Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Suzukis győzelmek 2000 után:
2001: Gibernau Valencia
2007: Vermeulen Le Mans
2016: Vinales Silverstone
2019: Rins Austin és Silverstone
2020: Mir Valencia, Rins Aragón


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Mikor volt utoljára Suzukis világbajnok a királykategóriában? Létezik, hogy KRJR lett volna az, a poszt-Doohan éra első éveiben, amikor csináltak egy nagyobb fejlesztést a GSX-R vonalon?
slowmotion
meg is válaszoltad a kérdést 😊 2000-ben volt utoljára Suzukis vb cím Kennyvel
NB2
Még a futam győzteseket is meg lehet számolni egy kezen 2000 óta. Vermulen, Vinales(Muhahaha!),Rins, Mir. Ráadásul ugye úgy, hogy egyelőre csak Rins az akinek ez egynél többször is összejött. Most lusta vagyok átnyálazni húsz évet, de szerintem ha bővítjük a szűrést dobogós helyezésekre se lenne mondjuk 7-8 motorosnál több.

Kíváncsi vagyok, hogy mennyire fog tudni versenyben maradni a Suzuki, vagy jön e megint 20 év böjt.
Cowboykarcsi90
Sztem capirex nyert futamot a suzukival a ducati utáni szezonban. Valami kaotikus kász futam rémlik, de annyira régen voltak azok a szép idők, hogy nem emlékszem pontosan 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ujabb érdekes statisztika. Ha Marquez és Bradl nem szedi össze magát Portimaora, akkor az azt fogja jelenteni, hogy a Repsol Honda győzelem nélkül zárja a szezont. Nem mostanában volt ilyen utoljára, 2004ben. Akkor a Hayden-Barros párosnak sikerült ezt “összehozni”. 16 szezonnal ezelőtt.

De mondok mégjobbat. Simán lehet az is hogy a Honda nem nyer idén futamot. Na ezt nem tudom mikor volt utoljára ilyen. 2000ig fejben is vissza tudom pörgetni az éveket és mindegyikre jutott legalább Hondás futam győzelem. Ugye onnan meg jönnek Crivillie meg Doohan címei. Talán a 90es évek elejen? A Rainey-Schwantz párharc idején? Bár szerintem kizárt hogy a Lawson-Gardner-Doohan hármasból ne nyert volna valamelyik legalább egyet szezononként.

Szerintem biztos valami történelmi rekord lesz ez ha megdől.
Cowboykarcsi90
1981-ben nem nyert utoljára egy idényen keresztül a királykategóriában a Honda.
11 futamos volt a VB, 8 Suzuki és 3 Yamaha W volt. Marco Lucchinelli lett a világbajnok Randy Mamola és Kenny Roberts előtt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 019 — nabege2@yahoo.com
Ujabb érdekes statisztika. Ha Marquez és Bradl nem szedi össze magát Portimaora, akkor az azt fogja jelenteni, hogy a Repsol Honda győzelem nélkül zárja a szezont. Nem mostanában volt ilyen utoljára, 2004ben. Akkor a Hayden-Barros párosnak sikerült ezt “összehozni”. 16 szezonnal ezelőtt.

De mondok mégjobbat. Simán lehet az is hogy a Honda nem nyer idén futamot. Na ezt nem tudom mikor volt utoljára ilyen. 2000ig fejben is vissza tudom pörgetni az éveket és mindegyikre jutott legalább Hondás futam győzelem. Ugye onnan meg jönnek Crivillie meg Doohan címei. Talán a 90es évek elejen? A Rainey-Schwantz párharc idején? Bár szerintem kizárt hogy a Lawson-Gardner-Doohan hármasból ne nyert volna valamelyik legalább egyet szezononként.

Szerintem biztos valami történelmi rekord lesz ez ha megdől.
Cowboykarcsi90
Azért az utóbbi időkben MM hozta a Honda győzelmeket, most ő kiszállt nincs más. Sokan mondták, hogy nem lesz ez így jó, hogy ennyire MM specifikus a csapat, most ezt szívják.
Mondjuk Nakagami hozhatott volna győzelmet, de elszúrta Aragonban.
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ujabb érdekes statisztika. Ha Marquez és Bradl nem szedi össze magát Portimaora, akkor az azt fogja jelenteni, hogy a Repsol Honda győzelem nélkül zárja a szezont. Nem mostanában volt ilyen utoljára, 2004ben. Akkor a Hayden-Barros párosnak sikerült ezt “összehozni”. 16 szezonnal ezelőtt.

