe-vel komoly gondok lehetnek...
Mostmár csak arra várok, hogy SMS majd rúg 4 gólt,mert ő lett volna a másik alternatív transzferötletem Ziyech helyett..

1 napja
peach Atlanta Falcons 7 923 — return of the falcons
jó, h reggel megmódosítottam az összeállítást, de cseszett elfogadni.. nem mintha lenne jelentősége, de azért szánalmas egy rendszer ez (persze tudom, én voltam béna biztos, mert nem jól léptem be, nem nyomtam confirm-ot stb.)
Szesze
Sztem csak a round3at állítottad be

...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 napja
Szesze New York Giants 12 181 — Giants fan
jó, h reggel megmódosítottam az összeállítást, de cseszett elfogadni.. nem mintha lenne jelentősége, de azért szánalmas egy rendszer ez (persze tudom, én voltam béna biztos, mert nem jól léptem be, nem nyomtam confirm-ot stb.)
2 napja
dawyd728 1 702
Valahogy ebből a napból többet reméltem, mint 2x6+2x3 pont. Tetejében még örülnöm is kéne, h az egy gólos meccseken legalább a gólszerzőket eltaláltam. :S
dawyd728
Hát nem is tudom, szerintem egy rossz szót sem szólhatsz...

Az összes nagy csatár mákolt egy gólt eddig a 2. körben (a két nálad lévő leginkább, mert azon kívül semmit nem csináltak), igaz Salah a tizijével még 2 pontot ráadásul, kivéve persze a legaktívabb/legjobb Cavani-t....

Ezt relatíve kell nézni, onnantól hogy hány pont lent kiosztva az adott napon, és abba elég jól kijött a lépés neked.
Igor
Relatíve oké a mai nap. A Cavani, D. Silva, Iniesta, stb. tulajdonosokkal szemben kiváló a nap. A kérdés csak az, h ilyen gólszegény lesz a teljes második kör, vagy sem. Mert azért Bentancurt leszámítva, aki nem igen veszélyes a kapura 3 db átlagosan 9,5 milliós játékosom kapart össze két gólt. Ha azt nézem Jesus lesz még ilyen gólveszélyes emberem, ha Firmino nem szorítja ki. Mindegy nem panaszkodni akarok, mert oké ez a köröm, csak ugye wildcard és max. captain segítséget ezzel a körrel el is égetek, így valahol 80 pont körül kéne min. teljesíteni, h a segítségekkel a torna végére tartalékolók előtt legyen előnyöm. Nagyon szép ez a 11. hely, ahol most állok, de ez kevés hosszútávon a top 10-re.
2 napja
Valahogy ebből a napból többet reméltem, mint 2x6+2x3 pont. Tetejében még örülnöm is kéne, h az egy gólos meccseken legalább a gólszerzőket eltaláltam. :S
dawyd728
Hát nem is tudom, szerintem egy rossz szót sem szólhatsz...

Az összes nagy csatár mákolt egy gólt eddig a 2. körben (a két nálad lévő leginkább, mert azon kívül semmit nem csináltak), igaz Salah a tizijével még 2 pontot ráadásul, kivéve persze a legaktívabb/legjobb Cavani-t....

Ezt relatíve kell nézni, onnantól hogy hány pont lent kiosztva az adott napon, és abba elég jól kijött a lépés neked.

Szerkesztette: Igor

2 napja
dawyd728 1 702
3 napja
peach Atlanta Falcons 7 923 — return of the falcons
Nem tudom a 84 főből hány embernél volt legalább 4 db CS-es védő
Igor
nálam
Höri
Te egy anomália vagy, vidd haza az autót 😊

...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
3 napja
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 134 — bútor
Nem tudom a 84 főből hány embernél volt legalább 4 db CS-es védő
Igor
nálam

Szerkesztette: Höri

3 napja
Első kört 54 ponttal zártam, aminek több, mint a felét Griezmann kapitányként és Kolarov hozta össze. Asszem 13 ember összesen 26 pontja mindent elmond a választásaimról. 😀
dawyd728
Ez mondjuk a legtöbb emberre igaz lesz (na jó, a gólt rúgó védő nem), de az hogy mondjuk a csapatpontszám min felét 2, max 3 ember hozta... ez kb matematikai szükségszerűség (főleg hogy a kapitányt duplázod ugye), mert csomó csatár és védő bustolt.. és ha a papírforma alapján választottál védőket csak az URU, BEL és ENG védők hoztak 6 pontot, a többi 'nagy' csapat mind engedett gólt.

Nem tudom a 84 főből hány embernél volt legalább 4 db CS-es védő... a középpálya megint csak gyalázatos volt, a csatárok egy része hozta magát, de ott is volt elég sok hurka azért.

3 napja
dawyd728 1 702
Köszi. Közben rájöttem, h x*(-4) pontért lehet minden körben cserélni a megadott kereten felül, csak nem érdemes. Ahogy mondjátok a wildcard gomb megnyomása után rögtön eltűnik a minuszolás.

Na itt az új csapatom, dőlten az újak (8):
Sommer, Ochoa
Kolarov, Akanji, Marcelo, Kimmich, Trippier
Cuadrado, Bentancur, Xhaka, Isco, Inui
Suarez, G. Jesus, D. Costa

Első kört 54 ponttal zártam, aminek több, mint a felét Griezmann kapitányként és Kolarov hozta össze. Asszem 13 ember összesen 26 pontja mindent elmond a választásaimról. 😀
4 napja
katonadani Philadelphia Eagles 49
nem vonja le, ez ilyen plusz opció, egyszer felhasználhatod és igazolhatsz bármennyit
4 napja
Amúgy fasza a wildcard, csak -4 pont minden egyes csere. Én 4 embert terveztem lecserélni, a full haszontalanjaimat, nem is az 1-2 pontosaimat, és az már -12 pont kapásból.
Kérdés a maradék 2 kör alatt visszahozza-e az a 2x4 lehetőség a wildcarddal elvesztegetett pontokat?
dawyd728
Ha használod a wildcard-ot nem kapsz mínusz pontot, pont ez a lényege..

Ha rákattintasz a bal oldali ikonra (ami csak min 2 transzfer után látszódik), elvileg még utána is csinálhatsz transzfereket... (bár én valószínűleg egyben kiszámolom majd inkább, nehogy ilyennel kockáztassak)
Már levonta a pontokat?

Szerintem megint a 2.kör elején mikor aktiválódik a dolog, működni fog majd, és jó lesz a pontszámod.

4 napja
dawyd728 1 702
Amúgy fasza a wildcard, csak -4 pont minden egyes csere. Én 4 embert terveztem lecserélni, a full haszontalanjaimat, nem is az 1-2 pontosaimat, és az már -12 pont kapásból.
Kérdés a maradék 2 kör alatt visszahozza-e az a 2x4 lehetőség a wildcarddal elvesztegetett pontokat?
4 napja
Levi Oakland Raiders West Virginia Mountaineers 107
Carlos Sanchez szerintetek kezdő lesz? érdemes lecserélni egy 2 pontos játékost miatta?
kristof
kezdőnek kezdő, de gólt meg asszisztot ne nagyon várj tőle. esetleg 3 pontot hozhat, ha a kolumbiaiak nem kapnak gólt.
deyell
becseréltem végül :')))))
kristof
Ha az utolsó pillanatban nem nézem meg a kezdőt akkor james kezdett volna. Ehelyett betettem a -3 pontos sanchezt. GG
1