Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Leclerc h elcseszte

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Leclercet nyugodtan lehetne büntetni kövi versenyre...ja h nem lehet
több mint 3 éve
Mr.Breaker 1 871
Újabb McLaren dobogó hátha. 😀
több mint 3 éve
csipkelli 3 337
Maxnak volt a legtöbb esze, mégis beszopta.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 123 — nabege2@yahoo.com
Bottas ismét hozza balfasz formáját 😀
Beki
de 2 vetélytársát kiütötték, így azért simán kinéz neki egy 2. hely, ha nem az első
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 695
Russell hogy lerajtolta Bottast, haha. 🤭

Leclerc meg elkezdett vettelezni.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Bottas ismét hozza balfasz formáját 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na Bottas hogyan fogja elszurni? Téteket lehet megtenni
csebi
Összemegy Verstappennel! 🙃
steelwolf
Leclerc: Hold my beer.
több mint 3 éve
Mr.Breaker 1 871
Szerintem nem lesz olyan jó mint az apja...de tévedhetek
ThundersNFL
Schumacher név nélkül nem lenne minden évben a legjobb csapatban és már 2-3 éve lemorzsolódott volna az f1 felé vezető úton. Ugyan sokkal tehetségtelenebbek is jutottak már el az F1-be sőt lesznek jövőre is a mezőny tagjai, de a hype ami körül öleli az elég zavaró. Szerintem azt a karriert se fogja befutni, amit Earnhardt Jr. képes volt, pedig ő sem a legélesebb kés volt a fiókban mezőnyben.
dawyd728
Ezt a sokaknál meglévő ellenszenvet nem értem vele szemben. Semmivel sem kapott több, vagy nagyobb támogatást mint egy gazdagabb apuka csemetéje. Azokat az autókat nem egy név vezette, hanem ő. Ha nem néznénk a nevet csak az eredményeket, senki megnem kérdőjelezné, hogy megérdemli e az F1-es ülést vagy sem. Folyamatosan fejlődött és lett egyre jobb pilóta. Ennek ellenére én sem tartom top pilótának, valahol a középmezőny közepén lehet, Gio, Stroll, Magnussen körül. A média hype valóban zavaró, de ő erről sokat nem tehet és a körülményekhez képest kíválóan kezeli azt, ezért degradálni a teljesítményét és eredményeit unfair.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 123 — nabege2@yahoo.com
Löki elkúrta Perez és Verstappen versenyét😕
több mint 3 éve
csipkelli 3 337
😀

Gyerünk George!

Szerkesztette: csipkelli
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Na Bottas hogyan fogja elszurni? Téteket lehet megtenni
csebi
Összemegy Verstappennel! 🙃
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A hideg jó lehet a Ferrarinak?
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Na Bottas hogyan fogja elszurni? Téteket lehet megtenni

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 123 — nabege2@yahoo.com
Egy olyan versenyosztályban ahol 13-an nyertek versenyt ott nehéz kiemelkedni, de a kis Schumi mégis behúzta, mert stabilan tudta kezelni a két futamot, főleg év végén. Én "Svarcinak" szurkoltam, de ő pl sokszor DNF-ezett és nem tudta jól kezelni a gumit, ezáltal a futamok végére rendszeresen hátraesett, főleg itt a szezon második felében. Sok jó versenyzőt láttam, de stabilt nem. Kérdés, hogy abban a bűn gyenge Haas-ban mit tud villantani Schumi.
Egyébként Ilott iszonyatosan verheti a fejét a falba, mert MINDEN úgy alakult az ellenfelének ahogy elképzelte, Ő nem tudta hozni magát. Minden adott volt, hogy behúzza, de már szombaton is elszúrta.

Egyébként én örülök, hogy a tv adja ezeket a versenyeket, mert ez tényleg még igazi autóverseny, rengeteg esélyessel, győztessel, harccal, előzéssel.
több mint 3 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Szerintem nem lesz olyan jó mint az apja...de tévedhetek
ThundersNFL
Nem vállaltál nagyot ezzel a jóslattal 😀
De hozzáteszem, én sem látom bele, hogy különösebben sikeres lesz. Pechjére ráadásul egy nagyon erős fiatal mag (Verstappen-Leclerc-Russell) állt össze akikkel meccselni kéne a következő 10-12 évben. Ahhoz meg előbb virítani kell, hogy megkapja hozzá az autót is.

Szurkolok neki, hogy ne csak a neve tartsa a Forma-1-ben, de 3-4 szezonnál nem látok többet a pályafutásában.
több mint 3 éve
dawyd728 3 707
Szerintem nem lesz olyan jó mint az apja...de tévedhetek
ThundersNFL
Schumacher név nélkül nem lenne minden évben a legjobb csapatban és már 2-3 éve lemorzsolódott volna az f1 felé vezető úton. Ugyan sokkal tehetségtelenebbek is jutottak már el az F1-be sőt lesznek jövőre is a mezőny tagjai, de a hype ami körül öleli az elég zavaró. Szerintem azt a karriert se fogja befutni, amit Earnhardt Jr. képes volt, pedig ő sem a legélesebb kés volt a fiókban mezőnyben.
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Szerintem nem lesz olyan jó mint az apja...de tévedhetek

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 123 — nabege2@yahoo.com
szpíker totál vakon van, hogy Ilott lehet bukja az ezüstöt is, mert pontegyenlőség van Tsunadával!

rosszul számoltam 1 pont-tal nyert Ilott

Szerkesztette: NB2
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Az F2 baromi izgi!
steelwolf
rohadt jó verseny, Illott mögött mivan!!!

de a vb szerintem eldőlt Ilott lassú sajna, pedig az esélye megvolt
NB2
Alesi az Jean fia?

Mindjàrt utána nèzek..
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 123 — nabege2@yahoo.com
Az F2 baromi izgi!
steelwolf
rohadt jó verseny, Illott mögött mivan!!!

de a vb szerintem eldőlt Ilott lassú sajna, pedig az esélye megvolt

Szerkesztette: NB2
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Az F2 baromi izgi!
több mint 3 éve
csipkelli 3 337
Albon ma is kiesik a Q2-ben... ja és persze Verstappen persze első lett
Pár perc és indul a Q3, hajrá Russell 😊
Heisman
Albon menjen, a Mercikben maradt még.
csipkelli
Foggalmam sincs h mi lehet Albonnal Hornerről de biztosan durvább cucc mint Szájer sexdrogbulikái
csebi
Egyszerűbb a képlet: thai tulaja van a Red Bullnak.
empty taxi
Ezért nem akarnak gecik lenni vele, és az utolsó futam után jelentik csak be Perezt.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Albon ma is kiesik a Q2-ben... ja és persze Verstappen persze első lett
Pár perc és indul a Q3, hajrá Russell 😊
Heisman
Albon menjen, a Mercikben maradt még.
csipkelli
Foggalmam sincs h mi lehet Albonnal Hornerről de biztosan durvább cucc mint Szájer sexdrogbulikái
csebi
Egyszerűbb a képlet: thai tulaja van a Red Bullnak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Leclerc csoda köre, szélárnyék nélkül(!!!!)




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/