De mondok mégjobbat. Simán lehet az is hogy a Honda nem nyer idén futamot. Na ezt nem tudom mikor volt utoljára ilyen. 2000ig fejben is vissza tudom pörgetni az éveket és mindegyikre jutott legalább Hondás futam győzelem. Ugye onnan meg jönnek Crivillie meg Doohan címei. Talán a 90es évek elejen? A Rainey-Schwantz párharc idején? Bár szerintem kizárt hogy a Lawson-Gardner-Doohan hármasból ne nyert volna valamelyik legalább egyet szezononként.

Szerintem biztos valami történelmi rekord lesz ez ha megdől.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Mikor volt utoljára Suzukis világbajnok a királykategóriában? Létezik, hogy KRJR lett volna az, a poszt-Doohan éra első éveiben, amikor csináltak egy nagyobb fejlesztést a GSX-R vonalon?
slowmotion
meg is válaszoltad a kérdést 😊 2000-ben volt utoljára Suzukis vb cím Kennyvel
NB2
Még a futam győzteseket is meg lehet számolni egy kezen 2000 óta. Vermulen, Vinales(Muhahaha!),Rins, Mir. Ráadásul ugye úgy, hogy egyelőre csak Rins az akinek ez egynél többször is összejött. Most lusta vagyok átnyálazni húsz évet, de szerintem ha bővítjük a szűrést dobogós helyezésekre se lenne mondjuk 7-8 motorosnál több.

Kíváncsi vagyok, hogy mennyire fog tudni versenyben maradni a Suzuki, vagy jön e megint 20 év böjt.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Mikor volt utoljára Suzukis világbajnok a királykategóriában? Létezik, hogy KRJR lett volna az, a poszt-Doohan éra első éveiben, amikor csináltak egy nagyobb fejlesztést a GSX-R vonalon?
slowmotion
meg is válaszoltad a kérdést 😊 2000-ben volt utoljára Suzukis vb cím Kennyvel
NB2
Az a lényeg, hogy még pont befért elé Criville bajnoki címe 😊
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 019 — nabege2@yahoo.com
Mikor volt utoljára Suzukis világbajnok a királykategóriában? Létezik, hogy KRJR lett volna az, a poszt-Doohan éra első éveiben, amikor csináltak egy nagyobb fejlesztést a GSX-R vonalon?
slowmotion
meg is válaszoltad a kérdést 😊 2000-ben volt utoljára Suzukis vb cím Kennyvel
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Mikor volt utoljára Suzukis világbajnok a királykategóriában? Létezik, hogy KRJR lett volna az, a poszt-Doohan éra első éveiben, amikor csináltak egy nagyobb fejlesztést a GSX-R vonalon?
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 019 — nabege2@yahoo.com
MotoGP: várható volt, ha Mir nem dobja el simán behozza úgy a masinát, hogy meglegyen a VB. Annyira jó motor a Suzuki.
Az külön vicces lesz amúgy ha Morbi megelőzi a 3 "nagyot" 😊
NB2
Amugy simán lehet. Ha ennyire formába lendül, jövőre már Franky is simán VB aspiráns lesz. A szezon második felébrn szerintem már idén is volt olyan jó mint Mir. Kérdés hogy hogy fog boldogulni a 2020-as Yamahával.

Mir tanári volt idén. Főleg egy ennyire fiatal motorosnál meglepő, mennyire egyben volt fejben igazából egész évben. Se egy relatíve gyengébb szezon kezdés, se az ausztriai fiaskó, se az azután következő “not a true champion without a win” bullshit narrativa nem tudta kizökkenteni. Úgy hozta össze a legtöbb dobogós helyezést a szezonban, hogy átlagban a kilencedik helyről kezdte a versenyeket. Oké hogy all around a suzuki volt idén a legjobb motor, de kellett ehhez a bajnoki címhez Mir is nagyon. Rins pl. nézétek meg, ugyanazt a hullámzó teljesítményt hozta ezzel a géppel mint a többiek.
Cowboykarcsi90
akartam írni, hogy Rins többször eldobta, de basszus Mir is 2x DNF-ezett
ennyit számított akkor, hogy az évad elején Mir előrébb végzett többször
de szépet hajrázik Rins, simán kinéz ám év végén egy Suzuki 1-2 ami azért hatalmas bravúr lenne, egyedül a világ ellen 😊
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
MotoGP: várható volt, ha Mir nem dobja el simán behozza úgy a masinát, hogy meglegyen a VB. Annyira jó motor a Suzuki.
Az külön vicces lesz amúgy ha Morbi megelőzi a 3 "nagyot" 😊
NB2
Amugy simán lehet. Ha ennyire formába lendül, jövőre már Franky is simán VB aspiráns lesz. A szezon második felébrn szerintem már idén is volt olyan jó mint Mir. Kérdés hogy hogy fog boldogulni a 2020-as Yamahával.

Mir tanári volt idén. Főleg egy ennyire fiatal motorosnál meglepő, mennyire egyben volt fejben igazából egész évben. Se egy relatíve gyengébb szezon kezdés, se az ausztriai fiaskó, se az azután következő “not a true champion without a win” bullshit narrativa nem tudta kizökkenteni. Úgy hozta össze a legtöbb dobogós helyezést a szezonban, hogy átlagban a kilencedik helyről kezdte a versenyeket. Oké hogy all around a suzuki volt idén a legjobb motor, de kellett ehhez a bajnoki címhez Mir is nagyon. Rins pl. nézétek meg, ugyanazt a hullámzó teljesítményt hozta ezzel a géppel mint a többiek.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Azért a futam végére minden a helyére került.
Hamilton: a legjobb versenyző, rohadt jó autóval. Csak ne picsogna folyton a gumik miatt ami után 300 kört meg folyamatos leggyorsabb körökkel
Perez: szépen megcsinálta, én őt raknám Albon helyére
Albon: nem is értettem Wéberéket miért ez alapján a futam alapján kéne dönteni. Albon folyamatosan pocsék teljesítményt nyújtott, elég csak ránézni a vb pontversenyre
Ferka: szép teljesítmény, de LEC kb a 15. helyről jött fel, elszúrta. Azért Vettelnek is gratula (bár én szurkoltam neki) de valljuk be azért az ölébe hullott a dobogó.
Verstappen: még mindig nincs rendben fejben. Ezt a futamot röhögve nyerni kellett volna, vagy max 2. hely, erre megforog, megpördül.
Egyébként érdekes volt, hogy rohadt nagyon függött minden attól ki mikor jött ki. Ha volt üres pályád a csere után simán hoztál több mp-cet, de előzni nem tudtál. Aztán meg még jött a szemcsésedés is... Fura volt azért, jó lett volna ha jön egy kis eső és a gumielőnyöket azért előzésre is tudják váltani többen.
NB2
Leclerc hatalmasat ment! Az első körökben 14. helyen volt, onnan jött fel másodiknak, többet is előzve! Csak kár, hogy a végén elrontotta a féktávot. Ha jövőre tud javítani ezen a trágyadombon a Ferrari, akkor biztosan nyer majd futamokat is.

Music City Miracle
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 019 — nabege2@yahoo.com
MotoGP: várható volt, ha Mir nem dobja el simán behozza úgy a masinát, hogy meglegyen a VB. Annyira jó motor a Suzuki.
Az külön vicces lesz amúgy ha Morbi megelőzi a 3 "nagyot" 😊
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 019 — nabege2@yahoo.com
Azért a futam végére minden a helyére került.
Hamilton: a legjobb versenyző, rohadt jó autóval. Csak ne picsogna folyton a gumik miatt ami után 300 kört meg folyamatos leggyorsabb körökkel
Perez: szépen megcsinálta, én őt raknám Albon helyére
Albon: nem is értettem Wéberéket miért ez alapján a futam alapján kéne dönteni. Albon folyamatosan pocsék teljesítményt nyújtott, elég csak ránézni a vb pontversenyre
Ferka: szép teljesítmény, de LEC kb a 15. helyről jött fel, elszúrta. Azért Vettelnek is gratula (bár én szurkoltam neki) de valljuk be azért az ölébe hullott a dobogó.
Verstappen: még mindig nincs rendben fejben. Ezt a futamot röhögve nyerni kellett volna, vagy max 2. hely, erre megforog, megpördül.
Egyébként érdekes volt, hogy rohadt nagyon függött minden attól ki mikor jött ki. Ha volt üres pályád a csere után simán hoztál több mp-cet, de előzni nem tudtál. Aztán meg még jött a szemcsésedés is... Fura volt azért, jó lett volna ha jön egy kis eső és a gumielőnyöket azért előzésre is tudják váltani többen.
több mint 3 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Hatalmas Pacsi Mirnek!
👏🏻

több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mir! Megérdemelte!

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 737 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
MIR MEGNYERTE 😊
Ma 2 bajnokot is avattunk 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Ahogy minél jobban száradt a pálya úgy jött a Merci tempó is meg. De nyilván kellett hozzá Hamilton is. Botlásnak most kellene megköszönni az eddigi együttműködést, borzalom a pali. 😀

Vettel végre mutatott egy kis életjelet. Esőben jó volt nagyon a tempója. Interen már egy kicsit visszább esett, de végre jött a dobogó annak ellenére, hogy a Ferrari tett azért ellene a lassú kerékcserékkel.

Verstappen Q3-tól elvesztette kicsit a fonalat. Rágörcsölt erre és saját magát szedte ki a meccsből a sok mai hibájával. Akár kialakulhatott volna egy jó meccs közte és Hamilton között. Kb 40 mp-t dobott el a pörgésekkel és az extra kiállással.
Mr.Breaker
Nem volt szándékos a lassú csere. Ez a Ferrari még egy kerekcserét sem tud szándékosan elrontani, még az is meghaladná a képességeiket.
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Unalmas.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
A nyomás. Hiába, fiatal, előtte még a jövő.

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 737 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Quartararo szó szerint elszállt

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Most akkor jelenleg sehol nem tudom nézni az Arena4-et?

több mint 3 éve
csipkelli 3 300
Kicsit provokatív kérdés: mondhatjuk, hogy a csodagyerek Verstappent beárazta ez a hétvége időmérőstől, versenyestől, mindenestől?

Sokat kell még neki tanulnia, fejlődnie.
Szokol
Nem.
csipkelli
Ok, meggyőztél! 😁
Szokol
Verstappen nagyon top. Egy ilyen trükkös hétvége ezt nem tudja felülírni. Tegnap beállították úgy a Merciket, hogy nem tudták a gumikat felmelegíteni 1-2 körre, cserébe ma a végtelenig tudtak volna menni.
csipkelli
De ugye nem a Mercik beállításai miatt nem nyerte meg tegnap az időmérőt, ami egészen a Q3-ig neki állt?

De ugye nem a Mercik beállítása miatt dobta el ma vagy háromszor az autót? A Perez mögötti hibáig ö volt a fő esélyes.

6. helyet sikerült összehoznia úgy, hogy neki kedveztek a hétvége körülményei. Ez nagyon gyenge volt.

Inkonzisztens a teljesítménye és rengeteg a hiba az egész szezonban.
Szokol
Most az a kérdés, hogy Max mennyire top? Oké legyen, de ne egy olyan hétvége alapján, ahol mindenki bent volt az erdőben.
Szerintem jó szezonja van. Önerőből versenyez néha a Mercikkel, nemcsak trükkös futamokon. Senki más.
több mint 3 éve
Mr.Breaker 1 871
Ahogy minél jobban száradt a pálya úgy jött a Merci tempó is meg. De nyilván kellett hozzá Hamilton is. Botlásnak most kellene megköszönni az eddigi együttműködést, borzalom a pali. 😀

Vettel végre mutatott egy kis életjelet. Esőben jó volt nagyon a tempója. Interen már egy kicsit visszább esett, de végre jött a dobogó annak ellenére, hogy a Ferrari tett azért ellene a lassú kerékcserékkel.

Verstappen Q3-tól elvesztette kicsit a fonalat. Rágörcsölt erre és saját magát szedte ki a meccsből a sok mai hibájával. Akár kialakulhatott volna egy jó meccs közte és Hamilton között. Kb 40 mp-t dobott el a pörgésekkel és az extra kiállással.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 053 — Lucas Scott
Kicsit provokatív kérdés: mondhatjuk, hogy a csodagyerek Verstappent beárazta ez a hétvége időmérőstől, versenyestől, mindenestől?

Sokat kell még neki tanulnia, fejlődnie.
Szokol
Nem.
csipkelli
Ok, meggyőztél! 😁
Szokol
Verstappen nagyon top. Egy ilyen trükkös hétvége ezt nem tudja felülírni. Tegnap beállították úgy a Merciket, hogy nem tudták a gumikat felmelegíteni 1-2 körre, cserébe ma a végtelenig tudtak volna menni.
csipkelli
De ugye nem a Mercik beállításai miatt nem nyerte meg tegnap az időmérőt, ami egészen a Q3-ig neki állt?

De ugye nem a Mercik beállítása miatt dobta el ma vagy háromszor az autót? A Perez mögötti hibáig ö volt a fő esélyes.

6. helyet sikerült összehoznia úgy, hogy neki kedveztek a hétvége körülményei. Ez nagyon gyenge volt.

Inkonzisztens a teljesítménye és rengeteg a hiba az egész szezonban.
Szokol
Sztem Verstapennek ez egy olyan év ami megalapozhatja h később nagy bajnok legyen. Még nem VB címert megy épp ezért ezek beleférnek neki. Ha tanul ezekből a következő évekre akkor jó lesz, ha nem akkor úgyis bukni fogja a jó autót.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.